PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قطعه ضربی

mohsen1706
Saturday 25 September 2010, 05:28 PM
سلام

یه قطعه ای رو در دستگاه چهارگاه نواختم خوشحال میشم که نظرتونو بدونم:

You can see links before reply (You can see links before reply)

Mehrdadgh4
Saturday 25 September 2010, 05:41 PM
زيبا بود

mohsen1706
Saturday 25 September 2010, 08:38 PM
به نظرم اون حس استاد علیزاده در شما رسوخ کرده

ممنون عزیزم

انکار نمیکنم که استاد علیزاده در من اثر گذاشته ( به دلیل نزدیک بودن حس درونیم و البته شاهکارهای این استاد بزرگ) ولی من دارم سعی میکنم کمتر تقلید کنم و به یه بیان شخصی برسم چیزی که خیلی باید روش کار کنم.

بازم ممنون که دعوت منو قبول کردی

mohsen1706
Sunday 26 September 2010, 09:34 PM
سلام به همگی

تشکر ویژه ای دارم از دوستانی که منو مورد لطفشون قرار دادند و دعوت این حقیر رو پذیرفتند...بازم ممنون

ReshadNab
Thursday 30 September 2010, 12:56 AM
با حسِ كارت ارتباط برقرار نكردم ، اما به نظرم خيلي خوب و تر و تميز اجرا شده بود و مضراب پخته اي داري اميدوارم ازت كارهاي بيشتري بشنوم.

hamidfathi
Thursday 28 April 2011, 08:25 PM
خيلي عالي بود اگر اينو با تار بهتر بزني خيلي خيلي خوب ميشه به نظر بنده دراب چپ ها رو بهتره تقويت کنين و مهمتر آکسان ها رو دراب هم بايد رعايت بشه يه ذره بعضي جا ها دراب چپ ميخواست که جاش خالي بود و يک ذره رو اکسان آهنگ بهتره کار بشه . دراب چپ مثل يه دنده معکوس ميمونه نزني سريع تابلو مي شه ولي به نظر من آهنگ رو به هم وصل ميکنه و آهنگ پر تر به نظر مياد.
ولي باز هم خيلي عالي بود و اوني که تمرين کرده مي دونه چقدر کار برده

alireza_amirsamimi
Thursday 28 April 2011, 09:33 PM
خوبه،زحمت کشیدی چقدر هست ساز میزنی؟
قطعه خوبی ساختی،فقط صدای سازت کره مخصوصا پایین دسته،وسط قطعه هم کوکت خارج شد،اونم تقصیر تو نیست مشکل سازته،امیدوارم یه ساز خوب بخری،فقط یه مسئله ای که به نظرم اومد اینه که آخرای قطعه مچت خسته میشه و این خستگی مشهوده،که با ممارست بیشتر حتما موفق میشی حلش کنی،بازم از این کارا بکن عزیز