PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تکنیک های گیتار الکتریک

habib_best
Wednesday 29 September 2010, 12:31 PM
دوستان این تاپیک بخاطر این ایجاد شد که هرکی تکنیکی میدونه با اسمش توضیح بده که استفاده کنیم.
مثلا
تکنیک بند فرت مربوطه رو با انگشتان 2و3 یا با یکیش میگیرنو به طرف بالا یا پایین ( فرقی نمیکنه ) میکشن که این حرکت باعث میشه نت مربوطه رو تا 1/4،2/4،3/4،4/4 پرده بالا بردش(زیرش کرد).....

Porya
Wednesday 29 September 2010, 12:55 PM
یه تکنیکی هست که تو نرم افزار گیتار پرو اسمش dead note هست . میخواستم بدونم اسم خاص دیگه ای نداره ؟

habib_best
Wednesday 29 September 2010, 01:16 PM
من با گیتارپرو سروکارندارم.اگه میدونستم میگفتم.ولی باید کم کم باهاش کارکنم.

DesironnA
Wednesday 29 September 2010, 01:25 PM
درود
شما مثل اینکه اصلا نگاهی به تاپیک های پیشین نمیندازید..
تاپیک یادگیری گیتار الکتریک دقیقا مبحثیست که مد نظر شماست.
بیشتر دقت کنید.

wildhail
Wednesday 29 September 2010, 01:32 PM
درود
این تکنیک muting که دست راست اروم کنار بریدج روی سیمها میشینه و اونو در حالت پیک زدن به اصطلاح خفه میکنه

habib_best
Wednesday 29 September 2010, 01:56 PM
درود
شما مثل اینکه اصلا نگاهی به تاپیک های پیشین نمیندازید..
تاپیک یادگیری گیتار الکتریک دقیقا مبحثیست که مد نظر شماست.
بیشتر دقت کنید.

آخه عزیز یه نگاه به اون تاپیک بنداز در مورد خرید گیتار الکتریک و بیس و افکت و اینجور چیزا بحث میشه.
من خواستم یه تاپپیک مجزا واسه تکنیک ها باشه.بد کردم؟اگه بد کردم دوستان بگن.نباید واسه هر مبحثی تاپیک جداگانه ای باشه؟

habib_best
Wednesday 29 September 2010, 01:57 PM
درود
این تکنیک muting که دست راست اروم کنار بریدج روی سیمها میشینه و اونو در حالت پیک زدن به اصطلاح خفه میکنه
مرسی دوست عزیز از فعالیت شما تو این تاپیک.بازم کمک کنین

DesironnA
Wednesday 29 September 2010, 02:02 PM
آخه عزیز یه نگاه به اون تاپیک بنداز در مورد خرید گیتار الکتریک و بیس و افکت و اینجور چیزا بحث میشه.
من خواستم یه تاپپیک مجزا واسه تکنیک ها باشه.بد کردم؟اگه بد کردم دوستان بگن.نباید واسه هر مبحثی تاپیک جداگانه ای باشه؟
کجای تاپیک یادگیری گیتار الکتریک درمورد خرید و فروش گیتار الکتریک و بیس و افکت صحبت شده ؟
شما تاپیک مشاوره فوری و اکوئیپمنت رو با تاپیکی که گفتم (یادگیری گیتار الکتریک) اشتباه گرفتید..
نگاهی بهش بندازید.
تاپیک ها رو ادقام و پست های بیهوده رو حذف خواهم کرد.
سپاس

habib_best
Wednesday 29 September 2010, 03:13 PM
کجای تاپیک یادگیری گیتار الکتریک درمورد خرید و فروش گیتار الکتریک و بیس و افکت صحبت شده ؟
شما تاپیک مشاوره فوری و اکوئیپمنت رو با تاپیکی که گفتم (یادگیری گیتار الکتریک) اشتباه گرفتید..
نگاهی بهش بندازید.
تاپیک ها رو ادقام و پست های بیهوده رو حذف خواهم کرد.
سپاس
اشتباه نکردم. صفحه ی اولشو خودت نگاه کنی میبینی که درباره شهریه کلاس ها و قیمت گیتار بحث شده.

DesironnA
Wednesday 29 September 2010, 03:17 PM
یعنی شما فقط صفحه اولش رو مطالعه میکنید؟!
عجب !

armageddon_st
Wednesday 29 September 2010, 04:21 PM
سلام
خوبي

مثل خر دارم زور مي زنم تا بتونم Slide كنم ...
ولي بجاي صداي نعره اي كه انتظار دارم صداي پله پله ي رد شدن انگشتم رو از روي فرتها مي شنوم ...
ميخوام از سيم 5 فرت 7 به يه جاي نامشخص به سمت سر دسته گيتار اسلايد كنم ...
لطفا خيلي دقيق تنظيمات لازم رو روي گيتار، امپ يا هر جاي ديگه اي كه لازمه رو بگين ....
حتما يه ريزه كاري اي داره كه نميتونم ...

ممنون
شاد باشي:bc
فعلا

DesironnA
Wednesday 29 September 2010, 04:24 PM
درود
عزیزم من همین امشب یه ویدئو برای اسلاید ضبط میکنم میذارم راحت بشین !

Palasht
Wednesday 29 September 2010, 07:56 PM
سلام
خوبي

ولي بجاي صداي نعره اي كه انتظار دارم صداي پله پله ي رد شدن انگشتم رو از روي فرتها مي شنوم ...
لطفا خيلي دقيق تنظيمات لازم رو روي گيتار، امپ يا هر جاي ديگه اي كه لازمه رو بگين ....

ممنون
فعلا

از پایین دسته هرجا که راحت تری با یه ریتم خاص که خودت حال میکنی شروع کن سیمای 4 5 6 ( بیشتر 5 و 6 ) اسلاید بکش بالا دوباره بیا پایین
وقتی میخوای اسلاید بکشی نه اروم پیک بزن نه محکم میتونی تهش یه پیک اسلاید کوچیکم بدی
افکتت هرچی کثبف تر باشه بیشتر میتونی صدا بگیری ولی خوب با یه افکت تمیز تر اسلاید قشنگ تری در میاد طبیعتا !
با اینایی که گفتم اون صدای نعره ای که میخوای رو باید بتونی دراری !
ولی در کل این چیزی نیست که بشه گفت چیکار کن تا دراد ! خودت باید انقدر بزنی نا اون چیزی که بخوای رو دراری !
با دست نگاه کردنم خیلی ایده میگیری !
دسیرونا که ویدیو بزاره خیلی کمک میکنی مطمئنا" !

armageddon_st
Thursday 30 September 2010, 11:15 AM
درود
عزیزم من همین امشب یه ویدئو برای اسلاید ضبط میکنم میذارم راحت بشین !

سلام
خوبي

مخلص رئيس قبيله!!!:77:

منتظر ويدئويي كه گفته بودي هستم ... كجاست؟

شادباشي:bc
فعلا

habib_best
Saturday 2 October 2010, 08:17 AM
منم منتظر ویدئو هستم ممنون میشم بزاری مهیارجان

DesironnA
Saturday 2 October 2010, 01:23 PM
سلام
خوبي

مخلص رئيس قبيله!!!:77:

منتظر ويدئويي كه گفته بودي هستم ... كجاست؟

شادباشي:bc
فعلا

منم منتظر ویدئو هستم ممنون میشم بزاری مهیارجان

درود
متاسفانه موبایل من مشکل پیدا کرده چند روزه..
امروز بردم دادم درستش کنند. (چون من با دوربین موبایلم فیلم میگیرم !)
تا اون موقع، اگر تکنیک های دیگه ای رو هم خواستید همینجا بفرمائید تا براتون تهیه کنم.
با سپاس از دوستان الکتریک نواز

mehran.lynch
Saturday 2 October 2010, 05:40 PM
سلام دوستان براي اجراي تكنيك اسلايد البته با انگشت براي شروع با انگشت 3 روي يكي از فرت ها به دلخواه تا 2 فرت حجلو تر بكشيد .. البته براي اينكه تكنيك اسلايد به خورد دستتون بره 6 هفته زمان لازم داره... در ضمن سعي كنيد شستتون روي دستهي كيتار قلاب بشه و اينكه سعي كنيد فرت ها رو در نطر نگيريد البته سداي رد شدن انگشت از روي فرت بايد شنيده بشه و در ابتدا اين تمرين در چنگ اجرا كنيد

DesironnA
Saturday 2 October 2010, 05:44 PM
سلام دوستان براي اجراي تكنيك اسلايد البته با انگشت براي شروع با انگشت 3 روي يكي از فرت ها به دلخواه تا 2 فرت حجلو تر بكشيد .. البته براي اينكه تكنيك اسلايد به خورد دستتون بره 6 هفته زمان لازم داره... در ضمن سعي كنيد شستتون روي دستهي كيتار قلاب بشه و اينكه سعي كنيد فرت ها رو در نطر نگيريد البته سداي رد شدن انگشت از روي فرت بايد شنيده بشه و در ابتدا اين تمرين در چنگ اجرا كنيد

عجب !

mehran.lynch
Saturday 2 October 2010, 07:36 PM
متاسفانه اقاي مدير بخش (دسيرونا) نمي فهمم هدف شما چيه يا شما خيلي ادعا داري يا خيلي بي سوادي در هر دو صورت اصلن لحنتون قشنگ نيست بهتر به جاي اين لحن يكم بيشتر مطالعه كني

DesironnA
Saturday 2 October 2010, 07:43 PM
متاسفانه اقاي مدير بخش (دسيرونا) نمي فهمم هدف شما چيه يا شما خيلي ادعا داري يا خيلي بي سوادي در هر دو صورت اصلن لحنتون قشنگ نيست بهتر به جاي اين لحن يكم بيشتر مطالعه كني
عجب !

پ.ن1: به سایت نت آهنگ خوش آمدید دوست عزیزم.

پ.ن2: نمیدونستم کلمه "عجب" اینقدر معنا و مفهوم میتونه داشته باشه وگرنه حتما در پرانتز معنای تک تک "عجب"هام رو معنا میکردم !

پ.ن3: کمی بیشتر مطالعه میکنم چشم..

mehran.lynch
Saturday 2 October 2010, 07:50 PM
پس لطف كن منظورتونو واضح بيان كن

DesironnA
Saturday 2 October 2010, 07:57 PM
پس لطف كن منظورتونو واضح بيان كن

اینکه تابحال چنین توضیح و تمرینی برای این تکنیک نشنیده و ندیده بودم !
برای همین میخواستم برای توضیح این تکنیک فیلم پر کنم ! چون هرچی فکر کردم چیزی برای توضیح انجام استایل به ذهنم نرسید !
واضح بود؟

sahandmsh
Saturday 2 October 2010, 08:19 PM

این لحن صحبت کردن شما خیلی بدتره برادر من...
هرکس یجور نظر میده... شما این حرفا رو در مورد کسی میزنین که نه ادعا داره نه بی سواده...
و دست کمی از استادی نداره...
---------------------------------------------
راستی این روشی که میگین هم یخورده عجیب غریبه... فکر نکنم به این سادگیا باشه...

DesironnA
Saturday 2 October 2010, 08:23 PM
راستی این روشی که میگین هم یخورده عجیب غریبه... فکر نکنم به این سادگیا باشه...
البته چند مدل اسلاید داریم که ترجیح میدم بجای توضیح توسط متن، اون رو بصورت فیلم ارائه بدم..
باز هم یادآوری میکنم.
دوستان هر کدوم از شما تکنیکی رو مد نظرتون دارید، لطفا بگید تا به فیلم استایل اضافه کنم.
سپاس

mehran.lynch
Saturday 2 October 2010, 08:23 PM
دوست عزيز متاسفانه چون 99% نوازنده ها متد تروي رو ميزنن ......از نظر من اين متد كاملا مشكل داره اگه دوست داشتيد مي تونم بيشتر توضيح بدم

DesironnA
Saturday 2 October 2010, 08:30 PM
دوست عزيز متاسفانه چون 99% نوازنده ها متد تروي رو ميزنن ......از نظر من اين متد كاملا مشكل داره اگه دوست داشتيد مي تونم بيشتر توضيح بدم
دقیقا
اتفاقا متدهای بسیار زیادی وجود داره که هم بروز شده تر هست و هم تکنیکال تر..
اگر دیال آپ نبودم حتما متدها رو براتون میگذاشتم. مثل متد فوق العاده ای که برای استفاده کامل و عجیب و در عین حال ساده از ترمولو و همزمان تپینگ از پیک و یک انگشتی تا چهار انگشتی و غیره..
مهران جان همه دوست داریم بیشتر توضیح بدید.
سپاس

mehran.lynch
Saturday 2 October 2010, 08:42 PM
ببينيد كتاب تروي در ساله 86 نوشتا شده اين كتاب از قدرت براي افزايش سرعت استفاده ميكنه اين كتاب تكنيك هارو پشت سر هم گفته در حالي كه بر اساس متد oxford اين كاملن غلطه هر تمرين بايد دورهي خودشو بگذرونه از تمرينات تقكر هيچ چيزي نگفته بازم بگم....

DesironnA
Saturday 2 October 2010, 08:46 PM
من پیشنهاد میکنم کل معایب متدهای تروی استتینا رو طی ایجاد یک تاپیک جداگانه ارائه بدید تا در موردش بحث کنیم و به نتیجه برسیم..
من هم موافقم. درسته که بعنوان یک متد پایه معرفی شده، اما معایب بسیار داره.

mehran.lynch
Saturday 2 October 2010, 08:57 PM
حتما.. اين متد رو هم بايد فقط سوزوند

Palasht
Saturday 2 October 2010, 09:22 PM
حتما.. اين متد رو هم بايد فقط سوزوند

ما که زدیم و سوزوندیم و رفت پی کارش !
اره متد خوبی نبود ولی نمیتونی از استتینا ایراد بگیری !
همین الانش یکی از استادای دانشگاه غول دنیاس ! ( پسر خاله ی منم نیست ! )
منم با اون عجب مهیار موافقم !
اخه عزیز من 6 هفته برای اسلاید ؟
یا من بلد نیستم اسلاید بکشم یا ماها همه نابغه ایم !
اخه اون اسلاید 2 فرتی که شما فرمودین کلا" با 3 بار زدن میاد دستش طرف !

mehran.lynch
Saturday 2 October 2010, 10:04 PM
بحث طول زمان تمرين حرف من نيست اينو اقاي اريك كلاپتون ميگه 2 لطف كنيد بگيد اقاي استتینا تو كدوم دانشگاه درس ميده لطف كنيد به كتاباي مدارس rock usa يه سري بزنيد من روز اولم هم نيست كه ساز ميزنم ولي تو همه جاي دنيا 3 تا استيلو فقط قبول دارن 1 jimi 2 setve ray 3 eric clapton كه افاي تروي اينو رعايت نكرده البته توي كتاب سال 2006 بعضي از اين اشكالاتو برطرف كرده ......در ضمن شما هم حتما نابغه هستي كه با 3بار تمرين استاد اون تكنيك ميشي

Palasht
Saturday 2 October 2010, 10:11 PM
بحث طول زمان تمرين حرف من نيست اينو اقاي اريك كلاپتون ميگه 2 لطف كنيد بگيد اقاي استتینا تو كدوم دانشگاه درس ميده لطف كنيد به كتاباي مدارس rock usa يه سري بزنيد من روز اولم هم نيست كه ساز ميزنم ولي تو همه جاي دنيا 3 تا استيلو فقط قبول دارن 1 jimi 2 setve ray 3 eric clapton كه افاي تروي اينو رعايت نكرده البته توي كتاب سال 2006 بعضي از اين اشكالاتو برطرف كرده ......در ضمن شما هم حتما نابغه هستي كه با 3بار تمرين استاد اون تكنيك ميشي

ببخشید

habib_best
Sunday 3 October 2010, 08:42 AM
من سعی میکنم تمرینیو که تروی واسه اسلاید گفته با متد و فایل صوتیش بزارم تاپیک.باید فتوشاپ و ویدئو استادیو رو نصب کنم بعد.منتظر باشین

habib_best
Tuesday 5 October 2010, 09:33 AM
آقا کامپیوترم ویروس داره قاطی کرده انشاا... تا چند روز میزارم.اون توضیحی رو که تروی داده

armageddon_st
Tuesday 5 October 2010, 02:02 PM
آقا کامپیوترم ویروس داره قاطی کرده انشاا... تا چند روز میزارم.اون توضیحی رو که تروی داده

سلام
خوبي

توي كدوم كتابشه؟
صفحه و اينا رو بگو
خودم پيدا ميكنم ...

مخلص رئيس قبيله هم هستيم!!:77:
هنوز منتظر اون فايلهاي تصويري ام ها ا ا ا ا ا ا!!!!
خيلي باحالي!

فعلا

armageddon_st
Tuesday 5 October 2010, 02:23 PM
سلام
خوبي

براي داشتن يه صداي شبيه صداي گيتار Emppu گيتاريست Nightwish توي سولو هاي آهنگ Stargazers يا Walking In The Air يا Come Cover Me يا خيلي آهنگهاي ديگه ي اين گروه چه كنم؟

گيتارم RG2550 و گيتار اون ESP Horizon Custom (چه جيگريه اين گيتار!!!!)
امپ من AVT100 و مال اون گمونم MEssa
ديگه هيچ چيزي ندارم و گمونم اون يه ميليارد يورو وسيله داره ....(واحد پول فنلاند يوروهه؟)

چون زياد تخصصي توي صداسازي ندارم نميدونم چطوري اين صداي قشنگ رو درست كرده ...اين كره بز!!!! (اين تعريفه ها ... فحش نيست)
شايد تركيب افكتها با همه ... يا شايد هم روي آمپش تنظيم كرده
شايد هم خصيصه Pickup هاي غوليه كه روي سازشه ...

آيا من ميتونم با تنظيمات روي امپ و Volume و Tune روي گيتارم به اين صدا برسم يا لااقل نزديك بشم؟؟؟

بهر حال منتظر راهنمايي شما براي داشتن صدايي نزديك به اين صدا هستم ...
منبع هم معرفي كنين چشمم كور ميرم ميخونم ...

فعلا

habib_best
Tuesday 5 October 2010, 02:42 PM
سلام
خوبي

توي كدوم كتابشه؟
صفحه و اينا رو بگو
خودم پيدا ميكنم ...

Heavy Metal Lead Guitar Vol 1 - Troy Stetina
صفحه 14
البته مختصر به انگلیسی توضیح داده

habib_best
Wednesday 6 October 2010, 01:53 PM
صوتشم میزارم منتظر باشین.

habib_best
Sunday 10 October 2010, 05:31 PM
مهيار پس چي شد اين ويدئوت؟:23:
موبايلت درست نشد هنوز(روروبرم):9:
منتظريم داداش
باي

DesironnA
Sunday 10 October 2010, 05:43 PM
درود
درست که نشده اما امشب یا حداکثر فردا ویدئو رو میذارم..
سپاس

habib_best
Tuesday 12 October 2010, 01:14 PM
درود
درست که نشده اما امشب یا حداکثر فردا ویدئو رو میذارم..
سپاس

:29::106:

DesironnA
Tuesday 12 October 2010, 08:09 PM
دارم ضبط میکنم !

DesironnA
Tuesday 12 October 2010, 09:34 PM
بچه ها کمک !
یکی به من بگه با چه برنامه ای حجم 250 مگابایتیش رو پائین بیارم؟!!

midnight 1
Tuesday 12 October 2010, 09:49 PM
بچه ها کمک !
یکی به من بگه با چه برنامه ای حجم 250 مگابایتیش رو پائین بیارم؟!!

با این میشه کونورت کنی فایل تصویری رو با هر کیفیتی که بخوای کونورت میکنه...تقریبا میشه حجم رو حسابی پایین اورد.
Xilisoft Video Converter Ultimate
الان یه 20 مگی رو تبدیل کردم به 2 مگ باهاش.

DesironnA
Wednesday 13 October 2010, 12:43 AM
درود
بالاخره تموم شد !
لازم میدونم بگم توی این ویدئو فقط از اون چیزایی که خواسته بودید صحبت نشده. یکم هم زیادی گفته شده. (شاید هم اصلا اونی که شما میخواستید نیست !!! :دی)
بعد هم اینکه من خودم هنوز شاگردم. پس جدی نگیرید !
سپاس

فایل (You can see links before reply)
2.32 مگ

sahandmsh
Wednesday 13 October 2010, 02:13 AM
درود
بالاخره تموم شد !
لازم میدونم بگم توی این ویدئو فقط از اون چیزایی که خواسته بودید صحبت نشده. یکم هم زیادی گفته شده. (شاید هم اصلا اونی که شما میخواستید نیست !!! :دی)
سپاس

2.32 مگ

مرسی...... ببخشید مهیار جان اما نتونستم به یه تشکر قناعت کنم...تعریف نباشه... واقعاً استاد خوبی هستی... نوع توضیحت خیلی خوب بود.... جدی اقدام کن واسه تدریس... خودم اولین هنرجوت...
خیلی کامل بود آموزشت...:redguitar::am

habib_best
Wednesday 13 October 2010, 09:13 AM
درود
بالاخره تموم شد !
سپاس

2.32 مگ

ايول ايول داش مهيارو ايول
واقعا ميارزيد اين همه منتظر باشيم
دستت درد نكنه.خيلي خوب بود استاد
ما منتظر دومي هستيم هيجا نميريم تو انجمن هستيم:redguitar::guitarplay7::guitarplay5::gu itarplay2::guitarplay1::dancing1:

habib_best
Wednesday 13 October 2010, 09:16 AM
مرسی...... ببخشید مهیار جان اما نتونستم به یه تشکر قناعت کنم...تعریف نباشه... واقعاً استاد خوبی هستی... نوع توضیحت خیلی خوب بود.... جدی اقدام کن واسه تدریس... خودم اولین هنرجوت...
خیلی کامل بود آموزشت...:redguitar::am

منم دومين هنرجوت
ميگم يه آموزشگاه اينترنتي را بندازيم استاد؟

habib_best
Wednesday 13 October 2010, 10:49 AM
مهيار جان بدون افكت كه نميشه اين صداهارو در آورد؟ميشه؟
راستي رو چه افكتي گذاشتي؟ديست بود؟
اگه افكت داشتم تمرينارو انجام ميدادم و تصويريشو ميزاشتم تاپيك تا نظر بدي استاد

DesironnA
Wednesday 13 October 2010, 10:57 AM
دیست نه جانم ! دیستورشن ! (میدونم مخفف میگی اما نگو! :دی)
یعنی شما یه مولتی افکت زوم 505 هم نداری؟!!
پس گیتارت رو به اسپیکر کامپیوتر متصل کردی؟!

habib_best
Wednesday 13 October 2010, 11:38 AM

چشم ديستروشن ميگم
نه ندارم.رو گيتارم آيبانز يه آمپ كوچولو واسه تمرين گذاشته با اون تمرين ميكنم
دوستم افكت digitech rp80 رو توصيه كرد برام.چطوره؟اطلاعاتي در موردش داري؟

DesironnA
Wednesday 13 October 2010, 11:55 AM
درباره امپ در تاپیک مربوط به خودش سئوال کن.
(البته چیزی رو باید بگم ! یعنی این امپ تمرینی شما دکمه دیستورشن نداره؟!!)

habib_best
Wednesday 13 October 2010, 12:05 PM
درباره امپ در تاپیک مربوط به خودش سئوال کن.
(البته چیزی رو باید بگم ! یعنی این امپ تمرینی شما دکمه دیستورشن نداره؟!!)

سوال كردم ولي كسي جواب نداد:46:
دكمه نيست پيچي هستش.gain,bass,treble,middle,volumeداره

DesironnA
Wednesday 13 October 2010, 12:19 PM
خب همون دکمه گینش رو تا آخر باید ببری.
میدل و تریبل رو هم طبق جنس صدایی که دوست داری داشته باشی (البته نمیدونم روی این امپ چقدر تاثیر داره!)
باس رو هم 50% بگذاری بهتره

habib_best
Wednesday 13 October 2010, 12:33 PM
خب همون دکمه گینش رو تا آخر باید ببری.
میدل و تریبل رو هم طبق جنس صدایی که دوست داری داشته باشی (البته نمیدونم روی این امپ چقدر تاثیر داره!)
باس رو هم 50% بگذاری بهتره

ميزارم ولي نويزش زياده و ديستروشنشم مصنوعيه
انشاا... يكي ميخرم
صداي تو خيلي عاليه خوش بحالت

sina_zakeri
Wednesday 13 October 2010, 01:16 PM
آقا امپ ارزون رو گینش رو تا آخر زیاد نکن. من خودم یه دونه از اینها داشتم قبلا مدل گوریلا بود یک صدای مزخرفی میداد وقتی گینش رو زیاد میکردم. آخر مجبور شدم بیخیالش بشم و پول بدم یه آمپ بهتر بخرم. الان با avt100 میزنم و افکت boss gt10 کلی صدا تغییر کرده شما هم ایشالا ردیف کنی یه آمپ بهتر بگیری ردیف میشه صدات

habib_best
Wednesday 13 October 2010, 01:25 PM
آقا امپ ارزون رو گینش رو تا آخر زیاد نکن. من خودم یه دونه از اینها داشتم قبلا مدل گوریلا بود یک صدای مزخرفی میداد وقتی گینش رو زیاد میکردم. آخر مجبور شدم بیخیالش بشم و پول بدم یه آمپ بهتر بخرم. الان با avt100 میزنم و افکت boss gt10 کلی صدا تغییر کرده شما هم ایشالا ردیف کنی یه آمپ بهتر بگیری ردیف میشه صدات
انشاا... خدا از دهنت بشنوه.
من ميخوام يه افكت 150 يا 200تومني فعلا بردارم با اون حال كنم.

sina_zakeri
Wednesday 13 October 2010, 01:26 PM
آره این هم خوبه لااقل با افکت بزنی به اون امپهای ارزون صداشون بهتر میشه دیستورشن خودشون که واقعا سردرد میاره اونی که من داشتم که واقعا بیشتر نویز و هوا میداد تا دیستورشن لول! ایشالا میخری میترکونی آقا

habib_best
Wednesday 13 October 2010, 03:38 PM
مهيار با پيكم كشيدم روي سيما همونطور كه گفته بودي پيكم رفت به باد.خط ميندازه رو پيك اون سه سيم پاييني.
مال تو هم اينجوري ميشه؟

sahandmsh
Wednesday 13 October 2010, 07:22 PM
مهيار با پيكم كشيدم روي سيما همونطور كه گفته بودي پيكم رفت به باد.خط ميندازه رو پيك اون سه سيم پاييني.
مال تو هم اينجوري ميشه؟

سلام... شاید مشکل از جنس پیکته؟ از چه پیکی استفاده می کنی و چه مدلی؟
چون من این کارو کردم پیکم ESP بود ، صدایی که می خواستم نیومد ( چوم سازم ***** ) اما پیکم مشکلی نداشت...احتمالاً مشکل از جنس و کیفیت پیکتونه!
منم یه پیک داشتم قبلاً Queen بود وقتی به سیم می خورد سابیده می شد... طوری که بعد 1 ساعت زدن پودر های سیاهش رو پیکگاردم معلوم بود...

Cort_z42
Wednesday 13 October 2010, 07:28 PM
سلام اینقد خودتونو اذیت نکنین.اگه از الکترونیک سر در میاریت میتونیت بهترین امپهای فندره لامپی اصله امریکارو خودتون بسازیت.که فک نکنم تو این مملکته... پیدا بشه اگرم بشه بالای 1تومن هست.اگه خدا بخواد خود میخوام یکی بسازم40وات کامل.

Mariachi
Wednesday 13 October 2010, 07:34 PM
درود
بالاخره تموم شد !
سپاس

2.32 مگ
درود!:53:
آقا بینهایت سپاس،
این A.H مربوط به آمپ و افکتم میشه؟! من با کامپیوتر خیلی سخت و تقریبا خفه میتونم اجراش کنم.:ad

habib_best
Wednesday 13 October 2010, 07:38 PM
سلام... شاید مشکل از جنس پیکته؟ از چه پیکی استفاده می کنی و چه مدلی؟
چون من این کارو کردم پیکم ESP بود ، صدایی که می خواستم نیومد ( چوم سازم ***** ) اما پیکم مشکلی نداشت...احتمالاً مشکل از جنس و کیفیت پیکتونه!
منم یه پیک داشتم قبلاً Queen بود وقتی به سیم می خورد سابیده می شد... طوری که بعد 1 ساعت زدن پودر های سیاهش رو پیکگاردم معلوم بود...
شايد!
پيك من آيبانز همون پيكي كه موقع خريدن گيتارم روش بود
من اون روش اسلايد با پيك رو ميگم كه مهيار تو ويدئوش گفته ها؟

habib_best
Wednesday 13 October 2010, 07:40 PM
سلام اینقد خودتونو اذیت نکنین.اگه از الکترونیک سر در میاریت میتونیت بهترین امپهای فندره لامپی اصله امریکارو خودتون بسازیت.که فک نکنم تو این مملکته... پیدا بشه اگرم بشه بالای 1تومن هست.اگه خدا بخواد خود میخوام یکی بسازم40وات کامل.
نه سر در نميارم.ميزنم خراب ميكنم خرجم مي پره هوا
ممنونن بابت نظرت

midnight 1
Wednesday 13 October 2010, 07:41 PM
اقا حرفی میزنیا...:ad
مگه میشه؟؟؟؟؟؟؟!!!!

habib_best
Wednesday 13 October 2010, 07:44 PM
مهيار مثل اينكه داري ركورد دانلود رو ميشكني با اين ويدئوت.شايدم شكستي 43 بار دانلود.تبريك ميگم داداش

DesironnA
Wednesday 13 October 2010, 07:54 PM
درود
مشکل از پیک شماست..
وگرنه تقریبا بیشتر گیتاریست ها از این تکنیک استفاده میکنند !
شاید پیک شما شماره ش پائین یک هست . نه؟
گیتار الکتریک رو با پیکی با شماره ای لااقل یک به بالا میزنندهااا !!!

midnight 1
Wednesday 13 October 2010, 08:06 PM
درود
مشکل از پیک شماست..

در تایید حرف مهیار عزیز...علاوه بر ضخیم بودن پیکتون جنس اونم برای این کار خیلی مهمه..
من با پیک js اینکارو کردم لبه های پیک خورده شد البته بعد از چند بار انجام این حرکت...ولی با پیک پلنت ویو (از این رنگی ها) انجام دادم و هیچ مشکلی برای پیک به وجود نیومد.
ممنون

sahandmsh
Wednesday 13 October 2010, 08:51 PM
شايد!
پيك من آيبانز همون پيكي كه موقع خريدن گيتارم روش بود
من اون روش اسلايد با پيك رو ميگم كه مهيار تو ويدئوش گفته ها؟

بله ! همون Pick Slide دیگه اما خوب به دلیل کم بودن کیفیت سازم اون چیزی که میخوام نشد...
ولی پیک نباید این قدر بی کیفیت باشه که با مالیدن خورده بشه... از پیک بهتری استفاده کن!
Dunlop رنگی ها گرونن ولی خیلی خوبن!
من به شخصه فندر و ESP رو هم می پسندم!

اقا حرفی میزنیا...:ad
مگه میشه؟؟؟؟؟؟؟!!!!

بله میشه ! اما خیلی دردسر داره! اول باید مدار آمپلی آماده کنی که کلی دردسره! گفتن تو مغازه هست اما من جایی پیدا نکردم!!! اما اگه کسی از الکترونیک سر در بیاره راحت می تونه این کار رو انجام بده!
اما مطمئناً نمی تونه صدای آمپ لامپی فندر رو در بیاره!

sina_zakeri
Thursday 14 October 2010, 07:31 AM
آقا پیک همینه دیگه هر یه مدت یه بار باید بندازی دور یکی دیگه بخری ولی خوب اگه بهترشو بخری دیرتر خراب میشه منم پایه دانلوپ هستم عالیه

habib_best
Thursday 14 October 2010, 08:09 AM
درود
مشکل از پیک شماست..

روش شماره هم ننوشته جنسش خوب نيست فقط نوشته آيبانز
با پيك 1.5 آليس هم امتحان كردم حتي با يه بار كشيدن خورده ميشه

habib_best
Thursday 14 October 2010, 08:57 AM
بله ! همون Pick Slide دیگه اما خوب به دلیل کم بودن کیفیت سازم اون چیزی که میخوام نشد...
ولی پیک نباید این قدر بی کیفیت باشه که با مالیدن خورده بشه... از پیک بهتری استفاده کن!
Dunlop رنگی ها گرونن ولی خیلی خوبن!
من به شخصه فندر و ESP رو هم می پسندم!

فكر نكنم گيتارت از گيتار من ارزون تر باشه
ibanez grx 40 ju

armageddon_st
Thursday 14 October 2010, 01:47 PM
سلام
خوبي

ممنون
فعلا

درود
بالاخره تموم شد !
سپاس

2.32 مگ

سلام
خوبي

اول از همه مخلص رئيس قبيله هم هستيم!!!:77:

بعد از اونم يه دنيا تشكر ...
چيزاي زيادي ياد گرفتم كه ميتونه تمرين كردن اونها خوراك حد اقل 1 ماه من باشه تا تازه بتونم اجراشون كنم
خيلي هم باحالي
ولي سوالم اين بود برادر:
"ميخوام از سيم 5 فرت 7 به يه جاي نامشخص به سمت سر دسته گيتار اسلايد كنم ..."
توي اين اسلايد كردن يه صدايي بوجود مياد كه مثل صداي نعره ميمونه
اينو هم لطف كني گمونم همه چي تكميله

راستي
افكتهايي كه روي صدا داده بودي delay و Reverb بودن؟
صداي خوشگلي درست كرده بودي!!!
حال كردم

تنظيماتش رو هم بگي ممنون ميشم.

راستشو بگو ... چرا Drop D سازت رو كوك كردي!!!!!!!!:39:

فعلا

pouyan_Ibariander
Thursday 14 October 2010, 01:51 PM

مهیار جان،من یه افکت معمولی دارم که صداش خوبه(من راضیم)منظورم اینه که وقتی به آمپ وصلش میکنم از صداش راضیم.اما با اسپیکر معمولی صداش اصلا خوب نمیشه.افتضاح! شما با چه اشپیکری میزنی؟
ادیت:(منظور از اشپیکر،همان اسپیکر خودمان میباشد!)اشتباه تایپی بود.

DesironnA
Thursday 14 October 2010, 01:58 PM
به یک ضبط سونی قدیمی

habib_best
Thursday 14 October 2010, 02:35 PM
به یک ضبط سونی قدیمی
مهيار با يه ضبط صوني قديمي(به قول خودش)اين صدا رو ميگيره اگه آمپ داشته باشه غوغا ميكنه

اگه منم يه همچين صدايي داشتم آمپ ميخواستم چيكار!
آقا ضبطتو چند ميفروشي؟

:38:

DesironnA
Thursday 14 October 2010, 02:44 PM
ضبط نه جانم !
مولتی افکت ZooM G9.2tt

habib_best
Thursday 14 October 2010, 02:52 PM
ضبط نه جانم !
مولتی افکت ZooM G9.2tt

ميدونم.منظور من اون كيفيت صدا و شفاف بودنشه.كه با اون بلندي افت نميكنه
حالا چند؟:21:

DesironnA
Friday 15 October 2010, 07:46 AM
سلام
خوبي

اول از همه مخلص رئيس قبيله هم هستيم!!!:77:

بعد از اونم يه دنيا تشكر ...
چيزاي زيادي ياد گرفتم كه ميتونه تمرين كردن اونها خوراك حد اقل 1 ماه من باشه تا تازه بتونم اجراشون كنم
خيلي هم باحالي
ولي سوالم اين بود برادر:
"ميخوام از سيم 5 فرت 7 به يه جاي نامشخص به سمت سر دسته گيتار اسلايد كنم ..."
توي اين اسلايد كردن يه صدايي بوجود مياد كه مثل صداي نعره ميمونه
اينو هم لطف كني گمونم همه چي تكميله

راستي
افكتهايي كه روي صدا داده بودي delay و Reverb بودن؟
صداي خوشگلي درست كرده بودي!!!
حال كردم

تنظيماتش رو هم بگي ممنون ميشم.

راستشو بگو ... چرا Drop D سازت رو كوك كردي!!!!!!!!:39:

فعلا

درود
پاک یادم رفت جواب بدم سارری ! :دی
در مورد اسلاید نمیفهمم منظورت چیه..به احتمال 150% شما یه موزیکی لایوی چیزی دیدی که اینجوری صدا داده و میخوای کاور کنی. اگر اینطور هست لطف کن اون تیکه ش رو بذار ببینم چی هست اصلا..
در مورد دیلی و ریورب هم بگم به هیچ وجه از جفت اینها استفاده نکنید !
صدا رو گم میکنه و وضوح ملودی رو کاملا تخریب میکنه. من هم فقط از دیلی استفاده کردم.
تنظیماتش روی همون مولتی افکت ZooM G9.2tt هست که همه اه اه میکنند در مورد مولتی افکت ! :دی
پس اگر هم بگم شما نمیتونی استفاده کنی. اما اگر هم بخوای، باید صبر کنی دوستم ازدواج بکنه بعد از اینکه از ماه عسل برگشت، یک سال بعدش که زندگیش سر و سامون گرفت، بطور کاملا قاچاقی و مخفیانه و دزدکی دور از چشم خانمش ببینمش بیارمش خونه بهم بگه ! چون من یک بار برای یکی از دوستان توی همین سایت میخواستم تنظیماتش رو بگم دیدم نمیشه ! چون..
سیم شش رو هم روی D دراپ کردم چون دارم با بند Qutin (علیرضا موزی مقدم) تمرین میکنم چند تا کار از Lamb of GoD داریم کاور میکنیم برای ضبط کلیپ (البته یادگاری)
نبود؟!

سپاس

آها !
من بهت صد بار نگفتم روی من بدبخت اسم و لقب و اینا نذار..؟:45:

حالا سپاس

pouyan_Ibariander
Friday 15 October 2010, 10:29 AM
اگه اشتباه نکنم این صدای خوب که مهیار گرفته به دلیل افکت خوبشه،نه ضبطش!چون ظبطش همون طور که میگه مالی نیست.
من خودم افکتم خیلی معمولیه،زوم جی 2 هستش.اما با ضبط خودم که خیلی گنده و کیفیتی هست و ضبط دوستم که خداست اصلا نشد صدای اینجوری بگیریم.ولی با آمپ یاماها صدا خیلی خوب شد.
فکر کنم بهتر باشه به جای گیتار و آمپ و افکت،آدم پولشو بده یه گیتار و افکت خوب بگیره(مثل مهیار)و آمپ هم بمونه برای وقتی که پول جور شد.

sina_zakeri
Saturday 16 October 2010, 10:35 AM
به نظر من صدای مهیار کلا واسه این خوبه که افکتش رو خوب تنظیم کرده و به اضافه این موضوع که کلا مولتی افکتهایی مثل مال ایشون و gt10 و اینا کلا طراحی شدن که وصل بشن به استدیو مانیتور نه امپ. چون خودشون امپ شبیه سازی میکنن. حتی خیلی جاها هم توی کتابچه هاشون نوشته که اگه میخواین به یه امپ گیتار وصل کنید لااقل قسمت اسپیکر سیمولاتورش رو خاموش کنید که صدای طبیعی تری بده. در نتیجه من فکر میکنم این که آدم با یه مولتی بدون امپ صدای خوب بگیره زیاد چیز عجیب و دور از ذهنی نیست. با تنظیم خوب که ایشون کرده شدنیه.

آقا مهیار ایول کیوتین لمب آو گاد میزنن؟ شما شدی گیتاریست جدیدشون در کنار آقا علیرضا؟ پارسا که لیریک میگفت رفت از گروه یعنی؟

habib_best
Saturday 16 October 2010, 11:40 AM
اگه اشتباه نکنم این صدای خوب که مهیار گرفته به دلیل افکت خوبشه،نه ضبطش!چون ظبطش همون طور که میگه مالی نیست.
من خودم افکتم خیلی معمولیه،زوم جی 2 هستش.اما با ضبط خودم که خیلی گنده و کیفیتی هست و ضبط دوستم که خداست اصلا نشد صدای اینجوری بگیریم.ولی با آمپ یاماها صدا خیلی خوب شد.
فکر کنم بهتر باشه به جای گیتار و آمپ و افکت،آدم پولشو بده یه گیتار و افکت خوب بگیره(مثل مهیار)و آمپ هم بمونه برای وقتی که پول جور شد.
پس به نظر شما من كه ميخوام براي اولين بار افكت بخرم يه دونه 150 تومني بگيرم يا صبر كنم 300يا 400 تومني بگيرم؟

DesironnA
Saturday 16 October 2010, 03:04 PM
به نظر من صدای مهیار کلا واسه این خوبه که افکتش رو خوب تنظیم کرده و به اضافه این موضوع که کلا مولتی افکتهایی مثل مال ایشون و gt10 و اینا کلا طراحی شدن که وصل بشن به استدیو مانیتور نه امپ. چون خودشون امپ شبیه سازی میکنن. حتی خیلی جاها هم توی کتابچه هاشون نوشته که اگه میخواین به یه امپ گیتار وصل کنید لااقل قسمت اسپیکر سیمولاتورش رو خاموش کنید که صدای طبیعی تری بده. در نتیجه من فکر میکنم این که آدم با یه مولتی بدون امپ صدای خوب بگیره زیاد چیز عجیب و دور از ذهنی نیست. با تنظیم خوب که ایشون کرده شدنیه.

آقا مهیار ایول کیوتین لمب آو گاد میزنن؟ شما شدی گیتاریست جدیدشون در کنار آقا علیرضا؟ پارسا که لیریک میگفت رفت از گروه یعنی؟
درود
دقیقا !
پس فکر کنم بالاخره بعد از هزار سال حرف ما ثابت شد !!:21:
پارسا دنبال زندگیش رفته..هنوز کار روی آلبوم جدید کیوتین قطعی نشده. قرار شد بعد از انجام یک سری کارها (مثل همین کاور چندتا از کارهای بند لمب آف گاد) بشینیم مفصل در مورش صحبت کنیم..شاید اصلا اینبار کلا استایل رو عوض کردیم، شاید هم نه ! هیچی معلوم نمی باشی ید !!
سپاس

sina_zakeri
Tuesday 19 October 2010, 09:29 AM
آقا تبریک پس شما الان گیتاریست جدید کیوتین به حساب میای دیگه؟ ایول بابا!

pouyan_Ibariander
Tuesday 19 October 2010, 01:15 PM
پس به نظر شما من كه ميخوام براي اولين بار افكت بخرم يه دونه 150 تومني بگيرم يا صبر كنم 300يا 400 تومني بگيرم؟
ببینید نمیشه قطعی گفت.اما اگه فکر میکنی در آینده نزدیک پول جور میشه صبر کن تا بهترشو بگیری.
اگه افکت خوب بگیری با ضبظ خونتون هم صدای خوبی میتونی بگیری.اما افکت معمولی صداش با اسپیکر افتضاحه!و فقط با آمپ صدای خوب میده.من g2 دارم.پول کمتر روی افکت دادم تا آمپ بهتر بخرم.الان هم از صدا راضیم(البته با آمپ).
اصولا دو تا کار میشه کرد.اول اینکه یه افکت خوب بگیری و بیخیال آمپ بشی،دوم اینکه یه آمپ خوب بگیری و بیخیال افکت بشی.البته راه سومی هم وجود داره:که یه آمپ معمولی و افکت معمولی بخری.
من راه سوم رو پیشنهاد نمی کنم.
اگه بخوام جواب رو در یک جمله بگم باید بگم که به نظر من بهتره صبر کنی و افکت بهتر بخری.اونوقت اگه یه خورده یاد بگیری و دستت بیاد که چجوری صدا بگیری و ... میتونی صدایی مثل صدایی که آقای مهیار گرفته بگیری.
بقیه دوستان هم اگه نظری دارن بگن.

sina_zakeri
Tuesday 19 October 2010, 01:33 PM
البته یه راه چهارم هم هست که هم افکت و هم امپ رو خوب بخری لول :دی

pouyan_Ibariander
Tuesday 19 October 2010, 04:00 PM
لعنت به این بی پولی:ad

habib_best
Tuesday 19 October 2010, 04:28 PM
اين راه چهارم فكرنكنم عملي باشه
يه 300 تومني جور ميكنم يه چيزي ميخرم

armageddon_st
Monday 25 October 2010, 03:58 PM
سلام
خوبي

براي نواختن اين تمرين:
- اولين Power cord ميشه آزاد سيم 5 و فرت 2 سيم 4 ...
- براي نواختن Power cord دوم بايد بريم روي سيم 5 فرت 8 و سيم 4 فرت 10 ...

توي Track همين تمرين تروي انگاري اسلايد ميكنه بين اين دوتا Power cord
كه يه صداي باحالي هم داره ...(شبيه صداي بستن زيپ ميمونه!!)
ولي من نميتونم اينكار رو بكنم ...
چجوري بايد دستم رو سر بدم به سمت Power cord بعدي كه يه همچين صدايي بده؟

صدا انگاري خفه ميشه ...

فعلا

habib_best
Monday 25 October 2010, 07:40 PM
والا من اين كتابو كار نكردم.دوستان اگه ميدونن كمك كنن.

sina_zakeri
Tuesday 26 October 2010, 07:16 AM
آقا عین صدای استتینا رو خوب معلومه نمیشه بگیری واسه اینکه اون هم آمپش عالیه هم پیکاپ و سازش و هم خودش عالیه!!

habib_best
Tuesday 26 October 2010, 11:33 AM
خواستن توانستن است

sina_zakeri
Tuesday 26 October 2010, 02:47 PM
خواستن توانستن است درسته، در اجرا شما میتونی تر و تمیز بزنی و حتی عین استتینا تمیز و نرم اجرا کنی ولی اون جنس صدای اون بابا رو تا زمانی که اون آمپ و پیکاپ و گیتار رو نداشته باشی نمیشه. عین این میمونه که من بگم مثلا با پراید میتونم با بنز مسابقه بدم چون خواستن توانستن است میگیری چی میگم؟

armageddon_st
Tuesday 26 October 2010, 08:05 PM
سلام
خوبي

براي نواختن اين تمرين:
- اولين Power cord ميشه آزاد سيم 5 و فرت 2 سيم 4 ...
- براي نواختن Power cord دوم بايد بريم روي سيم 5 فرت 8 و سيم 4 فرت 10 ...

توي Track همين تمرين تروي انگاري اسلايد ميكنه بين اين دوتا Power cord
كه يه صداي باحالي هم داره ...(شبيه صداي بستن زيپ ميمونه!!)
ولي من نميتونم اينكار رو بكنم ...
چجوري بايد دستم رو سر بدم به سمت Power cord بعدي كه يه همچين صدايي بده؟

صدا انگاري خفه ميشه ...

فعلا

لطفا کمک ....!!!!

DesironnA
Tuesday 26 October 2010, 08:28 PM
پیشنهاد 100% من این هست که پیش یک استاد کار کنید !
اینطور فایده نداره اصلا..

habib_best
Wednesday 27 October 2010, 08:38 AM
خواستن توانستن است درسته، در اجرا شما میتونی تر و تمیز بزنی و حتی عین استتینا تمیز و نرم اجرا کنی ولی اون جنس صدای اون بابا رو تا زمانی که اون آمپ و پیکاپ و گیتار رو نداشته باشی نمیشه. عین این میمونه که من بگم مثلا با پراید میتونم با بنز مسابقه بدم چون خواستن توانستن است میگیری چی میگم؟
خداروچه ديدي شايد آينده ،اين دوستمون رو تو كنسرت پيش استتينا ديديم
هيچ چيزي غير ممكن نيست

TheGoldMAN
Wednesday 27 October 2010, 11:21 AM
پیشنهاد 100% من این هست که پیش یک استاد کار کنید !
اینطور فایده نداره اصلا..

منم ديگه تصميم گرفتم برم كلاس :D:be:j
راستي دوستان من سيم 6 گيتارم پاره شده:guitarplay1:
چي كارش كنم؟
آمپ و مولتي افكت كه بگيرم اسپيكر هم ميخواد ديگه، نه؟
ارزونشون رو هم چند ميشه؟

DesironnA
Wednesday 27 October 2010, 11:57 AM
منم ديگه تصميم گرفتم برم كلاس :D:be:j
راستي دوستان من سيم 6 گيتارم پاره شده:guitarplay1:
چي كارش كنم؟
آمپ و مولتي افكت كه بگيرم اسپيكر هم ميخواد ديگه، نه؟
ارزونشون رو هم چند ميشه؟
سئوالات رو در تاپیک های مخصوص خودش بپرس پسر نه اینجا..:33:

rumour
Wednesday 27 October 2010, 12:06 PM
دوستان در رابطه با gallop زدن. آیا تمرین خاصی هستش؟ یا همینجوری بزنم تا دستم تند بشه؟ الان تقریبا با تمپو 160 می زنم. ( The Trooper زدم) ولی درستم خسته میشه.

TheGoldMAN
Wednesday 27 October 2010, 07:15 PM
سئوالات رو در تاپیک های مخصوص خودش بپرس پسر نه اینجا..:33:

كجا بپرسم خب؟
شما ببخشيد
نميشه همينجا جواب بدين اينو؟

DesironnA
Wednesday 27 October 2010, 07:25 PM
كجا بپرسم خب؟
شما ببخشيد
نميشه همينجا جواب بدين اينو؟
نع ! :45:

habib_best
Wednesday 27 October 2010, 07:39 PM
ميتوني تو بخش در خواست مشاوره فوري...... بپرسي.از اون تاپيك هاي مهم هستش

کوروش هوی متال
Saturday 16 April 2011, 01:01 PM
درود
بالاخره تموم شد !
سپاس

فایل (You can see links before reply*********.wmv.aspx)
2.32 مگ
از دوستان کسی قبلا این فایلو دانلود کرده ؟ میشه یه باره دیگه آپلودش کنین منم دانلود کنم ؟ آخه دیگه ارور میده نمیشه دانلودش کرد.
ممنون

Bloody Scream
Saturday 16 April 2011, 01:06 PM
از دوستان کسی قبلا این فایلو دانلود کرده ؟ میشه یه باره دیگه آپلودش کنین منم دانلود کنم ؟ آخه دیگه ارور میده نمیشه دانلودش کرد.
ممنون

چون کاربر بن شده ، جای آیدیش ستاره گذاشتن

لینکش هنوز موجوده :
You can see links before reply*********.wmv.aspx

اگه بازم ستاره گذاشت ، جای ستاره ها آیدیشو paste کن