PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرخواهی: آموزش ویولون؟؟؟

danger9597
Tuesday 31 October 2006, 07:36 AM
سلام
من 18 سالمه و می خوام ویولون یاد بگیرم می خواستم بیشتر دربارش بدونم و اینکه چقدر طول می کشه که یه ویولونیست بشم
به نظر شما برای من دیر نشده که از 18 سالگی میخوام آموزش ببینم
من و راهنمایی کنید :?:

soheil hoseini
Tuesday 31 October 2006, 09:57 PM
سلام دوست خوبم
از اینکه به خانوادهء note ahang پیوستین ممنون و برای سوال شما اینکه برای انجام دادن و انتخاب روش هیچ وقت دیر نیست و البته ?قط انتخاب روش نیست جدیت و ارادهء شما، از همه چیز مهمتره، اگه هم شنیدین میگن سن باید کم باشه برای اینه که معمولا هر چقدر سن هنرجو کمتر باشه بیشتر وقت تمرین کردن داره و حالات ساز (از دست گر?تن تا درک احساس ساز) زودتر در اون جای میگیره نسبت به زمانی که شخص سن بیشتری داشته باشه، ولی من خیلی از ا?راد رو دیدم که در سن بالاتر از شما شروع کردن و در مدت کمتری نسبت به سایرین، هنر آموختن و جایی رو در موسیقی برای خود کسب کردن، در موسیقی (حالا ?رقی نمیکنه چه سازی باشه) ?قط تمرینه و ابتکاره که هنرمند میسازه نه زمان تولد. ادامه بدین و مطمئن باشین که یکی از بهترینها خواهید بود.
با تشکر

Hes_r
Saturday 11 November 2006, 12:04 PM
چون دوستمون دو تا تاپیک با همین محتوا زدن این تاپیک رو ق?ل میکنن و دوستان میتونن نظرشون رو در تاپیک violon در همین باره بدن

با تشکر : حسام :wink: