PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آهنگ یار دبستانی من به سبک ترنس

Dj_MAN
Thursday 30 September 2010, 05:41 PM
این آهنگ محبوب یار دبستانی من هست به سبک تکنو ترنس که تازه ساختمش . خروجی کار از کیوبیس هست . امیدوارم مورد توجه شما اهل فن واقع بشه .... لطفا نظرات خودتون رو به من بگید . واگه آهنگ خاصی مد نظرتون باشه میتونم اون رو به سبکهای اینجوری ریمیکس کنم و اینجا بذارم . ممنون از توجه شما

فقط دانلود کردی نظرتو هم بنویس :102:
:19:

mtb
Thursday 30 September 2010, 06:21 PM
زیبا بود دوست عزیز منتظر کارهای زیبا تر از شما هستیم.

BaBak_ParSian
Thursday 30 September 2010, 07:04 PM
درود - ریتمش که خوب بود ولی کاشکی صدای ملودی که همون صدای خواننده بود رو پر حس تر و با صدای گیتار بیس یا صدای بمتر قرار می دادی و از افکهای بهتر و زیباتر استفاده می کردی چون همه می ما یار دبستانی را با یه صدایی بم عادت داریم البته شاید سلیقه ای باشد و شما اینطوری پسندیدید در کل خوب بود به امید اثار بهتر از شما

Dj_MAN
Thursday 30 September 2010, 07:20 PM
درود - ریتمش که خوب بود ولی کاشکی صدای ملودی که همون صدای خواننده بود رو پر حس تر و با صدای گیتار بیس یا صدای بمتر قرار می دادی و از افکهای بهتر و زیباتر استفاده .............
ممنون از توجه شما ولی توی کار ترنس باید پس زمینه خیلی شلوغ باشه و روی بکگراندهای شلوغ این جوری فقط صداهای Lead که مخصوص ترنس باشن خوب خودشونو نشون میدن .
یادتون نره اگه اهنگ خاصی رو نظرتون بود میتونم ترنسش کنم .... منتظر پیشنهادم ...
:19:

hamid flute
Thursday 30 September 2010, 07:50 PM
سلام

آهنگ یار دبستانی رو یه میکس کردم از این آدرس دانلود کنید . امیدوارم خوب بوده باشه

You can see links before reply
You can see links before reply (You can see links before reply)
l

Porya
Thursday 30 September 2010, 10:20 PM
این آهنگ محبوب یار دبستانی من هست به سبک تکنو ترنس که تازه ساختمش . خروجی کار از کیوبیس هست . امیدوارم مورد توجه شما اهل فن واقع بشه .... لطفا نظرات خودتون رو به من بگید . واگه آهنگ خاصی مد نظرتون باشه میتونم اون رو به سبکهای اینجوری ریمیکس کنم و اینجا بذارم . ممنون از توجه شما

سلام دوست عزیز خسته نباشید کارتون خوب بود . ولی ابتکاری به اون صورت توش بکار نرفته بود . چون همنطور که خودتون در جریان هستید یک سبک ترنس هست و نوآوری های پرودوسر . جنس صدا ها هم ساده بودن اگه میتونستید از صدا های بهتر و به روز تری استفاده کنید بهتر میشد .

موفق باشید

MA_Happy
Wednesday 6 October 2010, 02:37 PM
بابا ایول،
خیلی زیبا ساختی.امیدوارم موفق بشای.میگم یک آلبوم از آهنگ هایی که مردم زیاد گوش داده اند را به سبک ترنس بساز.بعد پخش کن،مردم خوششون می آید.