PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمونه کار """تصویری""" از avm توی ساز تخصصی اش!!!

avm
Thursday 30 September 2010, 08:05 PM
سلام
شب و روز همگی بخیر من یه نمونه کار میزارم، البته زیاد کیفیتش خوب نیست بعضی از قسمتهاش صدا ها کمی قاطی شده ولی خوب قابله شنیدنه ;) این نمونه کار بدون فکر و اینا هست با موبایل هم گرفته شده، و بصورت هرمی سرعت بالا رفته،تا آخر حد مترونومم، روی تام تام ها نزدم چون دیگه صداها خیلیییی قاطی تر میشد، والا بدم نمیومد یه سولو ایمپرووایزش کنم، البته لازم به ذکر هست شاید توی خیلی از قطعه ها کمتر استفاده میشه...

خوب دوست دارم نظراتتون رو بهم بدین(بیشتر انتقاد) که من بتونم ضعفهام رو جبران کنم، مخصوصا 1/16 که داره. :26: دوست دارم دوستانی که با تجربه تر هستند، من رو از نظراتشون بی نصیب نذارن البته کرکثیفیش هم به بزرگیتون ببخشید.

البته خوب کم بودن کیفیتشش رو وااااااااااقعا شرمنده:9:

لینک کم حجم برای دوستان دایل آپ:

You can see links before reply

لینک پرحجم (کیفیت بالاتر) برای دوستان ADSL و ...

مرسی ارسلان

avm
Friday 1 October 2010, 08:22 AM
الو کسی نبود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ الووو

rumour
Friday 1 October 2010, 08:44 AM
من دیشب دانلود کردم. ولی وسظش قطع شد حالا الان باز دانلود کردم.
خوب پس مترونوم بیشتر از 230 نداشت؟؟؟ یعنی میرفتین بالاتر؟؟؟ بسیار عالی بود! کاشکه تام تام هم مزدید... خیلی عالی مشد.
کیفیتش هم مشکلی نداشت( البته من 13 مگابایتی رو دانلود کردم). والا من که در حد سوادم اشکالی ندیدم... شما ولی خواستی یه سر دریم تیتر بزن... درامر می خوانا...

avm
Friday 1 October 2010, 09:17 AM
من دیشب دانلود کردم. ولی وسظش قطع شد حالا الان باز دانلود کردم.
خوب پس مترونوم بیشتر از 230 نداشت؟؟؟ یعنی میرفتین بالاتر؟؟؟ بسیار عالی بود! کاشکه تام تام هم مزدید... خیلی عالی مشد.
کیفیتش هم مشکلی نداشت( البته من 13 مگابایتی رو دانلود کردم). والا من که در حد سوادم اشکالی ندیدم... شما ولی خواستی یه سر دریم تیتر بزن... درامر می خوانا...

سلام
مرسی سپهر جان، راستش اگه تو تام تام ها هم میزدم، دیگه خیلی صداها قاطی میشد چون جنس صدای تام تام با بیس درام یکی هست، و خوب شاید قاطی پاتی میشد، والا با حاج عباس آقا محلومن هم بتونم دست بزنم خودش خیلییه، دریم تیتر که بماند، اجراش رو برم ببینم هم برام کافیه :9::am:36:

مرسی ارسلان

rumour
Friday 1 October 2010, 09:53 AM
سلام
مرسی سپهر جان، راستش اگه تو تام تام ها هم میزدم، دیگه خیلی صداها قاطی میشد چون جنس صدای تام تام با بیس درام یکی هست، و خوب شاید قاطی پاتی میشد، والا با حاج عباس آقا محلومن هم بتونم دست بزنم خودش خیلییه، دریم تیتر که بماند، اجراش رو برم ببینم هم برام کافیه :9::am:36:

مرسی ارسلان

حالا منتظر یه اجرای خیلی کامل با کیفیت بالا و تام تام و انواع چیزایه دیگه که من بلد نیستم می مونم.
ممنون
دوستان خجالت داره.... بیش از 250 بار دانلود فقط فایل با کیفیت بالا... 1 نفر نظر نمیده؟

mika120
Friday 1 October 2010, 10:17 AM
بسيار عالي :43: ... چيشو ديگه نقد كنيم :ad
فقط يه ديگه انگار snare رو رو ضرب اصلي نزدي ( تمپو 230 )

avm
Friday 1 October 2010, 12:08 PM
بسيار عالي :43: ... چيشو ديگه نقد كنيم :ad
فقط يه ديگه انگار snare رو رو ضرب اصلي نزدي ( تمپو 230 )

سلام مرسی میکا جان درست میگی، خودم هم همین فکر رو میکنم :39:

بازم مرسی ارسلان

TheGoldMAN
Friday 1 October 2010, 03:43 PM
ممنون
ميگم من كه هنوز درامر نشدم و بسيار عالي بود
واسه منم دعا كنين موفق بشم

Cellist
Friday 1 October 2010, 06:46 PM
واقعا نمیدونم چی بگم!
بی نظیر بود!

avm
Saturday 2 October 2010, 06:27 PM
ممنون مرسی از کامتت، والا من اومدم همت کردم، یه ویدیو گرفتم، و گذاشتم که نظر بدین که اصلا" دوست دارین این ویدیو بازم بزارم؟!! یه اهمی، اوهومی؟!دوست دارین چه جوری باشه ؟!! چرا که شاید انجمن درامز هم، کم کم را بیفته، میدونین بیشتر از 540 تا کاربر تا الان این ویدیو رو دانلود کردن با اینکه حجمش بالا بوده!!!! اونم تو یک روز! خوب نکات منفی مثبت، یه چیزی که بشه در مورداش صحبت کرد مثل اینکه به من بگین آهنگی با تمپو 230 که زیاد نیست دلیلت چی بوده که چرا بیخودی براش وقت گذاشتی و امثال اینا، همه که نباید سوال تخصصی بپرسن؟! چون این ساز، سازیه که با ریتم کار داره و فضاش طوری هست که موزیسین ها سازهای ملودیک زیاد چیزی ازش نمیدونن و این میتونه یه شروع باشه، که آدم انگیزه داشته باشه کار بزاره و حرف و اینجور کارها رو انجام بده، من که تنهایی نمیتونم، باید همه یه حرکتی بکنن...

مرسی ارسلان

Porya
Saturday 2 October 2010, 06:58 PM
سلام

ارسلان جان من که تخصصی تو درامز ندارم . تا این حد میتونم بگم که خوب بود ، آفرین. اگه تصویری یه اجرای کاور هم بذاری خیلی خوب میشه .

قربانت

avm
Saturday 2 October 2010, 07:39 PM
چشم حتما"

مرسی ارسلان

HamedSedighi
Saturday 2 October 2010, 08:23 PM
درود بر ارسلان :41:

من تصویر دیگری از چهره ات در ذهن داشتم .

یه سوال این ماهیچه های ساق پاهات قفل نمی کردن :39: اکسلنت:41:

تصور می کنم نکته مهم پاهات بودن ؟ :43:

حتما و حتما اجراهای دیگری بگذار به قول پوریا کاور باشه ، البته نبود هم خوبه .

فقط اگر ریتم های مختلفی رو اجرا کنی بهتر میشه ؛ یعنی همه ریتم ها یه جورایی به سبک راک ربط پیدا نکنند .

مثلا یه ریتم house یا .... البته هر چی خودت دوست داشتی . یا بندری :21: (جدی گفتم)
(حالا میگن بندری فکر کنم بهتره بگیم جنوبی ، نظرت چیه ؟ ) (یا آفریقایی ؟)

hichnafar
Saturday 2 October 2010, 08:31 PM
والا بدم نمیومد یه سولو ایمپرووایزش کنم، البته لازم به ذکر هست شاید توی خیلی از قطعه ها کمتر استفاده میشه...
کار نیکی می باشد !

دوست دارین این ویدیو بازم بزارم؟!! یه اهمی، اوهومی؟!
اوهوم !

به من بگین آهنگی با تمپو 230 که زیاد نیست دلیلت چی بوده که چرا بیخودی براش وقت گذاشتی و امثال اینا، همه که نباید سوال تخصصی بپرسن؟!
خوب ...واسه چه شاخه ای(از متال) از این تمپو بهره گرفته میشه؟

Amir Akbari
Sunday 3 October 2010, 03:19 AM
از اجرای خوبی که زحمت کشیدی حسابی لذت بردم و راستش افسوس خوردم زمانی که دیدم سازی با
این امکانات داری و ریتمی انتخاب نکردی که از قطعات بیشتری استفاده کنی بخصوص پاساژ، البته حتمی
برای اینکار هم دلیلی داشتی، فقط چند پرسش در ذهنم بوجود اومد که مطرح میکنم فقط ببخش اگر
ابتدایی هست :

اول اینکه در مورد دستگاهی که باهاش ریتم رو تنظیم میکنی برام توضیح بده، در بعضی کنسرتها که
هدفون داخل گوش نوازنده ها و خواننده هست از همین دستگاه استفاده میکنند ؟

دوم، خوب که دقت کردم برای نواختن درام باس از هر دو پا استفاده میکنی ولی پیش از این من گمان
میکردم تنها از یک پا استفاده میکنند در این مورد هم کمی توضیح بده .

و آخر چرا سرعت شروع ریتم رو اینقدر بالا انتخاب کردی و موارد استفاده ی اون چی هست .

دیدن کار نوازندگیت برای من بسیار خوشایند بود و بی صبرانه منتظر کارهای بیشتری از تو دوست
خوب هستم، برات بهترینها رو آرزو دارم دوست من .

avm
Sunday 3 October 2010, 12:30 PM
درود بر ارسلان :41:

من تصویر دیگری از چهره ات در ذهن داشتم .

یه سوال این ماهیچه های ساق پاهات قفل نمی کردن :39: اکسلنت:41:

تصور می کنم نکته مهم پاهات بودن ؟ :43:

حتما و حتما اجراهای دیگری بگذار به قول پوریا کاور باشه ، البته نبود هم خوبه .

فقط اگر ریتم های مختلفی رو اجرا کنی بهتر میشه ؛ یعنی همه ریتم ها یه جورایی به سبک راک ربط پیدا نکنند .

مثلا یه ریتم house یا .... البته هر چی خودت دوست داشتی . یا بندری :21: (جدی گفتم)
(حالا میگن بندری فکر کنم بهتره بگیم جنوبی ، نظرت چیه ؟ ) (یا آفریقایی ؟)

سلام
اول زووووود بگو چه چیزی تجسم داشتی؟!
والا در مورد ساق هم نمیدونم دیگه عادت شده، اذیتی رو حس تا حالا که نکردم فقط قدیما زانو درد رو یه باز گرفته بودن که خوب بدلیل تمیرنان غیر اصلولی بود،
در مورد نکته که آره دقیقا درست فهمیدی نکته همون تمرکز روی پا بود، چون سختی همین هست، چون اصولا پا داراری عضلات بزرگی هست و توانایی کنترل پا هم سخت تر از دسته و خوب درامر های معدودی بالای تمپوی 210 و دولاچنگ یا سیکسوله رو میزنن.
باشه حتما" ولی خوب تجربم بیشتر هست تو این کارا
مرسی ارسلان

avm
Sunday 3 October 2010, 12:33 PM
کار نیکی می باشد !

اوهوم !

خوب ...واسه چه شاخه ای(از متال) از این تمپو بهره گرفته میشه؟

سلام
راستش زیاد قطعاتی ساخته نمیشه تو این سرعتها گروهای بسیار معدودی این کارو میکنن که اصولا" Death یا Speed هستند البته گه گاهی توی Progressive هم دیده میشه

مرسی ارسلان

HamedSedighi
Sunday 3 October 2010, 03:42 PM
اول زووووود بگو چه چیزی تجسم داشتی؟!

آهان
داخل تاپیک عکس یه نفر عکس خودش و ساز رو گذاشته بود (شاید هم تاپیک دیگری بود )

که فردی نوجوان بود بعد من فکر کردم تو همونی ولی حالا متوجه شدم شما آن شخص نیستید :39:

avm
Sunday 3 October 2010, 06:00 PM
از اجرای خوبی که زحمت کشیدی حسابی لذت بردم و راستش افسوس خوردم زمانی که دیدم سازی با
این امکانات داری و ریتمی انتخاب نکردی که از قطعات بیشتری استفاده کنی بخصوص پاساژ، البته حتمی
برای اینکار هم دلیلی داشتی، فقط چند پرسش در ذهنم بوجود اومد که مطرح میکنم فقط ببخش اگر
ابتدایی هست :

اول اینکه در مورد دستگاهی که باهاش ریتم رو تنظیم میکنی برام توضیح بده، در بعضی کنسرتها که
هدفون داخل گوش نوازنده ها و خواننده هست از همین دستگاه استفاده میکنند ؟

دوم، خوب که دقت کردم برای نواختن درام باس از هر دو پا استفاده میکنی ولی پیش از این من گمان
میکردم تنها از یک پا استفاده میکنند در این مورد هم کمی توضیح بده .

و آخر چرا سرعت شروع ریتم رو اینقدر بالا انتخاب کردی و موارد استفاده ی اون چی هست .

دیدن کار نوازندگیت برای من بسیار خوشایند بود و بی صبرانه منتظر کارهای بیشتری از تو دوست
خوب هستم، برات بهترینها رو آرزو دارم دوست من .

سلام
مرسی از لطفت، آره از قصد از قسمتهای دیگه استفاده نکردم مثل تامها چون جنس صداش قاطی بیس میشد، و چون تمرکز روی بیس درام هست چون سرعتی هست، و خوب دستها کاری انجام نمیدن در واقع فقط یه ریتم کاربردی و اصلی برای کارهای متال اصولا استفاده میشه،
در مورد دستگاهی که ریتم رو توش تنظیم میکنم، یه مترونوم سادس که با هدفونی که دیدین میزارم تو گوشم.

در واقع برای درامر میتونه پدالهای زیادی چیده بشه مثل سازی که پایین میبینین مال توماس لنگ هست:

که خوب 2 تاش برای بیس درام هست و 2-3 تاش برای های هت 2 تا برای اکتوبان 2 تا هم برای بلاک و کوبل

توی اون ویدیو من فقط هر دو تا بیس درام و میزد و خوب پام هم قاعدتا روی های هت نبود، ولی در اکثر ریتمها به صورت تکی روی 1 بیس درام زده میشه

امیدوارم پاسخ کاملی داده باشم

والا از سرعت بالا شروع کردم چون نمیخواستم ویدیو طولانی بشه و خب سرعتش میتونه جالب باشه البته بیشتر برای درامرها، چون واقعا سرعت 210 به بالا سخته و معدود دارمر های میتونن تو این سرعت دولاچنگ و سیکسوله بزنن، البته برای سازهای دیگه هم همین هست مثلا" شما فکر کن یه پیانیست تو سرعت 220 یه آرپژ دولاچنگ یا سیکسوله بزنه!! سخت هست و البته جالبی اش هم میتونه تو این باشه، این سرعت برای اکستریم متاها دث و اسپید کاربرد داشته باشه.

مرسی ارسلان

avm
Sunday 3 October 2010, 06:01 PM
آهان
داخل تاپیک عکس یه نفر عکس خودش و ساز رو گذاشته بود (شاید هم تاپیک دیگری بود )

که فردی نوجوان بود بعد من فکر کردم تو همونی ولی حالا متوجه شدم شما آن شخص نیستید :39:

توی کدوم تاپیک؟! اینجا ؟! درامز بودش؟!

makan
Sunday 3 October 2010, 07:07 PM
خیلی‌ زیبا بود..............موفق باشي

MA_Happy
Sunday 3 October 2010, 08:12 PM
خیلی قشنگ بود،یادش بخیر من یک زمانی یک سه تکهAMR کلا دو تا پدال بیشتر نداشت و فقط یکدانه اش برای بیس بود،تو با این کلیپ یاد اونم موقع را زنده کرد،و من تحریک کردی تا برم دوباره این ساز را یاد بگیرم.ولی خیلی خوب مینوازی موفق باشی
یا علی

HamedSedighi
Sunday 3 October 2010, 08:27 PM
توی کدوم تاپیک؟! اینجا ؟! درامز بودش؟!

دقیقا یادم نیست ارسلان

فکر کنم این تاپیک You can see links before reply

ولی عکس اینجوری بود که کف اتاق قالی بود و پشت سر پرده سفید رنگ

Amir Akbari
Monday 4 October 2010, 09:07 PM
پاسخت خیلی کامل و مفید بود دوست من راستش هرگز گمون نمیکردم درام این همه پدال برای استفاده ی
پا داشته باشه حالا میتونم تجسم کنم که با این ساز چه کارهایی رو میشه انجام داد، حالا خواهش میکنم
درباره ی نحوه ی قرار گیری پا روی پدالها توضیح بدی و اینکه تمام پدالهای درون عکس شکل دایره ای در
بالای اون قرار داره به جز پدال انتهایی سمت چپ که در پایین و بالای پدال هست دلیل این مورد چی هستش،
ممنون که با حوصله به پرسشهام پاسخ میدی، امیدوارم پیروز باشی دوست من .

avm
Tuesday 5 October 2010, 11:22 PM
پاسخت خیلی کامل و مفید بود دوست من راستش هرگز گمون نمیکردم درام این همه پدال برای استفاده ی
پا داشته باشه حالا میتونم تجسم کنم که با این ساز چه کارهایی رو میشه انجام داد، حالا خواهش میکنم
درباره ی نحوه ی قرار گیری پا روی پدالها توضیح بدی و اینکه تمام پدالهای درون عکس شکل دایره ای در
بالای اون قرار داره به جز پدال انتهایی سمت چپ که در پایین و بالای پدال هست دلیل این مورد چی هستش،
ممنون که با حوصله به پرسشهام پاسخ میدی، امیدوارم پیروز باشی دوست من .

سلام
خواهش میکنم، در مورد چیدن پدالها، خوب کلا" درامز مقداری گرد و قوص دار چیده میشه که دست درامر به قسمتهای درامز برسه، خود پدال هم شامل همین قضیه میشه، و خب همونجوری که قبل گفتم، میتونه کاربردهای مختلف داشته باشه که مهمترین و اصلی هاش همون بیس درام و های هت باشه.
بازم اگه سوالی بود در خدمتم.

مرسی ارسلان

avm
Tuesday 5 October 2010, 11:25 PM
دقیقا یادم نیست ارسلان

فکر کنم این تاپیک You can see links before reply

ولی عکس اینجوری بود که کف اتاق قالی بود و پشت سر پرده سفید رنگ

سلام
نمیدونم والا، ولی شاید یه عکس جدید گذاشتم تو سایت که کاملا مشخص باشه

مرسی ارسلان

shayan_guitar20
Tuesday 5 October 2010, 11:49 PM
آقا کارتون خیلی خوبه...عجب ست درامی دارین...حتما یک اجرای کاور بذارید.

alone_composer
Wednesday 6 October 2010, 09:51 AM
ارسلان عزیز درود.

کار بسیار زیبایی انجام دادید. واقعا لذت بردم. سپاسگزارم.

symphony-x
Friday 8 October 2010, 11:01 PM
درود
ارسلان جون من ساز تخصصیم درامز نیست که بخوام شر و ور زیادی بگم و سرت رو درد بیارم
کارت خوبه و با تمرین بهترم میشه
یه اشکالات کوچیکی داشتی و خودت بهتر از من میدونی که کجای کار مشکل داره و با تمرین برطرفش میکنی
من پرورگسیو متال رو دوست دارم و خودت بهتر میدونی تو این سبک درامز مثل اسپید متال خرکی و سریع نواخته نمیشه کارت پروگرسیو بود راک آن اخوی

avm
Saturday 9 October 2010, 12:47 AM
درود
ارسلان جون من ساز تخصصیم درامز نیست که بخوام شر و ور زیادی بگم و سرت رو درد بیارم
کارت خوبه و با تمرین بهترم میشه
یه اشکالات کوچیکی داشتی و خودت بهتر از من میدونی که کجای کار مشکل داره و با تمرین برطرفش میکنی
من پرورگسیو متال رو دوست دارم و خودت بهتر میدونی تو این سبک درامز مثل اسپید متال خرکی و سریع نواخته نمیشه کارت پروگرسیو بود راک آن اخوی

سلام
دقیقا" فهمیدم آقا ممنون که دقت کردی، راستش در مورد اینی که دیدی اتفاقا" منم اسپید و بخصوص دث زیاد دوست ندارم اینم به قولی یه وارم آپ هست، که آدم بتونه تسلط اش توی چیزهایی که علاقمند هست بالاتر ببره، مخصوصا" برای کارهای سینفونیکس عزیززز مثل Domination و خیلی چیزای دیگه و بیاد موندنی از این بند که بقولی باید توش تسلط و اینا داشت:43:
مرسی ارسلان

mariwan
Thursday 14 October 2010, 10:57 PM
ارسلان جون خيلي دوست دارم كارت رو ببينم ولي هر كاري كردم داونلود نشد
ببينم ميرم يه جاي ديكه اونلود ميكنم
مشتاق ديدن و شنيدن كارتم
ايشالا بنده حقير هم نظراتي خواهم داد ولي تاحد تخصصي نه
حالا بزار ببينم داونلود ميكنم؟
دعاكن داونلود بشه

avm
Friday 15 October 2010, 06:56 PM
کجا بزارم؟! سرور اینجا که خیلی خوبه؟! مشکلت چی بوده؟!

mariwan
Friday 15 October 2010, 07:17 PM
والا جي بكم
هي داونلود ميكنم آخرش كه ميرسه داونلود نميشه
خودم هم كفتم ميرم يه جاي ديكه داونلود ميكنم
شايد اشتبا از pc خودم و اينترنت خودم باشه
اينرو يدونم كه سرور نت خوبه
مشكل بيش خودمه
موفق باشي

mariwan
Friday 15 October 2010, 08:08 PM
داونلود شد
دستت دردنكنه عالي بود
سبك متال زدي؟
راستي يك سوال ديكه
من بيشتر نوازنده هاي متال رو ميبينم kick pedal دوتا جكش داره
مال شما هم اينطوريه يا دوتا kick drum داريد؟

avm
Sunday 17 October 2010, 01:06 AM
داونلود شد
دستت دردنكنه عالي بود
سبك متال زدي؟
راستي يك سوال ديكه
من بيشتر نوازنده هاي متال رو ميبينم kick pedal دوتا جكش داره
مال شما هم اينطوريه يا دوتا kick drum داريد؟

سلام
اول مرسی از اینکه کار رو دیدی و نظرت رو دادی
در مورد سوال اولت باید بگم این چیزی که زدم یه وارم آپ ( گرم کردن ) برای شروع تمرینهای روزانه ام هست، که خوب البته توی فضای هوی متال استفاده میشه گرچه روحیات خودم جدیدا" ملو شده ولی خوب این فضا فعلا" بهتره بگم من از سرش فعلا" بر نداشتم و فضای اصلی کاری هست که بیرون میکنم، در مورد سوال دوم بله تو این ویدیو ایی که دیدین من داشتم با 2 تا کیک درام میزدم که استاندارد چینش سازم هست، که اونم چندتا دلیل داره یکی اش این هست که این تا کیک رو کوک های متفاوتی دارن که هنگام زدن دابل بیس ریتم ها جنس صدا متفاوت باشه تا کمی از یکنواختی اش رو بگیره، دلیل دوم اش این هست که حجم صدا رو از دست ندم چون اگه دوبل پدال بر روی یک بیس دارم باشه پوست طبل زمان کمتری برای لرزش پیدا میکنه و توی تمپوهای بالای 190 اینا حجم صدا کم میشه همینطور توی پاساژهای سرعتی با کیک، دلیل سوم اش اینه که من علاوه بر میکرفن گذاری ها برای کیک از تریگر هم استفاده میکنم، و تریگر ها زمان میخوان که دیتا رو منتقل کنن و با یک بیس توی سرعتهای بالا کیفیتشون رو از دست میدن :23:

مرسی یازم ارسلان

mariwan
Sunday 17 October 2010, 11:14 AM
مرسي از توضيحاتتون
ولي اكه با يك كيك ولي دوتا جكش كاركني ميتوني از hihat استفاده كني بجاي ride مكه نه يا هر دوتا رو بزني
يعني يك با براي كيك
يكي براي hihat و يك دست براي ريد و ديكري هم براي snare
كارت عالي بود
اميدوارم منم به اين حد برسم
البته همش روي تمرينات خودمه
جند تا سوال دارم توي خصوصي ببرسم بهتر نيست تا فضاي اينجا بهم نخوره؟

avm
Sunday 17 October 2010, 11:47 AM
مرسي از توضيحاتتون
ولي اكه با يك كيك ولي دوتا جكش كاركني ميتوني از hihat استفاده كني بجاي ride مكه نه يا هر دوتا رو بزني
يعني يك با براي كيك
يكي براي hihat و يك دست براي ريد و ديكري هم براي snare
كارت عالي بود
اميدوارم منم به اين حد برسم
البته همش روي تمرينات خودمه
جند تا سوال دارم توي خصوصي ببرسم بهتر نيست تا فضاي اينجا بهم نخوره؟

سلام
در واقع اونی که 2تا چکش داره، 2 تا هم پدال داره ، فرقی نمیکنه در هر صورت پاهات باید روی 2 تا پدال باشه، ولی یه شرکت به نام Dual List یه پدال رو تولید کرده که خودش میزنه تو برگشت اولی ولی خوب چون نمیشه کنترل توی ضربه دوم روش داشت میشه گفت زیاد به درد بخور نیست،
من از دبل پدال استفاده میکنم توی کارهایی که متال نیست و یه بیس درام با خودم میبرم

اینم یه عکس از تویین پدال DW 9000

راستی مگه تو درامز میزنی؟؟!

ارسلان

mariwan
Sunday 17 October 2010, 01:58 PM
مثل عكسي كه كذاشتي
ولي نميدونم اينه يا نه
دوتا بدال نيست يك بدال دوتا جكش
توي نمونه هاي jon karel هم هست اكه ديده باشي
آره درامز ميزنم ولي زياد حرفه اي نيستم

avm
Sunday 17 October 2010, 03:05 PM
مثل عكسي كه كذاشتي
ولي نميدونم اينه يا نه
دوتا بدال نيست يك بدال دوتا جكش
توي نمونه هاي jon karel هم هست اكه ديده باشي
آره درامز ميزنم ولي زياد حرفه اي نيستم

سلام
آره گفتم که هستش شرکت دوال لیست تولید میکنه ولی چون ضربه برگشت و خودش میزنه نمیشه ریتهایی که فرد هستند و کمی ترکیبی هست رو باهاش زد، البته شرکت سونور هم یه پدال طراحی کرده که مثلا" توماس لنگ باهاش میزنه که خیلی هم گرونه و خوب یکی از ضربه هاش با پنجه هست یکی دیگش با پاشنه حالا عکس جفتش رو میزارم، راتش من سونور رو امتحان کردم خودم و خوب چون سالهاست که من از تکنیک هیل آپ و فلت استفاده میکنم خیلی برام سخت بود با اون یزنم چون باید با تکنیک هیل دان بزنی، که خوب توی سرعتی زدن من برام سخت هست.

اینم عکسهاش:

file:///C:/DOCUME%7E1/Admin/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.pngYou can see links before reply

اتفاقا" خوبه که بحث او اینا میشه چون اصلا" هدف تاپیک برای بحث و گفتگو هست دیگه، بازم اگه مطلبی بود در خدمتم

مرسی ارسلان

mariwan
Sunday 17 October 2010, 03:16 PM
من جندتا سوال دارم از شما ر جوري باشه از م حرفه اي تري
همينجا ببرسم يا توي خصوصي؟

avm
Sunday 17 October 2010, 08:06 PM
من جندتا سوال دارم از شما ر جوري باشه از م حرفه اي تري
همينجا ببرسم يا توي خصوصي؟

میشه یه تاپیک برای سوال در مورد درامز گذاشت من این کار رو میکنم

ارسلان

mariwan
Sunday 17 October 2010, 08:17 PM
كار خوبي كدي
خسته نباشي

STIESTO
Sunday 12 August 2012, 04:25 PM
فکر کنم تاپیک خیلی قدیمی هست اما:

ایول ارسلان کارت عالی بود ولی چه سازی داشتی من در رویا دنبال همچین سازی هستم.

والا ما دوبل پدال نداریم با تک پدال دولاچنگ پا رو میزنم.

عالی بود

avm
Sunday 12 August 2012, 09:43 PM
فکر کنم تاپیک خیلی قدیمی هست اما:

ایول ارسلان کارت عالی بود ولی چه سازی داشتی من در رویا دنبال همچین سازی هستم.

والا ما دوبل پدال نداریم با تک پدال دولاچنگ پا رو میزنم.

عالی بود

سلام
ممنونم
آره تاپیک قیدیمی بود، کشیدیش بالا :P
دم شما گرم با یه پا میتونی سریع بزنی ایول :دی، دیگه دوبل کنی حسااابی دیگه میترکونی

ارسلان

STIESTO
Tuesday 14 August 2012, 12:46 PM
سلام
ممنونم
آره تاپیک قیدیمی بود، کشیدیش بالا :P
دم شما گرم با یه پا میتونی سریع بزنی ایول :دی، دیگه دوبل کنی حسااابی دیگه میترکونی

ارسلان
با سرعت بالا که نمی تونم ممتد بزنم ولی در حد پرکننده باشه می تونم یه میزان برم.

alimetallica_2
Saturday 15 September 2012, 09:45 PM
خیلی عالی بود.

avm
Saturday 15 September 2012, 11:23 PM
خیلی عالی بود.

سلام
تاپیکهای قدیمی و حاک خورده رو بالا کشیدی، ممنون بازم

ارسلان

alimetallica_2
Sunday 16 September 2012, 05:59 PM
خوب حالا شما یک اجرای دیگه بگذار که جدید و به روز شده باشه. مثلا یک ریتم رو بنواز. :10:
من خودم الان 4 ماهیه نمونه کار نگذاشتم مثل خیلی های دیگه، همین مسائل هست که باعث میشه موضوعات خاک بخوره.

Murderdolls
Tuesday 18 September 2012, 01:08 PM
بسیااااار عالی