PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرسنجی:مسابقه به بهانه تولد نت آهنگ

Khashayar
Friday 1 October 2010, 11:20 AM
درود
خوب زمان مسابقه به بهانه تولد نت آهنگ تمام شد و دوستان اثار بسیار جالب و زیبائی رو ارائه دادند...
من از همه دوستان تشکر میکنم...

اما قراربود برای انتخاب آثار برتر نظرسنجی انجام بدیم...و در این تاپیک این نظرسنجی رو انجام میدیم تا آثار برتر این مسابقه توسط دوستان انتخاب بشه...

دوستانی که دو یا چند نوع کار از هنر های مختلف انجام دادند به اون تعداد اسمشون اورده میشه و داخل پرانتز هنر مربوطه نوشته میشه...پس در انتخاب دقت کنید که اگر منظورتون مثلا طراحی از یکی از دوستانمون هست موسیقی این دوستمون رو اشتباها انتخاب نکنید..

دوستانی که از یک هنر مثلا موسیقی چند نمونه کار گذاشتند به طور کلی محسوب میشه نه تک تک اثار...

من آثار ارائه شده رو یک بار دیگه در این پست میارم تا دوستان بهتر بتوانند بررسی کنند.

دوست عزیزمون sd 3.4 (You can see links before reply) گارامی:

You can see links before reply

ارائه شده در این پست (You can see links before reply)

دوست عزیزمون Acoustic (You can see links before reply) گرامی:

You can see links before reply (You can see links before reply)

دوست عزیزمون شهریور (You can see links before reply) گرامی:

دوست عزیزمون v.i.o.l.i.n (You can see links before reply) گرامی:

دوست عزیزمون pkr_legend (You can see links before reply) گرامی

دوست عزیزمون ravi (You can see links before reply) گرامی:

دوست عزیزمون pp017 (You can see links before reply) گرامی:

دوست عزیزمون violincell (You can see links before reply) گرامی:

و

دوست عزیزمون mae_6677 (You can see links before reply) گرامی:

دوست عزیزمونblackover (You can see links before reply) گرامی:

دوست عزیزمون mohammad7 (You can see links before reply) گرامی:

دوست عزیزمون mohammad7 (You can see links before reply) گرامی:
طرح دومشون

دوست عزیزمون mtb (You can see links before reply) گرامی:

دوست عزیزمون mtb (You can see links before reply) گرامی:

دوست عزیزمون Porya (You can see links before reply) گرامی:

و کارت تبریک

ارئه شده در این پست (You can see links before reply)

دوست عزیزمون setareh_hk (You can see links before reply) گرامی:

دوست عزیزمون mohsenshahbazi (You can see links before reply) گرامی

دوست عزیزمون soroosh_269 (You can see links before reply) گرامی:

دوست عزیزمون Mohammad_ngml (You can see links before reply) گرامی:

دوست عزیزمون v.i.o.l.i.n (You can see links before reply) گرامی:

دوست عزیزمون v.i.o.l.i.n (You can see links before reply) گرامی

دوست عزیزمون Amirrelax (You can see links before reply) گرامی:

پاینده باشید

mtb
Friday 1 October 2010, 11:39 AM
با سلام خدمت خشایار جان. در لینک هایی که از آثار من قرار دادی ، دومی که مربوط به آهنگ ساخته شده توسط من است مشکل دارد. همین لینکی که در پایین قرار دادم:

لطفا" رسیدیگی نمایید...
با تشکر...

Khashayar
Friday 1 October 2010, 12:01 PM
درود
یک نکته لازم به ذکر هست که آثار موسیقی ارزشی دوبرابر دارند...همونطور که ابتدای مسابقه گفته شده بود از اهمیت بیشتری برخوردار هست..
پس آرای موسیقی دوبل میشود..یعنی کسی که 5 رای در موسیقی دارد دوبرابر یعنی 10 رای محسوب میشود...

چون ما فعالیت اصلیمون موسیقی هست و باید به موسیقی بشتر بها بدیم در آثارمون...و باعث پیشرفت موسیقی کشور بشیم..

mtb
Friday 1 October 2010, 12:03 PM
در ضمن قرار بود آثار نوازندگی جدا از آثار آهنگسازی مقایسه بشه ولی انگار اینجور که من میبینم کلا" آثار موسیقی در یک قسمت قرار دارند...!

Khashayar
Friday 1 October 2010, 12:06 PM
درود
خوب به دلیل اینکه آثار موسیقی خیلی کم بود همه رو در شاخه موسیقی قرار دادیدم که اکثرا هم نوازندگی بود...
ولی چون آدرس پست مربوطه رو هم قرار دادیم کاربر ها اونجا میتونند بخونند که نوازندگی هست یا آنگسازی..
به امید خدا مسابقه هنری بعدی تعداد بیشتری اثر موسیقی و اهنگسازی باشه و بتونیم تفکیک شده نظرسنجی کنیم...
تشکر از شما...

mtb
Friday 1 October 2010, 12:14 PM
هنوز آن لینک اصلاح نشده البته اگر روی قسمت پایینش که پست مذکور را قرار داده اید در آن پست لینک سالم است ولی در قسمت همین صفحه لینک هنوز اصلاح نشده.

Khashayar
Friday 1 October 2010, 12:17 PM
درود
لینک اصلاح شد...

sd_34
Friday 1 October 2010, 12:49 PM
سلام لينك كار من هم ايراد داره لطفا اصلاح كنيد.درضمن جناب اشو قرار نبود تمامي شاخه ها جدا از هم مقايسه بشن؟مثلا طراحي با طراحي موسيقي با موسيقي و .. ...ممنون اگه لينك طراحي منو عوض كنيد

sahandmsh
Friday 1 October 2010, 12:53 PM
واقعاً انتخاب من ترکیب آواتار ها اثر setareh_hk (You can see links before reply) بود!!!
ما همه کنار همیم !!! از هر جایی که باشیم!!! با هر زبان و قومیتی!!!!
یه زبان مشترک داریم : موسیقی!!!
به امید پیشرفت و دیدن همه روی استیج!!!!

sd_34
Friday 1 October 2010, 12:57 PM
لطفا لينك طراحي منو اصلا كنيدددددد

Acoustic
Friday 1 October 2010, 02:40 PM
چه رقابت سختی شده...

ولیییی خدایی ظلمه آثار موسیقی دوبرابر بشه . نه واسه اینکه آثار موسیقی هستنا بخاطر اینکه اینجوری اون آثاری که موسیقی نیست خود به خود حذف میشن و رقابت میفته بین آثاری که موسیقی هستن :46: :33: :4:

mtb
Friday 1 October 2010, 02:44 PM
دوستان یعنی آهنگی که من ساختم انقدر بد بوده که حتی یک رای هم نیاورده. دوستان اگه انقدر کارم ضعیف بوده لطفا" ایرادهاشو بدون تعارف بگید تا ایشالا... تو کارای بعدیم جبران کنم. تازه پیش خودم گفتم کار ابتکاری کردم خیر سرم...
با تشکر...

Acoustic
Friday 1 October 2010, 02:55 PM
مجتبیِ عزیز من فقط توی لیست یه دونه طراحی دیدم که اسمت بود و تعجب کردم کار موسیقیت چرا نبود . بخاطر همین بجاش به کار طراحیت رای دادم

mtb
Friday 1 October 2010, 03:20 PM
مجتبیِ عزیز من فقط توی لیست یه دونه طراحی دیدم که اسمت بود و تعجب کردم کار موسیقیت چرا نبود . بخاطر همین بجاش به کار طراحیت رای دادم

دوست عزیز پس اینا چیه؟
این کا رطراحیه:
دوست عزیزمون mtb گرامی:

ارائه شده در این پست

اینم کار موسییقی:

دوست عزیزمون mtb گرامی:

ارائه شده در این پست

Porya
Friday 1 October 2010, 03:33 PM
به نظرم بهتر بود برای هر شاخه از نمونه کار ها (موسیقی ، طراحی و..) یک نظر سنجی برگذار میشد و یک حق رای برای هر کاربر در نظر گرفته میشد . چون همه زحمت کشیدن و اکثر دوستان از جمله خود من ، برای احترام به کاربر ها هم که شده همه رو انتخاب کردن .

mohammad.guitar
Friday 1 October 2010, 03:43 PM
من هم با آقا پوریا موافقم هر بخش باید نظر سنجی جدا گانه ای داشته باشد. چونکه اینگونه هر اثر در شاخه ی خودش سنجیده می شود ولی حالا همه شاخه ها با هم مقایسه میشن و به نظر من این درست نیست.
موفق باشید.

ehsanmir
Friday 1 October 2010, 03:55 PM
سلام
همه دوستان زحمت کشیدند.حالا یکی بیشتر.یکی کمتر.بعضی ها هم که خلاقیت از خودشون نشون دادند.ولی در کل چون همه زحمت کشیدند من به همه دوستان رای دادم.ولی سه نفر رو از نظر خودم بعنوان برگزیده انتخاب میکنم.
1.mtb(موسیقی)
2.amirrelax
3.porya (موسیقی)

همگی شاد و تندرست باشید:am

Mohammad_ngml
Friday 1 October 2010, 03:59 PM
دوست عزیزم mtb‏ اول نظر سنجی من به همه رای دادم و نمونه کار موسیقی شما تو لیست نبود. از این بابت معذرت میخوام و از خشایار جان تقاضا دارم اگه این نظر سنجی قرار نیست از سر گرفته بشه از طرف من یک رای رو برای تمام دوستان از جمله نمونه کار موسیقی mtb‏ عزیز در نظر بگیره.
تشکر و پوزش

mtb
Friday 1 October 2010, 04:06 PM
اول از همه با تشکر از ehsanmir عزیز که لطف دارن در حقمون. اما محمد جان اگه اینطوری که میگی باشه والا من نمیدونم چی بگم ولی من هنوز هم میگم که هر شاخه باید یک نظر سنجیه جدا داشته باشه. در مورد این نبود نمونه کار من تو لیست جناب آشو باید رسیدگی کنند. در ضمن وقتی جناب امیر خان میگن که به همه رای داده در صورتی که رای ایشون واسه من ثبت نشده پس فکر کنم این دوستمون درست میگن.
با تشکر...

Acoustic
Friday 1 October 2010, 05:40 PM
اول از همه با تشکر از ehsanmir عزیز که لطف دارن در حقمون. اما محمد جان اگه اینطوری که میگی باشه والا من نمیدونم چی بگم ولی من هنوز هم میگم که هر شاخه باید یک نظر سنجیه جدا داشته باشه. در مورد این نبود نمونه کار من تو لیست جناب آشو باید رسیدگی کنند. در ضمن وقتی جناب امیر خان میگن که به همه رای داده در صورتی که رای ایشون واسه من ثبت نشده پس فکر کنم این دوستمون درست میگن.
با تشکر...

نه حالا حرف من زیاد جدی نبود . من به شخصه که اعتراضی ندارم:am
-----
راجب نمونه کار موسیقیت هم توی تاپیکی که خشایار عزیز لیست کرده بود وججوود داشت منتها توی نظر سنجی نبود . اومدم به موسیقیت رای بدم دیدم تو لیست نیست . الان که دوباره سر زدم دیدم اضافه شده . آخرین گزینست. مرسی

Khashayar
Friday 1 October 2010, 07:46 PM
درود
خوب مثل اینکه سو تفاهمی شده..
این نظر سنجی در یک زمان و یک تاپیک و یک نظر سنجی برگزار میشه اما هر شاخه جداگانه در نظر گرفته میشه..
پس برای چی جلوی هر اسم نوشته شده طراحی و موسیقی و ...؟

اخر نظرسنجی هر تعداد شاخه که داشته باشیم جداگانه در نظر گرفته میشه..
مثلا بیشتری رای طراحی به عنوان برنده طراحی و بیشترین رای موسیقی به عنوان برگزیده موسیقی در نظر گرفته میشه و در هر شاخه تا نفر سوم مشخص میشه..
دوستانی هم که به خاطر رو در بایستی و ... به همه رای میدهند کار اشتباهی انجام میدن چون ما میخوایم از نظر شما اثار برگزیده رو انتخاب کنیم..و این کار شما نظر حقیق شما رو اثرش رو کم میکنه پس رای ها حقیقی باشن مخ از روی رو دربایستی و ...

در مورد mtb عزیز متعصفانه چون تعداد بالا بوده جا افتاده و من اضافه کردم و دو رای از طرف خودم و امیر اضافه کردم میتونید با شمارش متوجه بشید..
هر دوستی هم که رای به نمونهخ موسیقی ایشون میخواسته بده و اسم ایشون وجود نداشته بگه تا رایش رو اضافه کنیم...الان هم که وجود داره دوستان دیگه میتونند رای بدهند..
فکر کنم الان سو تفاهم ها رفع شده باشه..
پاینده باشید

mtb
Friday 1 October 2010, 08:37 PM
نه حالا حرف من زیاد جدی نبود . من به شخصه که اعتراضی ندارم:am
-----
راجب نمونه کار موسیقیت هم توی تاپیکی که خشایار عزیز لیست کرده بود وججوود داشت منتها توی نظر سنجی نبود . اومدم به موسیقیت رای بدم دیدم تو لیست نیست . الان که دوباره سر زدم دیدم اضافه شده . آخرین گزینست. مرسی

منظورم شما نبودی دوست عزیز منظورم با حرفای دوستمان mohammad_ngml در پست شماره 18 بود.

sd_34
Friday 1 October 2010, 09:47 PM
سلام جناب اشو .بنظر من اصلا کار درستی نیست که کار های مختلف از نظر شاخه و موضوع با هم مقایسه بشن.درضمن فکر نمیکنم کار درستی باشه کار های موسیقی 2 برابر حساب بشه.چون قبل از مسابقه اصلا نگفته بودید 2 برابر حساب میشه.فقط گفته بودید اهمیت داره.لطفا جدا از هم و با 1 چشم حساب کنید.مرسی

sd_34
Friday 1 October 2010, 09:49 PM
ببخشید جناب اشو میشه اجازه بدید من یک بار دیگه رای بدم؟لطفا خیلی برام مهمه.اخه من فکر میکردم فقط میتونم 1 رای بدم لطفا اگه میشه بهم اجازه بدید یک بار دیگه رای بدم از اول

Khashayar
Friday 1 October 2010, 10:12 PM
درود

سلام جناب اشو .بنظر من اصلا کار درستی نیست که کار های مختلف از نظر شاخه و موضوع با هم مقایسه بشن.درضمن فکر نمیکنم کار درستی باشه کار های موسیقی 2 برابر حساب بشه.چون قبل از مسابقه اصلا نگفته بودید 2 برابر حساب میشه.فقط گفته بودید اهمیت داره.لطفا جدا از هم و با 1 چشم حساب کنید.مرسیای داد بیداد...
کی گفته با هم مقایسه میشن؟
من که تو پست قبلی توضیح دادم فقط نظرسنجی مشترکه...وگرنه کارهای موزیک با هم مقایسه میشن کارهای طراحی با هم و ...
یعنی بعد از اتمام رای گیری نفر اول موزیک از بین موزیک ها انتخاب میشه و نفر اول طراحی از بین طراحی ها ...
این که دیگه گنگ نیست...برای همین هم رای گیری چند گزینه ای گذاشتیم...
وگرنه همونطور که گفتم همه شاخه ها جداگانه بررسی میشه..
دوبرابر بودن موسیقی هم ربطی به شاخه های دیگه مثل طراحی نداره و به شاخه خودش ربط داره فقط برای نشان دادن اهمین کارهای موسیقی...

در مورد رای دادن دوباره کاری از من ساخته نیست سیستم فروم خودش حساب میکنه و من نمیتونم کاری کنم واقعا...
اگر رای خاصی مد نظرتون هست خصوصی بهم بگید تا ببینیم چه کار میشه کرد..

دوستان در رای دادن ها دقت کنید ..بهترین ها رو از نظر خودتان انتخاب کنید...از بین طراحی ها بهترین و از بین موسیقی و .. بهترین رو با توجه به آثاری که در پست اول اورده شده انتخاب کنید..
پاینده باشید

mae_6677
Saturday 2 October 2010, 11:47 AM
با سلام خدمت دوستان
یه خواهشی دارم اونم اینکه لطفا پارتی بازی نکنید.اینطور که پیداست هرکسی به دوستش رای میده بدون توجه به کار.ای کاش هرکی فقط میتونست فقط به یه اثر رای بده اونوقت اثری که واقعا برتر بود انتخاب میشد.
البته فکر نکنید به خاطر خودم میگم ها.اینو میگم که درآخر بهترین کار برنده بشه.
باتشکر

Khashayar
Sunday 3 October 2010, 09:26 AM
درود
دوستان امروز یکشنبه هست و نظر سنجی تا سه شنبه ساعت 12 شب باز خواهد بود.

در رای دادن واقعا به اثری که از نظر شما زیبا بود و برترین اثر از دید شما هست رای بدید...یا آثاری که اینطور هستند!
نظر سنجی چند گزینه ای برای همین هست چون تعداد کار بالاست و اگر نظر سنجی تک گزینه ای بود ممکن بود شما از دو تا کار خوشتون بیاد ولی فقط یک کار میتونستید انتخاب کنید..و دلیل دیگر نظر سنجی چند گزینه ای این هست که آثار دیگری هم در نظر سنجی هستند از شاخه های مختلف و شما از هر شاخه باید برترین ها از نظر خودتون رو انتخاب کنید...
رو در بایسی رو بزارید کنار و رای حقیقی خودتون رو بدید..
پاینده باشید

mtb
Sunday 3 October 2010, 10:19 AM
درود
دوستان امروز یکشنبه هست و نظر سنجی تا سه شنبه ساعت 12 شب باز خواهد بود.

در رای دادن واقعا به اثری که از نظر شما زیبا بود و برترین اثر از دید شما هست رای بدید...یا آثاری که اینطور هستند!
نظر سنجی چند گزینه ای برای همین هست چون تعداد کار بالاست و اگر نظر سنجی تک گزینه ای بود ممکن بود شما از دو تا کار خوشتون بیاد ولی فقط یک کار میتونستید انتخاب کنید..و دلیل دیگر نظر سنجی چند گزینه ای این هست که آثار دیگری هم در نظر سنجی هستند از شاخه های مختلف و شما از هر شاخه باید برترین ها از نظر خودتون رو انتخاب کنید...
رو در بایسی رو بزارید کنار و رای حقیقی خودتون رو بدید..
پاینده باشید

با سلام خدمت آقا خشایار. به نظر من اگر به جای نظرسنجی ، برای هر بخش داورانی که واقعا" در آن زمینه سواد و تجربه دارند و حرفه ای هستند انتخاب میشدند و آنها آثار برتر در هر شاخه را انتخاب میکردند مسابقه عالدلانه تر بود چونکه در اینگونه نظر سنجی ها هر شخصی می تواند شرکت کند و ممکن است در این میان آثاری که واقعا" از نظر هنری بالاتر باشند رتبه نیاورند و حق شرکت کنندگان ضایع شود البته این نکته را هم بگم که این یک نظر شخصی است و اصلا" هم نیت یا تاکید بر روی اثر شخص خاصی ندارم. فقط فکر میکنم اگر اینطور بود ، بهتر میشد.
مانند دیگر مسابقاتی که در گذشته در این سایت بر گزار شد.

پاینده باشید.

با تشکر... :am

Khashayar
Sunday 3 October 2010, 10:33 AM
درود

ا سلام خدمت آقا خشایار. به نظر من اگر به جای نظرسنجی ، برای هر بخش داورانی که واقعا" در آن زمینه سواد و تجربه دارند و حرفه ای هستند انتخاب میشدند و آنها آثار برتر در هر شاخه را انتخاب میکردند مسابقه عالدلانه تر بود چونکه در اینگونه نظر سنجی ها هر شخصی می تواند شرکت کند و ممکن است در این میان آثاری که واقعا" از نظر هنری بالاتر باشند رتبه نیاورند و حق شرکت کنندگان ضایع شود البته این نکته را هم بگم که این یک نظر شخصی است و اصلا" هم نیت یا تاکید بر روی اثر شخص خاصی ندارم. فقط فکر میکنم اگر اینطور بود ، بهتر میشد.
مانند دیگر مسابقاتی که در گذشته در این سایت بر گزار شد.

پاینده باشید.

با تشکر... :am
حقیقتش مجتبی جان(درسته؟) قرار بود ابتدا همین کار رو بکنیم یعنی با داوری کار ها رو انتخاب کنیم ..اما مشکل که یکی دو تا نیست که ...
مطمئن باشید اگر داوری انجام میشد مشکلات خیلی بیشتر میشد و سو تفهم ها و شک ها و ... بسیار بیشتر میشد..برای همین تصمیم گرفته شد با نظر سنجی انجام بشه که دیگه حداقل یک سری حرف و حدیث ها کم بشه ...
البته نظر سنجی هم از دید دیگران هست و اعتبار خاص خودش رو داره..
در حقیقت در این نظر سنجی برترین آثار از دید مخاطب انتخاب میشه ...

مرسی از نظرت..
پاینده باشید

PaGaGaNiNi
Tuesday 5 October 2010, 11:31 AM
سلام يعني چي نظرسنجي بسته شده ؟پس چطور بازم راي ها تغير كرد؟

Khashayar
Tuesday 5 October 2010, 12:14 PM
درود

سلام يعني چي نظرسنجي بسته شده ؟پس چطور بازم راي ها تغير كرد؟

اعلام کردم که نظر سنجی تا ساعت 12 امشب باز هست و بعد از اون بسته میشه..
پاینه باشید

PaGaGaNiNi
Tuesday 5 October 2010, 12:17 PM
ببخشيد اشتباه از من بود تاريخ كامپيوتر من اشتباه يك روز جلو بود.من فكر كردم الان 4شنبس.ببخشيد

sd_34
Wednesday 6 October 2010, 11:00 AM
سلام به خودم تبريك ميگم!!!ه ه هه ه

Ardogan
Wednesday 6 October 2010, 05:09 PM
سلام جناب آشو . میشه فهمید چه کسی به کدوم گزینه رای داده ؟؟؟؟؟؟ تو فاروم های دیگه که این طوریه .

من دیر رسیدم متاسفانه نتونستم رای بدم ... .

و ضمنا ای برنده ی مسابقه ! جناب sd3.4 ، تبریک . بهتر بود حداقل میذاشتین اول دیگران تبریک بگن بعد خودتون ، خودتون رو تعریف میکردینااااااا ! ههه .

Sina_Yanni
Wednesday 6 October 2010, 06:04 PM
سلام جناب آشو . میشه فهمید چه کسی به کدوم گزینه رای داده ؟؟؟؟؟؟ تو فاروم های دیگه که این طوریه .

من دیر رسیدم متاسفانه نتونستم رای بدم ... .

و ضمنا ای برنده ی مسابقه ! جناب sd3.4 ، تبریک . بهتر بود حداقل میذاشتین اول دیگران تبریک بگن بعد خودتون ، خودتون رو تعریف میکردینااااااا ! ههه .

آی قربون دستت سامان !!! پست نمیزنی ، نمیزنی ، وقتی میزنی میزنی به هدف !

اینم نتایج (You can see links before reply)

Sina_Yanni
Wednesday 6 October 2010, 06:10 PM
راستی آقا سعید منم بهتون تبریک میگم .

واسه امیر 2 بار تبریک میگم چون دوم شده : امیر تبریک ! امیر مبارکه !

واسه ستاره خانم هم 3 بار تبریک میگم چون سوم شده : ستاره تبریک ! ستاره مبارکه ! ستاره کارت عالی بود .

ولی اینجا برنده بازنده داریم خداییش ؟؟ فکر کنم بازنده ی اصلی منم که هیچ کاری نتونستم بکنم واسه نت آهنگ !

Acoustic
Wednesday 6 October 2010, 06:14 PM
راستی آقا سعید منم بهتون تبریک میگم .

واسه امیر 2 بار تبریک میگم چون دوم شده : امیر تبریک ! امیر مبارکه !

واسه ستاره خانم هم 3 بار تبریک میگم چون سوم شده : ستاره تبریک ! ستاره مبارکه ! ستاره کارت عالی بود .

ولی اینجا برنده بازنده داریم خداییش ؟؟ فکر کنم بازنده ی اصلی منم که هیچ کاری نتونستم بکنم واسه نت آهنگ !

منم تبریک میخوام یالا :24: مگه نمیدونی هرکی تو گروه خودش سنجیده میشه ؟:4:

Ardogan
Wednesday 6 October 2010, 06:17 PM
آی قربون دستت سامان !!! پست نمیزنی ، نمیزنی ، وقتی میزنی میزنی به هدف !

اینم نتایج (You can see links before reply)

سینا ممنون به خاطر نتایج . آقا امیر هم بهم دادن تو پروفایلم .

راستی یه سوال ! اینجا مگه قانون نبود که کسی وقتی میخواد رای بده باید حداقل 10 پست داشته باشه و ... نمیدونم 1 ماه عضو بوده باشه و این حرفا ؟؟

به خاطر همین من نتونستم تو انتخابات مسئول سنتور شرکت کنم .

اما چرا حالا کاربرایی که تازه واردن و فقط 1 پست دادن ، رای دادن ؟؟ اونم تو همین نظر سنجی ؟؟؟؟؟؟؟؟
امیدوارم من دارم اشتباه میکنم .

Sina_Yanni
Wednesday 6 October 2010, 06:23 PM
منم تبریک میخوام یالا :24: مگه نمیدونی هرکی تو گروه خودش سنجیده میشه ؟:4:

محمد تو چندم شدی ؟؟؟ آهان ! n - 1 !!!!! اووووووووووو ! محمد حالا نمیشه تخفیف بدی n -1 تا بهت تبریک نگم ؟؟؟؟؟؟ جان من !؟؟؟ گناه دارمااااااا ... . هههههه :am

آره میدونم هر کی تو گروه خودش سنجیده میشه ، این تبریک من کلی بود . موسیقی و طراحی و ... مجموعا !

Sina_Yanni
Wednesday 6 October 2010, 06:27 PM

راستی یه سوال ! اینجا مگه قانون نبود که کسی وقتی میخواد رای بده باید حداقل 10 پست داشته باشه و ... نمیدونم 1 ماه عضو بوده باشه و این حرفا ؟؟

اما چرا حالا کاربرایی که تازه واردن و فقط 1 پست دادن ، رای دادن ؟؟ اونم تو همین نظر سنجی ؟؟؟؟؟؟؟؟

واللا سامان جان راستش منم در گیر همین قضیم ... ! دقیقا سوال منو شما پرسیدی .

کاش آقا خشایار یا امیر آقا بیاین جواب بدن .. .. . که حق رعایت شه .

Acoustic
Wednesday 6 October 2010, 06:28 PM
چه جالب هیچکدوم از مسئول بخش ها توی نظر سنجی شرکت نکردن !
------

به نظر من انتخواب مسئول فرق داره ! چون هر کاربری که میخواد به اون کسی که که کاندید شده رای بده حداقل یه شناخت کوچیکی باید رو اون فرد داشته باشه . واسه همین گفتن کسی که 10 تا پست کمتر داره نمیتونه رای بده .

ولی اینجا هر کدوم از آثار جلوی اسم خالقش هست .
کاربری که حتی 1 ثانیه هم عضو شده میتونه کلیک کنه، ببینه و رای بده . ولی وقتی نظر سنجی راجب یک فرد هست اگه کسی تازه عضو شده باشه و رای بده یعنی الکی رای داده نمیشناخته همینجوری انتخاب کرده . حالا این نظر من بودا .

sd_34
Wednesday 6 October 2010, 06:52 PM

واقعا براي اين طرز فكرت متاسفم.حالا كه اينطوريه لطفا هرطور ميتونيد رسيدگي كنيد كه روي كساني كه اين حرفو زدند و تاييد كردند ي رنگي بشه:33::33::33:

Sina_Yanni
Wednesday 6 October 2010, 06:53 PM
چه جالب هیچکدوم از مسئول بخش ها توی نظر سنجی شرکت نکردن !
------

به نظر من انتخواب مسئول فرق داره ! چون هر کاربری که میخواد به اون کسی که که کاندید شده رای بده حداقل یه شناخت کوچیکی باید رو اون فرد داشته باشه . واسه همین گفتن کسی که 10 تا پست کمتر داره نمیتونه رای بده .

ولی اینجا هر کدوم از آثار جلوی اسم خالقش هست .
کاربری که حتی 1 ثانیه هم عضو شده میتونه کلیک کنه، ببینه و رای بده . ولی وقتی نظر سنجی راجب یک فرد هست اگه کسی تازه عضو شده باشه و رای بده یعنی الکی رای داده نمیشناخته همینجوری انتخاب کرده . حالا این نظر من بودا .

امیدوارم این طور که میگین باشه .

چند تا سوال اومد به ذهنم که به وقتش میپرسم . . .

sd_34
Wednesday 6 October 2010, 06:58 PM
واللا سامان جان راستش منم در گیر همین قضیم ... ! دقیقا سوال منو شما پرسیدی .

کاش آقا خشایار یا امیر آقا بیاین جواب بدن .. .. . که حق رعایت شه .

اقا سينا!! شما كه اصلا ازتونانتظاري ندارم.شما كلا از وقتي كه بهتون گفتم دوستتو خراب نكن با من مشكل داري و يك سره داري برام ميكوبي.يادت رامين رو مسخره كرد اون دختره تو هم دست گذاشتي دستش؟حال توي كه فقط كتابي و باشعور فقط حرف ميزني مياي اين حرفارو ميزني.جناب اشو ترو بخدا جناب امير ترو به خدا قسم رسيدگي كنيد ببينيم شايد حرفاي ايشون درسته.لطفا پست منو پاك نكنيد چقدر فيلتر.!!!!

دوستاني كه با من ارتباط داريد ترو بخدا قسم من بهتون نگفتم لطفا به كسي كه حقشه راي بديد؟نگفتم؟

Khashayar
Wednesday 6 October 2010, 08:02 PM
درود

بله اینجا هم همینطوره ..این قانون کلی انتخابات هست...برای جلوگیری از هر سو تفاهم و سو استفاده ای ...
در تمام نظر سنجی هائی که حکم انتخابات داشته باشه مثل همین تاپیک و انتخابات مسئول و ...تنها رای کسانی قابل قبول هست که حداقل یک ماه از عضویتشون گذشته باشه و باز هم حداقل 10 پست مفید داشته باشند نه اسپم!!!
حتی در انتخابات های مهم تر این قانون به صورت حداقل 3 ماه و حداقل 20 پست اجرا خواهد شد...

ما هم هنوز اعلام نکردیم نتایج رو ...و بعد از بررسی شرکت کنندگان و اعمال این قانون رای نهائی رو اعلام میکنیم که برای همه قابل دیدن هست و همه میتونند حساب کنند خودشون تا هیچ شک و شبه ای نباشه ..تا فردا رای نهائی اعلام میشه..
تا اون موقع صبر کنید ..
در ضمن دیگه پست هائی ثل پست های قبلی نزنید که موجب مشکلات بسیاری خواهد شد...
تشکر از تمام دوستانی که در مسابقه شرکت کردند و تمام دوستانی که در نظر سنجی رای دادند..
پاینده باشید

Acoustic
Thursday 7 October 2010, 12:25 AM
بچه ها به جان خودم سوء تفاهمی بیش نیست اینقدر سخت نگیرین . سعید جان میدونم داری از خودت دفاع میکنی ولی سوء تفاهم بوده کسی راجبت بد فکر نکرده . این افرادی که زیر 10 پست دارن توی لیست افراد رای دهندگان همه هستن . پس ناراحت نشو .

Khashayar
Thursday 7 October 2010, 11:03 AM
درود
دوستان عزیز بعد از بررسی آرا و اعمال قوانین معلومه..رای های نهائی و درست در امد که در زیر اعلام میکنم...اسامی دوستان تازه واردی هم که رایشون به دلیل قوانین محسوب نشد در پست بعدی میارم تا اگر یکی از دوستان خواست خودش حساب کنه این امکان براش فراهم باشه و هرگونه شک و شبه ای بر طرف بشه...
لازم به ذکر هست سخت گیری کمتری به کار گرفته شد...

sd 3.4 (طراحی) 26 – 9 = 17 رای

Acoustic(فلش،انیمیشن) 23-7= 16 رای

شهریور(طراحی) 13 – 2 = 11 رای

v.i.o.l.i.n(طراحی) 11-0 = 11 رای

pkr_legend(طراحی) 13-1 = 12 رای

ravi(طراحی) 12 – 1 = 11 رای

pp017(طراحی) 10 – 2 = 8 رای

violincell(عکس) 11 – 1 = 10 رای

mae_6677(طراحی) 15 – 2 = 13 رای

blackover(طراحی) 12 – 2 = 10 رای

mohammad7(طراحی و عکس) 12 – 3 = 9 رای

mtb(طراحی) 11-1 = 10 رای

Porya(موسیقی) 17 – 5 = 12 رای

Porya(طراحی) 13 – 5 = 8 رای

setareh_hk(طراحی) 24 – 4 = 20 رای

mohsenshahbazi(موسیقی) 18 – 5 = 13 رای

soroosh_269(طراحی) 10 – 0 = 10 رای

Mohammad_ngml(موسیقی) 18 – 4 = 14 رای

v.i.o.l.i.n(موسیقی) 21 – 6 = 15 رای

v.i.o.l.i.n(فلش،انیمیشن) 23 – 5 = 18 رای

Amirrelax(تولبار برای IE) 25 – 10 = 15 رای

mtb(موسیقی) 20- 8 = 12 رای

لیست دوستانی که رایشون محسوب نشد میتونید در فایل ورد زیر ببینید

Khashayar
Thursday 7 October 2010, 11:05 AM
درود
طبق آرای نهائی بالا نفر اول در شاخه طراحی خانوم setareh_hk با 20 رای و با طرح زیر هستند.بهشون تبریک میگیم و امیدواریم همیشه موفق باشند.

نفر دوم در شاخه طراحی دوست گرامی sd 3.4 با 17 رای و طرح زیر هستند.به ایشون تبریک میگیم و امیدواریم همیشه موفق و سربلند باشند.

نفر سوم در شاخه طراحی دوست عزیز mae_6677 گرامی با 13 رای و طرح زیر هستند به این دوست خوبمون تبریک میگیم و آرزوی موفقیت روز افزون براشون میکنیم.

در بخش موسیقی طبق آرای نهائی دوست خوبمون v.i.o.l.i.n عزیز با 15 رای اول شدند با موسیقی زیر.به این دوست خوبمون تبریک میگیم و خواستار موفقیت همیشگی و پیشرفتی روز افزون هستیم براشون...

نفر دوم در بخش موسیقی دوست گرامی Mohammad_ngml عزیز با 14 رای و نمونه کار زیر هستند.
تبریک میگیم به ایشون و آرزوی موفقیت و سربلندی داریم براشون.

نفر سوم موسیقی دوست خوب و تازه واردمون mohsenshahbazi عزیز با 13 رای سوم شدند..
به ایشون تبریک میگیم و امیدواریم همیشه موفق و سربلند باشند

در بخش انیمیشن دوست خوبمون v.i.o.l.i.n با 18 رای نفر اول هستند تبریک میگیم بهشون و خواستار موفقیت و سربلندی و پیروزی همیشگی هستیم براشون.

دوست خوبمون Acoustic عزیز با 16 رای نفر دوم شدند در بخش انیمیشن به ایشون تبریک میگیم و آرزوی خرمی و سلامتی و موفقیت روز افزون برای این دوست خوبمون داریم.

دوست عزیزمون هم Amirrelax عزیز به خاطر تولبار IE 15 رای کسب کردند به ایشون هم تبریک میگیم الببته چون تنها بودند اول و دومی نداره اما ازشون بسیار سپاسگذاریم برای این تولبار و امیدواریم همیشه موفق و سربلند باشند.

باقی دوستانی هم که شرکت کردند ازشون تشکر میکنیم برای آثارزیبائی که فرستاده بودند...و بهشون تبریک میگیم به خاطر ذوق و سلیقه ای که داشتند و امیدواریم همیشه موفق و سربلند باشند و پیشرفتی روز افزون رو داشته باشند...

جوایز و .. اعلام خواهد شد به زودی.
پاینده باشید

Khashayar
Thursday 7 October 2010, 11:48 AM
درود

ا عرض سلام خدمت دوستان نت آهنگی و ضمن تبریک به دوستانی که مقام آوردند. در اینجا خواستم نکته ای را عرض کنم.
اول از همه این نکته را بگویم که من به خاطر دفاع از آرای خودم این صحبت را نمی کنم تا انشاالا... سوء تفاهمی پیش نیاید. همانطور که میدانید من در پست قبلی خود گفتم که اگر قصد شما این است که واقعا" بهترین اثر برگزیده شود باید داورانی مورد تایید انتخاب شوند اما حال که نظرسنجی برگزار شده شما باید به آرا تمام اعضای سایت احترام بگذارید حال این دلیل نمی شد که چون اعضای جدیدی هستند حق رای ندارند البته میدانم هدف از اینکار حذف آرایی است که بعضی افراد خودشان با ساخت پروفایل های جدید به خودشان رای میدهند اما چرا ما باید به این دید به دوستانمان نگاه کنیم به نظر شما آیا این طرز تفکر در یک محیط کاملا" فرهنگی و هنری درست است!!! آیا این باعث ازبین رفتن صمیمیت بین دوستان نمی شود!!! آیا اینکار باعاث نمی شود تا کار هنری بیشتر جنبه رقابتی برای کسب مقام پیدا کند تا بالا بردن سطح موسیقی!!! راستش من دیگر نمی دانم که چطور منظورم را برسانم ولی به نظر این مسابقه مشکلات فراوانی داشت که عواقبی هم به دنبال خود خواهد داشت که به مرور زمان بروز می دهند و امیدوارم که با حرف هایم کسی را ناراحت نکرده باشم. در هر صورت برای تمامی دوستان عزیز در تمام مراحل زندگیشان آرزوی موفقیت می کنم.
با تشکر...هیچ ربطی به شک و تردید نسبت به هیچ کدوم از دوستان نداره این قانون که گفتم...تمام دوستان محترم هستند حتی اعضا تازه وارد...من به تمام دوستان اعتماد دارم...ام لازمه کمی برای نظم و اعتبار بیشتر بعضی مواقع قوانین رو در نظر بگیریم...
در ضمن این مسابقه برای کسب مقام نبوده .... نیست..شما خودتون مقام رو ایجاد کردید فقط نفرات برگزیده از دید دیگران اعلام شدند همین...در مورد موسیقی هم متعصفانه اثار موسیقی زیاد نبودند.
بهتره شما هم کمی احساستون رو بهتر کنید و مثبت تر نگاه کنید...تا اینکه منفی نگاه کنید..
مطمئن باشید اگر داور میبود مشکلات خیلی خیلی بیشتری پیش میامد تجربه ثابت کرده...
در ضمن حق هیچ کس ضایع نشده و من خودم همیشه از بی طرف ترین انسانها هستم ...
در مورد مشکلا خوشحال میشیم پیشنهادات و انتقادات شما رو در مورد مسابقه در بخش مربوطه بشنویم تا شاید بتونیم موجب ارتقا سطح کیفی مسابقات بشه..
اما من واقعا نمیدونم ما ایرانیها چرا اینجوری هستیم؟؟؟شما فقط کافیه چند سایت استاندارد خارجی رو مطالعه کنید و قوانینش رو در نظر بگیرد اونوقت متوجه میشید انقدر قوانین سفت و سختی دارند که قوانین ما در برابر اونها اصلا قانون نیست و اتفاقا همون قوانین هست که موجبات پیشرفتشون میشه...اما ما چی؟؟؟؟ کاری هم که میکنیم برای بهتر شدن و قانون مند شدن انقدر به خودمون میگیریم و ناراحت میشیم و ...
بهتره کمی منطقی تر فکر کنیم تا احساسی..مطمئن باشید برای تک تک کارهائی که انجام میشه و ایده هائی که اعلام میشه بسیار فکر شده و بهترین گزینه انتخاب شده ...در تمام جوامع هم با دلایل بسیاری تحت شرایط خاصی حق رای دادن داده نمیشه ...کمی مطالعات اجتماعی سیاسی میتونه به درک این موضوع کمک بسیاری بکنه ...
پاینده باشید

sd_34
Thursday 7 October 2010, 11:56 AM
جناب اشو شما چرا دست دست ميكنيد؟زود تر نشون بديد كه سوء تفاهم بوده يا واقعا تقلب در كار بوده.شما ميگيد كسي به كسي شك ترديد نداره؟پس سينا و او يكي چي بودند؟ميگي چرا ايرانيا اينطورين؟حالا من ميگم چرا ايرانيا اينطوريند كه اگه چيزي باب ميلشون نباشه قبولش نميكنن و مثل اين 2 نفر سريعا تهمت ميزنند؟من از خدا شما هم گلگي دارم كه فقط جلو مردم جواب ادمو ميديد و مني كه 3 4 پيام با موضوعات مختلف تو چند روزه براتون فرستادم اصلا جواب نداديد و بي حرمتي ميكنيد.شايد اين قانونه كه هركس رو دوست نداري جوابشم نميدي ؟لطفا در جواب من ننويسيد دوست من اينطور نيست كه حالم بد ميشه اشو جان

Khashayar
Thursday 7 October 2010, 12:04 PM
درود

جناب اشو شما چرا دست دست ميكنيد؟زود تر نشون بديد كه سوء تفاهم بوده يا واقعا تقلب در كار بوده.شما ميگيد كسي به كسي شك ترديد نداره؟پس سينا و او يكي چي بودند؟ميگي چرا ايرانيا اينطورين؟حالا من ميگم چرا ايرانيا اينطوريند كه اگه چيزي باب ميلشون نباشه قبولش نميكنن و مثل اين 2 نفر سريعا تهمت ميزنند؟من از خدا شما هم گلگي دارم كه فقط جلو مردم جواب ادمو ميديد و مني كه 3 4 پيام با موضوعات مختلف تو چند روزه براتون فرستادم اصلا جواب نداديد و بي حرمتي ميكنيد.شايد اين قانونه كه هركس رو دوست نداري جوابشم نميدي ؟لطفا در جواب من ننويسيد دوست من اينطور نيست كه حالم بد ميشه اشو جان
دوست عزیز من جواب پیام دیشب شما رو باید میدادم که هرچی از دهنتون در اومده بود به من گفته بودید..؟؟اینجا جاش نیست راجع به این موضوع صحبت کنیم من بیشتر عمل میکنم به پیام ها تا جواب بدم ..شما خواسته ای دارید به من پیام میزنید من هم اون خواسته رو در لیست کارهام قرار میدم و بعد از بررسی عمل میکنم...مگر اینکه سوال داشته باشید و من پاسخ بدم...وگرنه من با ان همه پیام در روز اگر بخوام به همه جواب بدم که به هیچ کار دیگری نمیرسم ...خوبه کمی هم دیگران رو درک کنیم...
از طرفی بخش پشتیبانی برای همین به وجود اومده و تمام بخش ها رو ساپورت میکنه پس من موظف به پاسخ دادن تمام پیام ها با تمام موضوعات نیستم بسیاری از موضوعات مربوط به پشتیبانی هست نو باید با اونها مطرح کنید...اگر کمی منطقی به این جملات نگاه کنید و فکر کنید خیلی مسائل حل میشه...

هیچ گونه تقلب و کلاه برداری رو ما اینجا در نظر نمیگیریم یعنی ما انقدر به دوستان احترام میزاریم و ارزش قائل هستیم که گفتن تقلب هم کاری نا پسند هست..پس شما هم انقدر این جمله رو تکرار نکنید اگر از شخص خاصی شاکی هستید از بخش شکایات استفاده کنید لطفا...

همه چیز واضع و روشن هست و هیچ شک و شبه ای فکر نکنم وجود داشته باشه الان...

در ضمن اینجا مسئله ی برد و باخت و نمیدونم مقام اوردن و .. اصلا مطرح نبود مسابقه ای ساده بود به بهانه ی تولد نت آهنگ..این همه قیل و قال نداره که ...
واقعا بعضی مواقع متاسف میشم...!!!از خیلی چیز ها ...

پاینده باشید

sd_34
Thursday 7 October 2010, 12:09 PM
اولا من به شما بي ادبي نكردم.دوما من هم همينو گفتم كه مگه انتخابات مجلسه كه انقدر شلوغش ميكنيد؟من يك سوال دارم از شما چرا و چطور كسي مثل سينا بدون اينكه چيزي بدونه مياد تهمت ميزنه؟؟با چه اجازه اي؟جناب اشو من خيلي بهم زور داره كسي بهم تهمت بزنه.

Khashayar
Thursday 7 October 2010, 12:13 PM
درود

اولا من به شما بي ادبي نكردم.دوما من هم همينو گفتم كه مگه انتخابات مجلسه كه انقدر شلوغش ميكنيد؟من يك سوال دارم از شما چرا و چطور كسي مثل سينا بدون اينكه چيزي بدونه مياد تهمت ميزنه؟؟با چه اجازه اي؟جناب اشو من خيلي بهم زور داره كسي بهم تهمت بزنه.
خود شما چرا بدون اینکه چیزی بدونید با من اونطور صحبت کردید یا الان بعضی اتهام ها رو میزنید؟؟؟
در ضمن فکر کنم گفتم اگر با سینا یا هر کس دیگری مشکل دارید از بخش شکایات استفاده کنید اینجا جاش نیست.
پس لطفا ادامه ندید...
اگر تهمتی هم بوده من اضلا در نظر نگرفتمش و نمیگیرم... تمام پست ها پاک شده بز دو طرف پس حق دو طرف رعایت شده برای ادامه این ماجرا میتونید از فرم شکایت استفاده کنید..

sd_34
Thursday 7 October 2010, 12:23 PM
من كه اين راي هارو قبول ندارم.تباني كرديد.البته از شما انتظاري ندارم

Khashayar
Thursday 7 October 2010, 12:27 PM
درود

من كه اين راي هارو قبول ندارم.تباني كرديد.البته از شما انتظاري ندارم
اون آقائی که میگفت داور باید میبود کجاست ببینه؟
نظر سنجی که هم اسم افراد رای دهنده معلومه هم اسم افرادی که رایشون به دلیل اون قانون محسوب نشده و همه میتونند ببین و خودشون شخصا حساب کنند یکی اومده میگه تبانی کردید..
حالا اگر داور میبود چی میشد؟
واقعا خیلی خیلی زیاد متاسف هستم..
هر کس تونست مدرکی دال بر تبانی و این چیز ها پیدا کنه ارائه بده خوشحال میشیم..
اگر هم شما نتونید ثابت کنید به شدت باهاتون برخورد خواهد شد شما تهمتی زدید و باید یا ثابتش کنید یا برای تهمت دروغ باهاتون برخورد بشه...
پاینده باشید

sd_34
Thursday 7 October 2010, 12:58 PM
تاسف شما براي من مهم نيست چرا 9 راي بايد كم بشه؟مگه اين 9 نفر ادم نيستند؟اشو جان ديشب هم تو پيام خصوصي بهت گفتم كه فردا مطمنم هرطور شده منو خراب ميكني.همون لياقتت كساني بودن كه بهت فحش دادن.

Khashayar
Thursday 7 October 2010, 01:03 PM
درود

تاسف شما براي من مهم نيست چرا 9 راي بايد كم بشه؟مگه اين 9 نفر ادم نيستند؟اشو جان ديشب هم تو پيام خصوصي بهت گفتم كه فردا مطمنم هرطور شده منو خراب ميكني.همون لياقتت كساني بودن كه بهت فحش دادن.

مگه فقط از شما کم شد؟ که شما رو ضایع کنم مگه من با شما یا کس دیگری دشمنی دارم خندم میگیره.!لووول
از همه کم شد.میتونید ببینید از یکی کمتر یکی بیشتر دست من نبود که اون 9 نفر هم دوستان گل ما هستند یا دیگران که رایشون محسوب نشد دوستان گل ما هستند و بسیار خرسندیم که در جمع ما هستند اما برای خیلی خیلی خیلی چیز ها که اصلا نمیخوام الان توضیح بدم این قوانین باید اجرا بشه و اجرا میشه در تمام دنیا اجرا میشه..
گفتم شما برید یک بار فقط یکبار قوانین بعضی سایت ها و موسسات خارجی رو ببینید متوه میشید نت آهنگ چقدر قوانینش معمولیس هست..قوانین ما قوانین غیر منطقی نیست که ...قوانینی هست که لازمه برای حفظ نظم و انسجام و دور نگه داشتن هر گونه شک و شبه و ... اعمال بشه ..پس چیز غیر منطقی نیست ..
کسانی هم که به من فحش دادند که نمیدونم منظورتون کیه شعور و شخصیت خودشون رو رسوندن چیزی از من کم نشده که من با قدرتی بسار زیاد کار خودم و رسالت خودم رو ادامه میدم..
در ضمن ما منتظر اثبات اتهام شما هستیم ..چون اصلا خوب نیست اتهام دروغ زدن در جامعه حقیقی هم اتهام دروغ مجازات داره ...

پاینده باشید

Porya
Thursday 7 October 2010, 01:23 PM
sd 3.4 عزیز خواهشن کاری نکنید که جناب آشو از کرده خودش پشیمون بشه و این گونه مسابقات بجای رونق گرفتن و ادامه پیدا کردن کلا تعطیل بشه !

مطمئنن همیشه اولین مسابقات توی هر زمینه ای کم و کاستی هایی داره و برای ارزیابی برگذار میشه و به مرور زمان حالت رسمی تری به خودش میگیره . (داوران و ...)

با این برخوردی که شما داشتید مشخص شد که این مسابقه به خاطر تولد نت آهنگ نبود و ...

Blue_Danube
Thursday 7 October 2010, 01:37 PM
درود

کسانی هم که به من فحش دادند که نمیدونم منظورتون کیه شعور و شخصیت خودشون رو رسوندن چیزی از من کم نشده که من با قدرتی بسار زیاد کار خودم و رسالت خودم رو ادامه میدم..
پاینده باشید

آشو جون

پيامبر شديو خبر نداريم!!!!هه هه .لول. :21:يعني چي رسالت انجام ميدم؟مگه حضرت نوحي يا خاتم انبياء؟
حذف راي هارو قبول دارم ولي نه راي هايي كه من خودم ميشناسمشون و 2 تاشونم فاميل سعيد و من هستن.
من حرفامو زدم اگه حذفش كني نشون ميدي جنبه انتقاد پذيري نداري.:am
جون مادرت پاك نكن:17::17::17:

Khashayar
Thursday 7 October 2010, 01:46 PM
درود

آشو جون

پيامبر شديو خبر نداريم!!!!هه هه .لول. :21:يعني چي رسالت انجام ميدم؟مگه حضرت نوحي يا خاتم انبياء؟
حذف راي هارو قبول دارم ولي نه راي هايي كه من خودم ميشناسمشون و 2 تاشونم فاميل سعيد و من هستن.
من حرفامو زدم اگه حذفش كني نشون ميدي جنبه انتقاد پذيري نداري.:am
جون مادرت پاك نكن:17::17::17:
من تا حالا کدوم انتقاد رو پاک کردم که این دومیش باشه من فقط بی احترامی و حرف های نا مربوط رو پاک میکنم..
ببینید شما میشناسینشون اما اون فامیل ها که شما میشناسینشون هم حتما کمتر از 1 ماه و یا 1 پست داشتند و من که نمیتونم پارتی بازی کنم..
در مورد رسالت هم ربطی به پیامبری نداره...هر کسی رسالتی داره و من رسالت خودم رو میدونم شما هم شاید بدونید هر کسی این رسالت یا هدف یا و... رو داره و بعضی میدونند و بعضی نمیدونند...
این دیگه نیاز به توضیح نداره...
اگر از نظر سیستمی امکان داشت کلا رای دادن برای افرادی که هنوز واجد شرایط رای دادن هستند رو میبستیم که این مشکلات پیش نیاد...
تو هر مملکی یک شرایطی برای رای دادن وجود داره...اینجا هم شرایطش اینه که خیلی هم ساده هست و پیچیده نیست..
مرسی از انتقادت..
پاینده باشید

Blue_Danube
Thursday 7 October 2010, 01:52 PM
مرسي كه پاك نميكني ولي خدايش خيلي هم انتقاد هارو حذف ميكني.شايد خوشحال باشي سعيد sd 3.4 ديگه نميخواد تو اين سايت ولي واقعا كاراي كه كردي خيليشون اشتباه بود.

Khashayar
Thursday 7 October 2010, 01:57 PM
درود

مرسي كه پاك نميكني ولي خدايش خيلي هم انتقاد هارو حذف ميكني.شايد خوشحال باشي سعيد sd 3.4 ديگه نميخواد تو اين سايت ولي واقعا كاراي كه كردي خيليشون اشتباه بود.

خوشحال میشم نام ببرید ..و با دلیل ذکر کنید کدوم کار ها و من پاسخ بدم .وگرنه حرف شما اعتباری نداره.....اینطور هیچ فایده ای نداره که فقط بگیم خیلیها اشتباه بوده..
در ضمن اگر میخواهید نام ببرید و دلیل بیارید در بخش انتقادات و پیشنهادات مطرح کنید..
در ضمن دوست خوبمون سعید آزاد هستند و میتونند تصمیم گیری کنند که بمونند و یا برن...من دلیلی برای خوشحالی نمیبینم ایشون خودشون تصمیم گرفتند...
لطفا در این تاپیک فقط راجع به مسابقه و ارا بحث بشه..
پاینده باشید

Acoustic
Thursday 7 October 2010, 02:15 PM
ممنونم خشایار جان بابت محاسبه آرا چون با این وضعیت واقعا کار سختی هست .

به همه دوستان هم تبریک میگم چه اونا که اول دوم شدن و چه آخر . قصد فقط این بود که یه کاری به عنوان هدیه و محک زدن خودمون واسه تولد نت آهنگ انجام بدیم که دادیم . بقیه ی ماجرا برای من یکی که اصلا مهم نیست که اول شدم یا چندم شدم. ممنون از همه دوستانی که رای دادن. شرکت کردن و روی آثار وقت گذاشتن نگاه کردن

mtb
Thursday 7 October 2010, 03:04 PM
سلام دوستان عزیز...
من همینجا از تمام دوستان عذر خواهی میکنم که اگر صحبت هایم باعث متشنج کردن فضای سایت شده از جناب آشو و تمام دوستان عذر خواهی میکنم ولی من فقط یک نظر شخصی دادم که حالا هم پشیمانش شده ام از این اضهار نظر. دوستان اینجا محلیست برای پیشرفت و تعالی موسیقی نه اینکه با هم جدال کنیم و فکر نمی کنم که یک مسابقه ای به این سادگی که به بهانه ی تولد سایت بود برای فعالیت دوستان در زمینه ی هنر و موسیقی اینقدر بحث و جدال داشته باشد اصلا" هدف برگزاری این مسابقه که کسب مقام و جایزه و این جور چیزها نیست ، هدف فعالیت دوستان در سایت است لطفا" دیگر اینقدر این بحث را ادامه ندهید که واقعا" ارزشش رو ندارد. با امید پیشرفت و تعالی سایت و روزی که تمام دوستانمان در سایت به جایی که دوست دارند در دنیای موسیقی برسند. در آخر باز هم اگر با پستهایم تشنجی ایجاد کردم عذر خواهیی می کنم و حق را به جناب آشو می دهم. از این پس هم تمام تلاشم را برای ارتقا سطح موسیقیایی سایت عزیزمان نت آهنگ که واقعا" می تونم بگم تنها محل همفکری موسیقیدانان ایرانی است ، انجام می دهم.
با تشکر...

Mohammad_ngml
Thursday 7 October 2010, 03:35 PM
سلام دوستان عزیزم. فقط میخواستم از همگی تشکر کنم و خسته نباشید بگم به همه ی نت آهنگی ها. امیدوارم سالهای آینده هم عمری باقی باشه و افتخار تقدیم هدیه ای ناقابل رو به این سایت و همه ی دوستدارانش داشته باشم.
امیدوارم همه ی دوستان عزیزم به سعادت موسیقیایی نائل بشن.

Khashayar
Thursday 7 October 2010, 03:35 PM
درود
لازم به ذکره به تمام دوستان عزیزی که در این مسابقه شرکت کردند و هدف فقط فعالیت هنری بود به جهت قدر دانی و تشکر هدائائی در توان سایت از محصولات خود سایت اهدا خواهد شد و به امید خدا بتونیم با این جور فعالیت ها سبب این بشیم که دوستان جائی برای ارائه آثار خود در خلا موجود در کشور داشته باشند و با کمک تک تک دوستان گسترش بدیم و بتونیم بنیان گذار حرکتی عظیم و بزرگ برای پیشرفت هنر این مملکت باشیم که واقعا استعداد های زیادی در این کشور به دلیل کمبود امکانات رسانه ای نا شناخته باقی مانده اند و نمیتوانند هنرشون رو عرضه کنند..
مسلما اصلا مقام و رتبه و .. مهم نیست مهم این هست که در کنار هم فعالیت هنری داشته باشیم و همه هنر مند هستیم و بهتر میتوانیم هم رو درک کنیم...
به امید روزی که تک تک دوستان در پله های موفقیت در عرضه های هنری بایستند و بعث افتخار ما شوند..
پاینده باشید.

setareh_hk
Thursday 7 October 2010, 04:57 PM
سپاس از جناب آشو که بهانه ای را در دستان ما قرار دادند تا برایش آثاری خلق کنیم.
و سپاس از تمام دوستانی که آمدند تا همین بهانه را جشن بگیرند...
جناب سعید (You can see links before reply) به این بهانه طرحی پر کار زدند ، که واقعا امیدوارم روزی مشهوریت بچه های نت آهنگ به پای مجلات و روزنامه ها کشیده شه ،و بشه مایه افتخار ما.
جناب Acoustic (You can see links before reply) ، به بهانه ی انیمیشن خودشون،
دوست عزیز شهریور (You can see links before reply) با طرح سازهاشون،
دوست گرامی v.i.o.l.i.n (You can see links before reply) با تبریک زیباشون،
دوست بزرگوار pkr_legend (You can see links before reply) با طراحی زیبای نام نت آهنگ،
دوست عزیز ravi (You can see links before reply) با طراحی کیک زیباشون،
دوست محترم pp017 (You can see links before reply) با ارسال کیک خوشمزه اشون،
دوست مهربان violincell (You can see links before reply) با تبریک قاجاریشون،
دوست هنرمند mae_6677 (You can see links before reply) با طرح بسیار بسیار زیبای نام نت آهنگ،
دوست عزیز blackover (You can see links before reply) با پروانه های زیباشون،
دوست نقاش blackover (You can see links before reply) با طرحی از خانم لیندا کیانی و طرح زییای دیگرشون،
دوست هنرمند mtb (You can see links before reply) با طرح زیبا و موسیقی خیلی زیبای تولد،
دوست گرامی Porya (You can see links before reply) با ارسال موسیقی زیبا برای تولد و کارت تبریکشون،
دوست عزیز soroosh_269 (You can see links before reply) با طرح زیباشون و ژانر کودکانه و خط میخی اش،
دوست بداهه نواز mohsenshahbazi (You can see links before reply) با نوای زیبای عودشون در دشتی،.
دوست بزرگ Mohammad_ngml (You can see links before reply) با ارسال Mantilla de feria از استاد paco de lucia ،
دوست هنرمند v.i.o.l.i.n (You can see links before reply) با ارسال چند کار صوتی از رنگ اصفهان، و انیمیشن جالبشون،
دوست بسیار بزرگمون Amirrelax (You can see links before reply) با ارسال تولبار نت آهنگ،که جای نت آهنگ را در صفحه های اینترنتی ما ثابت کردند،
یاد آور این شدند که هر کسی در هر سنی و در هر جایی و به هر نحوی می تونه آثار هنری خلق کنه.

و خودم سعی کردم به این بهانه با قرار دادن آواتار نت آهنگی ها ، چه تازه وارد ، چه یار همیشگی، این جامعه هنری را در کنار هم قرار بدم، نه در مقابل هم.

امیدوارم که هیچ کدورتی بین نت آهنگی ها نباشه...

جناب آشو از اینکه این بهانه را در دست ما قرار دادید ، سپاس گذاریم.به امید اینکه با کمک هم و در کنار هم قرار گرفتن ، سطح این جامعه ی هنری را افزایش دهیم.

شاد ، پیروز و موفق باشید.:am:am

Khashayar
Saturday 9 October 2010, 08:28 PM
درود
بعد از مسابقات و اعلام نتایج هدایای واقعا ناقابلی از طرف سایت و از محصولات خود سایت برای شرکت کنندگان در نظر گرفته شد...به امید خدا با پیشرفت روز افزون سایت و پیشرفت هاش و بخش ها و محصولات و .. جدید بتونیم خدمات بهتری ارائه بدیم به دوستان عزیز...
خانوم ستاهر نفر اول در مجموع شدند و 2 ماه از امشب آی دی رنگی خواهند داشت که میبینید...
نفرات اول هر رشته یک ماه آی دی رنگی خواهند داشت...
خانوم ستاره نفر اول طراحی و نفر اول در مجموع مسابقات یک سال اشتراک بخش نت ها رو خواهند داشت..
نفرات اول هر شرشته 6 ماه اشتراک بخش نت ها
و نفرات دوم و سوم هر بخش 3 ماه اشتراک بخش نت ها...
به تمامی دوستان شرکت کننده با فرمول تعداد آرا ضربدر 1000 سل دریافت میکنند که میتونند در فروشگاه نت ها و اموزشگاه و دیگر بخش ها ازش استفاده کنند برای خرید محصولات فروشگاه و ...
(آرا مورد محاسبه آرا موجود در نظر سنجی بالای صفحه هست و شرکت کنندگان موسیقی آراشون دو برابر حساب میشه که قبلا گفته بودم-و دوستانی که در چند رشته شرکت کرده بودند میانگین گرفته میشه از آراشون اگر بیشتر از بیشتری رایشون شد اون میانگین استفاده میشه و اگر کمتر شد بیشترین رایشون مورد محاسبه سل قرار خواهد گرفت.)

از تمام دوستان تشکر بسیار زیاد داریم که به این بهانه آثار زیبائی خلق کردند و ما از دیدن و شنیدنشون لذت بردیم..
امیدواریم باز هم بتونیم در کنار هم رقابت های سالمی داشته باشیم....و این موضوع باعث بشه پیشرفت زیادی در عرصه های هنری داشته باشیم...

لازم به ذکره در بخش انیمیشن چون ویولین عزیز اول شدند و اکوستیک عزیز دوم و همین دو نفر بودند و در بخش موسیقی هم ویولین اول شدند...آی رنگی انیمیشن به آکوستیک عزیز داد میشه هم به خاطر شرکت در مسابقه هم به خاطر فعالیت خوبشون در انجمن ها و مقالات و اخبار و گنجینه ها...

پاینده باشید

Acoustic
Saturday 9 October 2010, 10:52 PM
ممنون خشایار جان . ممنون از برگزاری مسابقه و لطفی که به من داشتی . من به شخصه انتظاری در مقابل فعالیتم در سایت ندارم و میدونم بقیه دوستان هم همینطور هستند و همه داریم برای یک هدف فعالیت میکنیم...برای همه و همچنین سایت نت آهنگ آرزوی پیشرفت روزافزون رو دارم

Mehrdadgh4
Sunday 10 October 2010, 02:07 PM
خيلي ممنون از لطفتون واقعا فكر نمي كردم كارمون اينقدر براتون ارزش داشته باشه ! و من هم انتظار جايزه نداشتم .تشكر از شما و تشكر از همه بچه هايي كه تو مسابقه شركت كردند

mae_6677
Wednesday 13 October 2010, 09:48 AM
منم از همه دوستانی که در مسابقه شرکت کردن (چه اونایی که به اثرمن رای دادن چه اونایی که رای ندادن ) تشکر میکنم و از جناب آشو هم تشکر میکنم که مارو مورد لطفشون قرار دادن.همون طور که دوست عزیزمون گفتن هدف فقط یه رقابت دوستانه بود نه جایزه.