PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین سازی که می تونم بخرم چیه؟؟!!(ویولن)

TurkOghlan
Friday 1 October 2010, 01:37 PM
سلام دوستان. خسته نباشین.
می خوام سازمو عوض کنم و یکی خوبشو بخرم. به نظرتون بهترین مارکی که با 1 میلیون تومن می تونم بخرم چیه؟؟ یه چیزی که همه جا به دردم بخوره!!
ضمنا این الکتریکا چجورین؟ به دردم می خورن؟؟؟

TurkOghlan
Friday 1 October 2010, 04:21 PM
من ایرانی کار می کردم. اما الان هم ایرانی و هم کلاسیک کار می کنم.

Black_Violin
Friday 1 October 2010, 04:52 PM
سلام...
برای انتخاب ساز با این قیمتی که شما نوشتید می تونید ساز دستساز پیدا کنید یک مقدار سخت پیدا میشه اما هست توصیه می کنم خیلی بگردید و بهترین ساز و صدایی رو که شنیدید بخرید چون با این قیمت بهترین سازها رو میشه خرید..ساز الکترونیک رو من توصیه نمی کنم بهتون ...

TurkOghlan
Friday 1 October 2010, 06:01 PM
سلام...
برای انتخاب ساز با این قیمتی که شما نوشتید می تونید ساز دستساز پیدا کنید یک مقدار سخت پیدا میشه اما هست توصیه می کنم خیلی بگردید و بهترین ساز و صدایی رو که شنیدید بخرید چون با این قیمت بهترین سازها رو میشه خرید..ساز الکترونیک رو من توصیه نمی کنم بهتون ...

ممنون از راهنماییتون.
خودمم دوست دارم دست ساز باشه چون خیلی تعریفشو شنیدم. اما سخته پیدا کردنش! حالا خیلی تلاش می کنم. اما اگه نشد گزینه دوم از نظر شما چیه؟؟

melodyekohan
Sunday 3 October 2010, 04:19 PM
شما میتونی هافنر بگیری اما به نظر من دستساز بگیری بهتره اگر نتونستی برو دنبال هافنر قیمت ویولن های هافنر از 800000 تومان به بالاست . ادرسه بهترین جایی که میتونی ویولن هافنر بگیری رو برات مینیویسم: خیابان ملاصدرا . جنب بیمارستان بقیه الله . پاساژ ونوس.طبقه 2 واحد 4 اونا تک فروشی ندارند برای همین بگو از طرف شرکت عارف اومدی ویولناش واقعا عالیند.:21ox66r::21ox66r:

Black_Violin
Sunday 3 October 2010, 05:20 PM
ممنون از راهنماییتون.
خودمم دوست دارم دست ساز باشه چون خیلی تعریفشو شنیدم. اما سخته پیدا کردنش! حالا خیلی تلاش می کنم. اما اگه نشد گزینه دوم از نظر شما چیه؟؟

گزینه دوم یک ساز کارخانه ای آلمانی هستش.معمولا ویلن های خوبی هستن.ببینید ممکنه یک ساز پیدا به قیمت 800 هزارتومن اما قدرت و صدای این ساز از یک ویلن 2 میلیون تومنی هم حتی بیشتر باشه این به شما بستگی داره که چقدر حرفه ای باشید و صدای خوب رو چطوری تشخیصبدید توصیه می کنم با استادتون یا یکی از اشنایان که ویلنیست قابلی باشه به دنبال ساز بگردید...موفق باشید

TurkOghlan
Monday 4 October 2010, 10:16 AM
ممنون از همتون.
در ضمن ظاهر سازم هم برام خیلی مهمه. اگه ساز دست ساز باشه فکر نکنم ظاهر خوبی داشته باشه. البته نه اینکه دست ساز نمی خوام بخرما!!! اینکه اگه یه ساز کارخونه ای خریدم. یه چیزی هم ظاهرش خوب باشه و هم صداش

ardi96
Monday 4 October 2010, 10:27 AM
agha saze dast saz mikhae man khodam sazam almanie va az aghaye akbari kharidam zahere khobi nadare ama sedae khobi dare man 2 toman dadam aghe saz khob mikhae ye sar be aghaye akbari ya salhei bezan sazaey khobi daran va dast saz bekhar saze kar khonei arzeshesh miad pain ama dast saz mese farshe dast bafe take va arzeshesh mire bala