PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لینک دانلود فیلم کنسرتی که اجرا نشد

mostafa_violon
Wednesday 6 October 2010, 09:11 PM
این فیلم کاری است از بهمن فرمان ارا که تابستان89 ساخته شده وشرح حالی است مختصر از زندگی استاد و نوازنده ویلون پرویز یاحقی ، استاد یاحقی خود در زمینه ویلون صاحب سبک می باشند
و اثاری به یاد ماندی از ان استاد بزرگ به جامانده است روحش شاد و یادش گرامی.
این هم لینک های دانلود

parviz yahaghi part 01
size 63 mg
You can see links before reply
parviz yahaghi part 02
size 70 mg
parviz yahaghi part 03
size 58 mg
parviz yahaghi part 04
size 34 mg

Mehdi_violin
Wednesday 6 October 2010, 09:38 PM
این فیلم کاری است از بهمن فرمان ارا که تابستان89 ساخته شده وشرح حالی است مختصر از زندگی استاد و نوازنده ویلون پرویز یاحقی ، استاد یاحقی خود در زمینه ویلون صاحب سبک می باشند
این هم لینک های دانلود
parviz yahaghi part 01
parviz yahaghi part 02
parviz yahaghi part 03
parviz yahaghi part 04

ممنون هم به خاطر دعوت نامه هم به خاطر فيلما
هنوز دانلود نكردم ولي اين توضيحات كويا همه جيز هست

Violin_jahanshah
Wednesday 6 October 2010, 09:43 PM
سلام درود
واقعا نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم . دمت گرم البته هنوز دانلودش نکردم چون چون ای دی اس ال ندارم و باید ار کافینت دانلود کنم .

Blue_Danube
Wednesday 6 October 2010, 10:11 PM
آقا ممنون از دعوت و گذاشتن این ویدیو . من خودم از بی بی سی نگاه کردم و خیلی خیلی ناراحتم کرد.مخصوصا تیکه که استاد فوت کردن و...

Mehdi_violin
Wednesday 6 October 2010, 10:32 PM
این هم لینک های دانلود

parviz yahaghi part 01
size 63 mg
parviz yahaghi part 02
size 70 mg
parviz yahaghi part 03
size 58 mg
parviz yahaghi part 04
size 34 mg

من هر چي سعي ميكنم فيلد ميشه

mostafa_violon
Thursday 7 October 2010, 06:12 AM
من هر چي سعي ميكنم فيلد ميشه
مهدی جان من که الان امتحان می کنم بدون مشکل دانلود می کنه نی دونم مشکل تون چیه شاید اینترنت دایل اپ استفاده می کنید که نمی شه باید اینترنت ادسل داشته باشید یا برید از کافی نت ها که اینترنت ای دی اس ال دارن استفاده کنید تا بتونید دانلود کنید.

Amirg1992
Thursday 7 October 2010, 08:10 AM
ممنون پوریا جان که زحمت کشیدی. عالی بودن!

Mehdi_violin
Thursday 7 October 2010, 08:47 AM
مهدی جان من که الان امتحان می کنم بدون مشکل دانلود می کنه نی دونم مشکل تون چیه شاید اینترنت دایل اپ استفاده می کنید که نمی شه باید اینترنت ادسل داشته باشید یا برید از کافی نت ها که اینترنت ای دی اس ال دارن استفاده کنید تا بتونید دانلود کنید.

نه ديال اپي نيستم بزار يه بار ديگه سعي كنم

iranzamin
Thursday 7 October 2010, 09:00 AM
دوست عزیز ممنون
دوستان حتما دانلود کنید

sh.sahraei
Thursday 7 October 2010, 09:50 AM
مرسی دوست خوب برای دعوت نامه ها و لینک هایی که گذاشتی.
:41::41::41::41:
(یکی طلبت):9::violinplay3:

Mehdi_violin
Thursday 7 October 2010, 10:49 AM
دانلود كردم دمت كرم كمكي از دستمون بر مياد كوتاهي نكن مثلا ارسال دعوت نامه به دوستان و ...

nanani
Thursday 7 October 2010, 10:54 AM
از زحمتی که کشیدید بینهایت ممنونم.در اولین فرصت همه رو دانلود میکنم.باز هم متشکرم.

BaBak_ParSian
Thursday 7 October 2010, 03:00 PM
ای بابا دلمون گرفت - خدا رحمت کنه استاد یاحقی را - باید برم یه جای پرسرعت تا دانلودش کنم

infinity2008
Thursday 7 October 2010, 04:45 PM
لینک دانلود مستقیم برای مدت محدود

part 01 (You can see links before reply)
part 02 (You can see links before reply)
part 03 (You can see links before reply)
part 04 (You can see links before reply)

mahour.M
Thursday 7 October 2010, 08:21 PM
سلام مرسي،
internet پرسرعت پيدا كردم دانلود مي كنم
:1:

rootail
Thursday 7 October 2010, 09:49 PM
سلام خیلی زحمت کشیدی و لطف کردی واقعا ممنون
من wireless دارم اما بازم خیلی طول کشید تا دانلود بشه
البته فکر کنم مشکل از سرور دانشگاه باشه
بازم مرسی
have fun...

schadmehr
Thursday 7 October 2010, 11:35 PM
هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق....
روحت شاد استاد عاشق....

elhaaam
Friday 8 October 2010, 10:31 AM
سلام و تشکر از بابت لینکها
عضو جدید هستم و خوشحالم از اینکه با سایت وزین نت آهنگ آشنا شدم
راستی عزیزان همانطور که می دونید این مستند در دو مدل کوتاه و بلند پخش شده
که کوتاهش چیزی در حدود 54 دقیقه است
این لینکها کدام هستند ؟
با تشکر فراوان

mostafa_violon
Friday 8 October 2010, 12:52 PM
باتشکر از همه دوستان که لطف دارن این فیلم یک ساعت و 12 دقیقه است
الهام جان من چیزی در مورد کوتاه یا بلندی این فیلم نشنیدم

elhaaam
Friday 8 October 2010, 10:01 PM
پوریای عزیز
بی بی سی در پخش بار اول ، فیلم را بصورت کامل، پخش کرد اما در تکرارش به علت طویل بودن مستند، مقداری از آن را حذف کرد
برای مثال صحبتهای بانو حمیرا در مورد استاد به اعتقاد من کامل نبود
قرار است سه شنبه آینده دوباره نسخه کامل مستند را بدون هیچ گونه حذفی پخش کند
با تشکر
بدرود

elham masorian
Saturday 9 October 2010, 12:27 AM
ممنون.خیلی جالب بود و البته غم انگیز.من ویولن میزنم و دوست دارم تو نوازندگی موفق باشم اما دلم نمیخواد اینجوری تو تنهایی بمیرم

Khashayar
Saturday 9 October 2010, 12:38 AM
درود
البته من لازم میدونم این نکته رو بگم که این فیلم از نظر فیلم سازی و یا همون مستند سازی فیلم خیلی قوی نیست و اشکالات بسیاری دارد و جای نقد بسیار...
برای استاد یا حقی میشد فیلمی کاملتر ساخت و به نکات مهمتری پرداخت تا اینکه صدای زنی بدون دلیل هی پخش شود...چه منظوری می توانند داشته باشند از این کار جز تخریب هنرمند به شیوه ای زیرکانه!!!
و کلا نوعی تخریب نا خواسته بوده نسبت به استاد!!!!
استاد یا حقی جوانب زیادی در زندگی هنری و شخصی خود داشته از نظر شخصیتی و ... که اصلا بهش پرداخته نشد...
در کل این فیلم بیشتر جنبه تجاری داشت! نه جنبه هنری و دلسوزی برای هنرمدن(یاحقی)!!!
نقدی مفصل بر این فیلم خواهم نوشت و در مجله فیلم منتشر خواهد شد که دوستان میتوانند اونجا نقد رو بخوانند.
پاینده باشید

mohsen_abi
Saturday 9 October 2010, 11:40 PM
با سلام خرسندم که در هموندی دوستان هستم. منهم ابتدا پیوند این پویا نما را نیافتم. ولی خوشبختانه در برگ قبلی این دفتر یافتم و پیاده نمودم. البته بعدا قهمیدم که پیوند های اینفینیتی 2008 سریعتر است و با اینترنت دانلود منیجر با شتاب بسیار بیشتر میتوان پیاده نمود بنا براین پیشنهاد می کنم از پیوند دویم سودمند شوند
با سپاس از مهر ورزی و مهرافشانی دوستان هموند
محسن

mohsen_abi
Sunday 10 October 2010, 12:09 AM
درود
البته من لازم میدونم این نکته رو بگم که این فیلم از نظر فیلم سازی و یا همون مستند سازی فیلم خیلی قوی نیست و اشکالات بسیاری دارد و جای نقد بسیار...
برای استاد یا حقی میشد فیلمی کاملتر ساخت و به نکات مهمتری پرداخت تا اینکه صدای زنی بدون دلیل هی پخش شود...چه منظوری می توانند داشته باشند از این کار جز تخریب هنرمند به شیوه ای زیرکانه!!!
و کلا نوعی تخریب نا خواسته بوده نسبت به استاد!!!!
استاد یا حقی جوانب زیادی در زندگی هنری و شخصی خود داشته از نظر شخصیتی و ... که اصلا بهش پرداخته نشد...
در کل این فیلم بیشتر جنبه تجاری داشت! نه جنبه هنری و دلسوزی برای هنرمدن(یاحقی)!!!
نقدی مفصل بر این فیلم خواهم نوشت و در مجله فیلم منتشر خواهد شد که دوستان میتوانند اونجا نقد رو بخوانند.
پاینده باشید

شوربختانه فرهنگ ما ایرانیان باوجود پربار بودن بدلیل وجودخفقان در طول سالیان دراز اشغال فیزیکی و متافیزیکی فقط در زمینه روایتی قوی است و کتبی نیست. اکثر روشنفکران غربی و حتی مردم عادی آنان دفتر خاطرات دارند و وقایع روز مره را ثبت می کنند بنا براین سناریو نویسی بر این اساس کار ساده ای است و اغلب این نوشته ها را به فیلمسازان و نویسندگان اقتباس گر می فروشند و وقتی شخصیتی از دست میرود منابع کتبی و قابل اعتنا برای درج زندگی و آگاهی سطوح مختلف جامعه فراهم است و گاهی می بینیم که فیلم هایی مختلفی از زندگی یک شاعر یا نویسنده ویا دانشمند عرضه میگردد. زندگی استاد نیز به دلیل گوشه گیری و انزوای ذاتی و اکتسابی (ناشی از روح ظریف ایشان) بسیار پیچیده و گنگ می نماید. باورتان بشود که تعداد زیادی از هموندان دانشگاهی هم از زندگی ایشان اطلاعات کافی نداشتند و با این زحمتی که آقای (فرمان آرا) کشیدند مظلومیت هنرمندان بخصوص موسیقی دانان غیر دولتی را تا حدود زیادی آشکار ساختند. بعضی از دوستان روشنفکر من هم اظهار میداشتند که تابحال از ایشان چهره ای نه چندان روشن در ذهن داشتند و او را یک فرد معتاد و منزوی می پنداشته اند. اما در عرصه هنر و بخصوص هنر موسیقی ایشان چهره ای شناخته شده داشتند و برای اهل موسیقی ناشناخته نبودند. اما در مورد صدای آن خانم هم زیاد مته به خشخاش نگذاریم. هر فیلمسازی برای آنکه در دنبال کردن داستان و کشاندن تماشاگران بخصوص تماشاگران عادی باید بتواند یک خط ربط و یک زنجیره در داستان ایجاد کند و حول آن محور داستان را از مجموعه تصاویر به یک داستان دنبال کردنی و منطقی تبدیل کند. آقای (بهمن آرا) میخواستند با گذاشتن صدای آن خانم در آن بیابان برهوتی که زمینش از خشکی تکه تکه شده است و به مصداق این بیت
این خط جاده ها که به صحرا نوشته اند.... یاران رفته با قلم پا نوشته اند

دو خط موازی که نشاندهنده عبور یک رونده (چرخ های ماشین)انزوا و مظلومیت و تنهایی استاد را به شنونده و بیننده القا کنند. بهتر است اگر دوستان میتوانند سناریو هایی بهتر بنویسند و در اختیار مستند سازانی مانند (بهمن آرا) و دیگران بگذارند تا ایشان و امثال ایشان بتوانند حق مطلب را درست ادا کنند. به دوستان و هنرمندان جوان نیز توصیه می کنم که از وقایع نگاری پرهیز نکنند و با صرف وقت اندکی وقت و هزینه خود داری نکنند. چه کسی میتواند ادعا کند که از میان کاربران این سایت و این گروه در فردای ایران پرویز های یاحقی(پارسی) ظهور نمی کند؟ حتما می آینده و همواره بهترین ها در راهند من ایمان دارم.
با تقدیم احترام به حضور همه هموندان گرامی
محسن سلیمانی

Khashayar
Sunday 10 October 2010, 08:30 AM
درود
تشکر از محسن گرامی...
نخست یادآوری میکنم این فیلم ساخت فرمان آرا بود نه قبادی!
و اما در مورد اینکه پرویز خان شخصی منزوی بوده و اعتیاد داشته و اینکه خیلی ها از اون تصویر درستی نداشته اند درسته..و اتفاقا همین موضوع باعث میشود وقتی چنین فیلم سطح پائینی نمایش داده میشود همه هجوم می آورند برای پیدا کردن و دیدن این فیلم...و لازم به ذکره پرویز خان برای همین یک اسطوره شده بین نوازندگان جوان تر...
اما به راستی اگر بخواهیم بیاندیشیم با همین اطلاعات کم هم میشد سناریو بسیار خوبی نوشت و با خط ربط خیلی بهتری استان رو دنبال کند...
متاسفانه اکثر سینما گر های ما فقط ادای هنر و روشنفکری را در می آورند آقای فرمان آرا میخواسته القا کند که خیلی روشنفکرانه فیلم را ساخته؟ ولی در حقیقت اصلا اینطور نیست ایراد های بسیار فاحش در دید مکتبی کار!
در خط روند کار...
و ایراد های خیلی عظیم فیلم برداری که البته به گردن پرویز خان هست..
و...
ما اطلاعات از زندگی خصوصی پرویز خان نداشتیم((که داریم به حد کافی)) از زندگی نوازندگی ایشون که اطلاعات فوق العاده ای داریم...
باور کنید هنوز خیلی ها نمیدانند چرا پرویز یا حقی به این درجه رسید...نمیدانند که به جرات میتوان بداهه نوازی پرویز خان رو تقریبا برابر با شهناز دونست و خیلی اطلاعات دیگه رو نمیدانند...
در مورد سبک و مکتب نوازندگی ایشون نمیدانند..
و خیل خیلی خیلی چیز های دیگر..
اونوقت آقای فرمان آرا چنین کار بسیار سطح پائینی رو به اسم ایشون درست میکنند...
گفتنی بسیار است و اینجا مجال نیست و در حوصله ی این تاپیک و سایت نمیگنجد به زودی نقد کامل و مفصلی که دارم می نویسم تمام میشود و در اختیار دوستان میگذارم..
در ضمن اگر با آقای قبادی تماس دارید بگوئید با من تماس بگیرد تا سناریویی در خور پرویز خان یا حقی تقدیم ایشان کنم برای ساخت فیلمی تمام و کمال از ایشون...

پاینده باشید

mostafa_violon
Sunday 10 October 2010, 09:20 AM
خشایار جان من حق را به شما می دم اما به عنوان اولین قدم برای معرفی استاد یاحقی این کار را حتی با تمام نواقص ان باید پذیرفت حداقل در داخل کشور که کسی از مسولان ما که حتی حاضر نیست اسم این استاد را بیاورد ببین کار به کجا می کشد که مجبور می شویم برای دیدن همین مستند ناقص به کانال بی بی سی مراجعه کنیم نه به کانال های داخلی خودمان. چند سال از مرگ این نوازنده ویلون که صاحب سبک نیز در این زمینه است می گذرد چه کسی در همین کانال های داخلی ما حتی یک دقیقه در مورد استاد پرویز یاحقی صحبت کرده به نظر من این قدم اول است هرچند ناقص. دوستانی که علاقه به این استاد دارند قدم دوم را انها بردارند البته دقیق و کامل و چهره این شخصیت را کامل تر به تصویر بکشند تا بجای اینکه مانند این فیلم 12 دقیقه از ان به پخش بیابان خشک اختصاص پیدا کند.

Khashayar
Sunday 10 October 2010, 09:28 AM
درود

خشایار جان من حق را به شما می دم اما به عنوان اولین قدم برای معرفی استاد یاحقی این کار را حتی با تمام نواقص ان باید پذیرفت حداقل در داخل کشور که کسی از مسولان ما که حتی حاضر نیست اسم این استاد را بیاورد ببین کار به کجا می کشد که مجبور می شویم برای دیدن همین مستند ناقص به کانال بی بی سی مراجعه کنیم نه به کانال های داخلی خودمان. چند سال از مرگ این نوازنده ویلون که صاحب سبک نیز در این زمینه است می گذرد چه کسی در همین کانال های داخلی ما حتی یک دقیقه در مورد استاد پرویز یاحقی صحبت کرده به نظر من این قدم اول است هرچند ناقص دوستان که علاقه به این استاد دارند قدم دوم را انها بردارند البته دقیق و کامل و چهره این شخصیت را کامل تر به تصویر بکشند تا بجای اینکه 12 دقیقه از این فیلم به پخش بیابان خشک اختصاص پیدا کند.بله پوریا جان موافق هستم...
البته من یک نکته رو ذکر کنم...بار ها گفتم الان هم که شما گفتید باز هم میگم...بهتر هنرمندان و مخصوصا ما موزیسین ها کلا رسانه های دولتی و داخلی رو فراموش کنیم و انگار چنین رسانه هائی وجود ندارند.اونوقت خودمون با این دید میتونیم کارهایی انجام دهیم بسیار بزرگ...مسئولان رو هم فراموش کنید...کلا هنرمندان باید با اتحاد هم یک سازمان خصوصی رو برای حمایت از خود تاسیس کنند...حتی شده به صورت غیر رسمی!
من موافق هستم که این فیلم با تمام نواقصش یک قلقلکی بیننده خودش رو می ده و حداقل یادی از پرویز خان میکنه!
اما میگم اون آقائی که فیلم میسازید و زحمت میکشید حداقل کمی دقت و وقت بیشتری بزارید و فیلمی کامل تر بسازید...
ما تا چند سال دیگه باید در قدم اول بمانیم؟
قدم دوم رو کی و چه کسی بر دارد؟
واقا چه لزومی داشت که آقای بختیاری اون حرف ها رو بزنند؟به جای آوردن یک کارشناس که درمورد موسیقی و مکتب پرویز خان صحبت کند شخصی را آوردند در مورد دوست دختر چند دهه پیش یاحقی صحبت کند؟؟؟
به جای اینکه از حمیرا که شریک زندگی او بوده سوال کنند صدای زنی رو پخش میکنند که کاملا بی ربط است..
البته به قول دوستمون محسن زیاد این موضوع رو بزرگ نکنیم..اما خوب به هر حال باید گفته شود...
برای یک بیننده جوان که یاحقی رو دوست دارد و از او الگو میگیرد این حرف ها بسیار مخرب است..اون هم توسط آقای بختیاری!!!
من خودم شخصا متاسف شدم این فیلم رو دیدم...
به هر حال امیدواریم سینما گران ما از این پس به جز تجارت!! کمی هم به محتوا و اصالت فیلم توجه کنند.
اگر آقای قبادی تماس بگیرند با من این قول رو میدهم به تمام دوستان که سناریوئی کامل با مستندات و مدارک بسیاری از آقای یا حقی در اختیار ایشون بگذارم برای ساخت فیلمی که از تمام جهات ؛هم شخصیتی و زندگی خصوصی و هم بعد نوازندگی ایشون کامل باشه.
پاینده باشید

forever
Sunday 10 October 2010, 09:55 AM
درود

من موافق هستم که این فیلم با تمام نواقصش یک قلقلکی بیننده خودش رو می ده و حداقل یادی از پرویز خان میکنه!
اما میگم اون آقائی که فیلم میسازید و زحمت میکشید حداقل کمی دقت و وقت بیشتری بزارید و فیلمی کامل تر بسازید...
ما تا چند سال دیگه باید در قدم اول بمانیم؟
قدم دوم رو کی و چه کسی بر دارد؟
واقا چه لزومی داشت که آقای بختیاری اون حرف ها رو بزنند؟به جای آوردن یک کارشناس که درمورد موسیقی و مکتب پرویز خان صحبت کند شخصی را آوردند در مورد دوست دختر چند دهه پیش یاحقی صحبت کند؟؟؟
به جای اینکه از حمیرا که شریک زندگی او بوده سوال کنند صدای زنی رو پخش میکنند که کاملا بی ربط است..
البته به قول دوستمون محسن زیاد این موضوع رو بزرگ نکنیم..اما خوب به هر حال باید گفته شود...
برای یک بیننده جوان که یاحقی رو دوست دارد و از او الگو میگیرد این حرف ها بسیار مخرب است..اون هم توسط آقای بختیاری!!!
من خودم شخصا متاسف شدم این فیلم رو دیدم...
به هر حال امیدواریم سینما گران ما از این پس به جز تجارت!! کمی هم به محتوا و اصالت فیلم توجه کنند.
اگر آقای قبادی تماس بگیرند با من این قول رو میدهم به تمام دوستان که سناریوئی کامل با مستندات و مدارک بسیاری از آقای یا حقی در اختیار ایشون بگذارم برای ساخت فیلمی که از تمام جهات ؛هم شخصیتی و زندگی خصوصی و هم بعد نوازندگی ایشون کامل باشه.
پاینده باشید
بله، کاملاً موافقم!
اصلاً آخر هم معلوم نشد اون خانم کیه و هدفش چی بوده؟؟؟
البته با حمیرا هم صحبت شده بود که در مورد تمریناتشون گفت!
می تونست فیلم آموزنده تری باشه، اما خوب...همیشه یک جای کار می لنگه!:40:

mohsen_abi
Monday 11 October 2010, 08:47 PM
درود
تشکر از محسن گرامی...
نخست یادآوری میکنم این فیلم ساخت فرمان آرا بود نه قبادی!
و اما در مورد اینکه پرویز خان شخصی منزوی بوده و اعتیاد داشته و اینکه خیلی ها از اون تصویر درستی نداشته اند درسته..و اتفاقا همین موضوع باعث میشود وقتی چنین فیلم سطح پائینی نمایش داده میشود همه هجوم می آورند برای پیدا کردن و دیدن این فیلم...و لازم به ذکره پرویز خان برای همین یک اسطوره شده بین نوازندگان جوان تر...
اما به راستی اگر بخواهیم بیاندیشیم با همین اطلاعات کم هم میشد سناریو بسیار خوبی نوشت و با خط ربط خیلی بهتری استان رو دنبال کند...
متاسفانه اکثر سینما گر های ما فقط ادای هنر و روشنفکری را در می آورند آقای فرمان آرا میخواسته القا کند که خیلی روشنفکرانه فیلم را ساخته؟ ولی در حقیقت اصلا اینطور نیست ایراد های بسیار فاحش در دید مکتبی کار!
در خط روند کار...
و ایراد های خیلی عظیم فیلم برداری که البته به گردن پرویز خان هست..
و...
ما اطلاعات از زندگی خصوصی پرویز خان نداشتیم((که داریم به حد کافی)) از زندگی نوازندگی ایشون که اطلاعات فوق العاده ای داریم...
باور کنید هنوز خیلی ها نمیدانند چرا پرویز یا حقی به این درجه رسید...نمیدانند که به جرات میتوان بداهه نوازی پرویز خان رو تقریبا برابر با شهناز دونست و خیلی اطلاعات دیگه رو نمیدانند...
در مورد سبک و مکتب نوازندگی ایشون نمیدانند..
و خیل خیلی خیلی چیز های دیگر..
اونوقت آقای فرمان آرا چنین کار بسیار سطح پائینی رو به اسم ایشون درست میکنند...
گفتنی بسیار است و اینجا مجال نیست و در حوصله ی این تاپیک و سایت نمیگنجد به زودی نقد کامل و مفصلی که دارم می نویسم تمام میشود و در اختیار دوستان میگذارم..
در ضمن اگر با آقای قبادی تماس دارید بگوئید با من تماس بگیرد تا سناریویی در خور پرویز خان یا حقی تقدیم ایشان کنم برای ساخت فیلمی تمام و کمال از ایشون...

پاینده باشید

با درودی دیگر بار
1- در مورد نام بنده ضمن عذرخواهی هم از آقای فرمان آرا و هم از شما و هم از دیگر دوستانی که دیدند باید بگویم کاملا حق با شماست. یک لحظه دچار کوری ذهن شدم
2- آنچه که در باره استاد پرویز یاحقی گفتم از دیدگاه جامعه شناسانه بود نه از دیدگاه متخصصان طبیعی است که استاد شهناز یا یاحقی را اهل فن و کسانی که درگیرند بشناسند. ولی بحث من بحث شناخت عمومی مردم از ایشان بود. همین جمعه گذشته دوستانی بسیار روشنفکر که هستند بمن گفتند ما تا بحال دید منفی نسبت به ایشان داشتیم ولی اکنون خود را سرزنش می کنیم که چرا زود تر ایشان را نشناختیم
3- هرکسی میتواند انتقاد کند واین حق اوست ولی هر کسی هم نسبت به زحمتی که کشیده است باید مورد احترام قرار بگیرد. کنار گود نشستن و دستور صادر کردن را هرکسی میتواند بکند ولی خطر کردن یا زحمت کشیدن یا کاری را بنا نهادن است که ماندگار است. ایشان در حد بضاعت خودشان زحمت کشیده اند. فیلمساز در این دیار زیاد است. سناریو نویس هم به همین صورت ولی چرا تا بحال کسی این کار را نکرده بود؟
4- من با هیچیک از فیلمسازان از جمله قبادی عزیز آشنایی مستقیم ندارم و فقط از طریق کارهایشان ایشانرا شناخته ام. از شما نامی در میان هنرمندان و فیلمسازان و سناریو نویسان ندیده ام لطفا آثارتان را معرفی کنید تا ببینم و بیشتر با آثار شما آشنا شوم.
5- اینکه کار کسی سطح پایین است یا بالا را مردم تشخیص میدهند نه منتقدان. کما آنکه بسیاری از آثار سینمایی و موسقیایی در فستیوال ها جایزه منتقدان را میبرند در حالیکه مردم به فیلم یا اثر دیگری رای میدهند. البته نظر منتقدان چون حرفه ایست ارزش بیشتری دارد ولی بنده را در جایگاه یک آدم عامی ببینید نه یک متخصص!
6- امیدوارم که روزی یک نام در زیر یک اثر ارزشمند که هم مورد وثوق متخصصان و منتقدان و هم مورد پسند مردم عامی مثل من ببینم که زندگی این استاد مظلوم را بخوبی برای مردم روشن کرده باشد و آن نام نام شما آقای آشو باشد. البته اگر این نام خود شما باشد و نه یک نام مستعار اگر چه بسیاری از هنرمندان دارای نام مستعار هستند. ولی مبخواهم نشان از شما داشته باشد. روزی ارزشمند خواهد بود. امیدوارم که زنده باشم و ببینم:21ox66r:

شاد زی تندرست و کامروا
محسن سلیمانی

shibirem
Wednesday 13 October 2010, 12:45 PM
دم شما گرم ، راحت دانلود شد و کیفیتش هم اصلیه ، خیلی ممنونم ازت .

marzi_a1732
Thursday 14 October 2010, 09:04 AM
ممنون از اینکه وقت گذاشتی و برای امثال من که فیلم رو ندیده بودند آپلود کردی ...

z_m
Tuesday 2 November 2010, 05:47 PM
آهنگش خیلی آشناست ولی نه متا سفانه من ندارم... ایشالا بچه ها کمک میکنن....

opera2080
Wednesday 10 November 2010, 11:25 AM
دوستان خسته نباشید؟
یه آهنگ هستش که استاد وسط فیلم میزنه
دقیقه 28 ،اولش صحبت میکنه و در مورد آهنگ توضیح میده .
کسی کامل این آهنگ رو داره ؟

mahour.M
Wednesday 29 December 2010, 09:39 PM
دوستان خسته نباشید؟
یه آهنگ هستش که استاد وسط فیلم میزنه
دقیقه 28 ،اولش صحبت میکنه و در مورد آهنگ توضیح میده .
کسی کامل این آهنگ رو داره ؟

سلام؛
منظورت كدوم هست؟؟ دقيقه 28، ؟؟؟

دقيقه 28، (بي خبر ماندي ز حالم، زآنچه آمد بر سر من)؟؟؟؟؟؟؟اما توضيحي نميده درباره اين آهنگ.

فقط دربارهء اين توضيح ميده،(ای امید دل من کجایی)، كه البته دقيقه 28 نيست!!!!!!!!!!!!
حالا من دومي رو ميذارم؛ اميدوارم منظورت همين باشه؛

شاعر اسماعیل نواب صفا... گلهای رنگارنگ برنامه172
دستگاه شور آهنگساز :پرویز یاحقی (اولین اثر وی برای گلها)

ای امید دل من کجایی،،،،،،،، همچو بختم کنارم نیایی

آشنا سوز و دیر آشنایی،،،،،،،، یا بــلای دل مــــبتلایی

You can see links before reply (You can see links before reply)

staccato
Thursday 30 December 2010, 07:43 AM
سلام؛
منظورت كدوم هست؟؟ دقيقه 28، ؟؟؟

دقيقه 28، (بي خبر ماندي ز حالم، زآنچه آمد بر سر من)؟؟؟؟؟؟؟اما توضيحي نميده درباره اين آهنگ.

فقط دربارهء اين توضيح ميده،(ای امید دل من کجایی)، كه البته دقيقه 28 نيست!!!!!!!!!!!!
حالا من دومي رو ميذارم؛ اميدوارم منظورت همين باشه؛

شاعر اسماعیل نواب صفا... گلهای رنگارنگ برنامه172
دستگاه شور آهنگساز :پرویز یاحقی (اولین اثر وی برای گلها)

ای امید دل من کجایی،،،،،،،، همچو بختم کنارم نیایی

آشنا سوز و دیر آشنایی،،،،،،،، یا بــلای دل مــــبتلایبا سنتور شروع میشه ی

You can see links before reply (You can see links before reply)
:21ox66r::21ox66r::21ox66r::21ox66r:

فکر میکنم منظور دوستمون اون قسمته که استاد یاحقی شروع میکنه به ویلن زدن که اولش با سنتور شروع میشه . فکر کنم منظورش اون آهنگ باشه .
هر چند که این اثر استاد هم زیبا بود. مرسی
اینم اضافه کنم
فکر میکنم که اونجاس که استاد شروع میکنه به صحبت . حالا توی فیلمی که من دیدم دقیقه 27 شروع میشه
استاد میگه قراره که یه شوشتری بزنیم

hamidviolon
Thursday 27 January 2011, 09:05 AM
سلام و درود به همه نت آهنگی های عزیز.

آقا من از همون اول این تاپیک رو که دیدم تصمیم گرفتم که تا اینترنت پرسرعت گیرم اومد دانلودش کنم و خیلی خوشحال

شدم ..... تا اینکه امروز تونستم یک اینتر نت پرسرعت پیدا کنم ولی هرچی که میزنم دانلود نمیشه البته به حول و قوه ی

الهی 4shared رو هم که ***** کردن پس دانلود نمیشه و اون لینک مستقیم هم که گذاشتید هم که مثل اینکه اعتبارش

تموم شده . حالا عاجزانه ازتون می خوام که لینکشو درست کنید تا من حقیر هم بتونم اینو دانلودش کنم . خیلی خیلی
ازتونم ممنون می شم .
با سپاس .

mostafa_violon
Thursday 27 January 2011, 10:22 AM
بله من هم چک کردم لینک توسط دولت خدمت بذار ف*******شده برای شما هم متاسفم دیگه دوست عزیز واقعیت یعنی اینکه ما حق نداریم در مورد پرویز یاحقی و دیگر گذشته موسیقی مملکت مون چیزی بدونیم

Black_Violin
Thursday 27 January 2011, 02:36 PM
افرین و هزار درود ...
موفق باشید

canaris
Monday 18 February 2013, 09:51 AM
سلام و خسته نبتشید
من کاربر جدید هستم
مثل اینکه لینکهای دانلود دوباره خراب شده
در صورت امکان دوباره لینک بزارید

mahgam
Tuesday 26 March 2013, 12:28 PM
سلام دوستان
یه بزرگواری زحمت گذاشتن لینکها رو بکشه ، لینکهای موجود خرابند.:102:

Mehrdad_violon
Thursday 8 January 2015, 05:59 PM
دوستان لینک ها خرابه. کسی میتونه دوباره بذاره ؟
:41:

raha72
Thursday 8 January 2015, 11:33 PM
دوستان اگه لطف کنن و دوباره بزارن عالی میشه مثل اینکه ما دیر رسیدیم!

- - - Updated - - -

دوستان اگه لطف کنن و دوباره بزارن عالی میشه مثل اینکه ما دیر رسیدیم!