PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لیست سیاه نت آهنگ

Khashayar
Thursday 7 October 2010, 08:10 PM
درود
حقیقتش الان که دارم این تاپیک رو میزنم بسیار ناراحت هستم که چرا باید در یک محیط فرهنگی و هنری چنین تاپیک هائی وجود داشته باشه..اما خوب گاهی لازمه بعضی از اشخاص خرابکار و اشخاصی که برای یک جامعه خوب و سالم سم محسوب میشن معرفی بشن تا دیگران اونها رو بشناسند...
و این شناخت باعث بشه دوستان خوب و یا به تعبیری دیگر شهروندان خوب دست در دست هم و با اتحاد بیش از پیش بتونند محیط رو پاک سازی کنند از این جود افراد و محیط و جامعه هنری و فرهنگی ما سالم و دوستانه بماند...

از ان پس این افراد در این تاپیک با مدرک و دلیل معرفی خواهند شد و هیچ شخصی بدون مدرک و دلیل اسمش اینجا نخواهد بود.

برای اطلاع بیشتر از این طرح به تاپیک های اطلاعیه مهم (You can see links before reply) و فعالیت شما برای ما ارزشمند است (You can see links before reply) مراجه کنید

پاینده باشید

Khashayar
Thursday 7 October 2010, 08:18 PM
درود

خوب یکی از دوستان ما که متعصفانه مدتی بود سعی کردیم که با نت اهنگ هم مسیر بشه و بعضی کار ها رو انجام نده سعید گرامی بود..که در انتخابات اخیر رفتار نا پسندی از خودشون نشون دادند و رفتار های ناپسند قبلیشون رو تکمیل کردند و ما رو بر اون داشتند که برای سالم نگه داشتن محیط نت آهنگ با این دوستمون از طریق قانونی برخورد کنیم..
طبق همون تاپیک اطلاعیه مهم و همینطور طبق گفته ای که در تاپیک فعالیت شما برای ما ارزشمند است...

دوست عزیزمون سعید گرامی با نام کاربری sd 3.4 (You can see links before reply) که به گفته خودشون رپر بودند!!! از ابتدای عضویتشون نقض قوانین زیادی کردند که در زیر نام میبرم و تمام مدارکش موجود هست برای دوستانی که می خواهند بدونند ارائه خواهد شد..
این دوستمون به صورت پیاپی در پیام خصوصی اقدام به فحاشی و مزاحمت برای دختران سایت شدند که تمام پیام های خصوصی بررسی شد و 90 درصد این پیام ها موجود هست..که به دلیل رکیک بودند از ارائه اونها در اینجا خودداری میکنم و گزارش های همین دختران بود که ما مطلع شدیم و چندین شکایت که متن اونها موجود هست..
در بسیاری از تاپیک ها هم این جملات و عبارات رکیک را تکرار کردند..که پاک شدند..
توهین هایی به شیوه های مختلف به کاربران مختلف..
نوشتن متن های نا مناسب در پروفایل های دیگران ...
و ....
برای این دوست خوبمون آرزوی موفقیت میکنیم اما به جهت حفظ آرامش سایت بعد از دو اخطار که یکی توسط امیر عزیز داده شده بود و یکی توسط من این دوستمون به مدت 10 روز از سایت اخراج شدند...امیدواریم بعد از بازگشت با ما همراه شوند تا مجبور به اخراج دائم نشیم که اصلا کار خوب و زیبائی نیست.
هر کدوم از دوستان هم که چنین پیام ها و بی احترامی هائی از آقای سعید دریافت کردند به من گزارش دهند تا به لیست سیاه این دوستمون اضافه بشه.
پاینده باشید

v_i_o_l_i_n_i_s_t
Thursday 7 October 2010, 08:48 PM
سلام ممنون از زحماتتون...
قرار بود از کاربران خوب همه تشویق بشه...
تو کدوم تاپیک این کار انجام میشه؟

Khashayar
Thursday 7 October 2010, 08:50 PM
درود

سلام ممنون از زحماتتون...
قرار بود از کاربران خوب همه تشویق بشه...
تو کدوم تاپیک این کار انجام میشه؟
به امید خدا در ابان ما از کاربران خوب شهریور و مهر قدردانی میشه و اسمشون و کارهاشون اورده میشه...
تو همون تاپیک فعالیت شما برای.... هم پستی زدم فکر کنم دیشب پریشب...

پاینده باشید

mehdihooman
Thursday 7 October 2010, 08:57 PM
با تشكر از تو آشوي عزيزم
همه ما ادعاي فرهنگي بودن رو داريم و ... اما اميدوارم يه روز احتياج به اين تاپيك در اين سايت نداشته باشيم چون كساني كه مدعي اصلاح جامعه هستند بايد اول رفتار خودشون رو زير ذره بين قرار بدن .

Khashayar
Thursday 7 October 2010, 09:22 PM
درود
شما بعد از یک هفته اخاجیتون با آی دی خودتون تشریف بیارید یکی یکی براتون نمونه میارم...
البته لازم به ذکره منظورم فقط او سه شخصی که میگید نیست ... چند نفر دیگری هم هستند...
من با شما خیلی خوب صحبت کردم همیشه همیشه احترامتون رو نگه داشتم ..اما شما به من هم (به عنوان یک کاربر نه مدیر) توهین کردید ..در تاپیک های مختلف و ... که نمونه اخرش رو گفتم...
اما شما نخواستید قبول کنید ..و این جمله شماست که من رپرم و نباید با رپرها در افتاد درسته؟!!!!
من در نیوفتادم فقط اعمال قانون کردم با دلایل و مدارک ککه یکیشون فقط برای این اعماق قانون کافیه...
ما همه با هم دوست هستیم و من با کسی خصومتی ندارم اما نگه داشتن سلامت محیط اینجا برام خیلی مهمه...
پاینده باشید

msnmsn
Thursday 7 October 2010, 09:24 PM
من با شما بد رفتاري كردم و زيرش نميزنم ولي اين جمله من نيست.شايد يادم نمياد{{{ من رپرم و نباید با رپرها در افتاد درسته؟!!!}}}

msnmsn
Thursday 7 October 2010, 09:27 PM
درضمن بجز اون 3كاربري كه همشون يكي بود و خودتونم مطمنيد يكي بود من چيزي يادم نمياد.مگه روانيم بدون دليل فحش بدم؟

Sina_Yanni
Thursday 7 October 2010, 09:29 PM
خوب بالاخره حق به حق دار رسید ... ...

Khashayar
Thursday 7 October 2010, 09:33 PM
درود

من با شما بد رفتاري كردم و زيرش نميزنم ولي اين جمله من نيست.شايد يادم نمياد{{{ من رپرم و نباید با رپرها در افتاد درسته؟!!!}}}

این دقیقا جمله ای هست که به خانوم fatemeh.1994 (You can see links before reply) گفتید بعد از اون همه کلمات رکیک که به این خانوم گفتید میخواید با وجود بسیار بسیار زشت بودن اون کلمات اینجا کپی پیست کنم تا همه بخونند...
من اصلا دوست ندارم این اتفاق بیوفته..
پاینده باشید

sdsn
Thursday 7 October 2010, 09:45 PM
اها به اون؟اره كاملا تاييد ميكنم ولي دليلش چي بود؟دليلش اين بود كه عكس رامين حرفه اي رو مسخره كرد و سينا ياني هم به دنبالش از فاطمه حمايت كرد.دوستاني كه ديدن ميتونن حرف منو تاييد كنن.

Khashayar
Thursday 7 October 2010, 09:48 PM
درود

اها به اون؟اره كاملا تاييد ميكنم ولي دليلش چي بود؟دليلش اين بود كه عكس رامين حرفه اي رو مسخره كرد و سينا ياني هم به دنبالش از فاطمه حمايت كرد.دوستاني كه ديدن ميتونن حرف منو تاييد كنن.خوب این سایت مگه مدیر نداره؟ مگه پشتیبانی نداره؟ شما چرا باید برید در پیام خصوصی اون همه حرف های رکیک بزنید..؟
مگه این سایت قانون نداره؟
شما چرا در تاپیک های مختلف از بعضی کلمات نا درست استفاده کردید و گاها میکنید؟
شما همین الان هم با این عبارت آهان به اون؟ دارید توهین میکنید ... چنان اون میگید که انگار...
شما چرا به هر کسی که به شما حرفی زد توهین میکنید به نوعی..
تمام اینها نمونه اش موجود هست..
پس بهتره ادامه ندیم چون خیلی بد میشه ...
تشکر و پاینده باشید

Amir
Thursday 7 October 2010, 09:50 PM
اها به اون؟اره كاملا تاييد ميكنم ولي دليلش چي بود؟دليلش اين بود كه عكس رامين حرفه اي رو مسخره كرد و سينا ياني هم به دنبالش از فاطمه حمايت كرد.دوستاني كه ديدن ميتونن حرف منو تاييد كنن.

پسر جان خجالت بکش کمی ... آی دی مامان بزرگ بیل گیتس مونده فقط بهش پی ام خصوصی بدی .. اینجا یک سایت هنری هست ... آدالت فرند فایندر نیست که !

Sina_Yanni
Thursday 7 October 2010, 09:54 PM

:32::22:

پسر جان خجالت بکش کمی ... آی دی مامان بزرگ بیل گیتس مونده فقط بهش پی ام خصوصی بدی .. اینجا یک سایت هنری هست ... آدالت فرند فایندر نیست که !

ممنون امیر جان .

چیزی که عیان است ، چه حاجت به بیان منه این وسط ؟؟

sdsn
Thursday 7 October 2010, 09:55 PM
هه هه مادر بيل گيتسم مگه توو سايته؟امير جان شما هرچي بگيد درسته.من رو خرف شما حرفي نميزنم.پيام خصوصي دادم قتل كه نكردم.فقط خواستم به اشو جان نشون بدم كه با مسدود كردن اي پي هم نميشه جلو منو گرفتم.امير جان اي دي اصلي من بعد از يك هفته باز ميشه كه برم بعدا بيام؟امير جان دردت كلا به جون مدير ديگه

sdsn
Thursday 7 October 2010, 09:57 PM
سينا جان شما كه چيزي كه بهت تو پيام گفتم رو هنوز يادته؟قضيه صادرات رضا شاه رو ميگما!!

دوستان(البته اگه برام دوستي گذاشته باشيد)من ميزم بعد از اخراج ميام.همتونم دوست دارم باي باي.فقط قبل رفتن امير جان جواب سوالمو بده لطفا

Amir
Thursday 7 October 2010, 10:07 PM
هه هه مادر بيل گيتسم مگه توو سايته؟امير جان شما هرچي بگيد درسته.من رو خرف شما حرفي نميزنم.پيام خصوصي دادم قتل كه نكردم.فقط خواستم به اشو جان نشون بدم كه با مسدود كردن اي پي هم نميشه جلو منو گرفتم.امير جان اي دي اصلي من بعد از يك هفته باز ميشه كه برم بعدا بيام؟امير جان دردت كلا به جون مدير ديگه

فدات شم من که تو فاروم نقشی ندارم .. تصمیم گیری و اجرای قانون با جناب آشو هست ... صلاح کار با ایشان هست.

بعدشم ..
اولا بعضی از دوستان اینجا مثل شما هم تعدد کارت اینترنتشون زیاده هم کافی نت تو شهرشون زیاده و هم وقت اضافی دارن واسه آی پی عوض کردن و پیام خصوصی ارسال کردن ثانیا ما آی پی نمی بندیم معمولا ...
ثالثا شما مجازی هر پیغامی برای هر شخصی با هر مضمونی جز تبلیغات ارسال کنی .. ما که کاری نداریم ما موقعی کار داریم که مخاطبانت شاکی بشن

رابعا

اگر شما احساس می کنی خیلی اهل فوت و فن آی پی گیمینگ هستی کلا رنج آیپیت رو بذارم تو Firewall سرور , یه کاری هم بکنم که با آنتی شیلتر هم به کل نتونی سایت رو ببینی ...

خامسا

نهایتا اگر خیلی پا فشاری کنی احتمالا مسئولین متن پیام ها رو می ذارن تو سایت .. به ضرر خودته چون مجبوری بعد از یک هفته به جای عکس خودت تو پروفایلت عکس مجنون یا فرهاد کوه کن رو بذاری

پس آرام باش .. کمی خویشتن دار باش فرزند جان

ممنون امیر جان .

چیزی که عیان است ، چه حاجت به بیان منه این وسط ؟؟

برو تو فرهنگ لغت معنی مادر عروس رو جستجو کن جانم

Sina_Yanni
Thursday 7 October 2010, 10:19 PM
سينا جان شما كه چيزي كه بهت تو پيام گفتم رو هنوز يادته؟قضيه صادرات رضا شاه رو ميگما!!

سعید تو لیاقتت همونه که ... لعنت بر شیطون ... من فقط سکوت میکنم ، متن پیغام خصوصی رو میذارم . قضاوت با دوستان . آقا خشایار منم شکایت دارم . به خاطر این پیغام ( که البته یکیشه که مودبانه تره نسبت به اون کیا )

پیغام ایشون :
سينا جا ميدونستي رضا شاه ترك هارو به خارج صادر ميكرده و بجاش از اون كشور چي ميگرفته؟شايد ندوني پس بدون ترك و با خر عوض ميكرده.چرا؟حتما اونم ميدونسته!!!!:32::32:
age bavar nemikoni esar be google bezan.:21:

برو تو فرهنگ لغت معنی مادر عروس رو جستجو کن جانم

خوب امیر جان این مادر عروس که ازش حرف میزنی منم . میبینید که ساکت موندن تو بعضی جاها نمیشه . هی میخوام عصبانی نشم ولی نمیشه ... .

sdsn
Thursday 7 October 2010, 10:21 PM
پيام خصوصي كه زشت بزاري مردم ببينند من تو پيام خصوصي خيلي راحتم.درضمن من به هيچ كس بيخود فحش ندادم.امير جان يجور داري تهديد ميكني البته عاديه چون نميشه با من خوب باشيد اخه كي با متهم خوبه كه شما باشيد؟فقط بدونيد 3 كاربري دختره بود كه خودتونم ميدونيد كيه و چي گفته و من درجواب چي بهش گفتم.شما ميدنيد سحرجوون و دختر باروني و سما هر 3 يك نفره و فحش من بجا بود.همچنين اين فاطمه 1994 هم بخاطر اينكه رامين رو مسخره كرد من باهاش برخورد كردم.سينا هم بخاطر اينكه همكار فاطمه بود برخورد كردم.امير خان من نميدونم كي هستي كجاي هستي چند سالته .وو فقط اينو ميدونم شعورت از خيلي بالا تره.منظورم واضحه!!خدايش نه پليس بازي در مياري مثل اون نه ....پس من به احترام شما ميرم و با اكانت خودم ميام بعد از 1 هفته.فقط بدونيد من براي كسي مزاحمت نداشتم.حتي كساني كه بااهاشون فهر بودم.ميتونيد بپرسيد از تك تكشون./هركدوم هم اگه وجدان دارن بيان اينجا منو ووصف كنن و خوبي و بدي رو بگم كه همه بدونن من مزاحم نبودم.بازم مرسي امير جان.لطفا اين درخواستمو انجام بديد كه همون دحتراي كه شما ميگيد بيان اينجا در مورد من بگن.خيلي مردي.باي

Sina_Yanni
Thursday 7 October 2010, 10:26 PM
پيام خصوصي كه زشت بزاري مردم ببينند من تو پيام خصوصي خيلي راحتم.درضمن من به هيچ كس بيخود فحش ندادم.امير جان يجور داري تهديد ميكني البته عاديه چون نميشه با من خوب باشيد اخه كي با متهم خوبه كه شما باشيد؟فقط بدونيد 3 كاربري دختره بود كه خودتونم ميدونيد كيه و چي گفته و من درجواب چي بهش گفتم.شما ميدنيد سحرجوون و دختر باروني و سما هر 3 يك نفره و فحش من بجا بود.همچنين اين فاطمه 1994 هم بخاطر اينكه رامين رو مسخره كرد من باهاش برخورد كردم.سينا هم بخاطر اينكه همكار فاطمه بود برخورد كردم.امير خان من نميدونم كي هستي كجاي هستي چند سالته .وو فقط اينو ميدونم شعورت از خيلي بالا تره.منظورم واضحه!!خدايش نه پليس بازي در مياري مثل اون نه ....پس من به احترام شما ميرم و با اكانت خودم ميام بعد از 1 هفته.فقط بدونيد من براي كسي مزاحمت نداشتم.حتي كساني كه بااهاشون فهر بودم.ميتونيد بپرسيد از تك تكشون./هركدوم هم اگه وجدان دارن بيان اينجا منو ووصف كنن و خوبي و بدي رو بگم كه همه بدونن من مزاحم نبودم.بازم مرسي امير جان.لطفا اين درخواستمو انجام بديد كه همون دحتراي كه شما ميگيد بيان اينجا در مورد من بگن.خيلي مردي.باي

زشته چون آبروت در خطره . البته اگه آبرویی واسه خودت نگه داشته باشی .

Khashayar
Thursday 7 October 2010, 10:32 PM
درود
خوب خدا رو شکر رفتاری شد که دیگه نیازی به رو کردن مدارک موجوده فکر نمیکنم باشه...
تمام دوستان بخونند و خودشون قضاوت کنند...هدف هم از این تاپیک این بود که دوستان دیگر بعضی اشخاص خاص رو بشناسند و ...
که خدارو شکر راحت تر از اونچه فکر میشد این کار صورت گرفت...

در مورد یک هفته بودن یا نبودن بعدا تصمیمی گرفته میشه و اعمال میشه....

همگی دوستان پاینده باشید

sdsn
Thursday 7 October 2010, 10:39 PM
درود
خوب خدا رو شکر رفتاری شد که دیگه نیازی به رو کردن مدارک موجوده فکر نمیکنم باشه...
تمام دوستان بخونند و خودشون قضاوت کنند...هدف هم از این تاپیک این بود که دوستان دیگر بعضی اشخاص خاص رو بشناسند و ...
که خدارو شکر راحت تر از اونچه فکر میشد این کار صورت گرفت...

در مورد یک هفته بودن یا نبودن بعدا تصمیمی گرفته میشه و اعمال میشه....

همگی دوستان پاینده باشید

دمت گرم 1% هم صحبتاي من به شما نفوذ كرده باشه كافيه.من شخص خاص نيستم شما منو خاص كرديد چرا؟چون نميتونم وقتي كسي تهمت ميزنه ساكت واسم.خدايش ديگه برا همه زشته بخوام بحث رو ادامه بدم.فقط جناب خشايار امشب قبل از اينكه بخوابي به اين فكر كن كه خدا وكيلي جريان دختر 3اسم و قضيه مسخره كردن رامين و... كاملا من مقصرم يا نه.ازت خواهش ميكنم اين كارو بكن.با اجازه ديگه حكم از الا اجراع بشه و من برم تا يك هفته ديگه.خدافظ

Sina_Yanni
Thursday 7 October 2010, 10:43 PM
خشایار جان ، انگار این بحث تمومی نداره !

میشه منم در رابطه با موضوع های بالا حرف بزنم ؟؟؟ افشا کنم ؟ انگار ایشون منم در گیر کردن . ولی بهتر بود نمیکردن ... به ضرر خودشونه .

کاش 1% هم از روی تو کم میشد . با اینکه توهینت رو گذاشتم ، باز ول کن نیستی و میگی تهمت ! نکنه یکی از طفلان مسلم تو بودی عزیز ؟؟

Khashayar
Thursday 7 October 2010, 10:44 PM
درود
بله شما مقصر هستید...
اولا اون سه دختر دوتاشون یکی بود و یکیشون یکی دیگه بود..
دوما مسئله فقط پیام خصوصی ها نیست تاپیک ها و گفته ها و .. که شاید خیلی ها دیده باشند..
پس شما بسیار مقصر هستید..
درضمن من فکرم رو صرف بیهوده نمیکنم.. و اجازه نفوذ هر چیز نا مرغوبی!!! رو به مغزم نمیدم...

در ضمن دوستان سینا جان و دوستان دیگر اگر شکایتی دارید خصوصی یا از فرم شکایت مطرح کنید تا بشه بهتر بررسی کرد..
این تاپیک فقط برای اطلاع رسانی هست و تمام پست های اضافه پاک خواهد شد و بهتره دیگه کسی پاسخی نده داستان همون ضرب المثل که ... خودتون حدس بزنید...
پاینده باشید

DesironnA
Thursday 7 October 2010, 10:54 PM
درود
روزی هجده ساعت توی سایتم، بعد که یکدفعه به دلایل نامعلوم قطع شدم، و با هزار بدبختی و تعویض مودم و اینا، میام میبینم چی شده !!!
البته این هم سخنی از خاله عروس بود ! :دی
خسته نباشید..
سپاس

Amirrelax
Thursday 7 October 2010, 10:58 PM

شما فقط تو پیغام خصوصی اینقدر راحت نیستی تو پیغام های تو پروفایل هم راحتی..
حیف که پیغاماتو پاک کردم دلمم نمی خواد که تو این ماجرا وارد بشم و واردم هم نمیشم..
اینو نوشتم گه بگم فقط به یکی دو نفر نیست که توهین کردی..

shima-PN
Thursday 7 October 2010, 11:08 PM
be nazare man saeed khan adami nis ke bekhad alaki fohsh bede be kesi.

Sina_Yanni
Thursday 7 October 2010, 11:19 PM
شیما خانم شاید اگه جریان رو از زبان شاکی ها هم بشنوین نظرتون تغییر کنه .

اگه بخواین قضاوت کنین ، باید حرفای 2 طرف رو بشنوین ، نه 1 طرف !

فحش ، ذاتش بده . چه با دلیل ، چه بی دلیل .

gelayol_ch
Thursday 7 October 2010, 11:34 PM
valla man kheyli dar jaryane in mozu nistam vali khastam begam k agha saeed b man k karbare jadidam kheyli komak kardan tu in site,hala ishalla k sue tafahom shode bashe,movafagh bashid

you3f
Thursday 7 October 2010, 11:35 PM
با اینکه حوصله و وقت خوندن کل تاپیک رو نداشتم اما تک تک پستها رو خوندم...
من اصلا ذره ای از این جریان خبر نداشتم چون زیاد تو سایت گردش نمیکنم که از همه تاپیکها خبر داشته باشم.
در کل، بعید میدونم همه ومخصوصا مدیران، کمر به ضدیت با سعید بسته باشن!
سینا هم درست میگه: فحش ذاتش بده، چه با دلیل چه بی دلیل...
اینجا صاحاب داره... مدیر داره... حرمت داره...

you3f
Thursday 7 October 2010, 11:37 PM
valla man kheyli dar jaryane in mozu nistam vali khastam begam k agha saeed b man k karbare jadidam kheyli komak kardan tu in site,hala ishalla k sue tafahom shode bashe,movafagh bashid
من منظورم به کسی نیست. ولی اینجا دو جمله یهو اومد تو ذهنم:
شاهنامه آخرش خوش است...
سلام گرگ بی طمع نیست...

Khashayar
Thursday 7 October 2010, 11:45 PM
درود
خوب دوستان به دلیل به حاشیه رفتن تاپیک قفل شد...
تقریبا همه چیز مشخص شده...
اگر شکایتی دارید در این موضوع از فرم شکایت استفاده کنید یا برای من پیام خصوصی کنید..

پاینده باشید