PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یه سوال از دوستان در مورد یاماها C70

Milad_a
Thursday 7 October 2010, 08:31 PM
دوستان من گیتار یاماها سی 70 اصل اندونزی دست 2 خریدم فقط یه کم اینجاش خش داره به نظر شما موردی پیش میاد روی صدا؟

You can see links before reply

Milad_a
Thursday 7 October 2010, 08:35 PM

Mohammad_ngml
Thursday 7 October 2010, 08:48 PM
سلام. نه داداش. من C40‎‏ دارم که پشت صفحه صداش ترک داره. ولی تغییری تو صداش ایجاد نشده. حالا اینکه یه خراش کوچیکه. تغییر صدا بر اثر ترک و زخم چوب بیشتر در مورد گیتارهای حرفه ای و خوش صدا صدق میکنه. گیتارهای مبتدی مثل C70 و C40 اونقدر صداشون مصنوعیه که با زخم و ترک تغییر کیفیت محسوسی به شنونده منتقل نمیشه. البته به شرطی که ترک تبدیل به دالان و تونل و درب دانشگاه نشه.
موفق باشی

shanshayanshan
Thursday 7 October 2010, 09:15 PM
na kheli kochik zakhmesh!!!masale pesh nemead.agha mohamad dege hame harfaro zad.
khosh bashi

habib_best
Sunday 10 October 2010, 09:13 AM
na kheli kochik zakhmesh!!!masale pesh nemead.agha mohamad dege hame harfaro zad.
khosh bashi
دذوست من لطف كن فارسي تايپ كن.والا تا بخونيم جونمون به لب ميرسه.ممنون ميشيم

habib_best
Sunday 10 October 2010, 09:16 AM
دوستان من گیتار یاماها سی 70 اصل اندونزی دست 2 خریدم فقط یه کم اینجاش خش داره به نظر شما موردی پیش میاد روی صدا؟

آقا گيتارو گذاشتي رو فرش به اين خوشگلي انتظار داري ما خراش گيتارتو ببينيم.فرش باحاليه
از شوخي گذشته فكر نكنم ايرادي بدي فقط شكلشوبد كرده

hossintak
Friday 21 January 2011, 11:07 PM
نه دوست عزیز مشکلی واسش پیش نمیاد

palasht2
Saturday 24 September 2011, 02:13 PM
با سلام در ارتباط با همین موضوع می خوام بگم من c70 دارم ولی سیم سلش گز می زنه یه بارم از طرف خرک برام سیماش رو بالا آوردن که این مشکل برطرف بشه ولی هنوز گز می زنه شما پیشنهادی ندارین؟

Honey_Shababi
Saturday 24 September 2011, 02:35 PM
با سلام در ارتباط با همین موضوع می خوام بگم من c70 دارم ولی سیم سلش گز می زنه یه بارم از طرف خرک برام سیماش رو بالا آوردن که این مشکل برطرف بشه ولی هنوز گز می زنه شما پیشنهادی ندارین؟

ممكنه دسته گيتار تاب ورداشته باشه...اگه اينطور نبود،سيم گيتارتو عوض كن...

palasht2
Saturday 24 September 2011, 03:07 PM
ممكنه دسته گيتار تاب ورداشته باشه...اگه اينطور نبود،سيم گيتارتو عوض كن...

نه گفتن که دستش تاب بر نداشته ولی یکی دو نفر بم گفتن عمرشو کرده ولی من فقط 6سال دارمش و دیدم کسایی 8 سال دارن با c70 تمرین می کنن!!
در هر صورت ممنون

Honey_Shababi
Saturday 24 September 2011, 03:12 PM
نه گفتن که دستش تاب بر نداشته ولی یکی دو نفر بم گفتن عمرشو کرده ولی من فقط 6سال دارمش و دیدم کسایی 8 سال دارن با c70 تمرین می کنن!!
در هر صورت ممنون

من خودم...10 ساله كه C 70 دارم...هيچ مشكل فني اي نداره...تنها مشكلش، اكشن بالاشه كه يكم تكنوازي رو باهاش سخت ميكنه...