PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نوازنده گيتار الكتريك با آرشه

mika120
Sunday 10 October 2010, 03:29 PM
دوستان من يادمه تو ويكي پديا يه نوازنده گيتار الكتريك ديده بودم كه گيتار الكتريك رو اختصاصاً با آرشه مي زد و برا يه گروه آوانت گارد بود. كسي ميشناسه اونو چون اسمشو يادم رفت؟

DesironnA
Sunday 10 October 2010, 03:35 PM
درود
والا من یکی فقط میشناسم اون هم استاد گیلبرت میباشی ید !

sahandmsh
Sunday 10 October 2010, 03:57 PM
یا خدا!!!!!!!!! یکی اطلاعات بیشتری بذاره

midnight 1
Sunday 10 October 2010, 04:23 PM
درود
والا من یکی فقط میشناسم اون هم استاد گیلبرت میباشی ید !

دقیقا...
مهیار خان درست میگه منم فقط این کارو توی dvd اموزشی گیلبرت دیدم...
یک صدای خفنی هم میده.:42:

midnight 1
Sunday 10 October 2010, 04:25 PM
یا خدا!!!!!!!!! یکی اطلاعات بیشتری بذاره
چیزه خاصی نیست...با ارشه ویولون میکشه روی سیم ها

symphony-x
Sunday 10 October 2010, 06:50 PM
فکر کنم اولین بار بند راک دیپ پرپل بود اینکار رو کرد ...
مطمئن هستم یه بند راک قدیمی راک 70 این کار رو کرد اما مطمئن نیستم دیپ پرپل باشه ها
راستی
من دیدم حضرت پل گیلبرت با دریل هم گیتار بزنه !

mika120
Sunday 10 October 2010, 07:01 PM
فکر کنم اولین بار بند راک دیپ پرپل بود اینکار رو کرد ...
مطمئن هستم یه بند راک قدیمی راک 70 این کار رو کرد اما مطمئن نیستم دیپ پرپل باشه ها
راستی

سعيد جون اون بند قديمي كه ميگي لد زپلين هست و اون نوازنده جيمي پيج ولي گيتاريست مد نظر من اينا نيستند. گفتم كه اون فرد اصلاً با پيك نميزد فقط با آرشه!!!!! :43:

mika120
Sunday 10 October 2010, 07:09 PM
دوستان من يادمه تو ويكي پديا يه نوازنده گيتار الكتريك ديده بودم كه گيتار الكتريك رو اختصاصاً با آرشه مي زد و برا يه گروه آوانت گارد بود. كسي ميشناسه اونو چون اسمشو يادم رفت؟

آقا پيدا كردم : يان سر برگيسون نوازنده مورد نظر من بود. You can see links before reply :am

البته يه نفر ديگه هم بود كه بايد دنبال كاراش برم : اسكات فيلدز You can see links before reply

sahandmsh
Sunday 10 October 2010, 07:46 PM
راستی

یا گیلبرت مقدّس!!!
با دریل دیگه چجورشه؟؟!!!:((

آقا از این قطعات اگه لینکی اسمی دارین در راه موسیقی به ما اهدا کنین ، یخورده ای لذت ببریم...