PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ویدیو زیبا از کنسرت یانی در مکزیک

Acoustic
Monday 11 October 2010, 02:43 PM
سلام به همه ی دوستان عزیز ...

2تا ویدیو از کنسرت Yanni Voices Live From Acapulco براتون آماده کردم که از 2 آهنگ Unico Amor و Almost a Whisper با خوانندگی خواننده جدید و بیسیار قوی این گروه Nathan Pacheco هست.
*فرمت ویدیو ها Flv هست و برای پخش اون میتونید از برنامه های زیادی استفاده کنید از جمله Kmplayer
K-LiteCodec ، جت اودیو و ...

*اینم لینک دانلود یکی از برنامه های پخش : KMplayer (You can see links before reply)

You can see links before reply
8MB

Yanni Voices Live From Acapulco - Nathan Pacheco: Enchantment or Unico amor (You can see links before reply)

*`*`*`*`*`*`*`*`*`*`*`

8MB

Yanni Voices Live From Acapulco - Almost a Whisper : Nathan Pacheco (You can see links before reply)

mahroo
Monday 11 October 2010, 02:55 PM
وای ی ی ی....مرسی واقعا من اینو نیاز داشتم...نمیدونم چه جوری تشکر کنم ولی جبران میکنم.
ممنون

Acoustic
Monday 11 October 2010, 03:00 PM
کاری نکردم وظیفست... من که خودم دیدم خیلی به وجد اومدم . امیدوارم شما هم لذت ببرید . بقیه دوستان هم اگه دانلود کردن نظرشونو بگن

mehrdad04
Monday 11 October 2010, 03:54 PM
سلام ببخشيد اكاپولكو توي مكزيكه؟

Acoustic
Monday 11 October 2010, 04:09 PM
سلام ببخشيد اكاپولكو توي مكزيكه؟

بله دوست عزیز یه شهر زیبای ساحلی در مکزیک You can see links before reply

Cellist
Monday 11 October 2010, 05:38 PM
wow!
خیلی زیبا بود...صدای پاچکو حرف نداره!
مرسی از ویدئو...

ehsan-m57
Monday 11 October 2010, 06:23 PM
درود بی کران

ممنون از Acoustic گرامی( ببخش که اسمتو نمیدونم)

من هم موافقم که صدای Pacheco زیباست ولی نمیدونم چرا هر وقت بیشتر از یه قطعه با صدای ایشون

گوش می کنم، خسته میشم.:18::106:

کسی میدونه چرا؟ شما هم این مشکلو دارید؟؟

سپاس

بدرود

Acoustic
Monday 11 October 2010, 06:25 PM
درود بی کران

ممنون از Acoustic گرامی( ببخش که اسمتو نمیدونم)

من هم موافقم که صدای Pacheco زیباست ولی نمیدونم چرا هر وقت بیشتر از یه قطعه با صدای ایشون

گوش می کنم، خسته میشم.:18::106:

کسی میدونه چرا؟ شما هم این مشکلو دارید؟؟

سپاس

بدرود

محمد هستم احسان جان . :53:

بله چون سبک اوپرا هست . و نت ها صداهای بالا هست بعضی ها خسته میشن . من خیلی اینجور نیستم . چون به تحریر و قدرت صداش و جنس صداش گوش میدم و خیلی خسته نمیشم

Acoustic
Tuesday 12 October 2010, 05:27 PM
با گروه جدید یانی بیش تر آشنا شوید!

آلبوم جدید یانی با نام VOICES یکی از شاهکارهای دیگر یانی خواننده ی معنوی و نابغه موسیقی جهان است.در این آلبوم یانی برای اولین بار از 4 خواننده کمک میگیرد...

چند سالی بود که از یانی خبری نبود اما همیشه وقتی خبری ازش نیست معنیش اینه که داره کاری تک و منحصر به فرد انجام میده تا همه رو متعجب کنه !!!

حالا یانی برگشته، بعد از سفری طولانی و پیدا کردن صداهای تک و به اصطلاح یونیک که با نوازندگی خودش یک مجموعه ی به یادماندنی را خلق کند. در طول سفرش چهار صدای فوق العاده را پیدا کرده و بعد از دو سال آموزش و شکوفا کردن استعداد این چهار نفر حالا تور بزرگی را در دنیا به راه انداخته و در مقابل هم کارش بی نتیجه نبوده و استقبال فوق العاده ای از او به عمل آمده.

چهاردهمین آلبوم استودیویی یانی، روز 24 مارس 2009 منتشر شد. آلبوم «نواها» (voices) به محض انتشار به صدر جدول موسیقی نیو ایج (New Age‌) بیلبورد صعود کرد

یانی پس از شش سال بار دیگر آلبومی با بازار داده که تفاوتی اساسی با کارهای قبلی او دارد. این آلبوم را ریک ویک (Ric Wake) برای او تهیه کرده است، و برای نخستین بار چهار خواننده بر روی قطعه های تازه و کلاسیک ساخته شده توسط یانی، آواز می خوانند. این اولین باری است که یانی آلبومی با وکال منتشر ساخته است. از این آلبوم، نسخه ای به زبان اسپانیولی تحت عنوان «Voces» هم به بازار آمده که فروش خوبی داشت. تورهای مربوط به این آلبوم از ماه آوریل آغاز شده و اجرای آن برعهده بوئنا ویستا کانسرتز (Buena Vista Concerts) بوده است. چهار خواننده ای که یانی را در کار ضبط این آلبوم یاری کرده اند، به این ترتیب اند: لسلی میلز (Leslie Mills)، کلوئه (Chloe)، ناتان پاچکو (Nathan Pacheco) و اِندر توماس (Ender Thomas).

اما این صداهای مجذوب کننده چه کسانی هستند؟!

کلوئی: اهل فلوریدا، به گفته ی یانی سراسر وجودش از هنر شکل گرفته به قول معروف همون فوران هنر خودمون! از سه سالگی رقصنده بوده و این حرفه را تا مدت ها ادامه داده همچنین در این دوران شعر هم می نوشته. در شانزده سالگی به همراه خواهرش به نیویورک سفر میکند و در گروه باله نیویورک مشغول میشود، در این زمان با تهیه کننده ی معروف، ریک ویک آشنا میشود و کمی بعد هم با یانی. او هم اکنون بیست سال دارد و یانی بسیار بر این قضیه تاکید دارد که او همانند ندارد.

نیتن:اهل واشنگتن دی سی، انگار که صدای او فقط برای اپرا و پاپ کلاسیک شکل گرفته. صدای او چنان عمق و هیجانی دارد که حتی با بزرگان موسیقی کلاسیک نیز برابری میکند. این هنرمند با استعداد به زبان های ایتالیایی، پرتغالی، اسپانیایی نیز شعر مینویسد. او بعد از تست صدا توسط ریک ویک به یانی معرفی شد.

اندر: اهل ونزوئلا، در خانواده ای اهل موسیقی بزرگ شده. در سال ۲۰۰۰ به میامی نقل مکان میکند و در سبک لاتین کارهایی را ارائه میدهد، در این دوران موزیسین برزیلی سزار لموس را ملاقات میکند و کمی بعد توسط همین موزیسین به یانی و ریک ویک معرفی میشود. یانی درباره ی او میگوید عشق و هیجان در صدای او موج میزند، او برای خوانندگی زاده شده.

لزلی: اهل شمال کنتاکی، او از دوران کودکی به کارهای هنری مشغول بوده. کارهایی چون نوازندگی پیانو، رقص، بازی در تئاتر و شعر نویسی از این جمله اند. او بعدها با چند شرکت موسیقی شروع به کار میکند و چند قطعه موزیک نیز از خود به جای می گزارد. ملاقات او با ریک ویک از مهمترین رویداد های زندگی او به شمار میرود که پس از آن به یانی معرفی میشود و به این گروه می پیوندد.