PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمونه کار های سنتور این حقیر(ALI2323)

ALI2323
Monday 11 October 2010, 03:10 PM
سلام... بالاخره کارت صدای من درست شد و من هم گفتم این تاپیک رو افتتاح کنم و کار های آماتوری خودم رو در اون بذترم..... اول یه توضیحی راجع به خودم بدم:
من، علی صادقی هستم و دو سالی میشه که سنتور رو کار میکنم..... از کتاب هایی زدم حتما کار میذارم و امیدوارم دوستان با راهنمایی هاشون به من کمک کنند...............مرسی:41::41::41:

ALI2323
Monday 11 October 2010, 03:36 PM
گفتم با یه بداهه شروع کنم... این بداهه رو به اصرار یکی از آشناهامون زدم ولی چون خیلی زشت نبود گفتم بذارم...مرسی نظراتتون برام مهمه...
You can see links before reply

pooriaakbari1989
Monday 11 October 2010, 08:29 PM
گفتم با یه بداهه شروع کنم... این بداهه رو به اصرار یکی از آشناهامون زدم ولی چون خیلی زشت نبود گفتم بذارم...مرسی نظراتتون برام مهمه...
سلام علی.بابا این قدر خودتو دست کم نگیر.کارات قشنگه.:21ox66r:

شایان سنتوری
Tuesday 12 October 2010, 03:05 PM

خیلی خوب زدی.احساستم تو نوازندگی عالی بود.اما احساس کردم توی بعضی جا ها مضرابت به خرک میخوره.همچنین توی دقیقه ی 2:06 تا 2:10 یکم تند زدی.

اما ریز هات خیلی خوب بود.اما سعی کن ریز هات رو توی همه ی آهنگ یکنواخت نزنی.یعنی توی بعضی نقاط با سرعت کمتر و توی بعضی قسمت ها با سرعت بیشتر.

عالی بود.ممنون

ALI2323
Tuesday 12 October 2010, 10:38 PM
مرسی از همه دوستانی که راهنمایی کردند...
شایان جان من میکروفن رو بالای ساز گذاشته بودم برای این که به میک نخوره نزدیک خرک ها میزدم ملی فکر نکنم به خرک خورده باشه چون سازم نو بوده صداش صفت بوده....ولی مرسی از راهنماییت

mahsa90
Thursday 14 October 2010, 07:13 PM
به نظر من کارت عالی بود به ادم احساس ارامش میداد از گوش کردنش واقعا لذت بردم