PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمونه کارهای سنتور M_KORD

M_KORD
Tuesday 12 October 2010, 12:22 PM
سلام خدمت دوستان عزیز این اولین نمونه کار منه و خوشحال میشم گوش کنین و نظر بدین .

چهار مضراب اصفهان ـ از کتاب سی قطعه استاد پایور

You can see links before reply

M_KORD
Tuesday 12 October 2010, 12:24 PM
توضیحات:

این قطعه در تاریخ 20/6/1389 ضبط شده و چون این آهنگ 6دقیقه بود و با کیفیت ضبطش کردم حجمش خیلی زیادبود.که هم برای آپلود هم برای دانلودش مشکل بود به خاطر همین 3GP کردم که حجمش خیلی کمه
(870 KB ) ولی بابت کیفیتش باید ببخشین.

ALI2323
Tuesday 12 October 2010, 01:22 PM
آقا آفرین خوب بود مرسی...

شایان سنتوری
Tuesday 12 October 2010, 02:55 PM
سلام دوست عزیز.

درکل خوب بود.اما یک اشکالاتی دیدم:1-توی 1:10 دقیقه آهنگ یک نت رو جابه جا میزنی2- 2:19 تا 2:23 آهنگ از ریتم خارج میشه.

اما اونجایی که ریتم آهنگ تند میشه رو خیلی خوب زدین.در کل خیلی خوب بود

ممنون.موفق باشی

M_KORD
Tuesday 12 October 2010, 07:53 PM
سلام دوست عزیز.

درکل خوب بود.اما یک اشکالاتی دیدم:1-توی 1:10 دقیقه آهنگ یک نت رو جابه جا میزنی2- 2:19 تا 2:23 آهنگ از ریتم خارج میشه.

اما اونجایی که ریتم آهنگ تند میشه رو خیلی خوب زدین.در کل خیلی خوب بود

ممنون.موفق باشی

دسخوش
ممنون از اینکه انقدر با دقت گوش کردی و نظر دادی ـ کاملا حرفاتو قبول دارم
فکر نمیکردم انقدر دقت کنین
من فقط دوساله ساز میزنم و این کتلب سی قطعه خیلی پر تکنیک و مشکله .انشاا.. کارهای بعدی رو در کمال دقت انجام میدم ـ

M_KORD
Wednesday 27 October 2010, 03:52 PM
اصفهان معین با سنتور

این آهنگه اصفهانه معیینه که با سنتور به صورت گوشی زدم .که با یه درآمد از خودم شروع میشه.
کار در تاریخ 5/8/1389 ضبط شده و کیفیت خوبی داره ـ

امیدوارم دوستان خوششون بیاد

You can see links before reply (You can see links before reply)

youtab_f
Wednesday 27 October 2010, 04:50 PM
خیلی خوب بود.موفق باشی.مرسی

pooriaakbari1989
Wednesday 27 October 2010, 06:43 PM
سلام دوست عزیز.از شما بابت اجرای بسیار هنرمندانتون تشکر میکنم.بسیار ظریف و لطیف اجرا کرده اید.ممنون از اجرای زیباتون.

z_m
Wednesday 27 October 2010, 07:04 PM
خیلی خیلی زیبا بود. خیلی تمییز اجرا کردید. آفرین...

jaleh.m
Wednesday 27 October 2010, 07:14 PM
سلام,خيلي زيبا و دلنشين زديد ,موفق تر باشيد

شایان سنتوری
Wednesday 27 October 2010, 07:30 PM
خیلی زیبا و دلنشین نواختید.مضراب هاتون هم خیلی زیبا و تمیز روی ساز میشینه.در مورده بداهه تون اگر یکم صدای ریز هاتون رو بیشتر بکنین زیبا تر جلوه میده.منظورم اینکه یک ریز هاتون رو بلند تر بزنید.

در کل عالی بود.ممنون.به قول دوستمون موفق تر باشید!

M_KORD
Wednesday 27 October 2010, 09:14 PM
خیلی زیبا و دلنشین نواختید.مضراب هاتون هم خیلی زیبا و تمیز روی ساز میشینه.در مورده بداهه تون اگر یکم صدای ریز هاتون رو بیشتر بکنین زیبا تر جلوه میده.منظورم اینکه یک ریز هاتون رو بلند تر بزنید.

در کل عالی بود.ممنون.به قول دوستمون موفق تر باشید!

با سپاس فراوان از کلیه دوستان
که خیلی خیلی لطف داشتن

و از شایان جان سنتوری که همیشه نظرات کارشناسی میده
من خودم کلا خیلی محکم مضراب میزنم ولی چون این کار بیشتر یه کار حسیه تا تکنیکی خیلی سعی کردم که کنترلش کنم

mit2007
Thursday 28 October 2010, 11:56 AM
سلام.
آفرین خیلی لطیف و دلنشین ساز میزنید...

mariwan
Thursday 28 October 2010, 01:30 PM
آفرين
واقعا لذت بخش بود
هر دو كارت رو كوش دادم
خوب ميزني
موفق باشي

mojtaba_bahador
Thursday 28 October 2010, 01:56 PM
آفرین... عالی بود
و اما انتقاد:
1- یکی از نتهات کوک نبود اگر اشتباه نکنم یا "ر" بود یا "می" (سیمهای سفید) (چهارتا سیمش کوک نبود و کمی باید بالاتر کوک بشه)

2- در بداهه نوازیت از ریز خیلی زیاد استفاده کردی. سعی کن در بعضی قسمتها به یک ضرب ولی شفاف اکتفا کنی.

3- نت زرد که در بین قطعات میزنی رو به صورت زیر تغییر بده و زیباییش رو احساس کن:
شما الان داری اینطوری میزنی:

"دلم میخواد به اصفهان برگردم" سل "بازم به اون نصف جهان برگردم" سل "برم اونجا بشینم" سل "در کنار زاینده رود"......

سلهای قرمزی که نوشتم نتهایی هستن که شما بین قطعات میزنی
اما نتهای بین رو به صورت زیر بزن:

"دلم میخواد به اصفهان برگردم" سل "بازم به اون نصف جهان برگردم" سل "برم اونجا بشینم" فا "در کنار زاینده رود"......

M_KORD
Friday 29 October 2010, 09:52 AM
آفرین... عالی بود
و اما انتقاد:
شما الان داری اینطوری میزنی:

"دلم میخواد به اصفهان برگردم" سل "بازم به اون نصف جهان برگردم" سل "برم اونجا بشینم" سل "در کنار زاینده رود"......
اما نتهای بین رو به صورت زیر بزن:
"دلم میخواد به اصفهان برگردم" سل "بازم به اون نصف جهان برگردم" سل "برم اونجا بشینم" فا "در کنار زاینده رود"......

سلام خیلی ممنون از نظراتت .اینکه میگی تو بداهه زیاد ریز زدی به نظرم برمیگرده به سلیقه فردی چون در بداهه که نباید از کسی تقلید کرد یا با بداهه دیگران مقایسه کرد.
(دلم میخواد به اصفهان برگردم" سل ") البته این نتهای سل که شما نوشتید همگی فا بودن .ولی درست میگین
البته چون قطعه رو گوشی زدم قطعا اشکالات زیادی داره و شمابه نکته درستی اشاره کردین کاملا متوجه منظورتون هستم
ودر کل اون انتقادی رو که میخواستم بشنوم رو از شما شنیدم . مرسی

mojtaba_bahador
Friday 29 October 2010, 10:43 AM
سلام خیلی ممنون از نظراتت .اینکه میگی تو بداهه زیاد ریز زدی به نظرم برمیگرده به سلیقه فردی چون در بداهه که نباید از کسی تقلید کرد یا با بداهه دیگران مقایسه کرد.
(دلم میخواد به اصفهان برگردم" سل ") البته این نتهای سل که شما نوشتید همگی فا بودن .ولی درست میگین
البته چون قطعه رو گوشی زدم قطعا اشکالات زیادی داره و شمابه نکته درستی اشاره کردین کاملا متوجه منظورتون هستم
ودر کل اون انتقادی رو که میخواستم بشنوم رو از شما شنیدم . مرسی
اون سلهایی که من گفتم زمانی سل هستند که کوک شما کوک سل باشن. به هر حال شاید من در این بخش اشتباهی هم کرده باشم. خوشحالم از این که منظورمو تونستم برسونم.
اما در رابطه با این که فرمودید "سلیقه ی شخصی" باید خدمتتون عرض کنم تجربه ی بنده این رو میگه که وقتی آهنگ پیوسته باشه هرچقدر هم که زیبا باشه، شنونده رو خسته میکنه. گاهی اوقات لازمه شنونده رو با خودمون به اوج و فرود ببریم. و لازمه آهنگ رو از پیوستگی خارج کنیم.
البته جاهایی هم هست که پیوستگی در آهنگ ارجحیت داره اما در بداهه شما اینطور به نظر بنده اومد که اگر پیوسته نباشه زیبا تر میشه.
به هر حال اینا همه نظر شخصی بنده بود و فقط جهت پیشرفت شما انتقاد کردم.
موفق باشید

M_KORD
Friday 29 October 2010, 08:47 PM
اون سلهایی که من گفتم زمانی سل هستند که کوک شما کوک سل باشن. به هر حال شاید من در این بخش اشتباهی هم کرده باشم. خوشحالم از این که منظورمو تونستم برسونم.
اما در رابطه با این که فرمودید "سلیقه ی شخصی" باید خدمتتون عرض کنم تجربه ی بنده این رو میگه که وقتی آهنگ پیوسته باشه هرچقدر هم که زیبا باشه، شنونده رو خسته میکنه. گاهی اوقات لازمه شنونده رو با خودمون به اوج و فرود ببریم. و لازمه آهنگ رو از پیوستگی خارج کنیم.
البته جاهایی هم هست که پیوستگی در آهنگ ارجحیت داره اما در بداهه شما اینطور به نظر بنده اومد که اگر پیوسته نباشه زیبا تر میشه.
به هر حال اینا همه نظر شخصی بنده بود و فقط جهت پیشرفت شما انتقاد کردم.
موفق باشید

بازهم ازتون تشکر میکنم سید مجتبی جان ــــشما بیشتر از ما ساز زدید و حق استادی دارید
و قطعا نظرتون برای من باارزش و قابل احترامه و من هم گفتم که انتقاد مثبتی روکه میخواستم بشنوم از زبان شما شنیدم ــ خوشحال میشم همیشه در مورد کارهای بعدی من هم نظر بدین ـ مرسی