PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشورت برای خرید کیبردهای برند Roland

Moory
Thursday 7 October 2010, 10:14 PM
ایا رولند برای کارهای شرقی مناسب هستند یا فرقی نمیکنه. یک سایزر هم پیدا کردم korg x5d فقط صدای خالی هستش صداش خیلی عالیه البته برای اینکار 1 میلیون بودجه دارم

ajanne
Thursday 7 October 2010, 10:54 PM
دوست عزیز شما برای کارهای شرقی نیاز به یکسری ریتم های خاص دارین......
که رلند زیاد موفق نیس در این زمینه ...........
ولی از نظر صدا رلند بی نظیره .........
شما برای کارهای شرقی میتونی از korg pa50,80,ya persian استفاده کنی

HamedSedighi
Wednesday 13 October 2010, 12:13 PM
ایا رولند برای کارهای شرقی مناسب هستند یا فرقی نمیکنه.

خب اغلب ورک ستیشن های اخیر roland سمپلر هستند و شما می توانید هر رنگ صوتی که مد نظر دارید نمونه برداری کنید و در کیبرد خوب بهره جوئید .

یک سایزر هم پیدا کردم korg x5d فقط صدای خالی هستش صداش خیلی عالیه البته برای اینکار 1 میلیون بودجه دارم

راجع به این بخش سوال باید در این تاپیک سوال بپرسید
You can see links before reply

mrz73
Friday 23 March 2012, 09:11 PM
ایا رولند برای کارهای شرقی مناسب هستند یا فرقی نمیکنه. یک سایزر هم پیدا کردم korg x5d فقط صدای خالی هستش صداش خیلی عالیه البته برای اینکار 1 میلیون بودجه دارم

به نظر من فرقی نمیکنه

aminrahimzad
Friday 5 July 2013, 06:08 PM
دوستان من مدتیه که آموزش پیانو می بینم و روی یک یاماها psr e333 تمرین می کنم. دوست دارم روی پیانو تمرین کنم ولی طبیعتا بودجه شو ندارم پیانو خوب بخرم. بودجم نهایتا ۳ تومنه. منتها این مدل رولند هم کلید های پیانویی داره هم ۷ اکتاوه هم میشه صداهای عالی ای در حد بهترین پیانو ها رو روش اجرا کرد. من هم دقیقا از ساز همین رو میخوام. سوالم اینه که اصلا خرید این ساز بجای پیانو کار درستیه یا نه، و اینکه تا رنج قیمت ۳ میلیون تومن چیز بهتری میشه خرید؟ در ضمن دوستان من قیمت دقیقش رو نمیدونم اگه بگید ممنون میشم.

bardiarahmany
Tuesday 6 August 2013, 05:16 PM
سلام من یه کیبرد میخوام برای تمرین پیانو که صدای خوبی داشته باشه...درضمن برای مهمونی های کوچیک هم بدرد بخوره...(ریتم و صدا بخوره)...راستی تاچ هم باشه... اگه به pc هم وصل شه که عالیه(دست دوم بودنشم مهم نیست فقط تمیز باشه)
:piano:

ممنون

HamedSedighi
Sunday 18 August 2013, 09:35 PM
سلام من یه کیبرد میخوام برای تمرین پیانو که صدای خوبی داشته باشه...درضمن برای مهمونی های کوچیک هم بدرد بخوره...(ریتم و صدا بخوره)...راستی تاچ هم باشه... اگه به pc هم وصل شه که عالیه(دست دوم بودنشم مهم نیست فقط تمیز باشه)
:piano:

ممنون

شما چقدر می تونید هزینه کنید ؟

الان یک مدل بسیار عالی توی ذهنم هست خیلی هم حرفه ای ، حدود 3 میلیون قیمت این مدل هست .