PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشاوره خرید گیتار

buny
Wednesday 13 October 2010, 01:14 PM
سلام به همه دوستان

راستش من یه 3 ماهی دارم با گیتار اریا AK20گیتار کار میکنم البته از نوع پیکاپ دارش ولی الان استادم میگه برو یاماها C70بگیر .منم قبول کردم ولی خودش یه دست دوم داره میگه 45 روز کار کرده ولی من میخوام نو بگیرم اونم میگه ممکنه بعد از چند وقت گیتار نو بپیچه حالا میخواستم از شما دوستان کمک بگیرم که من چیکار کنم ایا استادم راست میگه و اون دست دوم رو از خودش بردارم یا نه برم یه نو بگیرم ؟؟اگه نو بگیرم نمیپیچه؟:ad:ad:ad:ad:ad:ad

buny
Wednesday 13 October 2010, 05:48 PM
سلام به همه

کسی نبود به من کمک کند خیلی مهمه.

باتشکر

Ar.Ps
Wednesday 13 October 2010, 07:03 PM
سلام به همه دوستان

راستش من یه 3 ماهی دارم با گیتار اریا AK20گیتار کار میکنم البته از نوع پیکاپ دارش ولی الان استادم میگه برو یاماها C70بگیر .منم قبول کردم ولی خودش یه دست دوم داره میگه 45 روز کار کرده ولی من میخوام نو بگیرم اونم میگه ممکنه بعد از چند وقت گیتار نو بپیچه حالا میخواستم از شما دوستان کمک بگیرم که من چیکار کنم ایا استادم راست میگه و اون دست دوم رو از خودش بردارم یا نه برم یه نو بگیرم ؟؟اگه نو بگیرم نمیپیچه؟:ad:ad:ad:ad:ad:ad

سلام دوست عزیز ، گیتار مثل اجناس های دیگه نیست که بگی نو بهتر از دست دو است ، حتی بعضی از گیتار های نو هم خوب از آب درنمی آیند یعنی ممکنه دستش تاب داشته باشد ، شما هم گیتار را تست کن ببین دستش تاب نداشته باشه

c80 الان از 150 هست تا 185 ، ولی c70 را نمی دونم.

من میگم بخر چونکه گیتار دست استاد بوده نه دست آدم ناشی که sound board را پر خش بکنه.

موفق باشی دوست عزیز ، کاشکی منم وقت داشتم گیتار تمرین می کردم:17:

buny
Wednesday 13 October 2010, 10:02 PM
با تشکر از شما دوست عزیز

ولی به نظر خودم نو یه چیز دیگه هست چون از این گیتار دست دوم خاطره خوشی ندارم یکدفه تو دستم سیمش پاره شد البته هر چند ربطی نداره ولی .امروز که با استادم صحبت کردم گفت این گیتار دست دومه تست خودشو پس داده و دیگه مشکلی نداره ولی اگه میخوای نو بگیری با مغازه داره شرط کن که اگه تا دو ماه دسته پیچید بهش برگردونی. نمیدونم ایا گیتارو گارانتی میکنن

اون گیتار دست دومه زیر خرکش یه تیکه چوب گذاشته یعنی خرک نامتوازن است ومن هم به خاطر همین خیلی خوشم نمیاد .نظر شما چیه ایا مشکل حاد داره؟؟؟؟

گیج شدم خفن لطفا کمک کنید .

Ar.Ps
Thursday 14 October 2010, 07:11 AM
نه دوست عزیز اگر مشکل شما خرک آن هست که من وقتی گیتار خریدم یه خرک بهم مجانی دادند و فکر نکنم قیمتی داشته باشه ، گیتار خریدن هم مهارت می خواد که اکشن گیتار نه زیاد پائین و نه زیاد بالا باشه زدو خوردگی نداشته باشه و غیره..

پیشنهاد من به شما اینه که خود شما یه خرک بخری و ببری پیش استاد تا برات عوض کنه

ho3in
Thursday 14 October 2010, 08:51 AM
سلام به همه دوستان

بستگی داره چه قیمت میخواد بهت بده و گیتارش از نظر ظاهری و ساخت چطور باشه؟ گیتار دست دوم به شرط خوب بودن مزایای خاص خودشو داره. اگه بگی چه قیمته و گیتارو ازش بگیری و عکساشو با زوایای خوب تو فروم بزاری میشه بهتر کمکت کرد. نگفتی چرا از AK 20 خوشت نمیاد؟

گیج شدم خفن لطفا کمک کنید .
این که گیج شدن نداره مگه میخوای آپولو هوا کنی؟!:43:چارش صبره:redguitar:

buny
Thursday 14 October 2010, 11:41 AM
با تشکر از شما دوستان عزیز

راستش AK20هم صداش گز داره هم دستش یکم بد فرم هست.

گیتار C70یه هفته دست خودم بود چون استاد میخواست سیم اون گیتارمو عوض کنه. از لحاظ بدنه سالم سالم هست. از لحاظ دسته هم خوبه ولی یه مشکلی که داشت تو کوک کردنش بود چون وقتی گوشه ها رو میچرخوندم صدای بدی می داد .قریچ قریچ میکرد.

از لحاظ خرک گفتم شاید مشکل مربوط به بدنه باشه که خرک را نامتوازن کردن.

buny
Thursday 14 October 2010, 11:45 AM
راستی از لحاظ قیمت نو میگن 140 ولی استادم میگه 120 تومان دسته دوم

گیتار خومو هم میگه 60تومان

buny
Friday 15 October 2010, 12:30 PM
سلام دوستان عزیز .

کسی نبود به بنده کمک کنه تا 2 روز دیگه وقت بیشتر ندارم

ho3in
Friday 15 October 2010, 01:23 PM
سلام دوستان عزیز .

کسی نبود به بنده کمک کنه تا 2 روز دیگه وقت بیشتر ندارم
من اگه جای تو بودم این معامله رو نمیکردم:redguitar:

blackover
Friday 15 October 2010, 01:45 PM
سلام دوست من

به نظر من دست دو خريدن زماني ارزش داره كه صاحبش قبليش يه سال،اونم روزي سه ساعت به بالا باهاش كار كرده باشه و رو بدنش حداكثر يه خط كوچيك افتاده باشه.اگه گيتارش اين مشخصاتو داره بخرش اگه ام نيست __________.

buny
Friday 15 October 2010, 06:53 PM
با تشکر از دوست عزیز حسین میشه بییشتر توضیح بدین که چرا معامله را انجام ندهم.مرا بیشتر گیج کردید چون من خیلی اطلاعات ندارم.:39:

من قیمت گیتار AK20پیکاپ دار را ندارم میشه کمک کنید.2- گیتار من بعضی از جاهای بدنش رنگش پریده و پشت دستشم یه فشار اورده.البته به گفته استاد .خودم هم نگاه میکنم یه ترک بین قسمت دسته و بدنه برداشته

2- این گیتار یاماها هم استادم گفت خیلی باهاش کار کردم حدود 40 روز

راستی اون گوشه هاش مشکل نداره.2- اندونزی هم هست

تازه استاده هم گفت تو اگه گیتار مشکلی داشت بیا بگو این مشکلو داشته البته تا 1 یا 2هفته

در کل این قیمت 60تومان چطوره .الان من دسترسی به مغازه ندارم تا قیمت بگیرم.:17::17::17::17::17::17::17:

ho3in
Friday 15 October 2010, 08:16 PM
با تشکر از دوست عزیز حسین میشه بییشتر توضیح بدین که چرا معامله را انجام ندهم.مرا بیشتر گیج کردید چون من خیلی اطلاعات ندارم.:39:

من قیمت گیتار AK20پیکاپ دار را ندارم میشه کمک کنید.2- گیتار من بعضی از جاهای بدنش رنگش پریده و پشت دستشم یه فشار اورده.البته به گفته استاد .خودم هم نگاه میکنم یه ترک بین قسمت دسته و بدنه برداشته

2- این گیتار یاماها هم استادم گفت خیلی باهاش کار کردم حدود 40 روز

راستی اون گوشه هاش مشکل نداره.2- اندونزی هم هست

تازه استاده هم گفت تو اگه گیتار مشکلی داشت بیا بگو این مشکلو داشته البته تا 1 یا 2هفته

در کل این قیمت 60تومان چطوره .الان من دسترسی به مغازه ندارم تا قیمت بگیرم.:17::17::17::17::17::17::17:
چون زیاد حوصله تایپ کردنو ندارم شمارمو واست فرستادم دوس داشتی تماس بگیر:redguitar:

bz_haji
Friday 15 October 2010, 10:14 PM
سلام
گیتار که باهاش 40 روز کار کردن با نوع هیچ فرقی نداره فقط احتمال داره که از کوک زور در نیاد.
ببین استاد شما برای چی می خواد گیتار رو بفروشه؟
اگه می خواد گیتار خودش رو ارتقاع بده و یه مارک بهتر بخره. پیشنهاد می کنم گیتارو بخر چون در هنگام خرید استاد شما حتما ساز خوبی خریده چون! اطلاعات کافی داشته.
ولی اگر می خواد یه گیتار دیگه ای تو همین رنج قیمت بخره! ازش نگیر .چون امکان داره که گیتار مشکلی داشته باشه.

در مورد پیچش دسته گیتار. به هیچ وجه این اتفاق نمی افته مگر استفاده نا درست.
یعنی خابوندن گیتار روی زمین. و ..... گیتار ایستاده براش مشکلی پیش نمی یاد.

buny
Sunday 17 October 2010, 12:04 PM
سلام دوستان راستش من گیتارمو رد کردم حالا میخوام یه گیتار بخرم وموندم c70بگیرم یا یه چیز دیگه اگه چیز دیگه بهتر هست تا سقف 200 هزار تومان لطفذ کنید بگید .خواهش میکنم زود جواب بدید دوستان عزیز

با تشکر از شما:am

buny
Sunday 17 October 2010, 08:44 PM
سلام دوستان

کسی نیست یه گیتار خوب زیر 200 هزار تومان معرفی کنه

bz_haji
Sunday 17 October 2010, 09:56 PM
c80 yamaha به نظرم خوبه.
You can see links before reply

ho3in
Monday 18 October 2010, 07:52 AM
این عکسه C80 نیست عکسه C70.
تفاوت آنچنانی با هم ندارن فقط پول بیشتری خواهی داد.
یکی از دوستان هم گیتار Best Fun مدل JYCG-E150 رو پیشنهاد کرده. من از کیفیت این گیتار اطلاعی ندارم. میگفت که صفحه صداش چوبه. میتونی به این گزینه هم فکر کنی.(قیمت130)
نگفتی Ak20 چند فروختی؟

Atta-Flamenco
Monday 18 October 2010, 08:41 AM
بهترين گزينه زير 200 تومن همون ياماها C70 هستش چون تو رنج زير 200 تومن با 10-20 تومن تفاوت هيچ فرقي بين گيتار ها وجود نداره فقط پولتون هدر ميشه همين نه بيشتر .

تفاوت بين گيتار ها از 400 به بالا يواش يواش تازه هنوز شروع ميشه !
زير اين مبلغ هيچ فرقي با هم ندارن

فقط در مورد خريد ياماها دقت كنين كه حداقل اصل چيني باشه ! نه ايراني ! چون تو شهر كرج خودمون هم ياماها دارن توليد مي كنن ، اونم با چه كيفيتي !!!!!! ياماها خودش چيه كه هنوز دارن تقلبشو مي زنن !!!!

bz_haji
Monday 18 October 2010, 11:41 AM
این عکسه C80 نیست عکسه C70.
تفاوت آنچنانی با هم ندارن فقط پول بیشتری خواهی داد.
یکی از دوستان هم گیتار Best Fun مدل JYCG-E150 رو پیشنهاد کرده. من از کیفیت این گیتار اطلاعی ندارم. میگفت که صفحه صداش چوبه. میتونی به این گزینه هم فکر کنی.(قیمت130)
نگفتی Ak20 چند فروختی؟

عزیزم این c80 هست اگه از قیافه ورنگ می گی شبیح به c40 هم هست.
ارتفاع سیم از دسته تو c80 کمتره در نتیجه احساس می کنی هم سیم گیتار نرم تره و هم آکوردهای باره رو راحت تر می شه گرفت
c70 رو دیروز قیمت گرفتم 145
c80 رو نمی دونم

parsboy
Thursday 21 October 2010, 10:30 AM
با احترام به نظرات دوستان
به نظر من البته به گفته استادم گیتار سی 70 و سی 80 فرق انچنانی با هم ندارن ولی برای مبتدیان خوبه بعد که پیشرفت کردی می تونی از گیتارهای الحمبرا استفاده کنی که قیمت بین 400 تا 600 هزار تومان می باشد البته من خیلی اطلاعات ندارم اخه من همین سوال شما رو زمانی از استادم پرسیدم
پس اگه چند ماهی ست شروع کرده اید دوست عزیز از همون سی 70 سا سی 80 استفاده کنید و بعد هم به استادتون نشونش بدید بفهمید اصلیه یا تقلبی (باشرط اصلی بگیرید) بعدها می تونید یک گیتار حرفه ای بخرید البته با پیشنهاد استادتون

buny
Tuesday 26 October 2010, 10:11 PM
سلام دوستان با تشکر از نظراتون

راستش من گیتار ak20را 60 تومن دادم به استادم و گیتار c70 که 40روز کار کرده بود را از خودش خریدم با کاور 115

البته نو تو بازار 145 هست

معامعله من چطور بوده؟؟؟

buny
Tuesday 26 October 2010, 10:26 PM
بچه ها جریان برگرداندن خرک چیست که تو C70میگن مواظبش باشید؟؟؟

buny
Wednesday 27 October 2010, 12:04 PM
دوستان کسی نیست یه کمک سریع به ما بکنه؟؟؟؟

تفاوت گیتار c70اندونزی و چینی و مالزی تو چی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

buny
Wednesday 27 October 2010, 07:28 PM
سلام به همه دوستان

یه نفر نیست به ما کمک کنه فوری هست

تفاوت گیتار اندونزی و مالزی و چینی c70تو چی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هر کسی کمک کنه خیلی ممنون میشوم

musical_destination
Thursday 28 October 2010, 01:36 PM
من دوسال پیش c70 خریدم پدرش و دروردم برای آمورش 1 بار هم سیمش تو وحشی بازیای من پاره شد ولی یه خط بهش نیوفتاد .تاینکه پارسال فقط 30 تومن کمتر از قیمت نوش فروختم به جاش ak80 خریدم که استادم میگفت این برای کلاسیک بهتره چون اگه بدونی گیتارهای یاماها بیشتر صدای بم دارن و گیتارهای آریا صدای لطیف تری دارن برای گیتارت هم زیاد هزینه نکن چون بعد از یکی دو سال به این نتیجه میرسی کهگیتارتو باید عوض کنی

buny
Monday 1 November 2010, 08:23 PM
کسی نیست که بدونه فرق چین و مالزی و اندونزی c70چیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

shanshayanshan
Monday 1 November 2010, 08:45 PM
فک نکنم تو ظاهر مشخص باشه شاید بعضی‌‌ها از صداش بفهمن که اونم بعید می‌دونم.ولی‌ کیمیا هنر نمایندگی‌ یاماها اگه اشتب نکنم. تو برج ونوس نزدیک ونک. یکی‌ از بچه‌های آموزشگاه خرید ۱۲۰ تومان.

musical_destination
Tuesday 2 November 2010, 11:17 AM
نمایندگی یاماها جمهوری نرسیده به پل حافظ (بازرگانی جام جم ) اگه اشتباه نکنم . گیتارهای چینی معمولا سبک ترن و ظاهرشون فرق میکنه . اما فکر میکنم تمام گیتارهایی که تو بازارن چینین از فروشنده ها به پرس

buny
Tuesday 2 November 2010, 12:21 PM
یعنی از ظاهر نمیشه فهمید یا از صدا؟

buny
Tuesday 2 November 2010, 12:23 PM
یکی از بچه ها میگفت سایتی داره که از روی کد اصل بودنشو اعلام کنه

دوستان در این رابطه اطلاعیی ندارین

shanshayanshan
Tuesday 2 November 2010, 01:52 PM
سریال فقط برای گیتار‌های مدل بالاس مگه داری سانچز می‌خری یاماها دیگه از این حرفا نداره ضمنا یه مغازه دیدم تو جمهوری یاماها اصل اندونزی مفرخت ب‌قول خودش.

buny
Tuesday 2 November 2010, 04:53 PM
با تشکر از دوست عزیز

دوست عزیز من چون گیتار رو از استادم خریدم موندم اصل هست یا نه ؟اگه لازم باشه عکسشم میزارم چون
تا جمعه استادم گفت اگه راضی نیستی بیار پس میگیرم

musical_destination
Thursday 4 November 2010, 08:20 PM
چرا تو یاماها هم صادقه ولی نه گیتارایی که تو ایرانن . تو سایتش بگردی پیدا میکنی . اگه برنامه بارکد داری بارکدی که رو کارتون گیتار هست رو چک کن ببین مال کجاست .

sadra2011
Thursday 4 November 2010, 08:39 PM
آقا گیتار شناسی 1000 تا مساله داره من کسی رو می شناسم تو اسپانیا گیتار شناسی خونده
همین جوری نمیشه رو یه گیتار قیمت گذاشت که
ولی خدا وکیلی این دفعه که گذشت سری بعد خواستی گیتار بگیری یه گیتار دست ساز اسپانیایی بگیری تا آخر عمرت ساپورتت می کنه.
بابا ی من 35 سال پیش یه گیتار گرفته هنوزم داریم باهاش کار میکنیم

amirlord
Tuesday 16 August 2011, 11:31 AM
سلام قیمت دقیق best fun e 150 میخاستم

Ferfereh
Tuesday 16 August 2011, 03:49 PM
سلام قیمت دقیق best fun e 150 میخاستم
دوست عزیز قیمت دقیقی ازش ندارم ولی تقریبا حدود 145/150 هستش.