PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : كنسرت فرشيد اعرابي

mika120
Tuesday 19 October 2010, 07:25 PM
دوستان 20 آبان فرشيد اعرابي قراره تو اريكه كنسرت بزاره:
درامز: نيما نواپور
گيتار بيس: آرش مقدم
گيتار الكتريك : فرزاد فخرالديني ( اصلاح شد )
كيبورد: هادي كياني

sahandmsh
Tuesday 19 October 2010, 07:35 PM
جداً؟
حالا می خوان از قطعات آلبوم اجرا کنن یا اینکه اینسترومنتاله؟
اگه قرار باشه آلبوم خودشونو اجرا کنن فکر نکنم جالب باشه چون با وکال و موزیکش کنار نیومدم
فقط ترانه ها رو دوست داشتم
حیف فعلاً که پول تو دست و بالم نیست...

mika120
Tuesday 19 October 2010, 07:43 PM
جداً؟
حالا می خوان از قطعات آلبوم اجرا کنن یا اینکه اینسترومنتاله؟
اگه قرار باشه آلبوم خودشونو اجرا کنن فکر نکنم جالب باشه چون با وکال و موزیکش کنار نیومدم
فقط ترانه ها رو دوست داشتم
حیف فعلاً که پول تو دست و بالم نیست...

قطعات آلبوم قراره اجرا بشه. ولي واقعاً هر چرتي بزنن ميارزه. چون بالاخره بعد از ساليان سال از دوره ............. قراره يه كنسرت متال برگزار بشه.
خودم قراره از رشت بزنم بيام تهران برا كنسرت.

symphony-x
Tuesday 19 October 2010, 07:43 PM
بازم خوبه
اما خوب روح متال و راک به اجرای زندست یه راک بند باید هر شب یه اجرا داشته باشه حیف که تو ایران واسه یه اجرا باید ماهها و سالها منتظر موند

DesironnA
Tuesday 19 October 2010, 07:57 PM
درود
منتقل شد..

sahandmsh
Tuesday 19 October 2010, 08:28 PM
قطعات آلبوم قراره اجرا بشه. ولي واقعاً هر چرتي بزنن ميارزه. چون بالاخره بعد از ساليان سال از دوره ............. قراره يه كنسرت متال برگزار بشه.
خودم قراره از رشت بزنم بيام تهران برا كنسرت.

آخه اگه اجرا با کیفیت بود یه چیزی ... اما ارزش نداره... من یه بار رفتم 20 بار پشیمون شدم... این سالن اریکه که خیلی وعضش خرابه... تازه خبری از آمپ درست حسابی نبود... یه مشت...
حالا امیدوارم واسه این اجرا خود آقای اعرابی کاری کرده باشه...
اگه کسی با ایشون تماسی چیزی داره بپرسه که آقا کیفیت اجرا چجور خواهد بود؟
---------------------------------------------------------
( مهرشاد ( طاهری ) خان ، شما شاگردشون بودین؟ )

ajanne
Tuesday 19 October 2010, 10:25 PM
فرهاد فخرالدینی ؟؟؟؟؟ :21::21::21::21:
فرهاد فخرالدینی رهبر ارکستر و ویولونیست و آهنگساز می باشند . . . .
فرزاد هست که گیتار الکتریک میزند و پسر فرهاد هست . . . . . .
در ضمن تو کنسرت فرشید اعرابی فرزاد فخرالدینی قراره گیتار بزنه ؟؟؟؟؟
پس آقای فرشید چی کار بکنه ؟؟؟؟؟

در ضمن واسه حرفت منبعی داری ؟؟؟؟؟؟؟

DesironnA
Tuesday 19 October 2010, 11:03 PM
فرهاد فخرالدینی ؟؟؟؟؟ :21::21::21::21:
فرهاد فخرالدینی رهبر ارکستر و ویولونیست و آهنگساز می باشند . . . .
فرزاد هست که گیتار الکتریک میزند و پسر فرهاد هست . . . . . .
در ضمن تو کنسرت فرشید اعرابی فرزاد فخرالدینی قراره گیتار بزنه ؟؟؟؟؟
پس آقای فرشید چی کار بکنه ؟؟؟؟؟

در ضمن واسه حرفت منبعی داری ؟؟؟؟؟؟؟
جواب بدید !:45:

AmonAmath
Wednesday 20 October 2010, 12:13 AM
عجب .... !
آدم چه چیزایی میشنوه !

وقتی وبسایت رسمیه استاد ***** بشه مجوز کنسرت ازک جا اومده !

فردا زنگ میزنم به استاد ببینم واقعا چه خبره ! خبرشو میدم

shahram201
Wednesday 20 October 2010, 05:17 AM
دوستان 20 آبان فرشيد اعرابي قراره تو اريكه كنسرت بزاره:
درامز: نيما نواپور
گيتار بيس: آرش مقدم
گيتار الكتريك : فرهاد فخرالديني
كيبورد: هادي كياني

آرش مقدم هم تا جائیکه بنده یادمه درامره نه بیسیست!! :22:

mika120
Wednesday 20 October 2010, 05:55 AM
دوستان خبر از طريق ايميل خود آقا فرشيد به دستم رسيده : farshid@farshidarabi.com
متن خبر هم پايين ميزارم:
***** کنسرت گروه فرشید اعرابی ( نیما نواپور، آرش مقدم ، فرزاد فخرالدینی ، هادی کیانی ) در تاریخ 20 آبان در سالن اریکه ایرانیان برگزار خواهد شد؛ این کنسرت در دو سانس اجرا می شود. جدول زیر جایگاههای مختلف و قیمت بلیط آنها را در هر قسمت از سالن مشخص می‌کند؛ شما تمایل به حضور در کدام قسمت را دارید؟ برای شرکت در نظر سنجی به وبسایت مراجعه کنید. *****
--------------------------------------------------------------------------------------------
آرش مقدم بيسيست هست كه تو كنسرتاي رضا صادقي بيس ميزنه. از نزديك ميشناسمش. علاقه خاصي هم به ماركوس ميلر داره و براي رفع شبهه بگم كه يه دونه بيس فندر جز داره ، يه دونه آيبانز آبي دهه 90 سر دسته كوسه اي ، 2 تا آيبانز sr و يه دونه آيبانز sr Prestige . خوب شد!!!!!
اون درامري كه ميگين آرش پژند مقدم هست.

shahram201
Wednesday 20 October 2010, 06:36 AM
دوستان خبر از طريق ايميل خود آقا فرشيد به دستم رسيده : farshid@farshidarabi.com
متن خبر هم پايين ميزارم:
***** کنسرت گروه فرشید اعرابی ( نیما نواپور، آرش مقدم ، فرزاد فخرالدینی ، هادی کیانی ) در تاریخ 20 آبان در سالن اریکه ایرانیان برگزار خواهد شد؛ این کنسرت در دو سانس اجرا می شود. جدول زیر جایگاههای مختلف و قیمت بلیط آنها را در هر قسمت از سالن مشخص می‌کند؛ شما تمایل به حضور در کدام قسمت را دارید؟ برای شرکت در نظر سنجی به وبسایت مراجعه کنید. *****
--------------------------------------------------------------------------------------------
آرش مقدم بيسيست هست كه تو كنسرتاي رضا صادقي بيس ميزنه. از نزديك ميشناسمش. علاقه خاصي هم به ماركوس ميلر داره و براي رفع شبهه بگم كه يه دونه بيس فندر جز داره ، يه دونه آيبانز آبي دهه 90 سر دسته كوسه اي ، 2 تا آيبانز sr و يه دونه آيبانز sr Prestige . خوب شد!!!!!
اون درامري كه ميگين آرش پژند مقدم هست.

ممنون عزیزجان
خبر ظاهراً صحت داره دوستان همین الان توی سایت آقای اعرابی چک کردم. قیمت بلیط هم 15 تا 45 هزار تومنه انگار.

sina_zakeri
Wednesday 20 October 2010, 07:07 AM
اون فرزاد فخرالدینیه که پسرشه!
اونی هم که درامره آرش پژند مقدمه. این آرش مقدم خالیه که بیسیسته. خبر هم درسته منم آمارش رو داشتم. (هادی کیانی رو از طریق استادم میشناسم از بهترین کی بردیستهای راک ایرانه)

AmonAmath
Thursday 21 October 2010, 12:54 AM
من هم به نوبه ی خودم خبر رو تایید میکنم
من که میرم
هرکی میاد و دوست داشت هماهنگ کنه به هم بریم

sahandmsh
Thursday 21 October 2010, 10:29 AM
من هم به نوبه ی خودم خبر رو تایید میکنم
من که میرم
هرکی میاد و دوست داشت هماهنگ کنه به هم بریم

من که پولم جور شده...اما نمی دونم بذارم واسه این یا بدم گیتارمو رگلاژ ؟

AmonAmath
Thursday 21 October 2010, 12:03 PM
من که پولم جور شده...اما نمی دونم بذارم واسه این یا بدم گیتارمو رگلاژ ؟

ای بابا ...

اگه هرشب یه لایو داشتیم تو ایران میگفتم بده واسه رگلاژ
بعدم این چه مقایسه ایه آخه ...
یکم خوب کسایی رو که دارن کار میکنن حمایت کنیم تا شاید یه روز ما هم حمایت شدیم .

آلبوم فرشید اعرابی یا هر کس دیگرم با کسایی که تو ایران دارن کار میکنن مقایسه کنید

شما هیچ وقت 206 رو با لگسوز که مقایسه نمیکنید نهایت با پرشیا مقایسش کنیم .
اونا واسه ساختن یه آلبوم 2 سال خودشونرو حبس میکنن و تمتم وقت و انرژیشونرو میذارن چون میدونن بعدش جبران میشه .
ولی اینجا زیرزمینی که جای خود کسایی هم که دارن مجوز دار کار میکنن کلی دغدغه فکری دارن .

shahram201
Thursday 21 October 2010, 12:43 PM
ای بابا ...

آلبوم فرشید اعرابی یا هر کس دیگرم با کسایی که تو ایران دارن کار میکنن مقایسه کنید

اونا واسه ساختن یه آلبوم 2 سال خودشونرو حبس میکنن و تمتم وقت و انرژیشونرو میذارن چون میدونن بعدش جبران میشه .
ولی اینجا زیرزمینی که جای خود کسایی هم که دارن مجوز دار کار میکنن کلی دغدغه فکری دارن .

کاملاً حق با شماست دوست عزیز
با عرض معذرت از همه بخصوص مهیار خان که باز دارم از موضوع خارج میشم... ولی خداوکیلی این چه وضعیه که یه علاقمند به موزیک باید بین رفتن به کنسرت یا رگلاژ کردن سازش حتماً باید یکی رو انتخاب کنه؟؟ :46: کی میخواد این وضعیت درست بشه؟؟
ای روزگار...

sahandmsh
Thursday 21 October 2010, 02:08 PM
ای بابا ...

این که درسته رفیق... ولی خوب تا حالا فکر کردی که چند درصد از این بلیط به گروه اعرابی می رسه؟
تو به این شکل داری اوی سالن اریکه ( با اون کیفیت افتضاح ) رو حمایت می کنی ...
بعد تهیه کننده ی کنسرت رو
در آخر سر 10 % داری آقا اعرابی و بندش رو حمایت می کنی مثلاً اگر 30 تومن پول بدی
شاید فقط 5 تومنش برسه به ایشون...
اینجور کنسرت ها معمولاً واسه خواننده و نوازنده سود آنچنانی نداره...
من اگه می دونستم که کیفیت سالن خوبه و اجرا زیبا خواهد بود با کله میرفتم بلیت می گرفتم
اما متاسفانه...
حالا خدا رو چه دیدین شاید آمدیم...:دی ( گور پدر رگلاژ گیتار )

کاملاً حق با شماست دوست عزیز
با عرض معذرت از همه بخصوص مهیار خان که باز دارم از موضوع خارج میشم... ولی خداوکیلی این چه وضعیه که یه علاقمند به موزیک باید بین رفتن به کنسرت یا رگلاژ کردن سازش حتماً باید یکی رو انتخاب کنه؟؟ :46: کی میخواد این وضعیت درست بشه؟؟
ای روزگار...

بی خیال شهرام خان... این که دیگه گله کردن نداشت... اتفاقاً قیمت بلیتشون خیلی مناسبه بقیه کنسرت ها از 20 شروع میشه اما این از 15 هستش... می شه گفت ارزون تره
باید از من گله کنی که به جای اینکه بذارم پولم جمع شه... زود زرت زرت می رم چرت و پرت می خرم
( به شخصه جیبم سوراخه و پول تو جیبم نمی مونه )
----------------------------------------------------------------------
حالا تا الان کیا قصد دارن شرکت کنن؟
یه آماری بدین...

mika120
Thursday 21 October 2010, 03:43 PM
مگه ميشه خبر رو من بدم و بعد نيام !!!

shahram201
Thursday 21 October 2010, 04:50 PM
بی خیال شهرام خان... این که دیگه گله کردن نداشت... اتفاقاً قیمت بلیتشون خیلی مناسبه بقیه کنسرت ها از 20 شروع میشه اما این از 15 هستش... می شه گفت ارزون تره
باید از من گله کنی که به جای اینکه بذارم پولم جمع شه... زود زرت زرت می رم چرت و پرت می خرم
( به شخصه جیبم سوراخه و پول تو جیبم نمی مونه )

مخلصیم عزیز

نه بابا گله کدومه. منظورم هم اصلاً قیمت بلیتشون نبود چون واقعاً زیاد نیس با توجه به زحمتی که میکشن و بالاخره هرطور هست یه کنسرتی میذارن. کلاً شاکی شدم از وضعیت خاورمیانه(!) یه کم هم جو گیر شدم دیگه حالا اشکال نداره! ایشالا منم سعی میکنم بیام هرچند آدم زن و بچه دار اصلاً قابل پیش بینی نیس!!

symphony-x
Thursday 21 October 2010, 05:21 PM
این که درسته رفیق... ولی خوب تا حالا فکر کردی که چند درصد از این بلیط به گروه اعرابی می رسه؟
تو به این شکل داری اوی سالن اریکه ( با اون کیفیت افتضاح ) رو حمایت می کنی ...
بعد تهیه کننده ی کنسرت رو
در آخر سر 10 % داری آقا اعرابی و بندش رو حمایت می کنی مثلاً اگر 30 تومن پول بدی
شاید فقط 5 تومنش برسه به ایشون...
اینجور کنسرت ها معمولاً واسه خواننده و نوازنده سود آنچنانی نداره...
من اگه می دونستم که کیفیت سالن خوبه و اجرا زیبا خواهد بود با کله میرفتم بلیت می گرفتم
اما متاسفانه...
حالا خدا رو چه دیدین شاید آمدیم...:دی ( گور پدر رگلاژ گیتار )

حالا تا الان کیا قصد دارن شرکت کنن؟
یه آماری بدین...
بابا استاد که بخاطر پولش این لایو رو برگزار نمیکنه اگه قصدش پول بود از همون اول میرفت سراغ یه کار دیگه نه متال و راک
پایه باشین بریم آخه اگه استقبال کم باشه این عزیزان هم دلسرد میشن ...
من و دوستم میخوایم بیایم از شیراز :دی

sina_zakeri
Thursday 21 October 2010, 08:41 PM
آقا ایول ما هم 99 درصد میایم!

smile2life
Saturday 23 October 2010, 09:27 AM
سلام

منم میام. بعد از کلی زور زدن بالاخره دیدم همین سایت نت آهنگ خودمون دارن راجع بهش صحبت می کنند! آخه سایت خوشون که *****ه!
منم این ایمیلو رو گرفتم، ولی کسی می دونه از کجا باید بلیط تهیه کرد؟

خواهشاً یکی که می خواد بره به من اطلاع بده
مرسی

alimetallica_2
Saturday 23 October 2010, 11:45 PM
متاسفانه سایت فرشید اعرابی ***** شده و نمیدانم چرا این حرکت احمقانه انجام شده است!
کسی میدونی از کجا میشه بلیط تهیه کرد؟! لطفا زودتر به ما جواب بدید که مثل تمام کنسرت ها جا نمونیم.

alimetallica_2
Monday 25 October 2010, 01:53 AM
یعنی جدا کسی نمیدونه از کجا میشه بلیط گرفت؟!
من همیشه میگفتم به دوستم فرشید اعرابی کنسرت بگذاره بلیطش یک میلیون هم باشه همه وسایلم رو میفروشم میرم. حالا که کنسرت گذاشته به هر دری میزنم نمیفهمم از کجا میشه بلیط گرفت.
لطفا یکی راهنمایی کنه.

DesironnA
Monday 25 October 2010, 02:28 AM
درود
میتونید به سایت رسمی ایشان برید..
البته فیـلتر هست !
باید از فیـلتر شکن استفاده کنید..

alimetallica_2
Monday 25 October 2010, 02:33 AM
درود
میتونید به سایت رسمی ایشان برید..
البته فیـلتر هست !
باید از فیـلتر شکن استفاده کنید..

درود مجدد.
این سایت یک جوری ***** شده که من با ***** شکن هم نتونستم داخل برم. حتی دوستم هم که پیگیره نتونسته.
حالا شما اگر میتونی برید یک لطف بزرگ در حق من بکنید و من رو در جریان قرار بدید. (برای تهیه بلیط)

sina_zakeri
Monday 25 October 2010, 07:08 AM
آقا منم پیگیر هستم آمارش رو میگیرم خبر میدم

smile2life
Monday 25 October 2010, 08:25 AM
این سایت یک جوری ***** شده که من با ***** شکن هم نتونستم داخل برم. حتی دوستم هم که پیگیره نتونسته.
چه جالبه! منم نتونستم. اصلا نهادها با هم هماهنگ نستند. یکی وزارت ارشاد مجوز آلبوم میده، مجوز کنسرت میده، یکی وزارت ارتباطات ف ی ل ت ر می کنه.
به هر حال تلاش خودتون رو بکنید هر کی تونست به بقیه هم بگه.

sahandmsh
Monday 25 October 2010, 09:49 AM
سلام دوستان ... تو فیس بوک آقای اعرابی خودشون گفتن که محل فروش بلیت رو تا هفته ی دیگه اعلام می کنن
و هنوز فروش بلیت شروع نشده...
به محض اینکه خبری بشه اینجا می ذارم

mika120
Monday 25 October 2010, 01:33 PM
قيمت بليط ها:
15000
25000
35000
45000
تومان

AmonAmath
Tuesday 26 October 2010, 10:56 PM
ولی فکر کنم پشت بلیط نوشته از اوردن " سر " جدا خودداری کنید که نشه هد زد !

smile2life
Thursday 28 October 2010, 07:34 AM
اِاِاِ... واسه چی پاک کردی دسیرونا؟ مگه می خوایم مزاحم کسی بشیم؟ می خوایم بلیط رزرو کنیم، اینم راهشه.
شماره ی خصوصی کسی نیست که برداشتی پاکش کردی.

حالا AfareS این شماره رو از کجا پیدا کردی؟

sahandmsh
Thursday 28 October 2010, 02:19 PM
سلام دوستان
تو فیس بوکشون اعلام کردن که مرکز فروز بلیت از شنبه یک شنبه معلوم میشه و از اواسط هفته فروش بلیت آغاز!!!
من که احتمالاً نمی تونم بیام... اخبارو می رسونم یه ثوابی کرده باشم:دی

DesironnA
Thursday 28 October 2010, 02:42 PM
اِاِاِ... واسه چی پاک کردی دسیرونا؟ مگه می خوایم مزاحم کسی بشیم؟ می خوایم بلیط رزرو کنیم، اینم راهشه.
شماره ی خصوصی کسی نیست که برداشتی پاکش کردی.

دوستان اطلاعیه انجمن رو مطالعه کنید..
متأسفم.

sahandmsh
Tuesday 2 November 2010, 01:53 PM
دوستان فروش بلیت آغاز شده...
و در همون مراکز معروف فروش بلیت کنسرت ها فروخته میشه... من نمی دونم چطور بگم که خلاف قوانین نباشه...
مهیار جان به دادم برس!!!:دی

DesironnA
Tuesday 2 November 2010, 02:21 PM
دوستان هر کس تمایل به خرید بلیط کنسرت رو داره، به sahandmsh (You can see links before reply) پ.خ (پیام خصوصی) بزنه..

sahandmsh
Tuesday 2 November 2010, 02:31 PM
ایول !!! این هم روشی است !!!
پیام خصوصی بدین تا شماره تماس ها رو بدم!!!

MrXX
Monday 8 November 2010, 02:14 PM
بعضی وقتها از دست این استاد من شاگی میشم
ماه پیشگفت کنسرت دارم . نکرد روزشو به ما بگه !!! 2 روز مونده به کنسرت من باید از این انجمن بفهمم ، جالبه . باز دم شما جیز

شماره های تو سایتشو کسی خاص بگه تا بدم

من امروز میرم 2 تا بلیط گیر بیارم . برای ساعت 19 میگریم به احتمال زیاد البته اگه مجبور نشم ساعت دیگه ایی رو بگیرم

دوستانی که میخواهن بیان ، اگه دوست دارن لطف کنن شماره تماس خودشون رو با پبغام خصوصی و یا تو همین تایپک بنویسن ، وقتی امدیم اونجا با هم باشیم ، همدیگرو ببنیم و اشنا بشیم

alimetallica_2
Friday 12 November 2010, 11:25 AM
بلاخره دیشب کنسرت برگذار شد و دل را به دریا زدیم و کلی حال کردیم.
یکی از بهترین روزهای زندگی من.
شاید در تمام تماشاچیان هیچ کس چون من و دوستم عاشق فرشید اعرابی نبودند از همین رو تنها کسی بودم که در سانس اول موفق به دست دادن و بوسیدن استاد (به روش متالریش البته) شدم.
به هر حال کنسرت از آنچه میپنداشتم خیلی قوی تر و بهتر انجام شد.
هرچند که یک سری حفاظتی همش حواسشون به ما بود که هدنزنیم و حتی به فندک روشن کردن ما هم ایراد گرفتند.
اما با این حال اینقدر هد زدیم که الان از گردن درد نتونیم ساف وایسیم و اینقدر اربده زدیم که فرشید اعرابی آخر کنسرت بهم بگه "تو بودی اربده میزدی"

راستی تو کنسرت دوست عزیزمون smile2life (You can see links before reply) رو هم دیدیم و با ایشون و دوستم ردیف سوم نشته بودیم. (شاید بهترین جای سالن)
اما خوب حسابی آبرومون پیش ایشون رفت و احتمالا ایشون الان پیش خودش میگه این مرتیکه دیوانست.
به هر حال به نظر من کنسرت متال باید متال برگذار شود که شد، تماشاچیان هم باید متالری برخورد کنند که خوب مثل اینکه فقط من و رفیقم و اون دو نفری که به هوای ما آمدند پیش من مایل به این امر بودیم.

mika120
Friday 12 November 2010, 11:35 AM
كسي عكسي ، فيلمي چيزي نگرفت ؟؟؟

rezaranjbaraan
Friday 12 November 2010, 11:45 AM
قلندران رهگذر رو زد..؟
آهنگ چندم بود..؟
ساز چی آورده بود....؟
:42:

symbolic
Friday 12 November 2010, 10:02 PM
کسی خبر داره فیلم کنسرت برای فروش عرضه میشه ؟
یا کسی کلیپی با موبایل گرفته بزاره ؟

cliff_bortun
Friday 12 November 2010, 10:27 PM
عالي بود ! خيلي حال كرديم ! بعده مدتها خوب عربده و هد زديم !

alimetallica_2
Friday 12 November 2010, 10:30 PM
بنده فیلم گرفتم ولی خیلی کم. شاید جمعا 5 دقیقه. اما چون بیشتر مواقع با آهنگ ها میخونم خودم صدای استاد توی فیلم ها مشخص نیست و ارزش گذاشتن نداره.
احتمالا خود استاد و دوستانشون بعدا فیلم این کنسرت رو منتشر میکنند که انشاالله اینطور بشه.
چند تا عکس هم گرفتم که خیلی بد شده ولی خوب برای اینکه صحفه خالی نباشه میگذارم.
استاد به جز آهنگ "مولا علی" که بیکلام است تمام آهنگ هایشان را اجرا کردند.

You can see links before reply

alimetallica_2
Friday 12 November 2010, 10:31 PM
عالي بود ! خيلي حال كرديم ! بعده مدتها خوب عربده و هد زديم !
سانس اول بودی یا دوم؟
خیلی دوست دارم بدونم سانس دوم چطور برگذار شده و چجور مخاطبانی آمده بودند.

cliff_bortun
Friday 12 November 2010, 10:43 PM
دوم !

صدا يكم بد بود ! 5 تا از اساتيد از جمله پرويز بيات و لويك و ... رو ديدم بچه ها خوب بودن همه اهل موزيك خز بازي نبود !‌ اتفاق خاصي نيفتاد !‌
خيلي سريع اهنگارو پشت هم زدن و در اتمام معرفي گروه !

فرشيد خيلي زير منگنه بود معلوم بود !

MrXX
Friday 12 November 2010, 11:41 PM
کنسرت برگزار شد ، بر خلاف انچه فکر میکردیم که خرابش میکنن و یا اتفاقاتی خواهد افتاد
البته بعید نیست امار تک تکمونو گرفته باشن :26:

فرشید اعرابی خوب بود ، ولی معلوم بود که 1 نمور کم اورده ( دلیلشم به احتمال زیاد به خاطر اینکه
این بنده خداها اصلا live کار نمیکنن که به خان تو live کم نیارن )
بعضی جاها صوتی تو اجرا و ... دادن تمامی اعضا

در مورد سالن من اصلا این سالن رو قابل برای Stage Metal نمودنم و این رو بی احترامی به متال میشمارم ، همه چی درباره سالن ضعیف که نه افتضاح بود ...

alimetallica_2 تو بودی اخر سر بقل در back stage امدی و استاد رو بوس کردی :38: منم اونجا بودم

در کل بسیار خوش گزشت مخصوصا وقتی طرفداران سبک متال رو تو سالن دیدم که همه ادمهای با کلاس و خوش مشرب و در کل عالی ( بدون هیچ موجود خز و پیل بود ) کلی کیفور شدم

alimetallica_2
Friday 12 November 2010, 11:54 PM
کنسرت برگزار شد ، بر خلاف انچه فکر میکردیم که خرابش میکنن و یا اتفاقاتی خواهد افتاد
البته بعید نیست امار تک تکمونو گرفته باشن :26:

فرشید اعرابی خوب بود ، ولی معلوم بود که 1 نمور کم اورده ( دلیلشم به احتمال زیاد به خاطر اینکه
این بنده خداها اصلا live کار نمیکنن که به خان تو live کم نیارن )
بعضی جاها صوتی تو اجرا و ... دادن تمامی اعضا

در مورد سالن من اصلا این سالن رو قابل برای Stage Metal نمودنم و این رو بی احترامی به متال میشمارم ، همه چی درباره سالن ضعیف که نه افتضاح بود ...

alimetallica_2 تو بودی اخر سر بقل در back stage امدی و استاد رو بوس کردی :38: منم اونجا بودم

در کل بسیار خوش گزشت مخصوصا وقتی طرفداران سبک متال رو تو سالن دیدم که همه ادمهای با کلاس و خوش مشرب و در کل عالی ( بدون هیچ موجود خز و پیل بود ) کلی کیفور شدم
به نظر من اصلا صوتی در کار نبود و استاد هم کم نیاورده بود، به قول دوستمون اضطرابی که آن حفاظتی ها و جو به استاد میداد باعث یک سری مسائل بود که در چهره استاد مشخص بود.

من در ابتدا همش نگران بودم که مخاطبین کاری کنند که کنسرت بهم بخوره (مثل کنسرت کاتالورس) و جو خراب بشه، اما خوشبختانه بی فرهنگ ترین و نادان ترین مخاطب حاضر در سالن بنده بودم که در نهایتم از حفاظتی ها کلی معذرت خواهی کردم که به پای استاد نگذارند.

اگر در سانس اول بوده باشی بله بنده بودم.
همانی که تریشرت مشکیش را به گردنش گره زده بود و متاسفانه به علت گرما (اینقدر هد زده بودم و جو گیر شده بودم و تو فاز بودم) و با عرق گیر به سمت سن رفت و استاد رو با اربده صدا زد و استاد هم برگشت و وقتی با هم دست دادیم به طرف خودم کشیدمش و هر دو همدیگرو بوسیدم. بله من بودم دیگه.

smile2life
Saturday 13 November 2010, 07:08 AM
...اما خوب حسابی آبرومون پیش ایشون رفت و احتمالا ایشون الان پیش خودش میگه این مرتیکه دیوانست.
به هر حال به نظر من کنسرت متال باید متال برگذار شود که شد، تماشاچیان هم باید متالری برخورد کنند که خوب مثل اینکه فقط من و رفیقم و اون دو نفری که به هوای ما آمدند پیش من مایل به این امر بودیم.
سلام. این چه حرفیه، من اصلا یه همچی فکری نمی کنم.
من گاهی نگاه مینداختم به بالا، جمعیت رو نگاه می کردم، همه خشک و صاف نشسته بودند تماشا می کردند، شاید کمتر از 10 نفر بودند که با آهنگا حال می کردند! اصلا همچین انتظاری نداشتم.

smile2life
Saturday 13 November 2010, 07:39 AM
چند تا عکس هم من گرفتم:

ای بابا! چه بدبختیه... 4 تا عکس هم نمیشه آپلود کرد. اغتشاش ها که تموم شد، کی می خواد چی آپلود کنه الان که این سایتا *****ه؟

alimetallica_2
Saturday 13 November 2010, 12:10 PM
سلام. این چه حرفیه، من اصلا یه همچی فکری نمی کنم.
من گاهی نگاه مینداختم به بالا، جمعیت رو نگاه می کردم، همه خشک و صاف نشسته بودند تماشا می کردند، شاید کمتر از 10 نفر بودند که با آهنگا حال می کردند! اصلا همچین انتظاری نداشتم.
پس من خلف خوبی بودم.
:9:
گفتم که کنسرت متال باید متال وار برگذار بشه.
اون دو نفری که آمدند بعد چند آهنگ کنار ما نشستند هم بچه های باحالی بودند که جو میدادند به کنسرت.

smile2life
Sunday 14 November 2010, 07:32 AM
می خوام چند تا ویدئو کلیپ که اگر چه کوتاه بود و یواشکی از زیر دست مسئولین می گرفتیم، بذارم براتون.
کم کم میزارم، چون سرعتم پایینه.

آهنگ تندیس ایثار با تصاویر رزمندگان و شهیدان در پس زمینه.

Mehrshad_PRS
Sunday 14 November 2010, 09:25 AM
به به به سلامتی کنسرت استاد ما هم تمام شد

همه کنسرتشو با اون rg570 زد!

فکر کنم دست نوازنده دوم prs هست کسی میدونه چه مدلیه؟

cont_shahab
Sunday 14 November 2010, 10:15 AM
درود
من چند وقتیه به دلایل کاری با دنیای نت بیگانه شده بودم نفهمیدم کنسرت و
فقط روز کنسرت یکی از دوستام بهم گفت که نیم ساعت به کنسرت مونده بود من خیلی:17:شدم..کسی میدونه اجراهای بعدی کیه؟؟
به استادنواپور مدیون شدم :40: میدونستم لا اقل یه دسته گل میبردم براش.
خیلی ناراحتم:46:

Mehrshad_PRS
Sunday 14 November 2010, 11:33 AM
اینجوری که من تو این عکس میبینمش دمش گرم custom 24 داره عشق خودم!

mika120
Sunday 14 November 2010, 12:09 PM
ولي استاد بايد برا گيتار الكتريك يه جوون پر ذوق مياورد كه بتونه كنسرتو بتركونه !!! زيادي نوازنده هاي كنسرت تكنيكال بودن !!!
ولي بيسيست كنسرت توپ بود ..... فقط داداش آرش !!!! :26:

Mehrshad_PRS
Sunday 14 November 2010, 12:13 PM
من اگه میدونستم نوازنده دوم کاستوم 24 داره میرفتم کنسرت!:19:

mika120
Sunday 14 November 2010, 12:24 PM
دوستان عكساي كنسرت :

symphony-x
Sunday 14 November 2010, 12:57 PM
ولي استاد بايد برا گيتار الكتريك يه جوون پر ذوق مياورد كه بتونه كنسرتو بتركونه !!! زيادي نوازنده هاي كنسرت تكنيكال بودن !!!
ولي بيسيست كنسرت توپ بود ..... فقط داداش آرش !!!! :26:
میکا جون مگه کنسرته پاپه که بیاد صحنه رو بترکونه مهم هنر نوازندگیشه
مثلا همین دریم تئتر رو صحنه هد بنگ و شافتک بازی اصلا ندارن ولی خداین

mika120
Sunday 14 November 2010, 01:17 PM
میکا جون مگه کنسرته پاپه که بیاد صحنه رو بترکونه مهم هنر نوازندگیشه
مثلا همین دریم تئتر رو صحنه هد بنگ و شافتک بازی اصلا ندارن ولی خداین

خودت بگو تو يه كنسرتي كه جنب و جوش نوازنده ها بيشتره بيشتر حال ميكني يا يه كنسرتي كه همه مثل مترسك دارن ميزنن ( دور از كنسرت فرشيد اعرابي ) ؟
البته اينو يادم رفت كه اينجا ايرانه !!!
سر كنسرت رضا صادقي سر دوئت بيس و گيتار الكتريك آرش مقدم چنان تو جو رفته بود كه رضا صادقي از تعجب فقط داشت اونو ميديد ... بزار آپش كنم ببينيد !!!

symphony-x
Sunday 14 November 2010, 01:37 PM
حقیقتش هد بزنن من بیشتر خوشم میاد
مثل بر و بکس اپث چه هدایی میزنن :دی

cont_shahab
Sunday 14 November 2010, 02:12 PM
بچه ها اونا که رفتن :
صدای کنسرت چجوری بود ؟
میکس و کیفیت و کمیتش چطور؟
صدای همه سازها واضح بودن؟
صدای همه تیکه های درامز میومد؟

cliff_bortun
Sunday 14 November 2010, 08:17 PM
با اجازه بچه هايي كه تو كنسرت بودن ! والا سالن سينما به درد استيج راك نميخوره !
صداها خيلي قاطي بود ! راستش من سولوهاي فرشيد رو از حفظ ياداوري ميكردم صداش نميومد !‌
ميكسرشون فكنم تعطيل بوده !

بعدم يه چي ميگينا ميامدي ميدي اين بدبختاي ترسوي حراستي چطور دوره استيجو لاي صندليها ميلوليدن مبادا كسي بلند شه يا ...

يه جا يكي داد زد فرشيد هد بزن ! گفت ايشالله دفه بعد :D

ولي عمو فرشيد خيلي زيره منگنه بود كاري نكنه بيان رو سن بگن تعطيله !

sahandmsh
Sunday 14 November 2010, 08:48 PM
ولی از اونجا که تو عکس ها دیدم برای اولین بار استیج اریکه رنگ آمپ گیتار رو به خودش دید!!!
تو کنسرت های دیگه ماشالله!...
کاکشی می رفتم...فکر کنم می ارزید:(

alimetallica_2
Sunday 14 November 2010, 10:45 PM
بچه ها اونا که رفتن :
صدای کنسرت چجوری بود ؟
میکس و کیفیت و کمیتش چطور؟
صدای همه سازها واضح بودن؟
صدای همه تیکه های درامز میومد؟

من نمیدونم سانس دوم چطور بوده، کلیف خان که میگه استاد خیلی خسته بوده که البته حق هم داشته و به نظر من نباید تو دو سانس برگذار میشد ولی در سانس اول که عالی بوده.

سالن اصلا به درد کنسرت نمیخورد و برای همین خود استاد با خودشون آمپ آورده بودند. از ردیف های عقب خبر ندارم، جلو صدا خوب بود.
صدای افکت ها خیلی بهتر از خود آلبوم اصلی بود و نوازندگی ها هم خوب بود. یکم ولم بیس بیشتر از گیتار فرزاد بود و ولم گیتار فرشید هم که تابلو تر از همه بود و صدای سولوهاش کمی جیغ به نظر می آمد. (هم بخاطر دیستروت بالا و هم ولم بالاترش نسبت به باقی) صدای کی برد کمی کم بود.
ولی در مجموع به گونه ای نبود که واضح نباشد.
صدای درام عالی بود واقعا و تو نت درام هم خیلی تغییر داده شده بود و حسابی به حال و هوای کنسرت نزدیک. البته در همه قطعات تفییرات به چشم میخورد.

بعضی وقتها که کلیف میگه کنسرت سانس دوم خیلی خوب نبوده میگم نکنه وقتی دست فرشید اعرابی رو گرفتم و کشیدمش پایین که ببوسمش نکنه دستش ظربه خورده باشه و یا فشاری بهش آمده باشه.
من اون لحظه ایقدر تو جو بودم که حتی یادم نمیاد فرشید اعرابی چه چیزهایی غیر از جمله اول بهم گفت و کی با دوستم دست داد. :40:

cliff_bortun
Sunday 14 November 2010, 11:04 PM
=))

داش علي زدي استادو ناك دان كردي كه فدات شم !‌

من رديف 18 بودم !

alimetallica_2
Sunday 14 November 2010, 11:19 PM
=))

داش علي زدي استادو ناك دان كردي كه فدات شم !‌

من رديف 18 بودم !
نه جدی یک نگرانی در من بوجود آمده با توجه به حرفهای شما و حرف دوستم که میگفت اصلا یک دفعه فرشید رو کشیدی پایین. (خودم چنین تصوری نداشتم که یکم سرعت پایین کشیدنم زیاد بود اما اینچنین رفیقم نقل کرده)
خلاصه مصمم شدم برم استاد رو پیدا کنم و ببنم جدا تاثیری داشتم یا نه که اگر داشته باشم نمیدونم چطور خودم رو ببخشم.

ما هم قبل شروع کنسرت ردیف 22 بودیم اما بعد یک دفعه معجزه شد و به ردیف سوم رفتیم. جایی دقیقا مقابل سن. :9:
اما خوب من کمتر از همه کنسرت رو دیدم چون فکر کنم بیشترین هد رو زدم و اصلا خیلی از این عکسهایی که الان دارم میبنم برام ناَآشناست. :21ox66r:

DesironnA
Sunday 14 November 2010, 11:21 PM
درود
نتیجه می گیرم 70% عمرم به فنا رفت..

alimetallica_2
Sunday 14 November 2010, 11:25 PM
درود
نتیجه می گیرم 70% عمرم به فنا رفت..

اگر منظور عمر موسیقیایی باشد شاید هم بیشتر متاسفانه.
به نظر من اگر کسی به موسیقی متال علاقه داشته باشد و به این کنسرت نیامده باشد واقعا بهترین موقعیت زندگی اش را حداقل در ایران از دست داده است.

اتفاقا خیلی دوست داشتم شما هم باشید و اونجا زیارتتون کنیم.

DesironnA
Sunday 14 November 2010, 11:48 PM
اگر منظور عمر موسیقیایی باشد شاید هم بیشتر متاسفانه.
به نظر من اگر کسی به موسیقی متال علاقه داشته باشد و به این کنسرت نیامده باشد واقعا بهترین موقعیت زندگی اش را حداقل در ایران از دست داده است.

اتفاقا خیلی دوست داشتم شما هم باشید و اونجا زیارتتون کنیم.
اونقدر مشغله داشتم و دارم که مدتیست یادم رفته خودم هم وجود دارم ! چه برسه دنبال اخبار موسیقی علی الخصوص کنسرت های اساتید رشته خودمون باشم..
واقعا متاسفم..
انشاالله تکرار بشه و اینبار..

smile2life
Monday 15 November 2010, 07:45 AM
سلام.
صندلی قرمز رو من نشسته بودم، صندلی های زرد هم مال علی آقا و دوستش بود. آره انگار بهترین جای سالن بود. حتی صندلی های خیلی جلو هم خوب نبود چون از پایین به بالا باید نگاه می کردی، اما جایی که ما بودیم، خوب به صحنه تسلط داشتیم.

DesironnA
Monday 15 November 2010, 07:55 AM
:43::43: کاش استیج هم به این زیبائی ساخته شده بود..:26:

pouyan_Ibariander
Monday 15 November 2010, 11:37 AM
به نظر من اینکه صدا از آمپ های روی صحنه پخش میشه اصلا جالب نیست.البته من توی این کنسرت نبودم اما مثلا چند سال پیش یه کنسرت توی کرمان بود صدا عالی بود! صدا از آمپ پخش نمیشد از یه اسپیکر های خیلی بزرگ که نمیدونم اسمشون چیه پخش میشد که از صدا و سیما کرایه کرده بودن.خود صدا و سیمایی ها مونده بودن که بچه ها چجوری همچین صدایی گرفتن از اینا! یکی از آهنگ هایی که اجرا شده بود forgotten part 2 بود.من فیلم اجرای این آهنگ رو هم دیدم.فیلم با دوربین معمولی یکی از تماشاچیا گرفته شده بود ولی صداش خیلی خوب بود با آهنگ اصلی فرقی نداشت.

mas_steve
Monday 15 November 2010, 12:15 PM
100% از اسپیکر استفاده شده . نمیشه همچین سالنی رو با آمپ پوشش داد 1. اشتباهه چون صدا تا یه جایی شفافیت و کیفیت لازم رو داره ،تازه به فرض اینکه لول ولوم سازها تنظیمه تنظیم باشه و امپا هم توانایشو داشته باشن (از این سیستم تو کنسرتایه زیر زمینی استفاده میشه، تو یه فضایه کوچیک).
تو همچین سالنی صدا باید مدیریت و تقسیم بشه .نیاز به چندین اسپیکر مختلف هست(که اینم بستگی به خصوصیات سالن داره،ابعاد ،ارتفاع ،فاصله صندلی با دیوار و...).
این سالن شیب داره (میشه صدا رو با آمپ رسوند به آخر سالن اما ...)

تو عکسا جلویه آمپارو که نگاه کنید میکروفونها رو که به میکسر رفته میبینید.

دوستان اگر اشتباهی بود اصلاح کنید
سپاس

symbolic
Monday 22 November 2010, 10:05 AM
بچه ها چرا كليپ از اين كنسرت هيچ جا گير نمياد ؟
خود آقاي اعرابي هم انگار قصد بيرون دادن ديويدي كنسرت رو نداره

paorva
Tuesday 23 November 2010, 10:23 AM
من سانس دوم رفته بودم صدا از سانس اول که بپه ها بهم گفتن خیلی بهتر شده بود اما کلا در سطح استاندارد نبود وفقط از هیپجی بهتر بود ! وکال هم که زیاد فالش می شد !! در کل اونایی که نرفتن چیزی رو از دست ندادن

alimetallica_2
Tuesday 23 November 2010, 11:11 PM
من سانس دوم رفته بودم صدا از سانس اول که بپه ها بهم گفتن خیلی بهتر شده بود اما کلا در سطح استاندارد نبود وفقط از هیپجی بهتر بود ! وکال هم که زیاد فالش می شد !! در کل اونایی که نرفتن چیزی رو از دست ندادن
یک زمانی تو ایران هروقت کسی میخواست بگه من از متال چیزی میدونم در درجه اول متالیکا رو تکذیب میکرد. خوب خودش هم نمیفهمید چقدر حرفش مسخره بود!
به هر حال به نظر من شما هم اصلا فرشید اعرابی رو نمیشناسی و نمیدونی موسیقی و کلامش چیه! برای همین بودن یا نبودنت اونجا تاثیری نداشته و نتونستی از مسئله بهره ببری.

paorva
Wednesday 24 November 2010, 10:56 AM
خوش به حال شما که فرشید اعرابی رو فهمیدی !! مشپیت هم زدی نه ؟؟

Vai
Wednesday 24 November 2010, 02:15 PM
ای کاش منم میرفتم اصلا یادم نبود. ولی جوری که از دوستان شنیدم استاد سالنو رو ترکونده بوده

alimetallica_2
Wednesday 8 December 2010, 03:08 AM
به راستی چنین است.

mika120
Tuesday 19 April 2011, 10:59 AM
دوستان
برای باری دیگر :
کنسرت فرشید اعرابی .........
اینبار در سالن برج میلاد
23 اردیبهشت 1390
در دو سانس 6 و 9 بعد از ظهر
اعضای گروه :
فرشید اعرابی : وکال و گیتار الکتریک
فرزاد فخرالدینی : گیتار الکتریک
آرش خجندی مقدم : گیتار بیس
نیما نواپور : درامز
هادی کیانی : کیبوردز و بک وکال

Bloody Scream
Tuesday 19 April 2011, 12:31 PM
دوستان
برای باری دیگر :
اینبار در سالن برج میلاد
23 اردیبهشت 1390
اعضای گروه :

:38: من که خیلی با استاد حال میکنم /m\
ولی حیف رفیق پایه متال ندارم اینجا که باهاش برم :29:

کوروش هوی متال
Tuesday 19 April 2011, 12:57 PM
دوستان
برای باری دیگر :
اینبار در سالن برج میلاد
23 اردیبهشت 1390
اعضای گروه :
من هنوزم ناراحتم که چرا کنسرت قبلیو از دست دادم ...!!! :46:
ولی حالا که دوباره این فرصت پیش اومده عمرا از دستش بدم ..!!! :16:
اگه کنسرت قبلی اینقدر که دوستان میگن خوب بوده مطمئنا این یکی به مراتب بهتر خواهد بود چرا که تو کنسرت قبلی به اندازه ی کافی تجربه ی اینکه چگونه صدا رو تو فضا پخش کنن و بهترین صدارو ارائه بدن به دست اوردن و حالا با به کار گیری اونا و تصحیح خطاهایی که اون موقع داشتن فکر کنم کیفیت به مراتب بیشتری را شاهد خواهیم بود ....!!!!! :16:
فقط دوستان شما را به خدا ما رو هم تو جریان بزارید و به ما عاشقان هم اطلاع رسانی کنید ( مکان فروش بلیط ، تاریخ فروشش ، قیمتها و...) که ما نیز تو کف یه کنسرت متال تو اینجاییم ....!!! :38:
ممنون

Bloody Scream
Tuesday 19 April 2011, 01:26 PM
من رفتم تو سایت استاد اعرابی. خبری از کنسرت جدید نبود . آخرین اخبراش مربوط به کنسرت قبلیه

mika120
Tuesday 19 April 2011, 01:33 PM
دوستان قبلاً هم عنایت کردن به بنده و شایعه کرده بودن که دروغ بوده کنسرت قبلی ولی بعداً معلوم شد که کامل درست بود ...
دوستان مطمئن باشن که خبر درسته چرا که خبر رو دو روز پیش استاد داد به طور دقیق ... میتونین از خود ایشون بپرسین یا هرکسه دیگه که با استاد اعرابی ارتباط داره و اسفند سال پیش هم که بهشون ایمیل زده بودم گفته بودن که قراره یه کنسرت اردیبهشت ماه بزاره ولی نگفته بود چه روزی ...

Bloody Scream
Tuesday 19 April 2011, 01:48 PM
دوستان قبلاً هم عنایت کردن به بنده و شایعه کرده بودن که دروغ بوده کنسرت قبلی ولی بعداً معلوم شد که کامل درست بود ...
دوستان مطمئن باشن که خبر درسته چرا که خبر رو دو روز پیش استاد داد به طور دقیق ... میتونین از خود ایشون بپرسین یا هرکسه دیگه که با استاد اعرابی ارتباط داره و اسفند سال پیش هم که بهشون ایمیل زده بودم گفته بودن که قراره یه کنسرت اردیبهشت ماه بزاره ولی نگفته بود چه روزی ...

mika جان ، سایت استاد آپدیت نیست ، ربطی به صحت خبر شما نداره که . صفحات قبل رو مطالعه کردم ، میدونم چی میگی . ممنون باب اطلاع رسانی دوست من :am

alimetallica_2
Tuesday 19 April 2011, 09:36 PM
ناقل خبر خودشون مستقیم با فرشید اعرابی گفتگو داشتند و این خبر درسته.

کوروش هوی متال
Wednesday 20 April 2011, 03:58 PM
پس میشه ما رو هم در جریان بزاری دوست عزیز ...؟؟؟ :am

mika120
Wednesday 20 April 2011, 05:12 PM
پس میشه ما رو هم در جریان بزاری دوست عزیز ...؟؟؟ :am

دیگه چی رو در جریان بزارم ؟؟؟
به احتمال زیاد مراکز فروش بلیط همون قبلیا هستن ...

abbys
Thursday 21 April 2011, 10:41 PM
امیدوارم نقطه عطفی باشه برای موسیقی متال و راک تا چشم بعضی ها در بیاد......
منم حتما سعی میکنم برم

ashkan_23th
Saturday 7 May 2011, 12:46 AM
دوستان از کدوم سایت باید بلیط خرید؟

M_T
Saturday 7 May 2011, 09:05 AM
سلام

عزیزان بیوگرافی فرشید اعرابی در سایت هست؟

ashkan_23th
Saturday 7 May 2011, 12:01 PM
سلام

عزیزان بیوگرافی فرشید اعرابی در سایت هست؟

دوستان من می خوام از مشهد بیام 1 یا 2 روزم بیشتر نمیمونم.
تو سایت استاد چیزی راجع به کنسرت نبود!!
حالا اگه اطمینان دارین کنسرت هست از کجا باید بلیط تهیه کنم؟؟؟ (اگه تو net باشه خیلی بهتره)

لطفا کمکم کنین . . .

ممنونم

mika120
Saturday 7 May 2011, 12:40 PM
فروش اینترنتی بلیط کنسرت :

TheGoldMAN
Saturday 7 May 2011, 05:26 PM
من كرمانم وگرنه ميرفتم
خيلي دوست دارم برم
حيف كه فاصله ها واسه ما نوجوونا خيلي بيشتره

HADILLICA
Saturday 7 May 2011, 07:06 PM
آقا کسی کنسرت قبلیشونو رفته؟

چه جوریه سیستم؟

هدم میذارن بزنی یا باید بری یه گوشه کز کنی؟

/m\

alimetallica_2
Sunday 8 May 2011, 02:20 PM
اگه طرف مثل من هدزن باشه 4 طرف هم که مراقبش باشند تو کنسرت و حتی خود فرشید اعرابی هم تکیه بندازه کار خودش رو میکنه، اگر نباشه خوب ممکنه به نزن مسئولین گوش کنه و نزنه دیگه.

البته من میخوام این سری خیلی نه هد بزنم نه داد، چون نه این گردن توان قبل رو داره نه این هنجره.

alimetallica_2
Sunday 8 May 2011, 02:24 PM
من بلیط برای سه نفر رزرو کردم که قراره بعدا پولش رو بهم بدند، که فکر هم نکنم بدند.
از طرفی خودم 200 تا تک تومانی بیشتر ندارم.
نمیدونم چه کنم.
فکر کنم یکی از ساب های ماشینم رو باید بفروشم.
شهرک غرب، تجریش، شریعتی مراکز فروش بلیط هستند که من در جریانم.
مثلا تجریش فروشگاه ققنوس.

mika120
Sunday 8 May 2011, 04:18 PM
نمایندگان فروش:
BC شرکت : ۸۸۳۷۰۶۴۲ , ۰۹۱۹۷۷۷۷۰۰۱
رایساز : ۸۸۷۲۷۰۴۶-۸۸۷۲۷۰۴۷
آوای باربد: ۲ –۶۶۹۰۱۲۷۱
دارینوش: ۶۰۰ – ۲۲۰۰۰۴۰۰
فروشگاه موسیقی سیاه سفید: ۶۶۹۷۱۶۰۳ – ۶۶۹۵۲۴۹۷
ققنوس: ۲۲۷۳۸۰۰۷- ۲۲۷۲۸۰۰۷
موسیقی ما: ۲۲۹۵۵۷۴۷- ۲۲۹۴۸۶۸۳
بتهوون : ۸۸۳۱۳۸۶۸-۸۸۳۱۳۸۶۹
سینما توگراف: ۸۸۵۷۴۲۰۷-۸۸۰۸۰۱۰۴
پردا سیستم: ۴۴۶۶۷۱۲۶

lonly
Sunday 8 May 2011, 06:24 PM
ناقل خبر خودشون مستقیم با فرشید اعرابی گفتگو داشتند و این خبر درسته.

بلههههه
عجببببببب
ناقل خبر خودش نمیتونه برهههههههههههه :h:h:46:
هرکی میره بهش حسابیییی خوش بگذره
علی اگه بازم خوده آقای اعرابی رو دیدی بهش سلام برسون بازم...

جای منو خالی کنید همگیییی

alimetallica_2
Monday 9 May 2011, 08:00 AM
من این سری بالکن بی یعنی اون ته مه ها بلیط گرفتم و مثل سری قبلی جلو نیستیم، برای همین شاید دیگه قسمت نشه استاد رو ببنیم از نزدیک.

HADILLICA
Monday 9 May 2011, 08:01 PM
منم احتمالا بیام...شانس ما همین دوسه روزی که تهرانیم کنسرت فرشید اعرابی هم هست:am.
هرچند من فقط آلبوم پنهان شون رو شنیدم و به جز یکی دوتا آهنگش بقیش رو خیلی حال نکردم...اما به هر حال همین که میتونیم تو ایران کنسرت متال بریم خودش خیلیه.
به امید روزی که بذارن آرسامس(گروه ایرانی مورد علاقه من) هم کنسرت بذاره.

alimetallica_2
Tuesday 10 May 2011, 06:46 AM
من بعد فرشید اعرابی تو ایرانی ها خیلی طالب صفیرعرش هستم که نمیدونم از هم جدا شدند و یا کار ارائه میدند هنوز!
تو ایرانی های غیرفارسی زبان هم که دیگه حرف اول و آخر رو مرداب میزنه. دوست دارم کنسرت اونها رو حتما ببنم.

mika120
Tuesday 10 May 2011, 11:46 AM
[quote=alimetallica_2;191334]من بعد فرشید اعرابی تو ایرانی ها خیلی طالب صفیرعرش هستم که نمیدونم از هم جدا شدند و یا کار ارائه میدند هنوز!
[quote]

علی آقا زدی رو خال ...
صفیر عرش با اون سولو های زیبای پژمان واثقی .... آلبومشون یه شاهکار بود .

alimetallica_2
Tuesday 10 May 2011, 02:14 PM
صفیرعرض هم یک گروه همه چیز تکمیل بود واقعا. فقط خبر جدیدی ازشون نداری؟

alimetallica_2
Friday 13 May 2011, 08:18 PM
خوب کنسرت امروز هم برگذار شد و احتمالا الان سانس دوم هم داره تموم میشه.
ما سانس اول رو با دو تن از دوستان رفتیم و یک سری آشناهای متالر هم دیدم.
کنسرت خوبی بود، اما من کنسرت قبلی رو بیشتر خوشم آمد.
در کل خوب بود.
اما متاسفانه سالن پر نشده بود، نمیدونم این همه عشق متال با اون همه ادعا تو ایران و تهران چرا پس حمایت نمیکنند؟!

lonly
Friday 13 May 2011, 10:40 PM
خب ایشالا که بهت خوش گذشته باشه
علی مسئله حمایت یه طرفه شرایط هم یه طرف خوده من بخاطر مشکلم نتونستم برم.من نرفتم 5 نفر دیگه که با من بودن هم نتونستن برن...
از اون دوتا قطعه جدید چه خبر؟ چطور بود؟

lonly
Friday 13 May 2011, 10:48 PM
البته این ادعا رو موافقم باهات.نمیشه منکرش شد..
متاسفانه تو ایران و تهران وقتی کسی کاراش تجاری و تلوزیونی میشه معرکه میشه..
حالا طرف سبکش چیه.قدرت و اصول کارش چقدره مهم نیست.همه بشناسنش و معروف باشه مهمه و ارزش رفتن داره
واقعا جای تاسف داره...
شنیدم سانس دوم بهتر و شلوغتر بوده.همیشه موفق باشه

alimetallica_2
Saturday 14 May 2011, 06:34 AM
خب ایشالا که بهت خوش گذشته باشه
علی مسئله حمایت یه طرفه شرایط هم یه طرف خوده من بخاطر مشکلم نتونستم برم.من نرفتم 5 نفر دیگه که با من بودن هم نتونستن برن...
از اون دوتا قطعه جدید چه خبر؟ چطور بود؟
خیلی ممنون.
مسئله نیامدن شما که متفاوته. منظور من افرادی دیگری هستند که بهانه های دیگری دارند و یا هنوز درگیر بچه بازیهایی هستند که ...
(طرف میگفت من از مولوی بدم میاد و کسی که شعر مولوی بخواد بخونه کنسرتش نمیرم - که البته بهتر که نمیاد چنین آدمی)

یک آهنگ جدید بیشتر اجرا نشد، 2 تا نبود. آهنگ خیلی خوبی بود.
جای شما خالی.

HADILLICA
Sunday 15 May 2011, 11:07 AM
خوب کنسرت امروز هم برگذار شد و احتمالا الان سانس دوم هم داره تموم میشه.
ما سانس اول رو با دو تن از دوستان رفتیم و یک سری آشناهای متالر هم دیدم.
کنسرت خوبی بود، اما من کنسرت قبلی رو بیشتر خوشم آمد.
در کل خوب بود.
اما متاسفانه سالن پر نشده بود، نمیدونم این همه عشق متال با اون همه ادعا تو ایران و تهران چرا پس حمایت نمیکنند؟!

من سانس دوم رو رفتم...نسبت به سانس اول خیلی بیشتر اومده بودن ولی باز هم بالکن و یه تعداد صندلی خالی بودن،
فکر کنم شرکت BC یه ضرر درست حسابی کرد.
اما درکل من یکی خیلی از کنسرت راضی بودم:41:.

alimetallica_2
Sunday 15 May 2011, 02:22 PM
نه بابا، جمعیت آنقدری کم نبود که بخواد ضرر وارد بشه.
تازه سانس اول اصلا تو بالکن کسی نبود.

البته یک کنسرت متال خیلی بیشتر از یک کنسرت پاپ هزینه داره.

mika120
Sunday 15 May 2011, 05:57 PM
دوستان انگار قراره dvd این کنسرت بره برا مجوز ...

HADILLICA
Monday 16 May 2011, 07:43 PM
نه بابا، جمعیت آنقدری کم نبود که بخواد ضرر وارد بشه.
تازه سانس اول اصلا تو بالکن کسی نبود.

البته یک کنسرت متال خیلی بیشتر از یک کنسرت پاپ هزینه داره.

اون یه داستان دیگه داره...من یک ساعت قبل سانس اول رفتم میلاد بلیط بخرم گفت بالکن واسه هردوتا سانس پر شده و من خودمم بلیط 35 تومنی(البته 28 با تخفیف) گرفتم...اما شروع که شد، چون پایین خالی بود هنوز، اونایی که بالکن بودن رو هم آوردن پایین، سر همینم بالکن تو سانس دو خالی بود.بعدشم اون قسمت جلویی انگار اکثرشون مهمون بودن(که حتما پول نمیدن دیگه)،
به هرحال منم امیدوارم ضرر نکنه و باز هم از این کنسرتا داشته باشیم تو ایران/m\.

lonly
Tuesday 17 May 2011, 12:11 AM
دوستان انگار قراره dvd این کنسرت بره برا مجوز ...

بله عینه حقیقته.البته اگه اگه اگه اگه اگه مجوز بدن...

alimetallica_2
Tuesday 17 May 2011, 05:54 AM
اون یه داستان دیگه داره...من یک ساعت قبل سانس اول رفتم میلاد بلیط بخرم گفت بالکن واسه هردوتا سانس پر شده و من خودمم بلیط 35 تومنی(البته 28 با تخفیف) گرفتم...اما شروع که شد، چون پایین خالی بود هنوز، اونایی که بالکن بودن رو هم آوردن پایین، سر همینم بالکن تو سانس دو خالی بود.بعدشم اون قسمت جلویی انگار اکثرشون مهمون بودن(که حتما پول نمیدن دیگه)،
به هرحال منم امیدوارم ضرر نکنه و باز هم از این کنسرتا داشته باشیم تو ایران/m\.

خوب قیافت آشنا نبود، وگرنه من حتما میدیدمت چون ما هم تو محوطه ول میچرخیدیم. آشنا هم ای چند تایی دیدیم. :23:

pouyan_Ibariander
Tuesday 17 May 2011, 10:35 AM
یه سوال بی ربط،فرشید اعرابی چند تا آلبوم تا الان داده؟اسمشون؟
می خوام بخرم ببینم حال میکنم که دفعه بعدی بیام کنسرت یا نه...

abbys
Tuesday 17 May 2011, 11:29 AM
یه سوال بی ربط،فرشید اعرابی چند تا آلبوم تا الان داده؟اسمشون؟
می خوام بخرم ببینم حال میکنم که دفعه بعدی بیام کنسرت یا نه...

ایشون تا حالا 2 تا البوم رسمی دادن بیرون
البوم اول <پنهان>و دومی <سکوت راوی>
من البوم سکوت راوی رو گوش دادم خیلی هم حال کردم
قسمت هایی از البوم ها تو سایت خودشون هست

alimetallica_2
Tuesday 17 May 2011, 02:19 PM
به نظر من آلبوم پنهان خیلی خیلی بهتره.
حتما گوش کنید.

HADILLICA
Tuesday 17 May 2011, 10:45 PM
خوب قیافت آشنا نبود، وگرنه من حتما میدیدمت چون ما هم تو محوطه ول میچرخیدیم. آشنا هم ای چند تایی دیدیم. :23:
:39:
:106: