PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ویولن قرمز(The Red Violin)

vioman
Thursday 10 May 2007, 02:08 AM
به نام او

با عرض سلام و ادب و احترام

در زیر توضیح کوتاهی درباره ?یلم ویولن قرمز(The Red Violin) می خوانید.امیدوارم برای شما جالب باشد.

"ویلن قرمز" محصول سال نود و هشت کانادا. داستان ?یلم اما برمی گرده به قرن ه?دهم در شهر سرمونا ایتالیا جایی که استاد نیکلا بوستی ویلنی رو برای پسر هنوز به دنیا نیامده اش می سازه. ?یلم ?رانسیس جرارد که ?یلم نامه هم از آن خودش هست، برای ما سرگذشت سیصد ساله این ویلن قرمز رو نقل میکنه سرگذشت شگ?ت انگیزی که ما رو به صومعه ای اتریشی و شهر وین نزد کودکی با استعداد و استادی سخت کوش، به شهر آکس?ورد نزد موزیسینی نابغه، دیوانه و معشوقش، به بندر شانگهای در زمان اوج خ?قان سیاسی و در نهایت به مونترال در کانادا نزد ساز شناسی خبره و حراجی بزرگی می بره
?یلم رو میشه تقریبا به پنج اپیزود جدا از هم در پنج شهر و لوکیشن نامبرده شده تقسیم کرد پنج اپیزودی که در نهایت زیبایی در کنار هم جای گر?تند تا داستان ویلن قرمز رو برای ما تعری? کنند... از نکات جالب ?یلم است?اده از زبان هر کشور برای اون قسمت هست به صورتی که مثلا در ایتالیا، ایتالیایی و در چین، چینی صحبت می شد و تمام ?یلم به زبان انگلیسی نیست. "ویلن قرمز" اولین ?یلم بعد از " خیال بزرگ" محصول 1937 هست که به بیش از چهار زبان ( در مورد این ?یلم پنج زبان ) دیالوگ دارد. همانطور که در تیتراژ ?یلم هم به هر پنج زبان عنوان ?یلم رو می بینیم.ویلن قرمز برنده بیست جایزه بین المللی از جمله یک اسکار شده است.خلاصه اینکه در دیدن این ?یلم شک نکنید.

منبع: You can see links before reply(باتشکر)

sara
Thursday 10 May 2007, 02:48 AM
من دیدمش خیلی جالبه یه ویولنی که همه رو به عرش می رسونه بعد باعث مرگشون می شه

Hes_r
Thursday 10 May 2007, 04:02 AM
تورو خدا کسی لینک دانلود ?یلمش رو گیر آورد بذاره

پاگانینی
Friday 19 October 2007, 10:08 PM
این فیلم نشون میده که وقتی کسی دلباخته ی ویولن شود فقط مرگ میتونه اونو ازش جدا کنه
نشون میده که ویولن با گذشت چند صد سال از عمرش هنوز قدرتمندترین است

ciity_night
Saturday 20 October 2007, 09:51 AM
آقا لطفا لینک دانلود فیلم و اگه دارین بزارین ممنون میشم
یا علی

Amir
Saturday 20 October 2007, 11:48 AM
من این فیلم رو دارم

اگه بچه های خوبی باشید آپلدش می کنم :bh

ciity_night
Thursday 25 October 2007, 07:50 AM
پس لینک فیلم چی شد آقا امیذ بزار دیگه
یا علی

hazrate_eshgh
Thursday 25 October 2007, 08:35 PM
من هم فیلم رو دیدم.این پسر کوچولوهه عجب استعدادی داشت.خصوصا تو پوزیسیون عالی میزد.مثل یه استاد.

hichnafar
Thursday 25 October 2007, 08:42 PM
سلام
من این فیلموندیدم ولی تعریفش روشنیدم ،امیرآقالطفا"لینکشوبذارید.
فیلم آوای قلب هاهم قشنگ هست درموردیه استادویولن خانم هست که کارشوبایه سری مشکلات توی یک مدرسه شروع می کنه پیشنهادمی کنم حتما"ببینید.(ببخشید موضوع منحرف شد)

akanani
Thursday 25 October 2007, 09:55 PM
دوستان من هم خیلی شنیده درباره این فیلم . لطفا هر کی می دانه چکونه می شه این فیلم را یافت یا کسی لینکش را داره لطف کنه بزنه

Amir
Thursday 25 October 2007, 09:58 PM
تو اینترنت نیست متاسفانه آپلد هم نمی تونم بکنم چون حجمش خیلی بالاست

این هفته میذارم تو فروشگاه

akanani
Thursday 25 October 2007, 10:08 PM
تشکر . هر وقت توی فروشگاه گذاشتین لطفا اطلاع دهید .

Majed
Saturday 27 October 2007, 08:07 AM
به زودی امیر جان در فروشگاه میذاره و میتونید خریداری کنید....

منتظر خبر در همین تاپیک باشید..

تاپیک قفل شد