PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : لطفا نظر بدید (نمونه کار تار)

koronzo_piti
Wednesday 27 October 2010, 09:52 AM
سلام دوستان ممنون میشم نظرتون رو یگید

بداهه نوازی توی اصفهان میگن البته چ
You can see links before reply

koronzo_piti
Wednesday 27 October 2010, 10:02 AM
You can see links before reply (You can see links before reply)

yade_ostad shahnaz
Wednesday 27 October 2010, 11:53 AM
با سلام
خوب بود ولي يكمي ايراد داشت
بدونه تعارف ميگم
خيلي خشك ساز ميزنيد - سعي كن يكمي با حوصله تر ساز بزني جون هنوز
پنجه و مضرابت ياري نميكنه كه اون چيزهايي كه تو ذهنته رو درست روي ساز پياده كني
شما سعي كن روي ريز هات خيلي كار كني و مضراب هاي چپ و راستت رو هم يواش تر بزن
بداهه پردازيت بد نيست
مطمعن باش اگه خوب تمرين كني يه استاد خوب ميشي

yade_ostad shahnaz
Wednesday 27 October 2010, 12:04 PM
راستي يادم رفت بگم ساز زدن شما اصلا سكوت نداشت
سكوت بين قطعه زيبايي خاصي داره

koronzo_piti
Wednesday 27 October 2010, 01:57 PM
مرسی دوست من ممنونم
راستش من هنوز کلاس نرفتم
یعنی شرایط مالی اجازه نداد که برم کلاس
وقتی می رم توی اموزشگاه ها می بینم یکی تار دستشه یکم حسرت می خورم
بعد میگه یک ساله داره میاد هنوز جای پرده ها رو نمی دونه
هنوز با چشم جای پرده ها رو نگاه می کنم
یکمی حسودیم

اما در کل مرسی دوست من خیلی لطف کردید
شما کتابی رو به من پیشنهاد نمی کنین؟
تا بتونم تنهایی کار کنم

Avazekhan
Wednesday 27 October 2010, 03:13 PM
سلام...
نواختن سازی که واقعا نواختنش کار هر کسی نیست بدون استاد تا حدودی قابل تحسینه...
اما فکر نمیکنم راه به جایی ببره...
در مورد اصفهان هم که گفته بودید ... بعضی جاها نزدیک میشد... اما بیشتر نزدیک به نوا بود....
فکر کنم کارهای استاد علیزاده رو زیاد گوش میدی...نه؟

koronzo_piti
Wednesday 27 October 2010, 06:03 PM
مرسی دوست من
درواقع یکی گفت اصفهان می زنی البته چون همش بداهه هست تغییر میکنه

نه متاسفانه من فقط یک کار از اقای علیزاده شنیدم اونم خیلی خیلی قدیمی بود

yade_ostad shahnaz
Monday 8 November 2010, 08:39 PM
سلام
بابا ایولا
بدون استاد اینجوری ساز میزدی؟
خیلی خوبه
دوست گلم شما باید حتما کتاب یک و دو هنرستان رو بزنی و بعدش میفتی توی سرازیری پیشرفت
اگه خواستی من کمت میکنم
یا حق

mohsen1706
Tuesday 23 November 2010, 07:07 PM
سلام ممنون که دعوتم کردید
اولا بسیار جای خوشحالی داره که شما بدون استاد دنبال کار رو گرفتی.
چندتا انتقاد و پیشنهاد دارم اگه قابل بدونی؟؟؟

در ادامه حرف های دوستان:مشکل کوک داشتی ، اصلا دستگاه اصفهان نبود ، انگشت گذاریت هم درست نیست ، خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی باید آلبوم گوش بدی البته نه فقط یک سبک(منظورم آلبوم ایرانیه)ریزهات بد نیست.
حتما حتما اگه با تئوری موسیقی آشنایی (وزن و کشش و ریتم و سکوت و شکل نتها و ....)همونطور که دوست عزیزم اشاره کرد با کتاب اول و دوم هنرستان شروع کن. حتما به یه جاهای خوبی میرسی من خیلی خوش بینم...

و اما در مورد استاد هم باید متذکر بشم که حتما در صورت امکان و علاقه پیش یه استاد برو.چون اگه درست شروع نکنی بعدها خیلی به مشکل بر میخوری . بلایی که سر من اومد این بود چندبار نحوه مضراب زدنم رو عوض کردم تا صدای درست و مورد انتظارم رو از تار بشنوم.خوب منم استاد نداشتم ولی شبانه روز تلاش کردم و بعد 6 سال تازه شدم این!!!!!!!! میتونی به کارهایی که تو همین سایت گذاشتم گوش بدی.

پس به توصیه ام گوش بده تا تجربه منو دوباره کسب نکنی(درجا نزنی) !!!!!!!!!!

koronzo_piti
Tuesday 23 November 2010, 07:12 PM
سلام ممنون که دعوتم کردید
اولا بسیار جای خوشحالی داره که شما بدون استاد دنبال کار رو گرفتی.
چندتا انتقاد و پیشنهاد دارم اگه قابل بدونی؟؟؟

در ادامه حرف های دوستان:مشکل کوک داشتی ، اصلا دستگاه اصفهان نبود ، انگشت گذاریت هم درست نیست ، خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی باید آلبوم گوش بدی البته نه فقط یک سبک(منظورم آلبوم ایرانیه)ریزهات بد نیست.
حتما حتما اگه با تئوری موسیقی آشنایی (وزن و کشش و ریتم و سکوت و شکل نتها و ....)همونطور که دوست عزیزم اشاره کرد با کتاب اول و دوم هنرستان شروع کن. حتما به یه جاهای خوبی میرسی من خیلی خوش بینم...

و اما در مورد استاد هم باید متذکر بشم که حتما در صورت امکان و علاقه پیش یه استاد برو.چون اگه درست شروع نکنی بعدها خیلی به مشکل بر میخوری . بلایی که سر من اومد این بود چندبار نحوه مضراب زدنم رو عوض کردم تا صدای درست و مورد انتظارم رو از تار بشنوم.خوب منم استاد نداشتم ولی شبانه روز تلاش کردم و بعد 6 سال تازه شدم این!!!!!!!! میتونی به کارهایی که تو همین سایت گذاشتم گوش بدی.

پس به توصیه ام گوش بده تا تجربه منو دوباره کسب نکنی(درجا نزنی) !!!!!!!!!!

مرسی دوست من

ممنون که توضیح دادید برام
سعی می کنم تا زمانی که تهرانم پیش یه استادی برم
ممنون که کارم رو گوش داد
مرسی از شما

Dj_MAN
Tuesday 23 November 2010, 08:50 PM
چرا اینقدر سریع میزنی ...تو توی این سطح فقط باید تک نت بزنی ... زیاد به تکنیک فکر نکن ... فعلا سعی نکن قشنگ بزنی هرطور که شده ... فقط سعی کن درست بزنی ... هنوز دستت برای اینجور زدن مهارت نداره ... اگه همین حالا حالا ها کلاس نری دست و پنجت خراب میشه ... من سنتور میزدم به صورت خودآموز سه سال .. وقتی رفتم کلاس استادم بهم گفت هر چی توی ذهنته بنداز دور .. به من گفت از نظر من هیچ بلد نیستی و واقعا هم همینطور بود .. چون وقتی نتها و تکنیک ها رو یاد گرفتم فهمیدم که واقعا داشتم خودمو گول میزدم ... فقط شما یه پله جلوتری و اون هم اینکه جای نتها رو میدونی و زیاد کلافه نمیشی زمانی که بهت بگن فلان نت رو روی ساز بزن .. همین ... هرچه زودتر برو کلاس .. اصلا اگه قبل از کلاس رفتن ساز نزنی بهتره .... ولی استعداد خیلی خیلی خوبی داری ... حیفه اینجوری ... نمیخوام ناراحت بشی ولی شما فقط داری ادای تار زدن رو در میاری و فقط خودت از شنیدن چیزی که میزنی لذت میبری . اون هم بدلیل استعدادیه که داری .... برو کلاس تازه میفهمی یه من ماست چقدر کره داره ...

aidin2008
Sunday 2 January 2011, 03:59 PM
فقط تمرین کن تــــــــــــــــــــــــ ــمــــــــــــــــــــــ ــــــــــریـــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ن .

koronzo_piti
Sunday 2 January 2011, 04:02 PM
سازو بوسیدیم کذاشتیم کنار

Avazekhan
Sunday 2 January 2011, 04:10 PM
پس چرا؟

Amir
Sunday 2 January 2011, 04:35 PM
سازو بوسیدیم کذاشتیم کنار

سلام

اومدم پست بزنم نمونه کار رو انتقال بدید به بخش نمونه کارها این پست را دیدم کلا خرد تو ذقم !

حیفه عزیز ساز می تونه بهترین دوست و همدم تنهایی و مشکلات باشه حتی قیژ قیژش

Naghshava
Sunday 2 January 2011, 06:25 PM
سلام دوست عزيز.... در كل ساز زدنت خوب بود اونم بدون رفتن به كلاس.... اما نظر دقيقي نميشه داد چون معمولا از لحاظ فني بررسي ميكنيم نمونه ي كارهارو و كارشماهم چون خيلي خام هست و اصولي كار نكردي نميشه دربارش نظر فني داد....
فقط دوستانه بهت توصيه ميكنم اگه علاقه اي داري كه حتما هم داري كه تونستي تا اين مرحله صداي ساز رو دربياري بايد زير نظر يه استاد كار كني.... بعد از يه مدتي كه خودت ساز ميزني حتي اگه بتوني خوب هم به قول دوستان و اطرافيانت صداي سازت رو دربياري ممكنه از لحاظ دست گرفتن ساز و انگشت گذاري اشتباهاتي داشته باشي كه بعدا اصلاح كردنش خيلي سخت بشه..... اينها همه مسائل مهميه كه بايد بهش توجه كني
درسته آموزش موسيقي هزينه داره.... اما اگه واقعا عاشقش باشي همه ي استادها و كلاس هاي موسيقي شهريه هاي زياد و بالايي هم ندارند... خصوصا اگه معلمي واقعا علاقه و عشق تورو ببينه سعي ميكنه كه كمكت كنه...
اگر دوست داشته باشي من در تهران كلاس موسيقي دارم و تدريس ميكنم مي تونم در ياد گرفتن تار كمكت كنم...

koronzo_piti
Monday 3 January 2011, 09:13 PM
حقیقتش دوستان من نمی دونم از کجا بگم
با اینکه خیلی علاقه دارم ولی بعضی از استادم یه طوری رفتار کردن که کلا خورد تو ذوقم 1 ماه دارم به یه استاد تار می گم بیا دست منو ببین درسته یا نه اگه نبود خب بگو
نمیگه حتی براش هم مهم نیست با تارم که می رم پیش میگه کار دارم

الان خیلی وقته که تارم رو حتی کوک نکردم چه برسه بخوام بزنم
حالا به واسطه این که استاد تار هست چرا باید اینطور با من رفتار کنه؟
اینقدر تو سری دارم می خورم که حتی واسه دلم هم نمی تونم ساز بزنم

koronzo_piti
Monday 3 January 2011, 09:13 PM
نقش اوا دوست من شما لطف دارین ممنونتون میشم