PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : violon

danger9597
Thursday 2 November 2006, 07:46 AM
سلام
واقعا سایتتون عالیه
من یه سوال دارم اگه میشه راهنماییم کنید
همونطور که اون د?عه گ?تم من 18 سالمه و پشت کنکوریم خیلی ها میگن بیخیال ویولون بشم :cry: ولی خودم علاقه دارم :wink: می خواستم ببینم که من در روز چقدر باید تمرین داشته باشم :?: و حدودا چقدر طول میکشه که ویولون رو خوب یاد بگیرم :?: راستی به نظر شما من برم ویولون یا نه؟؟؟ :!: :!: :!:

Amir
Thursday 2 November 2006, 11:55 AM
سلام دوست عزیز

ویولن ساز بسیار سخت و مشکلی است

با توجه به سنتان اگر بخواهید این ساز را به صورت حر?ه ای بزنید باید بین 2 تا 5 ساعت در روز
تمرین کنید

با تمرین و پشتکار و دقت می تونید به نتیجه برسید

ولی به یاد داشته باشید که راه سختی را انتخاب کرده اید ولی با تلاش و کوشش می تونید
مشکلات رو از سر راهتون بردارید :)

Hes_r
Thursday 2 November 2006, 12:01 PM
سلام
واقعا سایتتون عالیه
من یه سوال دارم اگه میشه راهنماییم کنید
همونطور که اون د?عه گ?تم من 18 سالمه و پشت کنکوریم خیلی ها میگن بیخیال ویولون بشم :cry: ولی خودم علاقه دارم :wink: می خواستم ببینم که من در روز چقدر باید تمرین داشته باشم :?: و حدودا چقدر طول میکشه که ویولون رو خوب یاد بگیرم :?: راستی به نظر شما من برم ویولون یا نه؟؟؟ :!: :!: :!:

سلام دوست عزیز به سایت نت آهنگ خیلی خوش اومدی امیدوارم که یه پای ثابت سای شی :wink:

ببین عزیز اگه به شما میگن که چون 18 سالته بی خیال ویولن شی چون ویولن سازیه که اگه بخوای توش حر?ه ای شی حد اقل حداقل باید روزی 1 ساعت تمرین کنی البته هر چه بیشتر بهتر .

اما اینکه علاقه داری عالیههههههههههههه چون اگه علاقه نداشته باشی عمرا بتونی ویولنیست شی :)

اگه بخوای ویولن رو خوب یاد بگیری و استاد شی اگه بدون وق?ه بری و هر روز تمرین کنی و علاقه داشته باشی حد اقل حداقل 6-7 سال طول میکشه

حتما اگه شرایطشو داری برو چون سلطان سازاست

danger9597
Saturday 4 November 2006, 07:23 AM
سلام
mer30 از اینکه خیلی زود جوابمو دادین من تصمیم گر?تم که بی خیال ویولون بشم چون خیلی طول میکشه (6-7 سال :( :cry: :( :cry: :( :cry: :( :cry: :( :cry: :( :cry: )
ولی می خواستم بدونم درباره گیتار هم وضع همینه
:?: :?: :?: :?: :?:
بازم میگم سایتتون عالیه

Amir
Saturday 4 November 2006, 08:04 AM
سلام

گیتار از ویولن خیلی ساده تره

یادگیریش آسون تره

اگه می خواید زود به نتیجه برسید گیتار و انتخاب کنید :)

Hes_r
Saturday 4 November 2006, 01:19 PM
آقای دنجر به قول یه ضربالمثل هر چقد بیشتر زحمت بکشی بیشتر نتیجه میگری

واسه همینه که باید واسه ویولن 6-7 سال زحمت بکشی

اما گیتار اصلا اینطور نیست و خیلی خیلی سادهتره

یعنی شاید شما2- ساله یه گیتاریست عالی شید

و حتی با تمرین بیشتر زودتر هم بتونید

ولی هیچی وبیولن نمیشه :lol:

با تشکر : حسام :wink:

soheil hoseini
Thursday 9 November 2006, 11:35 PM
دوستان خوبم کمی تامل کنید چرا اینقدر زود به نتیجه میرسید
?اکتور های یاد گر?تن ساز این نیست، هر سازی اگر حر?ه ای بشه مدت زمان مخصوص خود را می طلبه، همهء ساز ها زیبا و پیچیده هست، در آموزش گیتار هم اگر حر?ه ای باشد حتما حد اقل روزی 4 تا 5 ساعت تمرین درست نیاز دارد، ویالن را هم با روزی نیم ساعت تمرین میشود زد، اما یه ضرب المثل قدیمی میگه ( گنج خواهی در طلب رنجی ببر * خرمنی می بایدت تخمی بکار) در ضمن هد? مهمه برای شکار بهترین، البته باید دید گنج شما چیه؟
با تشکر

danger9597
Friday 10 November 2006, 08:29 AM
سلام
واقعا ممنونم
من روی حر? شما ?کر کردم تصمیم گر?تم امسال خوب درس بخونم که توی شیراز قبول بشم و بعد هم برم کلاس ویولون :P
با تشکر از شما
رضا

Hes_r
Friday 10 November 2006, 10:05 AM
دوست عزیز به نظر من بهترین تصمیم رو گر?تی و هیچ وقت پشیمون نمیشی

ایشالله مو?ق باشی : حسام :wink:

danger9597
Saturday 11 November 2006, 07:03 AM
من میخواستم بعد از کنکور برم ولی می بینم که طاقت نمیارم تا کنکور صبر کنم اصلا وقتی ویولون گوش میدم یه جوری میشم نمی دونم باید چی کار کنم :cry:
کمکم کنید
دارم ا?سردگی میگیرم :( :( :( :(

Amir
Saturday 11 November 2006, 11:46 AM
ویولن تا 2 سال اول اون صدایی رو که می شنوی و خوشت میادو نمی ده

اگه تحمل صدای خشن شو داری بخر :)

Hes_r
Saturday 11 November 2006, 11:50 AM
من با حر? آقاق امیر موا?قم ویولن تا چند وقت صدای خوب نمیدهع ولی به نظر من تا 6-7 ما صدای خوب نمیده .

آقا دنجر اگه انقد ویولن رو دوست داری میتونی با تنظیم وقتت کارای اضا?ی مث دیدن تلویزیون یا زیاد اینترنت اومدن رو کنار بذاری

و با روزی 1 ساعت تمرین از همین الان بری کلاس

ولی باید یادت باشه که باااااااااید وقتتو تنظیم کنی

قربانت : حسام :wink:

danger9597
Saturday 11 November 2006, 06:42 PM
mer30 واقعا ممنونم به احتمال زیاد میرم کلاس و وقتمو تنظیم میکنم
راستی من حدود 1 سال هم د? ر?تم آیا د? میتونه مؤثر باشه توی پیشر?تم :?:
و آیا کسی هم بوده که ویولون رو کمتر از 6-7 سال یاد گر?ته باشه
با تشکر از شما مدیران ?عال مهربان خوب دلسوز و..................... :wink: ..............................................

danger9597
Saturday 11 November 2006, 06:47 PM
سلام ببخشید یه سوال دیگه امکان داره توی 6-7 ماه اول به خاطر صدای ... ویولون من دلسرد بشم
و چقدر طول میکشه که ترانه های تو?ان وشیراز رو یاد بگیرم
بازم ممنونم

Hes_r
Saturday 11 November 2006, 09:24 PM
mer30 واقعا ممنونم به احتمال زیاد میرم کلاس و وقتمو تنظیم میکنم
راستی من حدود 1 سال هم د? ر?تم آیا د? میتونه مؤثر باشه توی پیشر?تم :?:
و آیا کسی هم بوده که ویولون رو کمتر از 6-7 سال یاد گر?ته باشه
با تشکر از شما مدیران ?عال مهربان خوب دلسوز و..................... :wink: ..............................................

عزیزم اول بگم که پستتو ویرایش کردم با اجازت چون تعداد زیاد ضربدر سیستم ص?حه رو به هم ریخت

نمیدونم که د? کمک میکنه یا نه ولی اگه من بخوام بهت پیشنهاد کنم میگم این آموزشی که توی اول سایت تو قسمت آموزش نوشتم و آقا امیر گذاشته رو ببین حتما کمکت میکنه

ولی تا تمرین نکنی هیچی به هیچی

والا این که هر کی تو چه مدت یاد بگیره به هوش و استعدادش همچنین به مدار تمرینش و هم به استادش بستگی داره .

داداش خوب هندونه میذاری زیر بقلم ها :lol:

قربونت داداش : حسام :wink:

Hes_r
Saturday 11 November 2006, 09:29 PM
سلام ببخشید یه سوال دیگه امکان داره توی 6-7 ماه اول به خاطر صدای ... ویولون من دلسرد بشم
و چقدر طول میکشه که ترانه های تو?ان وشیراز رو یاد بگیرم
بازم ممنونم

اگه اراده ی قوی داشته باشی دلسرد نمیشی مطمئن باش

والا من تا حالا این آهنگا رو نشنیدم اطلا ندارم ولی یه بار نتش رو گذری دیدم ?ک کنم خود من بعد 8-9 ماه میتونستم اونو بزنم حالا شما رو نمیدونم

danger9597
Sunday 12 November 2006, 07:24 AM
بازم ممنونم
آموزش هم عالی بود
راستی ص?حه 1 خودتون بخونید
گ?تین میتوانید آنها را در شکل بعد میبینید
البته محتوی مهم تر هست
راستی کامل ترم میشه؟
:P
با تشکر
رضا :wink:

Hes_r
Sunday 12 November 2006, 11:34 AM
بازم ممنونم
آموزش هم عالی بود
راستی ص?حه 1 خودتون بخونید
گ?تین میتوانید آنها را در شکل بعد میبینید
البته محتوی مهم تر هست
راستی کامل ترم میشه؟
:P
با تشکر
رضا :wink:

منظورتو خوب متوجه نشدم

در مورد کامل شدن آموزش هم باید بگم من الان چند وقته که امیر آقا رو نمیبینم هر وقت هم تو یاهو آنلاین میشه متاس?انه بیزی هست من هم نمیتوئنم مزاحمش بشم :oops:

ولی من خودم دوست دارم این آموزش رو کامل کنم میخوام ازش بپرسم اگه که ایشون قصد نداره قسمت دوم رو بنویسه خودم شرو کنم به نوشتن قسمت دوم

Amir
Sunday 12 November 2006, 02:15 PM
از حسام عزیز ممنون که اینقدر به ?کر سایت هست

آموزش ها صددرصد روز به روز کامل تر می شه

شما کاربر عزیز اگه بخوای آهنگ طو?ان رو بزنی به نظر من باید حداقل 6 - 7 سال ساز بزنی

من خودم بعد از 4 - 5 سال ?قط خط اولشو می تونم بزنم

ولی شیرازو بعد از 3 - 4 سال می تونی بزنی

مو?ق باشی :)

Hes_r
Sunday 12 November 2006, 02:26 PM
امیر جون چنین سایت خوبی ?کر کردن هم داره

ولی در مورد آهنگا

جدی که نمیگی ؟؟

من خودم الان ر?تم دیدم اونا رو

باور کن من شیراز رو بعد 5-6 ماه میزدم

ولی خوب تو?ان رو نه سخته

ممنون : حسام :wink:

Amir
Sunday 12 November 2006, 02:30 PM
من خودم اون شیرازی که تو دیدی رو بعد از 4 ماه زدم

شیراز اصلش خیلی سخت تره -- همش پوزیسیونه یه عالمه هم زینت داره -- :)

Hes_r
Sunday 12 November 2006, 03:02 PM
دادا نمیشه که نت سختش رو بهم بدی ؟؟؟؟

خیلی دوست دارم :oops: :oops:

قربونت : حسام :wink:

soheil hoseini
Sunday 12 November 2006, 06:06 PM
اول تبریک میگم به خاطر د? نوازی شما و اینکه اگر طبع یک د? نواز رو داشته باشید میتونه تو ضرب آهنگ و آرشه کشی کمکت کنه و این رو بدون دوست من که مدت زمان زیاد مهم نیست راه و عمل مهمه، مثلا خیلی از نوازنده های بنام ایران زمین ما از 7 سالگی شروع کردن و در 10 ساله گی قطعاطی رو ساختند (?راموش نکن که ساختن نه تنها نواختن) که از جملهء آثار ?اخر موسیقی اصیل ایران به حساب میاد، و در آخر این هوش و دقت شماست که به شما این امکان رو میده، هر د?عه که سازت رو که تو دستت میگیری یک نقص رو از کارت برطر? کرده باشی
به اومید کامیابی تمامی هنر مندان ایرانی

mheydari
Saturday 22 January 2011, 11:40 AM
آقا این حرفارو ول کن که سخته یا حتمن باید روزی انقد کار کنی، اگه واقعا ویولنو دوس داری برو پیش یه استاد خوب و شروع کن. اگه واقعا علاقه مند باشی هر جور شده ادامه میدی. خود من همین الان چون تا 7شب سر کارم شبا تا 12،1 تمرین میکنم چون واقعا عاشق سازم هستم. هیچ وقت بخاطر آسون یا سخت بودن سازیو انتخاب نکن .

TurkOghlan
Saturday 22 January 2011, 12:22 PM
آقا این حرفارو ول کن که سخته یا حتمن باید روزی انقد کار کنی، اگه واقعا ویولنو دوس داری برو پیش یه استاد خوب و شروع کن. اگه واقعا علاقه مند باشی هر جور شده ادامه میدی. خود من همین الان چون تا 7شب سر کارم شبا تا 12،1 تمرین میکنم چون واقعا عاشق سازم هستم. هیچ وقت بخاطر آسون یا سخت بودن سازیو انتخاب نکن .
شرمنده
ممنون که به پستا جواب می دین. ولی بهتره یه نگاهی هم به تاریخشون بندازی