PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گوشه هشتری

ali3tar
Tuesday 2 November 2010, 11:46 PM
با سلام خدمت دوستان...
من یه جثارتی کردم و یک نمونه کار گذاشتم...:9:
این نمونه کار ،گوشه هشتری هستش در دستگاه شور:21ox66r:
از دوستان میخوام که لطف کنن گوش بدن و بی زحمت نظر با ارزششون رو بدن:39:
خیلی ممنون...

ali3tar
Tuesday 2 November 2010, 11:56 PM
ببخشید من چون تازه عضو شدم زیاد وارد نیستم...
قسمت دانلود تو قسمت قبلی نیومده بود...
You can see links before reply
:9:

AliB
Wednesday 3 November 2010, 11:30 AM
دوست خوبم من کارت رو گوش دادم.
نمی دونم چند وقته ساز میزنی و اما نکات:
اولین مساله اینکه سازت کوک نیست و احتمالا فواصلش هم میزون نیست و این خیلی برای گوش شنونده ای که آشناست با موسیقی آزار دهنده است پس اولین قدم تنظیم کوک ساز و فواصلش به نحو دقیق هست که برای جا انداختنش از دیاپازون و یا تیونر حتما بهره بگیر.
مورد دوم این هست که شما ذکر کردی گوشه ی هشتری البته در مفهوم عامش غلط نیست چون وقتی در ردیف ذکر شده یکی از گوشه ها می تونه محسوب بشه اما با این تبصره که گوشه ی ضربیه و معمولا میگن رنگ هشتری نه گوشه ی هشتری .
مورد بعدی این هست که شما کلا پایین دسته زدی این رنگ رو که باز غلطه و باید از بالا دسته اجرا کنی ! اگر دقت کنی یک عدد هشت انگلیسی زیر کلید سل هست که یعنی از یک اکتاو بم تر اجرا کنید .
در کل موفق باشی و امیدوارم این موارد رو اصلاح کنی و دوباره همین کار رو بگذاری .

ali3tar
Wednesday 3 November 2010, 09:56 PM
دوست خوبم من کارت رو گوش دادم.
نمی دونم چند وقته ساز میزنی و اما نکات:
اولین مساله اینکه سازت کوک نیست و احتمالا فواصلش هم میزون نیست و این خیلی برای گوش شنونده ای که آشناست با موسیقی آزار دهنده است پس اولین قدم تنظیم کوک ساز و فواصلش به نحو دقیق هست که برای جا انداختنش از دیاپازون و یا تیونر حتما بهره بگیر.
مورد دوم این هست که شما ذکر کردی گوشه ی هشتری البته در مفهوم عامش غلط نیست چون وقتی در ردیف ذکر شده یکی از گوشه ها می تونه محسوب بشه اما با این تبصره که گوشه ی ضربیه و معمولا میگن رنگ هشتری نه گوشه ی هشتری .
مورد بعدی این هست که شما کلا پایین دسته زدی این رنگ رو که باز غلطه و باید از بالا دسته اجرا کنی ! اگر دقت کنی یک عدد هشت انگلیسی زیر کلید سل هست که یعنی از یک اکتاو بم تر اجرا کنید .
در کل موفق باشی و امیدوارم این موارد رو اصلاح کنی و دوباره همین کار رو بگذاری .

سلام..
آقای بدری ممنون از این که وقت گذاشتید...
من نت این گوشه(یا به قول شما رنگ)رو از کتاب ردیف نوازی میرزا عبدالله(تالیف مهرداد ترابی) کار کردم...
توی این نت من نه علامت یک اکتاو بم تر رو دیدم ، نه نتی روی بالا دسته...:40:
نمیدونم:40:
آخه من چند جا این رو شنیدم ...
همینجوری بوده...:39:
به هر حال ممنون از توضیحاتتون...:27:

AliB
Wednesday 3 November 2010, 11:02 PM
سلام..
آقای بدری ممنون از این که وقت گذاشتید...
من نت این گوشه(یا به قول شما رنگ)رو از کتاب ردیف نوازی میرزا عبدالله(تالیف مهرداد ترابی) کار کردم...
توی این نت من نه علامت یک اکتاو بم تر رو دیدم ، نه نتی روی بالا دسته...:40:
نمیدونم:40:
آخه من چند جا این رو شنیدم ...
همینجوری بوده...:39:
به هر حال ممنون از توضیحاتتون...:27:

علی جان سلام
خدمت شما عرض کنم پس شما از همه جا شنیدی جر منبع اصلی! یعنی کتاب ردیف میرزا عبدالله به نگارش داریوش طلایی و اجرای خود استاد طلایی!
شما مراجعه ای به اونجا بکن متوجه عرض من میشی .
حالا زحمت بکش اون رو گوش بده و دوباره بالادسته بزن و بذار اینجا تا ببینیم چه میکنی.
موفق باشی .

ali3tar
Thursday 4 November 2010, 11:41 AM
علی جان سلام
خدمت شما عرض کنم پس شما از همه جا شنیدی جر منبع اصلی! یعنی کتاب ردیف میرزا عبدالله به نگارش داریوش طلایی و اجرای خود استاد طلایی!
شما مراجعه ای به اونجا بکن متوجه عرض من میشی .
حالا زحمت بکش اون رو گوش بده و دوباره بالادسته بزن و بذار اینجا تا ببینیم چه میکنی.
موفق باشی .

آقای بدری متاسفانه من به کتاب و نوازندگی استاد طلایی دسترسی ندارم:18:
شما منبعی تو اینترنت سراغ دارید؟؟؟؟
ممنون میشم....:am:21ox66r:

AliB
Thursday 4 November 2010, 01:10 PM
آقای بدری متاسفانه من به کتاب و نوازندگی استاد طلایی دسترسی ندارم:18:
شما منبعی تو اینترنت سراغ دارید؟؟؟؟
ممنون میشم....:am:21ox66r:

والا تو اینترنت که منبعی سراغ ندارم ! حالا اگر وقت کردم همین رنگ رو براتون آپلود می کنم.

ali3tar
Thursday 4 November 2010, 01:30 PM
والا تو اینترنت که منبعی سراغ ندارم ! حالا اگر وقت کردم همین رنگ رو براتون آپلود می کنم.
زحمت میکشید؛
ممنون میشم.:am