PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تكنوازي تار (دستگاه اصفهان _درآمد و سوز و گداز)

Naghshava
Wednesday 3 November 2010, 02:58 PM
اينم قسمتي از تارنوازي من....خوشحال ميشم نظرتون رو در باره ي سازم بشنوم.

You can see links before reply

Acoustic
Wednesday 3 November 2010, 03:03 PM
به به . زیبا بود . من که تخصصی ندارم در تار ولی خیلی زیبا نواختید . کیفیت هم 20 !

با چی رکورد کردی ؟

Naghshava
Wednesday 3 November 2010, 03:08 PM
دوست عزيز ممنون از نظرتون.... اين كار بخشي از آلبومي هست كه در دست انتشار دارم و ضبط اون در استوديو انجام گرفته.

Moory
Wednesday 3 November 2010, 03:10 PM
دوست عزیز خیلی خوب بود موفق باشی.

Naghshava
Saturday 6 November 2010, 06:01 PM
moory جان ممنون از نظرت....

Kamanche
Sunday 7 November 2010, 12:11 AM
سلام
بسیار زیبا . دست شما درد نکنه .در دل شب گوش دادیم و لذت بردیم .
در مورد تار که ما تخصصی نداریم و صلاح نیست حرفی بزنیم .
فقط باید گفت باز هم از این کارها بکنید .
پیروز باشید . سپاس

rahim_nikzad550
Sunday 7 November 2010, 06:26 AM
اينم قسمتي از تارنوازي من....خوشحال ميشم نظرتون رو در باره ي سازم بشنوم.

You can see links before reply
درود بر شما
زیبا بود، شبیه به محمد رضا لطفی ساز میزنی...اگه یه کم بهش رنگ و لعاب بدی بهتر میشه...مثلا با ویبره یا مالش خرک....ولی در کل خوبه...موفق باشی...

Naghshava
Sunday 7 November 2010, 03:05 PM
kamanche جان ممنون از لطفت... شما خودت صاحب نظري....
rahim جان ما كجا و لطفي كجا؟ در كل از ويبره و مالش من زياد استفاده مي كنم توي اين قطعه هم استفاده كردم اما خوب بالاخره ملاحت ساز اساتيد اول از همه به زماني هست كه طي كردند و بعد هم به آتشي كه درونشونه....ماراه درازي در پيش داريم....بازهم از نظرت ممنون.

mahbobeh_r
Sunday 7 November 2010, 03:35 PM
خوب من با اجازتون بار دومه که دارم تکنوازیو گوش میدم.
دست و پنجتون درد نکنه زیبا بود و فیض بردیم
امیدوارم درتمامی مراحل موفق باشید و شاهد موفقیتهای عالی شما در عرصه موسیقی باشیم

yade_ostad shahnaz
Sunday 7 November 2010, 06:25 PM
با سلام
خیلی خوب بود ولی یکم خشک ساز میزنید که اونم انشالله درست میشه
احساس میکنم سیم بم سازتون یکم ضخیمه و اگر برای سازتون از سیم بم نازکتر استفاده کنید فکر کنم خیلی صدای سازتون بهتر بشه
ببخشید اگر ایراد گرفتم
خیلی خوب بود
یا حق

Naghshava
Wednesday 10 November 2010, 03:04 PM
ممنون از لطفتون محبوبه خانم...منم براي شما آرزوي موفقيت و شادي دارم.

nima_khan
Thursday 11 November 2010, 07:14 AM
سلام

دوست عزیز سیم بم شما کوک نیست، سازتون رو باید بدید رگلاژ کنن چون پردهاتونم تنظیم نیست.
موفق باشید.

Naghshava
Sunday 14 November 2010, 01:48 PM
سلام

دوست عزیز سیم بم شما کوک نیست، سازتون رو باید بدید رگلاژ کنن چون پردهاتونم تنظیم نیست.
موفق باشید.

در اين قطعه بسته به سليقه و علاقه كوك بالايي رو انتخاب نكردم.... و يكي از دلايلي كه به نظر صداي سيم بم زيادي بم هست همين انتخاب كوك هست..... خيلي ها صداي بم دوست دارند و خيلي ها زير من كلا با كوك هاي بالا خيلي حال نمي كنم....
در رابطه با رگلاژ اگه منظورتون تنظيم فاصله پرده هاست بايد بگم كه ساز رو خودم تازه تنظيم كردم.... پرده هاش كاملا دقيق هست و با دياپازون هر كدوم رو تنظيم ميكنم اما در تنظيم ربع پرده ها چندان تابع دياپازون نيستم و بسته به حال و هواي قطعه كمي كم تر يا بالاتر ميگيرم اين دليل ناكوكي نيست.... بلكه سليقه ي شخصي هست.
منظورتون رو از رگلاژ متوجه نشدم....اما به هرحال از نظرتون ممنون خوشحال ميشم خصوصا اگه نقدي باشه اما روي حساب....مثلا اگر احيانا قسمتي فالشي داره گفته بشه .... يا پرده اي به نظرتون خارج از فاصله ي دستگاه درنظرگرفته شده اگه صدا ميده .... اينطور انتقادهاي خوب باعث بهتر شدن كار ميشه....

koronzo_piti
Sunday 14 November 2010, 02:48 PM
د.وست من دست تون درد نکنه
کاش این گونه نمی کرد دنیا با ما
دست مارو خالی نمی زاشت
وگرنه خیلی دوست داشتم برم کلاس تار

Gilda
Thursday 2 December 2010, 06:51 AM
دست وپنجت درد نکنه
خیلی زیبا نواختی

mohsen1706
Saturday 4 December 2010, 09:26 PM
سلام
آفرین خیلی خوب ساز میزنی منم نظر دوستمون رو که در مورد کوکت بود رو داشتم که توضیح دادین.اگه اشتباه نکرده باشم کوکتون #A بود این کوک برای تار تقریبا خیلی بمه و نمیشه اون ظزافت تار رو توش حس کرد.نهایتا باید B کوک بشه.و درمورد ساز زدنتون اینکه حرکت دستتون روی خرک و دسته خیلی خوبه جسارتا در فرودتون من بیشتر به همایون شبیه کردم تا اصفهان باز میگم نظر شخصیه.
ممنون

justbadie
Saturday 4 December 2010, 10:18 PM
خوبه.
اهنگ ساز اشنا نداری شما که یه کارهایی باهم انجام بدیم.
من هم اواز سنتی میخونم.

Naghshava
Monday 6 December 2010, 03:06 PM
سلام دوست عزيز.... چرا آهنگ ساز هاي خوبي رو ميشناسم ....هم اهنگ ساز و هم تنظيم كننده.... اگه كاري براي اركستراسيون يا تنظيم داشتيد خوشحال ميشم كمكتون كنم....
خيلي خوشحالم كه شما هم اهل موسيقي و اواز هستيد....دوست داشتي يه قرار بزاريم بشينيم باهم بزنيم و بخونيم.

justbadie
Wednesday 8 December 2010, 08:10 AM
شما اهل کجایید.:22:

Naghshava
Friday 10 December 2010, 07:18 PM
تهران...

justbadie
Friday 10 December 2010, 10:53 PM
من اصفهانی هستم. باید جیکار کنیم که بتونیم همدیگه رو ببینیم.:39:

Naghshava
Saturday 11 December 2010, 03:38 PM
كار سخت شد......نمي دونم ظاهرا راهمون خيلي دوره از هم.

Naghshava
Friday 17 December 2010, 10:49 PM
من اصفهانی هستم. باید جیکار کنیم که بتونیم همدیگه رو ببینیم.:39:

من يه تعدادي كار آماده دارم كه قصد داشتم با صداي يكي از دوستانم كه خواننده هستش منتشرش كنم بصورت آلبوم.... اگه براتون مقدوره يه نمونه از صداتون برام بفرستيد شايد از لحاظ جنس و كوك به كار ما خورد و تونستيم باهم همكاري كنيم اونوقت يه فكري در باره ي راه و دوري هم ميكنيم...

ali-1356
Saturday 18 December 2010, 08:53 AM
با چه حال و حسه زيبايي نواخته شده
دورود بر تو اي دوست هنرمند

bourse
Saturday 18 December 2010, 11:49 AM
سلام
درکل خوب بود ولی به نظر من سیم بم یه خورده به فالشی میزد و در شروع بعضی از جمله ها از دراپ دستفاده میکردی بهتر میشد.
موفق باشی

bourse
Saturday 18 December 2010, 12:35 PM
سلام
به نظر من سیم بم کمی به فالشی میزد و بهتر بود در شروع بعضی از جملات از دراپ استفاده میکردی فکر کنم قبلا سه تار میزدی چون هنوز هم بیشتر جملات شبیه جمله های سه تار بوده
موفق باشی