PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : " پاییزهای من بی تو " کاری جدید از Dj MAN

Dj_MAN
Thursday 4 November 2010, 10:18 PM
سلام به همه دوستان ..... یه کار جدیدا ساختم ... چون سفارش یکی از دوستان بود می خواستم اشکالاتشو بهم بگید لطفا
توی این ترک من از پیانو استفاده زیادی کردم . و اعتراف اینکه لایو رکورد نشده بلکه از پیانوی halion one استفاده کردم و کوانتایز شده . تمام سازها Vst هستن و نت دهی شدن نتهاشم موجود هست !
از گیتار الکتریک استفاده کردم ... گیتار الکتریک نکسوس هست با افکت گیتار پاپ Native Instruments Guitar Rig که دستکاری هم شده ... دوستان نوازنده گیتار الکتریک به دل نگیرن چون اولا نوازنده خوب گیرم نیومد دوما دیگه بهتر از این نشد درش بیارم . تمام تلاش خودم رو کردم که شبیه باشه
توی این کار با وجود ریتمیک بودن تلاشم این بود که اون احساسی که باعث شد این کار شروع بشه حفظ بشه پس شاید یه درونمایه های اندوهناک درون این تراک ببینید که آگاهانه بوده
ریتم کار معمول نیست و با ریت 101 و 8/8 ساخته شده
درامز از 4 hip hap kit هالیون هست و بیس رو از تریلوژی و سمپل Modern 4 string استفاده کردم
استرینگها کار Proteos VX هست که به صورت مولتی ترک استفاده شده
ممنون از دانلودتون و البته نظرتون ..... درود

You can see links before reply

f_poriya
Friday 5 November 2010, 12:07 AM
سلام
شاید من اولین نفر باشم که دانلود کردم . من خیلی باش حال کردم . توپ توپ بود . خسته نباشید

Acoustic
Friday 5 November 2010, 12:24 AM
اولا اینکه خیلی ممنون که کامل توضیح میدی که توی کارت از چه چیزایی استفاده کردی ...

خوب حالا با تجربیات کمی که دارم چند تا مورد هست میگم و البته این نظر شخصی من هست .

کارت خوب بود و به نظر من این همه زحمت که کشیدی ، اگر اینحجوری که میگم میشد بهتر بود :

ای کاش از پیانو بهتری استفاده میکردی ... یعنی سمپل بهتری ، VST بهتری | نسبتا گیتار الکتریک بهتر شده از پیانو ... از نظر نوازندگیشو رو نمیگمااا از لحاظ صدا منظورمه

اگه پاساژ ها مخصوصا برای درامز بیشتر بود خیلی بهتر میشد . یعنی منظورم اینه درامز روی یه ریتم خاص فقط جلو میرفت ..

و در آخر هم مشابه بودن قسمت اول آهنگ با قسمت دومش هست . که آگه قسمت دوم یه خورده متفاوت میشد با قسمت اول بازم بهتر میشد ..

اینا چیزایی بود که به نظر من اومد :53:

Solo
Tuesday 9 November 2010, 07:08 PM
ممنون از توضیحات خوبی که دادی
یه نکته که بسیار خوبه توجه کنی اینه که توی کارهات بیشتر به رنگ آمیزی توجه کنی .
برای این کار نیاز به این رنگ گیتار نبود .
ویولون یا ساکسیفون بسیار بهتر بود برای سولوی کار .
شما در قسمتی که می خواید رقص ساز سولو رو ب نمایش در بیارید باید به موزیک انرژی اضافه کنید برای مثال ریتم پرتر بشه و به استرینگ گیت اضافه بشه .
سعی کن از تاچ پیانو بیشتر کار بکشی
رورب بیشتری به پیانو بده سعی کن پیانو کمی مید تر باشه .
منتظر کارها بعدی هستیم عزیز

schadmehr
Thursday 11 November 2010, 04:21 PM
سلام.
ممنون از دعوتت.
من يكم ركم!
كار قشنگيه ولي يكم بنظرم ينواخت بود.