PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی برای خرید گیتار cutaway

Hrom24
Monday 8 November 2010, 02:23 AM
سلام
خوشحالم که در جمعتون حضور دارم
من در حال حاضر یه گیتار c70 دارم که قصد تعویضشو دارم و میخوام یه گیتار cutaway تا ماکزیمم 1.5 ملیون بگیرم،علت این که میخوام cutaway بگیرم اشنایی با فرت های بالا و همچنین وصل شدن به امپ هست.
استادم به من گیتار یاماها cgx171cca که قیمتی حدود 700 تومن داره پیشنهاد داده اما من خیلی صداهای ژاپنی نمیپسندم و عاشق صدای گیتار های اسپانیایی هستم و میگه میتونی مدل cgx 171sfc که فلامنکو هست وصداش زمخت تر هستو بگیری اما به نظرم واسه این سبک جالب نیست.
میخوام نظرتونو در مورد این مدل یاماها و همچنین مدل های cutaway الحمرا که خودم خیلی دوسشون دارم بدونم و اگه کسی رنج قیمت هاشونو داره بده و اینکه ایا الحمرا cutaway هم مثل ساده هاش بدون امپ اون حجم صدای عالی رو داره؟
در مجموع اگر جای من بودید چه انتخابی میکردید؟
پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم

sadra2011
Tuesday 9 November 2010, 10:20 AM
سلام نظر خاصی ندارم فقط خواستم یه توصیه بکنم.
الحمرا 2تا شرکت داره یکی توی اسپانیا که عموما برای کشورهای پیشرفته گیتار می سازه و یکی هم توی قبرس که برای جهان سوم گیتار می سازه.
فرقش هم که معلومه گیتار اسپانیاییش solid هست ولی گیتار قبرسیش 2 تکه.
اگر اسپانیایی گیر بیاری خیلی خوبه

Hrom24
Tuesday 9 November 2010, 01:54 PM
ممنون از راهنماییتون
اما چطور میتونم تشخیص بدم؟
مدل 3c cw و 5p cw الحمرا مد نظرم هست دوستان نظری در مورد این دو مدل و دومدل cgx171cca و cgx 171 sfc یاماها ندارن؟
بهترین گیتار cutaway که میتونم بگیرم چیه به نظرتون؟

sadra2011
Tuesday 9 November 2010, 08:42 PM
میتونی تو قسمت شاپینگ گوگل سرچ کنی راحت ترین راه و کامل ترین راه همینه

Hrom24
Wednesday 10 November 2010, 12:15 PM
میتونی تو قسمت شاپینگ گوگل سرچ کنی راحت ترین راه و کامل ترین راه همینه

میخوام بدونم دوستانی که با این ساز ها زدن چه نظری دارن.

Mohsenios
Wednesday 7 December 2011, 06:23 PM
سلام دوستان. راستش تازه کارم . نهایتا 200 تومان میتونم بدم. 1.5 سال گیتار کلاسیک داشتم اما الان cutaway میخوام. با این پول میشه گرفت؟؟؟؟؟؟؟؟؟