PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد راه حل همنوازي با دارم اما ا طريق كامپيوتر

digilap
Monday 8 November 2010, 08:55 AM
سلام دوستان و استادان بزرگوار

يه مدتيه دارم با يه گيتار آكوستيك آكورد ميزنم و ميخونم كارايي مثل هتل كاليفرنيا زياد خوب بنيستم ولي خوب خودم دارم حال ميكنم
به شدت جاي لااقل يه درام و يا بيس رو در كنار خودم خالي ميبينم! سواد زيادي در زمينه موسيقي ندارم بيشتر از طريق فيلم و تبليچر كار ميكنم!
حالا مشكل چيه؟
من ميخوام يه جوري مثلا صداي ظبط شده درام هتل كليفرنيا و يا هر كاري رو كه دوست دارم پخش بشه و من با گيتار و صداي خودم همراهيش كنم! راه حل چيه
ميدونم بايد يه سري فايل در اين زمينه با نرم افزار مرتبطش وجود داشته باشه كه من ازشون بي خبرم.
يادمه يكي از دوستام سالها پيش كه با هم گيتار ميزديم يه نرم افزاري داشت كه اسمش يادم نيست ولي هر سازي رو كه ميخواست حذف ميكرد ولي صداش خيلي ابتدايي و غير طبيعي بود مثل صداي آتاري!
شما چي فكر ميكنيد ‌ايا راه حلي وجود داره؟
ممنون

Silence
Monday 8 November 2010, 10:47 AM
سلام دوستان و استادان بزرگوار

يه مدتيه دارم با يه گيتار آكوستيك آكورد ميزنم و ميخونم كارايي مثل هتل كاليفرنيا زياد خوب بنيستم ولي خوب خودم دارم حال ميكنم
به شدت جاي لااقل يه درام و يا بيس رو در كنار خودم خالي ميبينم! سواد زيادي در زمينه موسيقي ندارم بيشتر از طريق فيلم و تبليچر كار ميكنم!
حالا مشكل چيه؟
من ميخوام يه جوري مثلا صداي ظبط شده درام هتل كليفرنيا و يا هر كاري رو كه دوست دارم پخش بشه و من با گيتار و صداي خودم همراهيش كنم! راه حل چيه
ميدونم بايد يه سري فايل در اين زمينه با نرم افزار مرتبطش وجود داشته باشه كه من ازشون بي خبرم.
يادمه يكي از دوستام سالها پيش كه با هم گيتار ميزديم يه نرم افزاري داشت كه اسمش يادم نيست ولي هر سازي رو كه ميخواست حذف ميكرد ولي صداش خيلي ابتدايي و غير طبيعي بود مثل صداي آتاري!
شما چي فكر ميكنيد ‌ايا راه حلي وجود داره؟
ممنون
ممکنه اون نرم افزاری که دوست شما داشه، Guitar Pro یا یه چیزی شبیه اون بوده...اون فایلی هم که می شه صدای یه ساز رو حذف کرد (یا کم و زیاد کرد...) و صداش به قول شما ابتدایی و غیر طبیعیه...فایل MIDI بوده به احتمال زیاد...
اگه بخواید با فایل های MIDI این کار رو بکنید می تونید از همون نرم افزار Guitar Pro استفاده کنید اما صدا طبیعی نیست...
راه حل دیگه اینه که از Back Track استفاده کنید...برای مثال اینجا (hRRp://You can see links before reply ...) می تونید یه سری Back Track از یه سری از آهنگ ها رو پیدا کنید...

digilap
Monday 8 November 2010, 12:49 PM
سلام و ممنون از توجهتون
در صورت امكان بيشتر توضيح بديد
رفتم بك تركهاي هتل كاليفرنيا رو ديدم ولي فقط صداي خواننده روش نيست . بقيه همه چيزش آمادست در صورتي كه من دنبال يه درام نهايتا با يه بيس ميگردم .
چيز ديگه اي به نظرتون ميرسه كه راهنمايي كنيد؟
درود.
باز سپاسگذارم

armageddon_st
Tuesday 9 November 2010, 11:14 AM
سلام و ممنون از توجهتون
در صورت امكان بيشتر توضيح بديد
رفتم بك تركهاي هتل كاليفرنيا رو ديدم ولي فقط صداي خواننده روش نيست . بقيه همه چيزش آمادست در صورتي كه من دنبال يه درام نهايتا با يه بيس ميگردم .
چيز ديگه اي به نظرتون ميرسه كه راهنمايي كنيد؟
درود.
باز سپاسگذارم

سلام
خوبي

دوست عزيز
اين فايلي كه تو دانلود كردي Backtrack هتل كاليفرنيا هست ... ولي براي تمرين خوانندگي خوبه
براي همينه كه صداي خواننده نداره
برو بگرد توي قسمت Guitar Backing Track.
اينجا ميتوني فايلي رو پيدا كني كه صداي گيتار رو نداشته باشه (البته تا اونجايي كه حافظه من ياري ميكنه يه 15 -20 نفري هستن كه دارن توي هتل كاليفرنيا گيتار ميزنن ... نميدونم صداي گيتار كدومشون رو ميخواي كاور كني!!!!!):21:
اونهايي كه براي بيس و كيبورد و ... ميخوان تمرين كنن هم ميرن قسمت مربوطه و همون فايل رو با حذف صداي مورد نظرشون دانلود مي كنن.

شاد باشي:bc
فعلا