PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمونه کار آهنگ سازی Acoustic & DJ MAN

Acoustic
Monday 8 November 2010, 10:27 AM
خوووب سلام به همه ی دوستان . اینبار با دست پر اومدیم ...

یه نمونه کار مشترک با دوست خوبم rtmeh (You can see links before reply) عزیز ( DJ MAN ) حاظر کردیم .

اول یه توضیح بدم : این آهنگ الهام گرفته شده از آهنگ Om Shanti Om ( که نمیدونم اسم نوازندش هست یا اسم آهنگش) ولی از ثانیه 48 به بعد ملودی ساخته ی خودم هست ( که البته DJ MAN عزیز اون رو با یه ساز دیگه اجرا کرده ....) و در ثانیه 1:19 هم دوباره یک قطعه پیانو هست . دیگه تمام کارهای الکترونیکی و افکت گذاری ، ساز های دیگه و آکورد ها ، کار DJ MAN عزیز هست که خیلی هم خوب در اومده . و جا داره ازش تشکر کنم :53: امیدوارم شما هم خوشتون بیاد

You can see links before reply (You can see links before reply)

*پیانوی سولو رو هم میزارم به زودی که دوستان بدونن چه تغییراتی ایجاد شده

** به این دلیل این تاپیک رو توی قسمت آهنگ سازی هم زدم که حق DJ MAN عزیز هم محفوض باشه

nafiseh
Monday 8 November 2010, 10:59 AM
خوووب سلام به همه ی دوستان . اینبار با دست پر اومدم ...

یه نمونه کار مشترک با دوست خوبم rtmeh (You can see links before reply) عزیز ( DJ MAN ) حاظر کردیم .

اول یه توضیح بدم : این آهنگ الهام گرفته شده از آهنگ Om Shanti Om ( که نمیدونم اسم نوازندش هست یا اسم آهنگش) ولی از ثانیه 48 به بعد ملودی ساخته ی خودم هست ( که البته DJ MAN عزیز اون رو با یه ساز دیگه اجرا کرده ....) و در ثانیه 1:19 هم دوباره یک قطعه پیانو هست . دیگه تمام کارهای الکترونیکی و افکت گذاری ، ساز های دیگه و آکورد ها ، کار DJ MAN عزیز هست که خیلی هم خوب در اومده . و جا داره ازش تشکر کنم :53: امیدوارم شما هم خوشتون بیاد

You can see links before reply (You can see links before reply)

*پیانوی سولو رو هم میزارم به زودی که دوستان بدونن چه تغییراتی ایجاد شده

** به این دلیل این تاپیک رو توی قسمت آهنگ سازی هم زدم که حق DJ MAN عزیز هم محفوض باشه

om shanti om اسم یه فیلم هندی هست که موزیک های اون فیلم هم خیلی زیباست
در مورد کارتون هم به نظر من عالی بود:41:
موفق باشی

Acoustic
Monday 8 November 2010, 11:27 AM
om shanti om اسم یه فیلم هندی هست که موزیک های اون فیلم هم خیلی زیباست
در مورد کارتون هم به نظر من عالی بود:41:
موفق باشی

خیلی جالبه اصلا بهش نمیخورد آهنگ یه فیلم هندی باشه . حدس میزدم آهنگ ایم فیلمای کره ای و اینا باشه :4:
مرسی از اطلاعاتی که دادید

nafiseh
Monday 8 November 2010, 11:40 AM
خیلی جالبه اصلا بهش نمیخورد آهنگ یه فیلم هندی باشه . حدس میزدم آهنگ ایم فیلمای کره ای و اینا باشه :4:
مرسی از اطلاعاتی که دادید

خواهش می کنم :9::am

Dj_MAN
Monday 8 November 2010, 02:22 PM
سلام .... من بیشتر سعی کردم حال و هوای ایرانی بودن رو توی این کار حفظ کنم .. حالا نمیدونم شما چرا گفتی کره ای ؟؟
در ضمن از دوستان خواهشم اینه که ( با اجازه جناب اکوستیک ) اگه ایرادی به نظرشون اومد حتما بگن و توی این راه به ما کمک کنن ....
:19:

Acoustic
Monday 8 November 2010, 02:34 PM
سلام .... من بیشتر سعی کردم حال و هوای ایرانی بودن رو توی این کار حفظ کنم .. حالا نمیدونم شما چرا گفتی کره ای ؟؟
در ضمن از دوستان خواهشم اینه که ( با اجازه جناب اکوستیک ) اگه ایرادی به نظرشون اومد حتما بگن و توی این راه به ما کمک کنن ....
:19:

دقیقا منم کاری که در ادامه ی ملودی کردم حال هوای ایرانی بودن بود ... منظور من این کاری که ساختیم نیست . منظورم آهنگ اصلی om shanti om هست که شبیه کارای کره ای هست ...

---

اختیار داری . بله اگه دوستان ایرادی دیدن بگن

Naghshava
Monday 8 November 2010, 02:53 PM
كار جالبي بود....با تشكر از acoustic و rtmeh عزيز.....

shabgard73
Monday 8 November 2010, 04:08 PM
بسیار عالی بود..متشکرم

blackover
Monday 8 November 2010, 06:49 PM
بسیار زیبا بود.
مخصوصاً دقیقه ی1:19 به بعدش.
مرسی.

Dj_MAN
Tuesday 9 November 2010, 05:08 AM
از همه دوستانی که دانلود کردن و نظر دادن تشکر میکنم . امیدوارم اینجور کارها ادامه پیدا کنه ...
ولی ای کاش مشکلاتی رو که به نظرتون توی این تراک وجود داشت رو هم بهمون میگفتین ... چون بهمون اندازه که ادم نیاز به تشویق داره به نقد هم نیاز داره ...

MAMAD BALA
Tuesday 9 November 2010, 09:19 AM
TO YE SHAHKARI HANY

MAMAD BALA
Tuesday 9 November 2010, 09:28 AM
MOSH BOKHORATED BALA