PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمونه كار تصويري گيتار الكتريك kak maki

kak_maki_new
Monday 8 November 2010, 12:25 PM
درود...
با اجازه از پيشكسوتاي سايت ميخواستم يه چند تا نمونه كار از خودم بزارم ...اميدوارم بابت اين جسارت نارحت نشين دوستان چون ساز تخصصيم گيتار الكتريك نيست
ممنون ميشم راهنماييم كنيد و نظر بدين

:redguitar::redguitar::redguitar:
You can see links before reply

kak_maki_new
Monday 8 November 2010, 05:34 PM
كسي نميخواد نظر بده؟؟؟

kak_maki_new
Monday 8 November 2010, 05:40 PM
راستي فكر كنم چون حجمش زياده نتونستين دانلود كنين اره؟؟؟؟؟

Amirg1992
Monday 8 November 2010, 06:10 PM
:ba:ba:124::ba:ba
دمت گرم!!!! (داغ!) :41::41: خییییییلییی حال کردم. البته منم سازم گیتار نیست ولی واقعاً لذت بردم.
نمیدونستم که هم تو گیتار الکتریک مهارت داری هم تو ویلن (اونم هم کلاسیک هم ایرانی!!!) من که تو همون ویلن ایرانیش موندم!!!! :4::4:
موفق باشی دوست عزیز
:bh

blackover
Monday 8 November 2010, 06:18 PM
كسي نميخواد نظر بده؟؟؟
راستش خیلی حجمش زیاده:ad
اگه امکان داره بزار تو پوشه،زیپش کن.

A.Dastafckan
Monday 8 November 2010, 06:55 PM
سلام

من خودم نوازنده تار هستم و گاهی اوقات با دوستانم آهنگ سازی میکنم(خواستم بگم یه چیزایی سرم میشه)

البته به گیتار اسپننیش و الکترونیک هم علاقه دارم و هم زیاد گوش میدم...

به نظرم آهنگ قشننگی بود ولی در مورد نوازندگیش باید صاحبان نظر بگن..

در هر حال بهتون تبریک میگم...

kak_maki_new
Tuesday 9 November 2010, 11:53 AM
بابت نظراتتون ممنون...اما در مورد حجم چون اين كليپ كيفيتش خيلي عالي بود اولش حجمش 116 mb بود كه من تبديلش كردم به 10mb ديگه از اين پايين تر بيارم خيلي بد ميشه
راستش يه يك دوجا پيك گير كرد چون خيلي پيك مزخرفي بود و من بهش عادت نداشتم...
اما بقيه جاها يه تكنيك هايي بود كه خود درآوردي بهش اضافه كردم

kak_maki_new
Saturday 13 November 2010, 01:24 PM
سلام به همه
اين هم يه كار تصويري مسخره و خنده دار كه واسه خودمون داشتيم ميزديم و ميرقصيديم ...
گفتم بذارم شما هم يه خورده قرش بدين
حجمش هم كمه

alimetallica_2
Saturday 13 November 2010, 02:15 PM
راستش یک جاهاییش خوب بود، یک جاهایش متوسط بود و یک جاهاییش هم مثل نوازندگی این جناب ضعیف.
اما جالب ایجاست که معمولا قسمت هایی رو ضعیف اجرا میکردید که به نظر نت آهنگ راحت تر به نظر می آمد.

DesironnA
Saturday 13 November 2010, 04:33 PM
:39: صدای خوبی داری..

youtab_f
Saturday 13 November 2010, 05:55 PM
اولی:زیبا و در ابتدا بسی خفن.

blackover
Saturday 13 November 2010, 08:46 PM
سلام به همه
اين هم يه كار تصويري مسخره و خنده دار كه واسه خودمون داشتيم ميزديم و ميرقصيديم ...
گفتم بذارم شما هم يه خورده قرش بدين
حجمش هم كمه

خیلی جالب بود.
یواش یواش دارم به الکتریک علاقه مند می شم:39:

blackover
Saturday 13 November 2010, 08:51 PM
درود...
با اجازه از پيشكسوتاي سايت ميخواستم يه چند تا نمونه كار از خودم بزارم ...اميدوارم بابت اين جسارت نارحت نشين دوستان چون ساز تخصصيم گيتار الكتريك نيست
ممنون ميشم راهنماييم كنيد و نظر بدين

:redguitar::redguitar::redguitar:
حجمش زیاد بود .ولی چیکار میشه کرد.اجرا که واسه kak maki جان باشه نمی شه نادیده گرفت .
خیلی با الکتریک آشنایی ندارم ،به نظرم قشنگ بود.:41:
مرسی

mas_steve
Monday 15 November 2010, 11:18 AM
در مورد کار دوم:

وقتی شخصی با صفت هنرمند ،هنر آموز و ... کارشو به هر نحوی (حتی برای کسب تجربه و آموختن) به عموم ارائه میده و به اشتراک میذاره ، در پی این کار درهای واکنشها و نقد های مخاطب رو باز میکنه . به همین دلیل من فقط به عنوان یه مخاطب که شنونده و بیننده کارتون بوده به خودم اجازه میدم که نظرم و در مورد کارتون بگم.

یکی از اصلی ترین دلایلی که موسیقی الکتریک (کلیه سازهای الکتریک و سازهای مرتبط ) در ایران دچار فقر شده و رشدی که باید رو نداشته ، ارائه ی آثاری بوده که درخور این موسیقی نبوده که باعث کج اندیشی و نازل شدن جایگاه این نوع موسیقی شده .

وقتی منی که مدعی و به شکلی نماینده و مدافع این نوع موسیقی هستم همچین آثاری رو ارائه میدم چه انتظاری باید از کسانی داشت که به من نگاه میکنن و چه آینده ای میتونه در انتظار این نوع موسیقی باشه؟

الان دیگه زمانی نیست که وقت و تمرکز خودمون رو روی موسیقی بی پایه و اساسی که الان مد شده و به اسمه عامیانه به خورد گوش مردم میدن بذاریم ،چون واقعا نیازی به این نوع موسیقی نیست. من به عنوان کسی که فقط گیتار الکتریک دارم فکر می کنم که در قبال این مسائل و جایگاه این ساز و ... مسئولم . اگه ما به فکر نباشیم کی میخواد بیاد جز ، بلوز، راک ، متال و... کار کنه؟

اینا رو گفتم چون به این سایت به چشم یه فضای آموزشی و پرورشی تو زمینه ی موسیقی نگاه میکنم. جایی که کمک میکنه به یاد گیری و پرورش ،فضایی که کسایی هستند که همدرد هستن و به همدیگه کمک میکنن برای رسیدن به یه هدف مشترک(موسیقی خوب) .

سپاس

kak_maki_new
Monday 15 November 2010, 11:36 AM
دوستان ممنون از نظراتتون

شما هر چي ميگين حق دارين ديگه به هر حال واسه صلاح كاره