PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک کار به سبک Rock & Roll , Blues از Acoustic

Acoustic
Tuesday 9 November 2010, 02:05 PM
سلام به همه ی دوستان خوبم ... این کار رو با استفاده از سمپل و ... ساختم .نظرتونو راجب این کار بگین . فقط کوتاه هست 47 ثانیه . چون اولین تجربم بود

You can see links before reply

Orpheus
Tuesday 9 November 2010, 02:15 PM
با وجود این که کوتاه بود ولی خیلی زیبا بود من که حال کردم...
منتظر کارهای بعدی شما در این سبک هستیم

Acoustic
Tuesday 9 November 2010, 10:46 PM
دوستان کجاییییییین پس ؟ یه نطریییییی انتقادی چیزی !!!

mtb
Tuesday 9 November 2010, 11:11 PM
سلام کار بدی نبود ، از این جهت میگم بد نبود چونکه می خوام تشویقت کنم به آهنگ سازی ، سمپلینگ آخر عاقبتی که نداره هیچ جلویه خلاقیت رو هم میگیره. منم خودم چند سالی سمپلینگ کار کردم و خیلی هم براشون وقت میذاشتم اما با راهنمایی دوستان به این نتیجه رسیدم. اما معلوم بود رو paning کار کرده بودی. در کل کار خوبی بود. بیشتر سعی کن با نرم افزارهایی کار کنی که خودت برای کارات زحمت بکشی تا سمپل ها رو با هم میکس کنی...
موفق باشی...

2HM
Tuesday 9 November 2010, 11:20 PM
سلام
کار قشنگی هستش
با Fl ساختین؟؟؟

یا حق

Acoustic
Tuesday 9 November 2010, 11:31 PM
سلام
کار قشنگی هستش
فقط یه سوال:
با Fl ساختین؟؟؟

یا حق

ممنون

بله با FL

netmooteler
Wednesday 10 November 2010, 12:24 AM
درود
برا اولین تجربه ، کار خوبی بود و در کل them خوبی داشت ...

غول غمگين
Wednesday 10 November 2010, 12:30 AM
سلام،
من در اين سبك اطلاع زيادي ندارم، ولي كارت جالب بود.
موفق باشي

Dj_MAN
Wednesday 10 November 2010, 07:58 PM
آفرین به تو از این بابت که توی همه زمینه ها می خوای آگاهی و تجربه داشته باشی .
این قطعه رو گوش کردم ... اگه فقط چند تراک رو با هم میکس کردی اینو ساختی می تونم بگم اصلا هیچ کار قابل توجهی انجام ندادی. ولی اگه خودت هم توش نوازندگی کردی - هر کدوم از ترکهای گیتار - میشه گفت خوبه و بهتره ادامه بدی و حست خوبه و از این حرفا .....
راستی میخواستم بگم اون تاپیک خودمون رو ول نکن ... بچه ها به فعالیت شما بیشتر توجه می کنن . من واقعا موندم چه کاری رو پیشنهاد بدم که بدرد همه نوازنده ها بخوره ... شما هم یه زوری بزن دیگه .... یه اهنگ باحال انتخاب کن پیشنهاد بده ... یه کاری کنیم که آبرومون نره لااقل ...:ag

Acoustic
Wednesday 10 November 2010, 08:08 PM
آفرین به تو از این بابت که توی همه زمینه ها می خوای آگاهی و تجربه داشته باشی .
این قطعه رو گوش کردم ... اگه فقط چند تراک رو با هم میکس کردی اینو ساختی می تونم بگم اصلا هیچ کار قابل توجهی انجام ندادی. ولی اگه خودت هم توش نوازندگی کردی - هر کدوم از ترکهای گیتار - میشه گفت خوبه و بهتره ادامه بدی و حست خوبه و از این حرفا .....
راستی میخواستم بگم اون تاپیک خودمون رو ول نکن ... بچه ها به فعالیت شما بیشتر توجه می کنن . من واقعا موندم چه کاری رو پیشنهاد بدم که بدرد همه نوازنده ها بخوره ... شما هم یه زوری بزن دیگه .... یه اهنگ باحال انتخاب کن پیشنهاد بده ... یه کاری کنیم که آبرومون نره لااقل ...:ag

ممنون :53:

راستش به قول مجتبی سمپلینگ هست . فقط سمپل ها رو میکس کردم و افکت و درام و ...

میدونم زیاد فایده نداره ولی چون علاقه ای که به این سبک داشتم گفتم یه کاری انجام داده باشم . این سبک یه خورده برای نوازندگی سنگین هست ...

چشم دنبال اونم هستم دارم فکر میکنم چه کاری باشه که از حداکثر ساز ها بشه استفاده کرد و قطعه پیچیده ای هم نباشه :am

blackover
Wednesday 10 November 2010, 09:13 PM
جالب بود.
ولی تابلو دیگه همش با FL.

susia
Wednesday 10 November 2010, 10:58 PM
چیز زیادی از این سبک نمیدونم...ولی جالب بود
و اسمش هم به فضاش میومد...موفق باشیـــــــــد

alimetallica_2
Saturday 13 November 2010, 12:45 AM
زیبا بود.
راستی این FL چیه؟!

Acoustic
Saturday 13 November 2010, 12:51 AM
ممنون...

FL همون FL Studio هست. نرم افزار آهنگ سازی و میکس و ... FL مخفف Fruity Loop هست

alimetallica_2
Saturday 13 November 2010, 01:20 AM
در تاپیک دیگری اثری با فرمت Midi از شما گوش کردم که به دلم نشست.
راستش من هم با Guitar pro گاه برای خودم میسازم که البته ارزش خاصی هم ندارد.
برخی از آنها را البته خودم خیلی دوست دارم و مورد تایید دوستانم هم هست، اما بنا به عللی دوست ندارم قبل از اجرای زنده آن فرمت میدی آنها را در جایی قرار دهم. (زیرا برای برخی از آهنگ ها بیش از 1 ماه وقت گذاشته ام و اگر روزی روزگاری نوازنده قابلی شوم و یا با نوازندگان قابلی در ارتباط باشم ممکن است آنها را به صورت رسمی منتشر کنم)

این آهنگ MIDI رو امروز وقتی در فاروم بودم از ساعت 12 تا الان همینطور که پست میزدم و پست ها رو میخوندم ساختم که خوب فکر کنم در مجموع 1 ساعت مفید وقتم رو گرفت و اصلا هم حسش نمی آمد. اما خوب میگذارم.

4828

به نظرم ارزش تاپیک باز کردن نداشت. خلاصه شرمنده که اینجا گذاشتم. شاید بخاطر این بود که دیدم شما هم با همین فرمت آهنگ ساختی و من هم به این فرمت ارادت خاصی دارم.
:9: