PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اجرای کتاب دوم خالقی

ali3tar
Wednesday 10 November 2010, 12:26 AM
سلام
دوستان اگر امکانش هست کتاب دوم خالقی رو چند درسش رو(ترجیحا 20به بعد:9:) اجرا کنین...
چون من فعلا به صورت خودآموز کار میکنم بدون شنیدن قطعات هم نمیتونم کار کنم...
خیلی ممنون میشم...
بی ادبی منو ببخشید...:9:

AliB
Wednesday 10 November 2010, 08:59 AM
علی جان اجرای استاد علیزاده با سه تار بیرون موجوده فکر کنم از هر منبع دیگری مفید تر و آموزنده تر باشه فکر می کنم ارزشش رو داره که اون رو تهیه کنی. قیمتش هم 8 تا 10 تومنه برای دو سی دی !

pooya3882
Wednesday 10 November 2010, 10:16 AM
علی جان اجرای استاد علیزاده با سه تار بیرون موجوده فکر کنم از هر منبع دیگری مفید تر و آموزنده تر باشه فکر می کنم ارزشش رو داره که اون رو تهیه کنی. قیمتش هم 8 تا 10 تومنه برای دو سی دی !

علی جان،
استاد علیزاده کتاب دوم هنرستان رو زده؟

AliB
Wednesday 10 November 2010, 02:54 PM
بله زدن (من یک سری برای یک دوستی در خارج خریدم و فرستادم)
از اینجا سی دی کتاب اول و دوم
(You can see links before reply)و از اینجا سی دی کتاب سوم (You can see links before reply)
رو مشاهده کنید.

ali3tar
Wednesday 10 November 2010, 10:41 PM

خیلی ممنون...
من نمیدونستم که بیرون هست..

pooya3882
Wednesday 10 November 2010, 11:16 PM
بله زدن (من یک سری برای یک دوستی در خارج خریدم و فرستادم)
از اینجا سی دی کتاب اول و دوم
(You can see links before reply)و از اینجا سی دی کتاب سوم (You can see links before reply)
رو مشاهده کنید.

علی جان مطمئنی که اون اولی (You can see links before reply) کتاب هنرستانه و کتاب خود استاد علیزاده نیست؟ می بخشی باز می پرسم چون می خوام آنلاین بخرمش می خوام مطمئن شم

AliB
Thursday 11 November 2010, 08:30 AM
پویا جان من این سی دی ها رو به عنوان اجرای کتاب های هنرستان خریدم و البته بازشون نکردم چون می خواستم هدیه بدم! اما هر جا رفتم و پرسیدم همین سی دی ها رو معرفی کردن و روش هم نوشته بود از اینها که بگذریم شما اگر تو سایت موسسه ی ماهور نام استاد علیزاده رو جستجو کنید کارهای منتشر شده از ایشون توسط ماهور میاد و اتفاقا اجرای متد آموزشی خود استاد علیزاده هم هست که کاور سی دی مشابه طرح روی جلد اون کتاب هاست و با اینها فرق داره. پس من 99% مطمئنم که این سی دی ها همون کتاب های هنرستان هست.

ahmad65e
Thursday 11 November 2010, 06:28 PM
با سلام

You can see links before reply

علی آقا می شه لطف کنید . نظر بدید اجرای کتاب دوم به این آدرس بالا چه جوریه . در چه حددیه .میشه باهاش کرد یا نه.

AliB
Friday 12 November 2010, 09:19 AM
با سلام

You can see links before reply

علی آقا می شه لطف کنید . نظر بدید اجرای کتاب دوم به این آدرس بالا چه جوریه . در چه حددیه .میشه باهاش کرد یا نه.

احمد جان من بررسی اجمالی کردم کتاب اول و دوم رو. خوبه می تونی ازش استفاده کنی.

pooya3882
Monday 20 December 2010, 09:55 PM
دوستان من CD علیزاده رو گرفتم و همونطور که علی گفته بود درست بود، کتابهای اول و دوم هنرستان رو زده. ممنون علی جان از راهنماییت