PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمونه کار

onlyjuve
Sunday 14 November 2010, 09:35 PM
با اجازه دوستان یه قطعه کوتاه زدم که گزاشتم تا اساتید گرامی نظرشون رو بگن
البته میدونم که از لحاظ صدا خیلی مشکل دارم چون خیلی کم تمرین سونوریته کردم وتازه فهمیدم که سونوریته مهمترین چیزه
اگر اشکال دیگه ای توی کارم هست ممنون میشم بهم بگین تا بتونم برطرفش کنم (این رو هم بگم که در حدود 5 ماهه که دارم نی میزنم )
با تشکر

mos167
Sunday 14 November 2010, 10:15 PM
سلام
دوست عزیز اول بهت تبریک می گم به خاطر این که به خودت اجازه دادی کارت رو ضبط کنی و توی سایت قرار بدی..
سونوریته سازت نسبت به 5 ماه کار کردن خوبه ولی فراموش نکن که میتونه خیلی بهتر از اینها بشه پس تمرین روزانه رو فراموش نکن. بعضی جاها احساس کردم توی نفس گیری و تقسیم نفست مشکل داشتی پس تمرین های دیافراگمم همیشه انجام بده و سعی کن موقع نوازندگی از نفست درست استفاده کنی.
اگه این دوتا ایراد رو برططرف کردی حالا نوبت ریتمته ، ریتمت اشکال داشت . اگه می خوای ریتمت خوب بشه میتونی از مترنم استفاده کنی کمک خوبیه..
onlyjuve (You can see links before reply) جان البته باید بگم نسبت به اینکه 5 ماهه شروع کردی خیلی خوب بودی . بدون تعارف دارم میگم اگه با پشتکار ادامه بدی حتما ً نوازنده ی خوبی خواهی شد

ney_7band
Tuesday 23 November 2010, 10:26 PM
با دروود کارت جالب بود و همین طور که مصطفی جان فرمودن برای کسی که 5 ماهه که کار کرده خوبه. میخواستم لطف کنی بگی قطعه ای که زدی اسمش چی بود چون برام خیلی اشناست

Don_Ramtin
Tuesday 23 November 2010, 11:56 PM
سلام دوستِ من !
1 - برایِ کسی که فقط 5 ماهه ساز می زنه ، اونم سازی به سختی نی ، خیلی خیلی خوبه . من اهلِ تعارف و هندونه زیربغل گذاشتن نیستم ، واقعا خوب بود . باید به معلّمت تبریک گفت .
2 - روی نفس گیری و فوت کردنت بیشتر کار کن . فوتت رو بیار جلوتر و سعی کن از ته گلو تویِ ساز " ها " نکنی . ما از نزدیک ترین جا به دهنه یِ نی ، دقیقا توی نی رو نشونه گیری می کنیم و فوت می کنیم .
3 - کمی پرتِ هوا داری . یعنی کمی از فوتت هدر میره و داخلِ نی نمیشه ، کنترلش کن .
4 - کمی خشک و تقریبا " استکاتو " و بریده بریده ساز می زنی . به خصوصّیاتِ سازت که سازی ست کششی ، دقّت کن و کمی نرم تر و اصطلاحا " لگاتو " تر ساز بزن .
5 - تویِ فواصل بیشتر دقت کن . فالشی زیاد داری که البتّه با توجّه به مدّت زمانی که داری ساز می زنی ، طبیعیه .
6 - مواظبِ ریتم و ضرباهنگ کار باش .
7 - جاهایی باید از صدایِ غیث استفاده می کردی که این کار رو نکرده بودی . شاید هنوز به تمرین این صدا نرسیده ای ، نمی دونم .
8 - جسارتت در گذاشتن نمونه کاری از نی نوازی ، قابل تقدیر و تحسینه !
9 - برایِ دوستانی که پرسیده بودند این کدام کار است ، بگم که این پیش درآمدِ ابوعطا ، اثر زنده یاد فرامرزِ پایور ست .
10 - خوش باشی و پیروز . فعلا یا حق !

blackover
Wednesday 24 November 2010, 11:13 AM
درود
هم کار قشنگی اجرا کردی و هم قطعه ی زیبایی رو انتخاب کردی.
ممنون:41::41::41:

onlyjuve
Wednesday 24 November 2010, 04:57 PM
از لطف همه اساتید ممنون
واقعا نکته های خیلی مهمی رو اشاره کردین
قطعا کمک زیادی به پیشرفتم خواهد کرد