PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بداهه نوازی M!XER به نام " پاک دلان "

mixer
Monday 15 November 2010, 11:02 PM
سلام

قبل از هر چیز چند تا نکته رو راجب به این آهنگ توضیح بدم :
1. کیفیت آهنگ افتضاح هست ولی من تا جایی که تونستم میکسش کردم و افکت دادم تا زیبا تر جلوه بده . :36:
2. یه جاهایی ریتم می افته ( به خاطر مشکلات فنی ، که بماند ) قول میدم بعدا کار رو تمیز تر ارائه کنم . :am
3. 2225 تا مشکل داره این بداهه نوازی من و شما مرحمت می کنید 2225 تا انتقاد از بنده می کنید . :26:
4 . این اولین بداهه نوازی من هست در ضمن اگر به گوشتون بد اومد ببخشید دیگه :106:

You can see links before reply
با سپاس فراوان :5::36:

Avazekhan
Saturday 20 November 2010, 08:30 PM
جالب بود آقا حمید...
نسبت به مدتی که کار می کنی خوب راه افتادی...

blackover
Saturday 20 November 2010, 09:16 PM
سلام
زیبا بود.:41::41::41:
مرسی.

Acoustic
Saturday 20 November 2010, 10:51 PM
زیبا بود آفرین .... فقط باید یه قسمت هایی رو پر قدرت بزنی صدا رو بدی بالا پر قدرت تر

---

راستی اگه دوست داشتی توی قسمت آهنگ سازی گروهی شرکت کن

Gilda
Sunday 21 November 2010, 07:26 AM
باریکلا
باریکلا
امیدوارم که همیشه این پشتکارتو در
تمام مراحل زندگی داشته باشی

mahbobeh_r
Sunday 21 November 2010, 11:00 AM
سلام سلام صدتا سلام
اقای مستفیضی عالی بود و صد البته زیبا
کلی بهش اندیشیدممم
امیدوارم در تمامی مراحل زندگیتون موفق و سربلند باشید.

cont_shahab
Sunday 21 November 2010, 11:15 AM
درود
بنده از موسیقیه سنتی سر در نمیارم ولی بنظرم خوب اومد ...
حتما موفق میشی...

speirow
Sunday 21 November 2010, 07:22 PM
قشنگ بود. انشالله با تمرین بیشتر بهتر هم میشه.موفق باشی.

mixer
Monday 22 November 2010, 06:51 PM
از همه ی رفقا کمال تشکر رو دارم .
2225 تا . . .
دیگه ؟؟!!!!! من منتظرما ؟!!!!!!

Noushin
Monday 22 November 2010, 10:15 PM
سلام
به عنوان اولین کارت بسیار خوب بود ولی سعی کن پر قدرت تر و با حس بیشتری اجراش کنی.
امیدوارم موفق باشی و کارهای بیشتری از شما بشنوم.

ali3tar
Wednesday 24 November 2010, 12:08 AM
سلام mixer جان...
عالی بود...
راستی میشه مهر سه تارت رو بگی؟؟؟؟
منون میشم...
موفق باشی...
بدرود

ali3tar
Wednesday 24 November 2010, 12:09 AM
سلام mixer جان...
عالی بود...
راستی میشه مهر سه تارت رو بگی؟؟؟؟
منون میشم...
موفق باشی...
بدرود

ali3tar
Wednesday 24 November 2010, 12:10 AM
سلام mixer جان...
عالی بود...
راستی میشه اسم مهر سه تارت رو بگی؟؟؟؟
منون میشم...
موفق باشی...
بدرود

mixer
Wednesday 24 November 2010, 05:04 PM
سلام علی جان من 2 تا سه تار دارم یکی مهرش عطا هست و دیگری یکتا هست ...
اگر اطلاعات بیشتری اعم از تصاویرشون رو هم خواستی می تونی به عکس های البوم که توی پروفایلم هست مراجعه کنی . مرسی

Lionel
Wednesday 24 November 2010, 07:01 PM
مرسی حمید جان زیبا بود منتظر کارای بعدیتیم

mixer
Saturday 27 November 2010, 05:55 PM
ای داد بی داد بدون دوووود . . .

EshghSetar
Wednesday 1 December 2010, 01:10 AM
آقا عالی بود.:43:
برای شما که مثل من تازه کارید بسیار عالی هست.
فقط از اونجایی که گفتین ایرادی بگیرید با عرض اجازه از اساتید بزرگ
فقط از تظر یک شنونده که سر سوزنی با موسیقی آشنا هست بگویم که
مشکلی که در بداهه نوازی خیلی معمول هست فراز و فرود ها
هست. یعنی اگر از دید جز به کل نگاه کنی همه تکه های آهنگ شما زیبا هست
فقط در ترکیب آنها گوش منتظر یک نتی هست که اگه اون نباشه
این رابطه بین دو تکه از بین میره.که اون هم با استخون ترکوندن
توی این راه درست می شه. ان شا الله روز به روز پیشرفت کنید.

Alir3za
Wednesday 1 December 2010, 10:10 AM
هنر بداهه نوازی هم دقیقا در همین نکته هست که باعث میشه شنونده به وجد بیاد و از کار شما بیشتر لذت ببره

mixer
Wednesday 1 December 2010, 06:18 PM

منظورت از استخون ترکوندن چیه و کجاهای آهنگ از لحاظ زمان اجرا بگید ( نت گوش شما رو می خواد )

EshghSetar
Thursday 2 December 2010, 12:05 AM
منظورم از استخون ترکوندن کسب تجربه زیاد هست
من کوچتر از اونم که اینجوری نظر بدم.
نمی تونم دقیقا بگم کجا.شایدم گوش من ایراد
داره! سخت نگیر.حالا کارای خودمو میزارم
ببینی چقدر داغونه!شما خیلی عالی می زنی!
اینو کاملا جدی میگم.
موفق باشی.

EshghSetar
Thursday 2 December 2010, 01:17 AM
با سلام مجدد.
گفتید مهر سازتون عطا هست؟
ساز منم عطا هست.
خوبه؟ جواب می ده؟

mixer
Saturday 4 December 2010, 05:40 PM
با سلام مجدد.
گفتید مهر سازتون عطا هست؟
ساز منم عطا هست.
خوبه؟ جواب می ده؟
البته یکی از ساز هام عطا هست . باید صداشو شنید اینطوری نمیشه در موردش نظر داد اما مال من که خوبه . . .
در ضمن این کار رو با سه تاری با مهر " یکتا " زدم .

Don_Ramtin
Saturday 4 December 2010, 06:52 PM
سلام دوستِ من .
لطف کرده بودی و منو دعوت کرده بودی و که کارت رو گوش کنم و نظرِ خودم رو بگم ؛ ازت سپاسگذارم که منو قابل دونستی .
قبل از هر حرفی اینو بگم که من نوازنده یِ سه تار نیستم و اگه سر و صدایی هم از سه تار بیرون میارم ، بیشتر بخاطرِ اون فضولیِ ذاتیِ منه و به همین دلیل اونچه که میگم شاید خیلی هم حرفه ای و درست نباشه و فقط و فقط نظرِ شخصیِ منه .
حسِّ خوبی داری و تا حدودی تونستی این حس رو با سازت و دینامیکِ نهفته در نوازندگی ات منتقل کنی . امّا تنها این حس ، برایِ کار کافی نیست و باید رویِ تکنیکِ نوازندگی ات خیلی بیشتر کار کنی . مضرابت رو قوی تر کن و سعی کن کمی تمرکز و کنترلِ بیشتری رویِ مضرابت پیدا کنی . خیلی جاها کنترلِ ضرب و مضراب از دستت در می رفت .
رویِ جمله پردازی ، بیشتر کار کن . اونچه که من شنیدم ، تمِ خاصّی رو نداشت و جمله یِ موسیقاییِ خاصّی توش نمی دیدم و بیشتر مضراب هایی پراکنده بود و تکّه جمله هایی که با حرکتِ بالا رونده و پایین رونده رویِ دسته یِ ساز اجرا می شدند و دائم یه تکّه جمله ، اجرا می شد و به شکلی پلّه پلّه بالا و پایین می رفت و هیچ کدوم به سرانجام و نهایتِ مشخّص و هدفمندی نمی رسید و گاهی هم ، فقط اجرایِ تکنیکی بود و ....
من از رویِ کنجکاوی ( بخون " فضولی " ! ) رفتم تویِ پروفایلت و دیدم حدودِ 6 ساله که سه تار می زنی ، پس بهم حق بده که کمی توقّع من از تو بیشتر باشه .
من فکر می کنم اسمِ " بداهه نوازی " ، برایِ این کار مناسب نباشه و اصولا برایِ رسیدن به بداهه نوازی ، من و تو هنوز راهِ زیادی رو در پیش داریم . اونچه ما اجرا می کنیم ، تعدادی جمله و تکنیکه که اغلب از اینور و اونور شنیده ایم و یادمون رفته که منبعِ اصلی اش چه بوده و حالا ناخودآگاه به ذهنمون میاد و اجراش می کنیم و بهش می گیم " بداهه نوازی " . چند سالِ پیش ، مصاحبه ای از استاد کسایی شنیدم که اونجا استاد می گفتند که اونچه رو ایشون اجرا می کنند و بداهه نوازی خونده میشه ، در اصل ترکیبی از جملات و نغمه هایی ست که شاید حدودِ 70 درصدِ اون مالِ سایرین بوده و فقط حدودِ 30 درصد رو همون موقع و فی البداهه استاد ساخته و پرداخته کرده اند و حتّا گاهی در این نواخته ها جملاتی از نواخته هایِ پیشینِ خودِ استاد هم پیدا میشه ! حرفِ استاد کسایی این بود که ایشون در طولِ زندگیِ خودشون ، یه عالمه نغمه و ملودی از استادانِ زیادی شنیده اند و در ضمیرِ خودآگاه و ناخودآگاهِ ایشون نقش بسته است و اغلب در ذهنِ موسیقاییِ ایشون صیقل خورده و پخته شده اند و وقتی استاد دارن بداهه نوازی می کنن ، این نغمات هم در جاهایِ مناسبی پیداشون میشه و گه گاه با تغییراتی می نشینند و ....
خلاصه باید کار کنی و سعی کنی این حسِّ زیبایِ درونی ات رو ، با تکنیک ، پختگی ، تجربه ، کنترل و ... ترکیب و تکمیل کنی و بعد به بداهه نوازی و جمله پردازی برسی .
بازم مرسی که منو به شنیدن کارت دعوت کردی . امیدوارم کارهایِ به مراتب بهتر و پخته تری رو ازت بشنوم و لذّت ببرم .
خوش باشی . فعلا ، یا حق !

netmooteler
Monday 6 December 2010, 01:02 AM
درود حمید جان
کارت روگوش دادم..
حس عالی ای داری و توی قطعه هم اونو خوب با سازت بیان می کنی ..
و این روند تا دقیقه ی 2 خوب ادامه داره و از 2:17 که قسمت ریتمیک قطعه شروع می شه و تا تقریبا آخرای قطعه توی یه فضا می مونه خیلی خوب نیست
و در کل قسمت آخر کشش نداره و شنونده یه خورده خسته می شه که اینم می تونی با چند تا تغییر کوچولو برطرفش کنی.
البته این نظر شخصی من هس.و منم عادت دارم هر ایرادی که توی کار هس رو از نظر و سلیقه ی خودم می گم
تا بلکه بتونم کمکی به بهتر شدن و پیشرفت کارت بکنم...
امید وارم هر روزت پر بار تر از دیروز باشه ...
میتینگای بعدی ببینیمت بیشتر رفیق...

ali-1356
Monday 6 December 2010, 08:11 AM
سلام

خيلي حس خوبي پيدا مي كنم وقتي گوش مي دم

معلومه با حسه خوبي نواختي

خيلي خوب بود ممنون

susia
Monday 6 December 2010, 03:42 PM
سلام آقا حمید
کار نسبتا خوبی بود..حس به خوبی منتقل شده بود و
نسبت به مدت زمانی که کار کردی( اگه اشتباه نکم تو میتینگ گفتی 6 ماه) ، خوب مینوازی
راستی به نظر من تکرار جملات تو هر قطعه میتونه از زیبایی کار کم کنه..
به هر حال برات آرزوی موفقیت دارم

sadra2011
Monday 6 December 2010, 05:00 PM
واقعا برای یک بداهه نوازی خوب بود

mixer
Monday 6 December 2010, 05:02 PM
سلام دوستِ من .
لطف کرده بودی و منو دعوت کرده بودی و که کارت رو گوش کنم و نظرِ خودم رو بگم ؛ ازت سپاسگذارم که منو قابل دونستی .
قبل از هر حرفی اینو بگم که من نوازنده یِ سه تار نیستم و اگه سر و صدایی هم از سه تار بیرون میارم ، بیشتر بخاطرِ اون فضولیِ ذاتیِ منه و به همین دلیل اونچه که میگم شاید خیلی هم حرفه ای و درست نباشه و فقط و فقط نظرِ شخصیِ منه .
حسِّ خوبی داری و تا حدودی تونستی این حس رو با سازت و دینامیکِ نهفته در نوازندگی ات منتقل کنی . امّا تنها این حس ، برایِ کار کافی نیست و باید رویِ تکنیکِ نوازندگی ات خیلی بیشتر کار کنی . مضرابت رو قوی تر کن و سعی کن کمی تمرکز و کنترلِ بیشتری رویِ مضرابت پیدا کنی . خیلی جاها کنترلِ ضرب و مضراب از دستت در می رفت .
رویِ جمله پردازی ، بیشتر کار کن . اونچه که من شنیدم ، تمِ خاصّی رو نداشت و جمله یِ موسیقاییِ خاصّی توش نمی دیدم و بیشتر مضراب هایی پراکنده بود و تکّه جمله هایی که با حرکتِ بالا رونده و پایین رونده رویِ دسته یِ ساز اجرا می شدند و دائم یه تکّه جمله ، اجرا می شد و به شکلی پلّه پلّه بالا و پایین می رفت و هیچ کدوم به سرانجام و نهایتِ مشخّص و هدفمندی نمی رسید و گاهی هم ، فقط اجرایِ تکنیکی بود و ....
من از رویِ کنجکاوی ( بخون " فضولی " ! ) رفتم تویِ پروفایلت و دیدم حدودِ 6 ساله که سه تار می زنی ، پس بهم حق بده که کمی توقّع من از تو بیشتر باشه .
من فکر می کنم اسمِ " بداهه نوازی " ، برایِ این کار مناسب نباشه و اصولا برایِ رسیدن به بداهه نوازی ، من و تو هنوز راهِ زیادی رو در پیش داریم . اونچه ما اجرا می کنیم ، تعدادی جمله و تکنیکه که اغلب از اینور و اونور شنیده ایم و یادمون رفته که منبعِ اصلی اش چه بوده و حالا ناخودآگاه به ذهنمون میاد و اجراش می کنیم و بهش می گیم " بداهه نوازی " . چند سالِ پیش ، مصاحبه ای از استاد کسایی شنیدم که اونجا استاد می گفتند که اونچه رو ایشون اجرا می کنند و بداهه نوازی خونده میشه ، در اصل ترکیبی از جملات و نغمه هایی ست که شاید حدودِ 70 درصدِ اون مالِ سایرین بوده و فقط حدودِ 30 درصد رو همون موقع و فی البداهه استاد ساخته و پرداخته کرده اند و حتّا گاهی در این نواخته ها جملاتی از نواخته هایِ پیشینِ خودِ استاد هم پیدا میشه ! حرفِ استاد کسایی این بود که ایشون در طولِ زندگیِ خودشون ، یه عالمه نغمه و ملودی از استادانِ زیادی شنیده اند و در ضمیرِ خودآگاه و ناخودآگاهِ ایشون نقش بسته است و اغلب در ذهنِ موسیقاییِ ایشون صیقل خورده و پخته شده اند و وقتی استاد دارن بداهه نوازی می کنن ، این نغمات هم در جاهایِ مناسبی پیداشون میشه و گه گاه با تغییراتی می نشینند و ....
خلاصه باید کار کنی و سعی کنی این حسِّ زیبایِ درونی ات رو ، با تکنیک ، پختگی ، تجربه ، کنترل و ... ترکیب و تکمیل کنی و بعد به بداهه نوازی و جمله پردازی برسی .
بازم مرسی که منو به شنیدن کارت دعوت کردی . امیدوارم کارهایِ به مراتب بهتر و پخته تری رو ازت بشنوم و لذّت ببرم .
خوش باشی . فعلا ، یا حق !
در افت مضراب ها یکی جای درست نشستن من نبود یکی هم اینکه به یه فلاکتی صدا رو مثلا می خواستم با کیفیت ضبط کنم که نشد . قبول . مرسی
اما باید بگم که من 6 ماه سه تار می زنم و اصلا هم حرفه ی نیستم اگر اسمش رو گذاشتم بداهه نوازی معذرت می خوام بازم حق با شماست رامتین جان .... درورد

mixer
Monday 6 December 2010, 05:06 PM
درود حمید جان
کارت روگوش دادم..
حس عالی ای داری و توی قطعه هم اونو خوب با سازت بیان می کنی ..
و این روند تا دقیقه ی 2 خوب ادامه داره و از 2:17 که قسمت ریتمیک قطعه شروع می شه و تا تقریبا آخرای قطعه توی یه فضا می مونه خیلی خوب نیست
و در کل قسمت آخر کشش نداره و شنونده یه خورده خسته می شه که اینم می تونی با چند تا تغییر کوچولو برطرفش کنی.
البته این نظر شخصی من هس.و منم عادت دارم هر ایرادی که توی کار هس رو از نظر و سلیقه ی خودم می گم
تا بلکه بتونم کمکی به بهتر شدن و پیشرفت کارت بکنم...
امید وارم هر روزت پر بار تر از دیروز باشه ...
میتینگای بعدی ببینیمت بیشتر رفیق...
متشکرم محسن حق با تو هست . ای به چشم اینم درست میکنم . . .

mixer
Monday 6 December 2010, 05:07 PM
سلام آقا حمید
کار نسبتا خوبی بود..حس به خوبی منتقل شده بود و
نسبت به مدت زمانی که کار کردی( اگه اشتباه نکم تو میتینگ گفتی 6 ماه) ، خوب مینوازی
راستی به نظر من تکرار جملات تو هر قطعه میتونه از زیبایی کار کم کنه..
به هر حال برات آرزوی موفقیت دارم
اره گفته شما محترم هست . به دیده منت . . .:5:

mahbobeh_r
Monday 6 December 2010, 05:11 PM
:ad

Don_Ramtin
Monday 6 December 2010, 07:18 PM
اما باید بگم که من 6 ماه سه تار می زنم و اصلا هم حرفه ی نیستم

اوه ! ببخشید . آخه من توضیحاتِ پروفایلت رو خوندم و دیدم نوشته 6 ، فکر کردم 6 ساله که سه تار می زنی . اگه فقط 6 ماهه داری ساز می زنی پس باید بگم خیلی خیلی خوب بود . آفرین . حرفام رو پس می گیرم . ببخشید . مرسی !

mixer
Thursday 9 December 2010, 07:09 PM
نه حرفای شما خوب بود رامتین جان اما من فقط خواستم اولا اولین کارم رو دوستان نظر بدن و معایب رو بگن که اکثرا هم گفتن . این خودش خیلی خوبه ولی خب در برابر 6 ماه من اونم بدون تمرین های متوالی این نوازندگی درسته تعریفی نداره اما مثل راه رفتن یه بچه هست که تازه از 4 دست پا می خواد رو پا راه بره و نیاز به تشویق داره هرچند که خوب راه نمیره اما ما تشویقش می گنیم . امید وارم منظورم رو درک کرده باشید

terma
Wednesday 2 May 2012, 10:30 AM
سلام جناب میکسر می دونم از تاریخ تاپیک خیلی گزشته اما ما که تازه واردیم برامون تازگی داره، من خواستم کارتون رو گوش بدم که ظاهرا شما اونو قفل کردین! اگه امکانش هست بزارین ما هم استفاده ببریم و تشویق به ادامه کار بشیم.
پیشاپیش مچکرم.

mixer
Wednesday 13 June 2012, 12:58 PM
سلام دوست عزیزم .

نظر لطف شماست ... در قسمت نمونه کارها می توانید کارها رو گوش کنید ...

terma
Thursday 14 June 2012, 05:21 PM
من کار پاکدلان رو دوست داشتم بشنوم انگار توی نمونه کاراتون نبود. به هر حال مرسی بازم کاراتون رو بزارید. دوست داریم.