PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سخت ترین قطعاتی که تا به حال اجرا کردید

sadra2011
Sunday 21 November 2010, 07:25 AM
سلام خواستم یه تاپیک بسازم ببینم سختترین قطعات یتار کلاسیک چیه؟ که فهمیدم ای موضوع خیلی قدیمی شده!!!!!!
اما حالا بیاید در مورد سختترین قطعاتی که اجرا کردیم و وقتی که براش گذاشتیم صحبت کنیم.
من آهنگ شاخون باخ رو توی 3 هفته زدم ولی خوب انتظار کمتر از این زمان رو هم نداشتم.(آخه خود استادمون این آهنگ رو توی 1 ماه زدهبود البته ایشون شاگرد کنسرواتور موسیقی قبل از انقلاب هستن)
آهنگ تورکیش مارش موتزارتهم 2 هفته وقتم رو گرفت که اصلا انتظار نداشتم اینقدر طول بکشه.

SOBHANTOTo3
Sunday 21 November 2010, 08:32 AM
استورياس
ميلنگا
لاگريما 1 روز
2 تا روندو كارولي 1 هفته
هابانرا 1 هفته
و . . . . . . .

ولي درست زدن خيلي مهمتر از سخت زدنه

منتظر نمونه كارهاتون هستم اين قطعاتي كه زديد اگه ميشه اجراي خودتونو بزاريد خوشحال مي شم بشنوم
ممنون

sadra2011
Sunday 21 November 2010, 11:28 AM
بابا من چد دفعه تصمیم گرفتم نمونه کار بگذارم ولی این اینترنت این کشور خیلی ذغالیه باید هل بدی راه بره.
حجم کارها هم که با 3gp کردنش حدود 8 مگ شد چی کار کنم اگه بخوام بگذارم رو هر سایتی 2 هفته طول می کشه

SOBHANTOTo3
Sunday 21 November 2010, 01:32 PM
صوتي بزار منم گذاشتم
مشخصه كه كي زده با گوش دادن مي شه فهميد
مرسي
موفق باشي

love_London
Monday 5 December 2011, 05:12 PM
او..او
وقتي يادم مياد اون روز كه ميخاستم يه آهنگ از بتهون بزنم كه اسمش رو يادم نيست يك روز كامل تمرين كردم تا بتونم يا بار درست بزنم آهنگ ديگه آخر اشكم داشت در مي آمد بعد از 2 هفته تمرين تواستم درست بزنمش ديگه و دستم روون شد

و يك بار ديگه كه يه كنسرت داشتين من تك نوازي داشتم خيلي نت سختي بود كه اصلا دوست ندارم در مورد اون صحبت كنم

sefarius
Monday 5 December 2011, 06:11 PM
برای من که چارداش(Czardas) بوده.

Honey_Shababi
Monday 5 December 2011, 06:58 PM
گیتار الکتریک : Surfing with the alien از joe satriani

گیتار کلاسیک:سولوی آهنگ ترس شادمهر

پیانو : until the last moment یانی