PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدام یک را انتخاب می کنید ؟

HamedSedighi
Monday 1 November 2010, 06:37 PM
درود
اگر قرار بر این باشد که شما یکی از این مدل ها بخرید کدام یک را می خرید ؟
دلایلتون رو هم بنویسید .

اگر با مدل ها آشنایی ندارید از لینک های زیر استفاده کنید :

You can see links before reply
You can see links before reply

HamedSedighi
Monday 1 November 2010, 06:44 PM
ضمنا همه گزینه در یک سطح و کلاس نیستند بنابراین شما می توانید انتخابتون رو بر اساس سلیقه انجام بدین .

خب انتخاب من KORG PS60

اگر جونو دی پورت یو اس بی داشت حتما همون رو انتخاب می کردم .

با توجه به اینکه جدیدترین مدل سری جونو رولند تا به امروز جونو جی آی هست و بخش آیدیو ریکودرش خیلی قوی است اما انتخاب من همون پی اس 60 هست

بواسطه اینکه در بازه زمانی که فعلا در آن هستم نیاز من رو برطرف میکنه

ehsanmir
Monday 1 November 2010, 07:09 PM
سلام
خب مسلما" چون ما با این دستگاهها کار نکردیم انتخاب هم سخت میشه.ولی چون من تعریف صدای رولند رو زیاد شنیدم و GI هم در نوع خودش جدید هست اولین انتخابم همین مدل هست.بازم نمیشه گفت 100%.شاید اگر با همشون کار کنم انتخاب عوض بشه.

you3f
Monday 1 November 2010, 07:23 PM
من خودم با هیچکدوم کار نکردم...
ولی شخصا Korg را بیشتر میپسندم.
KORG PS60 را انتخاب کردم

mariwan
Monday 1 November 2010, 09:08 PM
من هم بخاطر جديد بودن رولند gi رو انتخاب کردم
هم بيشتر از محصولات رولند خوشم مياد
و با هيج كدوم كار نكردم

mika120
Monday 1 November 2010, 09:22 PM
من رولند جونو جي رو انتخاب كردم ... چون يه تصويري ازش ديدم و از امكاناتش خوشم اومده ... تازه با محصولات رولند ارتباط بيشتري نسبت به كورگ برقرار مي كنم و ...
از طرفي خيلي از كيبورديست هاي پراگرسيو از اين كيبورد استفاده كردن !!!

Amir Akbari
Thursday 4 November 2010, 07:41 PM
درود بر دوستان یکی از مهم ترین دلایلی که من طرفدار برند کورگ هستم بخاطر درام کیت زنده و ریتم های
خوبش هست و اگر قرار باشه روزی دستگاهی رو تنها برای استفاده از صدای سازها انتخاب کنم (از بین
کیبوردهایی که نام بردی) بی گمان رولند رو انتخاب میکنم چون پیش از این هم تجربه ی کار کردن با این
برند رو داشتم و همینطور از نمونه های صداهایی که شنیدم اینطور نتیجه گرفتم که رولند صداهای شفاف تر
و نرم تری داره بخصوص سازهای بادی، پد ها و سینت ها که در نهایت زیبایی هستند،
انتخاب من Roland Juno-Gi هست .

HamedSedighi
Thursday 4 November 2010, 08:07 PM
جونو جی آی و جونو دی آی ، rear panel زشتی دارند به جهت طراحی و بالکعس پی اس 60 به جهت طراحی زیبا تر است و به نظر می آید در طراحی اش به همه جنبه ها و view ها فکر شده .

اما جونو جی آی به واسطه سلایدر هایی که داره بخش ریکودرش فوق العاده قوی است و تقریبا تنها چیزی که باعث خستگی کاربر میشه صفحه نمایش کوچک ان است .

HamedSedighi
Monday 22 November 2010, 01:51 PM
نمی دونم چرا این ت اپیک با تاپیک راهنمایی برای خرید ترکیب شده بود !!!

حتی نظر سنجی اش به آن تاپیک منتقل شده !