PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک اعلام آمادگی نوازندگان نت آهنگ " رمیکس آهنگ "

Dj_MAN
Wednesday 24 November 2010, 02:59 AM
سلام ...
کسانی که مایلند در این پروژه " ریمیکس ترانه فریاد از هایده " با ما مشارکت کنند اینجا اعلام امادگی کنن

و نمونه نوازندگی خودشون رو رکورد کرده و اینجا بزارن تا داخل پروژه قرار بدیم ...

نکته اینکه ترجیحا نمونه کارهایی که بهتر رکورد شده و صد البته بهتر نواخته شده باشه برای درج در پروژه انتخاب خواهد شد ...
در ضمن دوستان سعی کنن همه اهنگ رو بنوازند تا برای میکس نهایی قسمتهای مناسب قابل انتخاب باشه ...

اینجانب Dj MAN وظیفه تنظیم نهایی پروزه رو بر عهده دارم و دوست خوبم جناب Acoustic ساز پیانو رو نواختن و دیگه نیاز به نوازنده پیانو نداریم

در عوض دوستان نوازنده ویولون - اکاردئون - سازهای سنتی مثل تار - سه تار - سنتور - نی و دف - و حتی دوستانی که سازهای الکتریک ( مثل گیتار الکتریک ) مینوازند میتونند در ساخت این پروزه مشترک همکاری کنند ... محدودیتی برای نوع ساز نیست

تصمیم بر این هست که اینکار ووکال داشته باشه بنابراین از دوستان مرد و زن خواننده سایت هم دعوت میکنیم در این پروژه به ما کمک کنند ...
اخرین وضعیت پروژه که میتونه در تنظیم گام و ریتم به دوستان کمک کنه رو لینک میکنم ..

ریتم کار 81 هست .. قسمتهایی رو که فعلا نواختیم مثل ساز اکاردئون ابتدای اهنگ در صورتی که دوستان آکارئون بزنند و بزارن حذف خواهد شد . پس این تراک نهایی نیست و وضعیت نهایی اون بسته به میزان مشارکت شما دوستان هنرمند تغییر خواهد کرد ...
تلاش بر این هست که ژانر کار به موسیقی امروزی نزدیک باشه ...
درضمن نکته مهم اینست که دوستان سعی کنن از دادن هرگونه افکت به تراک ارسالی خودداری کنن .

توضیحات بیشتر رو دوست خوبم Acoustic خواهند گفت ... قبلا از مشارکت دوستان تشکر میکنم .

لینک نت آهنگ :
You can see links before reply

لینک فورشیرد :
You can see links before reply

اینم یه تصویر از نت همین ترانه ( گفتم شاید راهگشا باشه )

SOBHANTOTo3
Wednesday 24 November 2010, 06:26 AM
اكاردئون يك سازيه كه از روي ساز دهني ساخته شده
صددرصد قدرت نوازندگي سازدهني خيلي بيشتره
خيلي تكنيك هارو با ساز دهني مي شه زد كه با اكاردئون نمي شه
صداي جفتشون يكيه
من سازدهنيشو مي زنم و مي زارم براتون ببنم چي ميشه

ولي نت كو
از رو چي بزنيم
شعر رو هم بزاريد
مرسي

Dj_MAN
Wednesday 24 November 2010, 12:35 PM
اكاردئون يك سازيه كه از روي ساز دهني ساخته شده
صددرصد قدرت نوازندگي سازدهني خيلي بيشتره
خيلي تكنيك هارو با ساز دهني مي شه زد كه با اكاردئون نمي شه
صداي جفتشون يكيه
من سازدهنيشو مي زنم و مي زارم براتون ببنم چي ميشه
ولي نت كو
از رو چي بزنيم
شعر رو هم بزاريد
مرسي

متاسفانه به نت این آهنگ دسترسی نداشتم .. لینک خود ترانه اصلی رو هم اکوستیک جان خواهند گذاشت
مجبوریم گوشی درش بیاریم ... گام پروژه هم استاندارده و با کمی گردش روی ساز میتونید محل دقیقشو پیدا کنید . فقط روی ریتم بودن و گام و کوک درست رو فراموش نکنید
درود بر شما

Acoustic
Thursday 25 November 2010, 02:18 AM
بقیه دوستان کجایید ؟

Acoustic
Thursday 25 November 2010, 01:46 PM
اینم خود آهنگ اصلی : You can see links before reply

Dj_MAN
Thursday 25 November 2010, 10:26 PM
اینم خود آهنگ اصلی : You can see links before reply

درود ... چون شما لینکشو داشتی دیگه من آپ نکردم ...
راستی اونایی که می گفتن زود باشین و عجله کنین کجان حالا ..........؟:45:

mtb
Friday 26 November 2010, 03:26 PM
سلام دوستان. راستش خیلی خوشحالم کار پیش رفته. من شرمندم این چند روزه مسافرت بودم و به اینترنت دسترسی نبود ولی چشم از همین حالا میشینم روش کار میکنم. ایشالا مورد پسند واقع بشه.

ehsanmir
Saturday 27 November 2010, 08:19 AM
سلام
من کار رو امروز دانلود کردم.یه قسمتهاییش رو با کیبرد در میارم.دوست داشتید استفاده کنید.دوست هم نداشتید که هیچ.سعی میکنم تا فردا تموم کنم.چون سرم یکم شلوغه.
شاد باشید..............

mtb
Monday 29 November 2010, 10:28 AM
سلام دوستان
یه نکته... این آهنگی که شما تو پست اول گذاشتید نتش با نت آهنگ اصلی نمی خونه. من نت آهنگو که گوشی درآوردم با با سی بمل شروع میشه و نت فا هم دیز هست. اما ملودی که شما گذاشتید متفاوت هست واصلا" با سی بکار هست. حالا من باید رو کدوم گام بزنم؟؟؟
لطفا" اگه متوجه منظورم شدید یه راهنمایی بکنید.
با تشکر...

Dj_MAN
Monday 29 November 2010, 11:44 AM
سلام دوستان
یه نکته... این آهنگی که شما تو پست اول گذاشتید نتش با نت آهنگ اصلی نمی خونه. من نت آهنگو که گوشی درآوردم با با سی بمل شروع میشه و نت فا هم دیز هست. اما ملودی که شما گذاشتید متفاوت هست واصلا" با سی بکار هست. حالا من باید رو کدوم گام بزنم؟؟؟
لطفا" اگه متوجه منظورم شدید یه راهنمایی بکنید.
با تشکر...

دوست عزیز ملودی که ما زدیم با ملودی اصلی فرق داره ( از لحاظ گام - کوک - سرعت ریتم )
ملودی ما با می شروع میشه و فا دیز هست ... ( ملودیه اصلی - آکوردها پایینتر هستند )
برای راهنمایی فایل MIDI کار رو براتون میزارم .. توی اف ال بازش کن نتهاشو ببین ..
البته اگه روی گام خاصی دستت مهارت بیشتری داره میتونی سازت یا کیبوردتو ترانسپوس کنی ...

Solo
Thursday 2 December 2010, 11:43 PM
گام موزیک جدید سی مینور هست . روی این گام کار کنید . البته من هنوز گوش ندادم