PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل فنی انجمن های بحث و گفتگو

Amir
Friday 26 November 2010, 12:30 AM
با سلام

همانطوری که تمامی دوستان در جریان هستید چند روزی هست که سایت به سرور جدید منتقل شده , در این مدت مسائل و مشکلاتی وجود داشت که طبق اعلام دوستان در بخش پشتیبانی و ایمیل بر طرف شد

جدیدا مشکل جدیدی در انجمن ها رخنه کرده که دسترسی های کاربر در انجمن را دچار اختلال می کند

از دوستانی که حساب کاربریشون با مشکل مواجه می شود خواهشمند است سریعا به بخش پشتیبانی که لینک آن بالای سایت هست مراجعه کرده مشکل را مطرح کنند

سعی می کنیم تا فردا شب مشکل را که علت آن هم مشخص شده رفع کنیم

پیشاپیش پوزش ما را بپذیرید

شاد باشید

Acoustic
Friday 26 November 2010, 01:43 AM
تشکر ... امیدوارم مشکلات و سوء تفاهماتی هم که از آثار همین مشکل بود حل بشه :53:

Support_A
Friday 26 November 2010, 01:25 PM
مشکل کاربر z.m با توجه به اطلاع رسانی کاربر koronzo حل شد

در صورت بروز مشکل سریعا در بخش پشتیبانی تیکت بزنید

ارادتمند

Support_A
Friday 26 November 2010, 01:26 PM
مشکل کاربر firzi با توجه به اطلاع رسانی در بخش پشتیبانی حل شد

ارادتمند

zendegieh_khabha
Friday 26 November 2010, 08:14 PM
سلام دوستان من هم چند روز هست كه نميشد بيام فكر ميكردم مشكل از سيستم خودم هست.

Amir
Friday 26 November 2010, 08:31 PM
سلام دوستان من هم چند روز هست كه نميشد بيام فكر ميكردم مشكل از سيستم خودم هست.

سلام

لطفا مشکل را برای بخش پشتیبانی شرح دهید

You can see links before reply

سپاس

Support_A
Friday 26 November 2010, 11:16 PM
مشکل کاربر " فرشته باران " با توجه به اطلاع رسانی در بخش پشتیبانی حل شد

ارادتمند

Amir
Friday 26 November 2010, 11:21 PM
مشکل کاربر " فرشته باران " با توجه به اطلاع رسانی در بخش پشتیبانی حل شد

ارادتمند

سلام , خدا قوت

روش حل مشکل مشخص شده ؟ چون دوستان معمولا 24 ساعته در سایت حضور دارند و اینجوری فکر کنم بخش پشتیبانی رو مجبوریم شبانه روزی کنیم : دی

Support_A
Friday 26 November 2010, 11:37 PM
سلام , خدا قوت

روش حل مشکل مشخص شده ؟ چون دوستان معمولا 24 ساعته در سایت حضور دارند و اینجوری فکر کنم بخش پشتیبانی رو مجبوریم شبانه روزی کنیم : دی

سلام امیر خان

بله , ساعت 2 بامداد احتمالا انجمن ها برای مدت کوتاهی از دسترس خارج خواهند بود برای Update سرور و امیدواریم مشکل رفع شود

با تشکر

Support_A
Saturday 27 November 2010, 01:24 AM
سلام مجدد

مشکل کاربر vahabvafadar و همچنین احتمالا تمام اعضای سایت هم اکنون باید حل شده باشد

طبق بررسی های دقیقی که با کمک پشتیبانی فنی شرکت Parallels بر روی این مساله انجام شد متوجه شدیم نسخه ی PHP CGI که کنترل پنل پلسک بر روی سرور ویندوز نسخه 2008 نصب می کند باگ کوچکی دارد که باعث بروز اختلالات در اجرای Query در پایگاه داده ی MySql می شود و با نصب یک پچ باگ رفع شد و پایگاه داده ی فاروم نیز به طور کامل بررسی نهایی شد

پوزش ما را بپذیرید , امیدواریم با سرور جدید مشکلات کمتری پدید آید

ارادتمند
واحد پشتیبانی

Amir
Saturday 27 November 2010, 01:30 AM
سلام مجدد

مشکل کاربر vahabvafadar و همچنین احتمالا تمام اعضای سایت هم اکنون باید حل شده باشد

طبق بررسی های دقیقی که با کمک پشتیبانی فنی شرکت Parallels بر روی این مساله انجام شد متوجه شدیم نسخه ی PHP CGI که کنترل پنل پلسک بر روی سرور ویندوز نسخه 2008 نصب می کند باگ کوچکی دارد که باعث بروز اختلالات در اجرای Query در پایگاه داده ی MySql می شود و با نصب یک پچ باگ رفع شد و پایگاه داده ی فاروم نیز به طور کامل بررسی نهایی شد

پوزش ما را بپذیرید , امیدواریم با سرور جدید مشکلات کمتری پدید آید

ارادتمند
واحد پشتیبانی

تشکر می کنم جناب خان بیگی , جدا خسته نباشید

پارسال هم زمانی که برای اولین بار ویندوز 2008 گرفتیم مشکل مشابه این را داشتیم

امیدوارم که کمبود های فنی به زودی تکمیل شوند و مشکلات فنی نیز کمتر باعث آزرده خاطر شدن دوستان هنرمند نت آهنگ شود

شاد باشید

Acoustic
Sunday 28 November 2010, 12:08 AM
یه مشکلی که خواستم ببینم به این باگ مربوط میشه یا نه این هست که تاپیک های مشترک شده بیخودی آپدیت میشه بدون اینکه پست جدیدی زده بشه ... خواستم ببینم مربود به بک آپ گیری میشه یا باگ یا چیز دیگه ؟!

البته نمیدونستم اینو باید تیکت ارسال میکردم یا اینجا میگفتم

Amir
Sunday 28 November 2010, 12:19 AM
سلام

نه مربوط به باگ داخلی ویبولتین هست , خیلی وقته این مساله هست

بخش پشتیبانی در خدمت شماست :دی

Acoustic
Sunday 28 November 2010, 12:26 AM
آره خیلی وقته که الان صدام در اومده :4: ... ولی فکر کنم نظرتون راجب 24 ساعته کردن پشتیبانی جدیه :دی . مرسی که به این زودی پاسخ دادید

Amir
Sunday 28 November 2010, 12:36 AM
الان تقریبا 24 ساعته هست , تا 6 و 7 صبح معمولا هستیم , بعد دوباره از 10 صبح شروع می کنیم

سیستم SMS هم که روی بخش پشتیبانی نصب بشه تیکت ها و درخواست ها کمتر از 5 دقیقه رسیدگی میشه , الان ایمیل میشه ممکنه بعضی وقت ها Delay باشه چون ایمیل هر لحظه چک نمیشه

Nassim_Agha
Sunday 28 November 2010, 12:46 AM
قصه ی ما به سر رسید
کلاغه به خونش نرسید

امیر جان سلام
به نظر میاد که مشکل همه دوستان یک به یک حل شد مگر مشکل ما :-)
مشکل اینه که همونطور که قبلا نوشتم من نه می تونم با پشتیبانی تماس بگیرم و نه می توام آپلود کنم!
هر بار که به همین لاگین نسیم سحر و پسورد همیشگی ام سعی می کنم وارد شوم پاسخ این است که:
نام کاربری یا کلمه عبور اشتباه است
اگر مشکل بر سر فاصله میان نسیم و سحر است پیشنهاد می کنم که سحر را لاگین من اصلا حذف کنید و بگذارید تنها نسیم شاید فرجی در کار ما هم بشود:-)

با سپاس
نسیم

Amir
Sunday 28 November 2010, 12:54 AM
قصه ی ما به سر رسید
کلاغه به خونش نرسید

امیر جان سلام
به نظر میاد که مشکل همه دوستان یک به یک حل شد مگر مشکل ما :-)
مشکل اینه که همونطور که قبلا نوشتم من نه می تونم با پشتیبانی تماس بگیرم و نه می توام آپلود کنم!
هر بار که به همین لاگین نسیم سحر و پسورد همیشگی ام سعی می کنم وارد شوم پاسخ این است که:
نام کاربری یا کلمه عبور اشتباه است
اگر مشکل بر سر فاصله میان نسیم و سحر است پیشنهاد می کنم که سحر را لاگین من اصلا حذف کنید و بگذارید تنها نسیم شاید فرجی در کار ما هم بشود:-)

با سپاس
نسیم

به زودی به خاطر سیستم جدید پروفایل سایت که آدرس هاش شبیه به فیسبوک میشه همه ی دوستانی که نام کاربریشون فارسی هست یا دارای فاصله و زیر خط ( _ ) هست مجبورن درخواست تغییر بدن

متاسفانه فعلا امکانش نیست که جلوی این مساله رو بگیریم که با فرمت نا مناسب ثبت نام نکنند

سعی می کنیم هنگام اجبار برای تغییر یک سیستم مکانیزه قرار بدیم که نیازی به درخواست و تغییر توسط ما نباشه و دوستان با چند تا کلیک بتونن خودشون نام کاربریشون رو تغییر بدن

البته تغییر فقط در همون مرحله ی مشکل هست نه برای تغییرات بعدی

پیشنهاد می کنم نام کاربریتون رو درخواست بدید که لاتین بشه ( در بخش پشتیبانی ) تا مشکلاتتون به کل رفع بشه

سپاس

Amir
Sunday 28 November 2010, 01:01 AM
در کل سیستم آماده ای مثل ویبولتین برای سایتی که می خواهد موارد متعددی را در نظر بگیرد مناسب نیست , سیستم انجمن باید در دل پورتال حل شود نه چیزی جدا از آن

کل سیستم های آماده را که سایت های مختلف از آنها استفاده می کنند هم اگر در نظر بگیرید باز هم جوابگوی کلیات یک کار وسیع نیست

دقت که بکنید می بینید که هیچ سایت تخصصی عظیمی منهای سایت های دانلود و خبری سیستم آماده ندارند و خودشان کارهای فنی را انجام می دهند ... مگر سایتی که صرفا به یک فاروم اکتفا کند و فکر های آنچنانی نداشته باشد ... بزرگ می شود ولی تحولی ایجاد نمی کند و اصل مشکل همین نکته است

سختی کار ما هم همین است , تامین نیروی انسانی فنی , مالی و زمانی برای پیاده سازی هریک از بخش ها بسیار گزاف است و شاید دلیل اینکه اکثر سایت های تخصصی موسیقی بعد از مدتی کنار کشیدند همین بود

Nassim_Agha
Sunday 28 November 2010, 01:03 AM
سپاس امیر جان برای پاسخ سریع تان.

متاسفانه همانطور که در بالا نوشتم امکان تماس با پشتیبانی هم برایم نیست!

خواهش می کنم شما که دسترسی دارید این زحمت رو قبول کنید و لطف بفرمایید تقاضای تغییر نام کاربری من از نسیم سحر به NASSIM را برای پشتیبانی ارسال بفرمایید.

با سپاس فراوان
نسیم

Amir
Sunday 28 November 2010, 01:06 AM
سپاس امیر جان برای پاسخ سریع تان.

متاسفانه همانطور که در بالا نوشتم امکان تماس با پشتیبانی هم برایم نیست!

خواهش می کنم شما که دسترسی دارید این زحمت رو قبول کنید و لطف بفرمایید تقاضای تغییر نام کاربری من از نسیم سحر به NASSIM را برای پشتیبانی ارسال بفرمایید.

با سپاس فراوان
نسیم

این نام قبلا برای شخص دیگری انتخاب شده ظاهرا , یک نام دیگر بفرمایید

Nassim_Agha
Sunday 28 November 2010, 01:24 AM
این نام قبلا برای شخص دیگری انتخاب شده ظاهرا , یک نام دیگر بفرمایید

خوب پس اجازه بدهید چند نام کاربری را پیشنهاد کنم بترتیب اولین نامی که قبلا استفاده نشده را خواهش میکنم برای جایگزاری استفاده بفرمایید:

nassimm

nassimi

nassimmi

آیا پسورد را هم می توانم تغییر دهم؟

Amir
Sunday 28 November 2010, 01:28 AM
به nassimm تغییر کرد

کلمه عبور را از لینک زیر تغییر بدید

You can see links before reply

Nassim_Agha
Sunday 28 November 2010, 01:39 AM
سپاس امیر جان

تندرست باشید
نسیم

mahboube
Sunday 28 November 2010, 07:42 PM
سلام امیدوارم هرچه زودتر مشکلات به طور کامل برطرف بشه با تشکر

vahabvafadar
Sunday 28 November 2010, 07:48 PM
خیلی خیلی ممنون مشکل من که حل شد
امیدوارم مشکل دوستان دیگه هم حل شه
سپاس

z_m
Monday 29 November 2010, 05:56 PM
سلام :5:

من یه 3-4 روزی نبودم...نمیدونم چه مشکلی واسم پیش اومده بود که به لطف یکی از دوستان، آقا آرش (koronzo) که گزارش داده بودن مثل اینکه حل شده....
:22:
امیر خان همین جا جا داره که از زحمات شما بینهایت تشکر کنم.... واقعا خیلی زحمت میکشید برای سایت...:am
این سایت واقعا یکی از سایتهای خوب و بهتر بگم عالی هست که من تا به حال دیدم.... بسیار منظم...بسیار تمییز.... وکلی صفات خوب دیگه که شاید به زبونم نیاد....(کلا طراحی سایتو...)
و اینکه به فکر مشکل بچه ها هستین.....:5:
بچه های این سایت هم بسیار بچه های خوبی هستن... (البته حالا عده ای که اخلاق ندارن اینقدر تعدادشون کم هست که به چشم نمیان) مخصوصا بچه های سنتور که من بیشتر باهاشون سر و کار دارم ..... خیلی باادب و محترم هستن... :5:

خلاصه که خیلی دوست داشتم ازتون تشکر کنم....تشکر من رو به عنوان عضو کوچیکی از سایت بپذیرید..
:5:
با تشکر
زینب
:am

Piano Lover
Wednesday 23 February 2011, 02:30 PM
با عرض سلام و خسته نباشيد. با تشكر از زحمات شبانه روزي شما در حفظ اين سايت، يك سوال داشتم. راستش چند وقته مي خوام تو بعضي از تاپيكهاي نمونه كارهاي اعضا پست بزنم ولي نميشه! مي خواستم بدونم فقط براي من اينطوره يا كلا اينجور شده!

Acoustic
Wednesday 23 February 2011, 02:46 PM
با عرض سلام و خسته نباشيد. با تشكر از زحمات شبانه روزي شما در حفظ اين سايت، يك سوال داشتم. راستش چند وقته مي خوام تو بعضي از تاپيكهاي نمونه كارهاي اعضا پست بزنم ولي نميشه! مي خواستم بدونم فقط براي من اينطوره يا كلا اينجور شده!

تاپیک نمونه کارها در انجمن بسته شده و فقط قابل مشاهده هستند ..

و در مقابل، سیستم جدید نمونه کارهای اختصاصی نت آهنگ راه اندازی شده .
که در بالای انجمن لیست اون رو میتونید ببینید (آخرین نمونه کارهای کاربران)

Piano Lover
Wednesday 23 February 2011, 02:55 PM
تاپیک نمونه کارها در انجمن بسته شده و فقط قابل مشاهده هستند ..

و در مقابل، سیستم جدید نمونه کارهای اختصاصی نت آهنگ راه اندازی شده .
که در بالای انجمن لیست اون رو میتونید ببینید (آخرین نمونه کارهای کاربران)

سپاس فراوان به خاطر پاسخ واقعا سريع و كامل!