PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرسنجی در مورد سه گروه خودمونی،آلاچیق و دوستانه

Khashayar
Friday 26 November 2010, 07:27 PM
درود
همانطور که در تاپیک تاپیک اعلام آخرین تغییرات انجمن ها (You can see links before reply) میتوانید بخوانید قرار شد تغییراتی در جهت بهبود گروه ها انجام بدیم...
و یکی از این تغییرات باقی ماندن یکی از سه گروه عمومی یعنی خودمونی،آلاچیق و دوستانه به عنوان تنها گروه عمومی نت آهنگ هست..و قرار شد طی نظرسنجی طبق رای شما یکی از این سه گروه باقی بماند و دو گروه دیگر حذف شود...

لطفا نظر خود را هم در نظر سنجی و هم با ارسال یک پست بیان کنید...

پاینده باشید

r_a_m_i_n
Friday 26 November 2010, 10:50 PM
::MaHtAb:: (You can see links before reply) کجاست؟ بگین بیاد نظر بده

Mahmonire
Friday 26 November 2010, 11:01 PM
سلام دوستان گلم نظر در مورد یک گروه کمی سخته ما به 3گروه عادت داریم اما حلا که باید انتخاب بشه پس نظر من رو گروه خودمونی هست
پاینده باشید

Amirrelax
Saturday 27 November 2010, 07:59 AM
فقط خودمونی بمونه

Avazekhan
Saturday 27 November 2010, 05:36 PM
به نظر من ازاین 3 تا ضروری تر گروه های سه تار هست...
الان 3-4 تا گروه مربوط به سه تار داریم و به همین خاطر زیاد به کار نمیادو چون تمرکز روی یک گروه نیستباعث میشه این گروه فعال نباشه...
اما گروه دوستانه و خودمونی و آلاچیق 3 گروه از بچه ها با 3 طیف گوناگون هستن که دور هم صحبت میکنن
شاید دوست نداشته باشن توی یه گروه دیگه برن...

Khashayar
Saturday 27 November 2010, 08:15 PM
درود

به نظر من ازاین 3 تا ضروری تر گروه های سه تار هست...
الان 3-4 تا گروه مربوط به سه تار داریم و به همین خاطر زیاد به کار نمیادو چون تمرکز روی یک گروه نیستباعث میشه این گروه فعال نباشه...
اما گروه دوستانه و خودمونی و آلاچیق 3 گروه از بچه ها با 3 طیف گوناگون هستن که دور هم صحبت میکنن
شاید دوست نداشته باشن توی یه گروه دیگه برن...

بله به تمام گروه های دیگر رسیدگی خواهد شد ..اما الان مهم اینه که یک گروه عمومی بیشتر نیاز نیست ... و این سه گروه عمومی باید تبدیل به یک گروه عمومی بشه تا کمی وضع بهتر بشه ..خودتون با کمی دور زدن میبینید چقدر وضع خراب هست...
مطمئن باشید گروه های سه تار و تار و پیانو و ... هم دستی به سر و روش کشیده میشه و کیفیت بهتری پیدا میکنه...
پاینده باشید...

Nassim_Agha
Monday 29 November 2010, 07:37 PM
سلام

من البته در هیچ کدام از این تایپکهای بحث و گفتگوی دوستانه و غیره نیستم و بنابر این در بحث بودن یا نبودنشان کدامیک از این تایپکها هم نظری ندارم امّا با توجه به آنچه که دیروز در بحث مقایسه موزارت و بتهوون و شوپن در بخش ویولون بود فکر می کنم که اگر همه بحث و گفتگو ها ی عام گرد موسیقی و تاریخ موسیقی (کلاسیک و ایرانی)( و شایدشعر و ترانه هم) در یک تایپک جداگانه قرار داده شوند بد نباشد.

با سپاس نسیم

Khashayar
Thursday 2 December 2010, 08:52 AM
درود
دوستان عجیب هست،با تعداد بالای اعضا در این سه گروه تعداد کمی فقط شرکت کردند...
در هر صورت این نظر سنجی تا ساعت 12 شب فردا جمعه 12 آذر ماه باز خواهد بود..منتظر رای و نظرات شما در این تاپیک هستیم...
پاینده باشید

HamedSedighi
Thursday 2 December 2010, 09:28 AM
این گروه خودمونی قبلا خیلی (7چند ماه پیش ) بهتر بود ، به هر نحو من خودمونی رو زدم . البته اگه قرار هست که خودمونی مثل همین هفته باشه بهتر اصلا نباشه .

راستی یه موضوع اگه قرار هست که در گروه ها باز هم مباحثی در رابطه با موسیقی مطرح شود ، دیگر تاپیک ها و انجمن ها برای چه هستند .

بنابراین خیلی خیلی منطقی است که کلا گروه ها حذف شوند ، قطعا ماهیت وجودی این گروه ها بحث راجع به موسیقی نیست .

اگر که چنین باشد چرا در بخش های مختلف که به این کار اختصاص داده شده به بحث نپردازیم .

ولی این کار منطقی است که تعداد زیادی گروه با موضوع مشابه داریم که از بین آنها با نظر سنجی یا هر چیزی مشابه آن یکی باقی بماند .

forever
Friday 3 December 2010, 10:50 AM
راستی یه موضوع اگه قرار هست که در گروه ها باز هم مباحثی در رابطه با موسیقی مطرح شود ، دیگر تاپیک ها و انجمن ها برای چه هستند .

بنابراین خیلی خیلی منطقی است که کلا گروه ها حذف شوند ، قطعا ماهیت وجودی این گروه ها بحث راجع به موسیقی نیست .

اگر که چنین باشد چرا در بخش های مختلف که به این کار اختصاص داده شده به بحث نپردازیم .

ولی این کار منطقی است که تعداد زیادی گروه با موضوع مشابه داریم که از بین آنها با نظر سنجی یا هر چیزی مشابه آن یکی باقی بماند .

سلام،
ببینید فرق گروه ها با تاپیکها در این هست که گروه ها مثل بخش خصوصی میمونه اما تاپیک ها مانند بخش دولتی و زیر نظر مدیر کل سایت! قرار نیست که گروه ها همه edit بشن و حذف!
قدم اول اینه که گروه های پرطرفدار بمونن و گروه های مشابه اون حذف بشن تا نظارت بر اونها راحت تر صورت بگیره! (که خودتون هم در بالا به اون اشاره کردید(قسمت bold شده)
قدم دوم هم حذف گروه های زیر 20 عضو (به شرطها و شروطها)
قدمهای بعدی هم که نیاز داره همه گروه ها این کار رو انجام بدن، دادن اساسنامه و هدف از ایجاد گروه هست که کلاً گروه بی ارزش دیگه شروع به کار نکنه)
و ...
پس لطفاً قدری صبور باشید...