PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد كلاسهاي آهنگسازي

digilap
Saturday 27 November 2010, 08:48 AM
سلام دوستان
من دنبال كلاسهاي آهنگسازي ميگردم كه در يك دوره هر چي در مورد آهنگسازي نياز هست رو درس بدن!
يعني حتي اگه نياز هست ، سلفژ،تئوري موسيقي، هارموني ، كنرپوان، و كلا هر چي رو كه من دونم يا نميدونم!
براي يه شخصي كه ميخواد از بيس آهنگسازي كار كنه!
همچين كلاسهايي وجود داره؟
ممنون

valen
Friday 10 December 2010, 12:55 PM
كنسرواتوار تهران.دوره ازاد اموزش عالي اهنگسازي ثبت نام كن.

bilesan_singer
Friday 24 December 2010, 09:50 PM
بله اما اکثرا تمام آموزشگاه ها بحث تیوری رو آموزش می دهند.

موارد مورد نیاز : هارمونی . کنترپوان . تیوری موسیقی .

REZ
Friday 24 December 2010, 10:07 PM
باید عزم جدی داشته باشید و بدونید که گذروندن این دوره ها کار یکی دو ماه نیست
اگه بخواهید با جدیت دنبال کنید ترجیحا از کلاسهای خصوصی یا نیمه گروهی استفاده کنید

vvv
Thursday 3 March 2011, 09:10 PM
سلام دوستان.من می خوام برم کلاسهای آهنگسازی استاد الهامیان تو فرهنگسرای ارسباران کسی میدونه کیفیت این کلاسها چجوریه؟

digilap
Monday 12 December 2011, 10:17 AM
کنسرواتوار تهران راهنمایی خوبی بود ولی مکانش کجاست؟ سایتی چیزی؟!
دوستان در مورد فرهنگسرای ارسباران هم شنیده بودم!
اگه جای دیگری هم هست با ذکر مکان و آدرس اگه امکانش هست لطف کنید!

ممنون

white384
Monday 12 December 2011, 12:07 PM
خشایار جمشیدی: You can see links before reply

white384
Monday 12 December 2011, 12:13 PM
چیزی که دوستان ازش نام میبرند، کنسرواتوار تهران نیست. یه موسسه آموزش عالی آزاده که با توجه به نفوذی که در مرکز موسیقی داره، از نام کنسرواتوار سوأستفاده کرده...
سیستم کنسرواتوار در تمام کشورهای دنیا حتی هند و تاجیکستان به چنین حالتی تمسخر آمیز نیست... این موسسه از نام کنسرواتوارهای چایکسفسکی و وین برای تبلیغات خودش سوءاستفاده میکنه...
این موسسه علاوه بر اینکه سیستم و جامعیت یک کنسرواتوار رو نداره، اهداف و نحوه تدریس اشتباهی هم داره...
مثلا هدف در دوره آهنگسازیشون، پرورشه آهنگسازان کودکانه...
هزینه زیاد کلاس ها هم همرو به فکر فرو میبره....

r_a_m_i_n
Monday 12 December 2011, 03:07 PM
سلام دوستان.من می خوام برم کلاسهای آهنگسازی استاد الهامیان تو فرهنگسرای ارسباران کسی میدونه کیفیت این کلاسها چجوریه؟

کلاسهاش خوبه از صفر شروع میکنه تا سطح بالای آهنگسازی... ترمی 300 تومان واسه 3 ماه... جمعه ها از 12 ظهر تا 4 بعد از ظهر بصورت گروهی برگذار میشه

pswww
Friday 13 June 2014, 01:19 PM
سلام دوست عزیز در تهران آموزشگاه موسیقی افرا هست فوق العاده در این زمینه کار میکنه که استادش آقای پوریا نیکان هستن اگه خواستین پبام خصوصی بدین تا شماره آموزشگاه رو در اختیارتون بذارم.
کلاسهایی هم که برگزار میکنن آهنگسازی ، تنظیم ، میکس و مسترینگ هست .