PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آلبوم علی قمیشی ( فرزند سیاوش) منتشر شد

mika120
Sunday 28 November 2010, 04:52 PM
آلبوم جدید دیگری از طرف شرکت آوای باربد منتشر شد ...
نام آلبوم اسیر است و خواننده آن علی قمیشی ...
میکس و مسترینگ کار توسط سیروان خسروی انجام شده ...
کار از نظر من نسبتاً قدیمیه ... چون نزدیک به 3 ساله که آوای باربد می خواست اونو منتشر کنه !!!

2HM
Sunday 28 November 2010, 05:47 PM
سلام
توی ایران آلبوم داده یا خارج؟
شما که معرفی کردین لینک دانلودی چیزی یا اگه توی ایران هست و به دلیل قانون کپی رایت آلبوم رو قرار نمیدین حداقل یک نمونه از کارهاشو میذاشتین ببینیم چه سبکی میخونه.

یاحق

sadra2011
Sunday 28 November 2010, 06:02 PM
پسر کو ندارد نشان از پدر

sapphire_sky
Sunday 28 November 2010, 06:52 PM
ممنون از اطلاع رسانی

nafiseh
Sunday 28 November 2010, 08:34 PM
من آلبومش رو شنیدیم خوب بود ولی من خوشم نیومد
جدی پسرش هست؟؟؟!!!!!!

sadra2011
Sunday 28 November 2010, 08:36 PM
من آلبومش رو شنیدیم خوب بود ولی من خوشم نیومد
جدی پسرش هست؟؟؟!!!!!!

r u ok??????

nafiseh
Sunday 28 November 2010, 08:38 PM
r u ok??????

وااااااااا منظورت چیه؟

hosein7777
Sunday 28 November 2010, 09:09 PM
شنیدم کارای قدیمی سیاوش قمیشی رو کپی کرده خود سیاوشم شاکی شده میخواد ازش شکایت کنه!!!

mika120
Monday 29 November 2010, 02:24 PM
آلبوم تو ايران منتشر شده ...
بعضي از كارا بله برا خود سياوش است و پسرش كاور !!! كرده ... ( همه ميدونيد انجام عمليات كاور در تموم دنيا مرسومه ولي بايد حتماً گفته شه كه صاحب اثر كيه )
آلبوم خيلي هم بد نيس ... صداي علي قميشي هم اصلاح شدست ... البته در حد خيلي كم ...
از نظر من آلبوم ارزش خريدن داره ....

mika120
Tuesday 30 November 2010, 10:53 AM
دوستاني كه گفتن بعضي كارا دزدي هست ...
آهنگ اسير و جاده رو سياوش كار كرده !!!!
تو كاور آلبوم اگه نگاه كنن تو قسمت آهنگ و شعر اومده : عليرضا ، قميشي
شركت آواي باربد چون نميتونست مستقيماً بنويسه سياوش قميشي از اين ترفند استفاده كرده ... عجب زرنگي هستن !!!

imanraha
Saturday 30 April 2011, 02:23 PM
صدای قشنگی داره خود علیرضا جازیست متبحریه هر کی خواست میتونه سی دی جنگ نوروزی نود و تهیه کنه و اون ببینه که البته خوانندگان دیگه هم دعوت شدن مجری شم که اقای رشید پور گله میهمانای دیگه هم مانی رهنما مازیار فلاحی محمد زارع و .... هر کی نبینه ضرر کرده

mixer
Saturday 30 April 2011, 03:22 PM
دوستاني كه گفتن بعضي كارا دزدي هست ...
آهنگ اسير و جاده رو سياوش كار كرده !!!!
تو كاور آلبوم اگه نگاه كنن تو قسمت آهنگ و شعر اومده : عليرضا ، قميشي
شركت آواي باربد چون نميتونست مستقيماً بنويسه سياوش قميشي از اين ترفند استفاده كرده ... عجب زرنگي هستن !!!

نمی دونم شاید شایعه باشه !

اما به شخصه در سایت معتبری از جناب سیاوش قمیشی دیدم که اینکه ها شایعه ای بیش نیست .

بعید می دونم سیاوش قمیشی همچین کاری رو انجام بده . سیاوش قمیشی در مصاحبه های خودشم اعلام کرد که برای کسی که آهنگ میشازه باید یه جورایی قبولش داشته باشه باهاش معاشرت کنه و از اخلاقش خوشش بیاد . حتی اسم هم برد از خانم فیروزه رسولی که از ایشان و صدای ایشان خوشش اومد و براشون آهنگسازی کرد حتی کار زدن آلبوم رو هم برای ایشان انجام داد . . .

از آن گذشته مگر جناب شهریار قنبری محسن نامجو یغما گلرویی ، پاکسیما و دیگر شاعران و آهنگسازان اسمشان از تلویزیون پخش نشد !!

همین بنده خودم شاهد بودم که یغما گلرویی ترانه سرایی که آقای سیاوش قمیشی ، شعر هاشون رو می خونند و به عنوان ترانه سرای خودشان از ایشان یاد می کنند هفته ی قبل اسمش در لیست گروه نوازنده ای به عنوان ترانه سرا در آخر یک فیلم پخش شد ! اسم فیلم را نمی دانم وگرنه خدمت حضار عرض می کردم .
به نظر بنده اینطور نمیتونه باشه !! چرا بعد از این همه سال به فکر این افتاد که برای پسرش آهنگ بسازه !!!

نه ! هر طور فکر می کنم می بینم با عقل جور در نمیاد ! . . .

Untouchable
Sunday 22 January 2012, 02:42 PM
این علی آقا پسرش نیستا.خود سیاوش تکذیب کرده.

sol_s
Sunday 22 January 2012, 03:31 PM
چرا هست توی آلبومشم اگه دیده باشین یکی از ترک هاشو نوشته برای پدرم سیاوش.
توی جنگ نوروز هم اگه دیده باشین وقتی معرفیش میکنن میگن پسر سیاوش قمیشیه معروفه.ولی ظاهرا رابطه شون خوب نیس شاید به این دلیل اینو تکذیب کرده!