PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتخاب استودیو مانیتور

djnarhell
Monday 6 December 2010, 12:45 PM
سلام من میخوام یه استودیو مانیتور بخرم والا موندم چی بگیرم .!؟

تو مایه های 700 بیشتر نشه . مواردی که مد نظرم هست این مدلها هستن.

اگه از اینا بهتر هم هست بهم بگین.

Studiophile BX-8 a 650toman

Alesis M1 620 650toman

yamaha HS80m 680toman

esi nEar 08 590toman

ممنون:9:

djnarhell
Wednesday 8 December 2010, 12:28 AM
2 روز الان ما تاپیک باز کردیم یه نفر جواب ما رو نداده.بعد هی email میزنین میگین چرا به نت آهنگ سر نمیزنی

Dj_MAN
Wednesday 8 December 2010, 07:43 PM
از این سایت می تونی اطلاعات بیشتر رو بگیری و اگه خواستی خود آقای بابک محمدی هم راهنماییت میکنه و هم میتونه برات بگیره و بفرسته ..
من خیلی از تجهیزاتمو از ایشون گرفتم و کاملا راضیم
You can see links before reply
در ضمن بهترین مدلهای مونیتورینگ به نظر من مدلهای M-Audio هستند ... مدلهای AKG هم توی بازار ایران هست که هم قیمت خوبی داره و هم کارایی بالایی داره
البته بنده خودم از هدفون AKG استفاده میکنم .. ولی اگه برا استودیو میخواین بهتره مونیتورینگ اسپیکر بگیرید
اگه توی زمینه اسپیکر مدلهای بهرینگر بهت معرفی کردن نگیر چون خیلی ضعیف هستند
یکی از دوستان مدلی از M-Audio بنام GSR12 300-Watt Active Sound Reinforcement Speaker رو خریده بودن حدود 680 هزار تومن که من دیدم و بسیار خوب بود
مدلهایی که شما معرفی کردید رو من نشناختم و از نزدیک ندیدم ولی فکر میکنم اون Alesis M1 بد نباشه البته صرف نظر از اینکه گرون هست ( کمپانیش خیلی معروف هست و با اعتبار ) .. اگه بتونن حضوری برات تست کنن با صدای گیتار الکتریک و با شدت بالا و توی این حالت دیستورت نداشته باشن خیلی خوبه
البته در کل باید روی نمونه های کار کرده نظر داد چون مدلی که نو باشه صد البته در ابتدا صدای خوبی داره
این صفحه مونیتورینگهای ام ایودیو هست البته میگن خیلی گرون هستند ولی مطمئن باش بهترین مدلها هستند

اگه نظر من رو بخوای میگم اون مدل Studiophile CX8
High-Resolution Active Studio Reference Monitor
رو بگیر حالشو ببر ( البته اگه موجود باشه )
در ضمن اگه با آقای محمدی توی اون سایت بالایی صحبت کنی یه لیست کامل از مدلهای موجود و سطح کیفیشون بهت میده

mariwan
Wednesday 8 December 2010, 07:45 PM
ببخشيد تازه تايكبك رو ديدم
به نظرم Yamaha مدل HS 80m قیمت حدوداً 670-690 انتخاب خوبيه
ولي اكه بتوني برسوني به يك مليون مانيتور Genelec انتخاب خيلي عاليه
(ببخشيد من اين رو نميدونستم )

موفق باشي

mariwan
Wednesday 8 December 2010, 07:48 PM
بنظر من m-audio انتخاب مناسبي نيست
كارت صوتياش خوبن ولي از نظر مانيتور ضعيفه
ديكه اين نظر منه

mariwan
Wednesday 8 December 2010, 07:49 PM
يه سري به اين سايت بزن اكه english ت خوبه

djnarhell
Wednesday 8 December 2010, 08:04 PM
ببخشید چون عجله دارم یه خورده تند رفتم.

صدای yamaha رو شنیدم خوب بود اما صدای m-audio رو نشنیدم نمیتونم در موردش نظر بدم.

چون من کارم بیشتر الکترو و ترنس هست میخوام bass رو بهم خوب برسونه.با ایت تفاسیر شما چی پیشنهاد میکنید

mariwan
Wednesday 8 December 2010, 08:22 PM
yamaha
رو بهتون بيشنهاد ميكنم نوع خوبيه
Yamaha مدل HS 80m

Sensation
Thursday 9 December 2010, 04:29 AM
سلام
این که شما اینجا رو با اوژانس اشتباه گرفتی کاملا مسئولیتش بله عهده خودتون هست دوست گرامی....
اما در غیر اینصورت میتونید صبر کنید و جوابتون رو بگیرید !

در این رنج قیمت شما در تمام ایران از این مانیتور ها بهتر گیر نمیاد در ضمت قابل ذکر هست که بگم این مانیتور ها تقریبا جز مانتیور های درجه 2 به بعد محسوب میشن....

در این رنج قیمت ها تفاوت مانیتور ها اونقدر نیستند که شما رو دچار سردرگمی کنند اما پیشنهاد من tanoy 8 یا Hs 8 هست.دلیل بر برتری نیست دلیل بر سلیقه شخصی هست که هر کسی انتظاراتی رو از مانیتور خواهد داشت.

در ضمن دوستانی که تبلیغ سایت های مختلف ایرانی رو میذارن بدون فوت وقت لینک پاک خواهد شد...
اگر کسی واقعا دنبال سرچ باشه میتونه از google.com استفاده کنه....

تقریبا این مطلب رو هزار بار در سایت ذکر کردیم !

djnarhell
Thursday 9 December 2010, 09:25 AM
من همیشه 100 بار دیدم وقتی کسی بعد 5 روز جواب نمیگیره کلا دیگه جواب نمیگیره.ما اومدیم که اینجا زود به جواب برسیم تا مشکل حل بشه .نه اینکه هر روز با هزار آرزو سر یزنیم بعد 1 هفته بینیم کسی جواب نداده.اینطوری آدم دلسرد میشه.

اگه میشه یه نگاه به این تاپیک هم بندازین You can see links before reply

راستی دوست عزیز کسی تبلیق سایت نذاشته و برای اینکه من کارم راه بیفته سایت ها رو گذاشتن .اگه خلاف قوانینه از دوستان خواهش میکنم سایت های ایرانی رو پاک کنن.dj man عزیز ازت متشکر هستم بابت سایتی که دادی به من کمک کرد و همین طور mariwan جان .
با تشکر