PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اجرای عطر یاس شادمهر توسط shadmehr00

hossein_faran
Thursday 9 December 2010, 10:23 AM
با سلام....

بعد از حدود 1 سال باز خدمت دوستان عزیزم در سایت نت آهنگ رسیدم.

من پیانیستم و در کارای پاپ کارای پیانو دار رو بیشتر می پسندم و از اونجا که از عاشقان سبک شادمهر عقیلی هستم دوس داشتم آهنگ عطر یاس رو براتون تنظیم مجدد(کاور) کنم و برای دوستان هنرمند عزیز قرار بدم..

این کار رو من به صورت بیکلام فعلا میزارم تا نظرتون رو راجع به تنظیمش بدونم.و میدونم شاید یه سری از دوستان علاقه دارن روش وکال بگیرن....

نام هنری من fAran هست.از اینکه نظرتونو بدونم خوشحال میشم..

دانلود از لینک زیر:

You can see links before reply

melika1
Thursday 9 December 2010, 02:02 PM
kheily alii bud motmaenam ke shoma ayandeye derakhshani ba in estedade khubetun darid movafagh bashid dar entezare karhaye jadidetunam hastim bisabrane.

hossein_faran
Thursday 9 December 2010, 06:28 PM
kheily alii bud motmaenam ke shoma ayandeye derakhshani ba in estedade khubetun darid movafagh bashid dar entezare karhaye jadidetunam hastim bisabrane.

با سپاس فراوان از ابراز محبتتون.

چشم.چتد تا کار جدیدم دارم واستون میزارم.

ولی اینجا انگار مثل قدیم نیس دیگه هیچکسی به تاپیک من سر نمی زنه.باز جاش شکر که شما یه پست زدین:46::29:

Almaseaby
Thursday 9 December 2010, 06:53 PM
من آهنگتون رو گوش دادم خیلی خوب بود. :41:
موفق باااااشید

shahram_t
Thursday 9 December 2010, 07:33 PM
بسیار عالی .خیلی قشنگ بود.
ممنون.

hossein_faran
Thursday 9 December 2010, 11:11 PM
من آهنگتون رو گوش دادم خیلی خوب بود. :41:
موفق باااااشید

با سپاس از شما دوست عزیز که زحمت کشیدین پست زدین

Acoustic
Friday 10 December 2010, 01:12 AM
ممنون شادمهر عزیز ... زیبا بود .. فقط اگه توضیح راجبش بدی که با چی کار کردی ممنون میشیم

Noushin
Friday 10 December 2010, 02:25 AM
خییییییییییییلیییییییی ناز بود :n1civo: فقط ثانیه 17 تا 20 رو دوباره گوش کن به نظرم یه کوچولو ایراد داره. غیر از اون بقیه خیلی خوب بود مررسیییییییییی :41:

hossein_faran
Friday 10 December 2010, 10:52 AM
بسیار عالی .خیلی قشنگ بود.
ممنون.

مرسی از لطفتون

hossein_faran
Friday 10 December 2010, 10:58 AM
ممنون شادمهر عزیز ... زیبا بود .. فقط اگه توضیح راجبش بدی که با چی کار کردی ممنون میشیم

اول ممنون از پستتون

راجع به نحوه ساخت عرض کنم که من تنظیم کننده ام و VST زیاد دارم اینو با nuendo ساختم که پیانوش با akoustik pano بیس tirology ریتم ezudrummer ,grove agent و سایر ادوات native instrument ساخته شده.

البته رو مسترش زیاد کار نکردم

hossein_faran
Friday 10 December 2010, 03:18 PM
خییییییییییییلیییییییی ناز بود :n1civo: فقط ثانیه 17 تا 20 رو دوباره گوش کن به نظرم یه کوچولو ایراد داره. غیر از اون بقیه خیلی خوب بود مررسیییییییییی :41:

ممنون.

بله حق با شماست فک میکنم یه نت کروماتیک از دستم در رفته.مرسی از نظرتون

m_samian
Saturday 11 December 2010, 08:08 PM
سلام.کارت که همیشه خوبه!این دفعه هم مثل دفعه های قبل.کارای دیگه تم بذار .زودی سر می زنم.یادت نره.مواظب ساز خوشگلتم باش.پیانوتو می گم.

hossein_faran
Sunday 12 December 2010, 01:39 PM
سلام.کارت که همیشه خوبه!این دفعه هم مثل دفعه های قبل.کارای دیگه تم بذار .زودی سر می زنم.یادت نره.مواظب ساز خوشگلتم باش.پیانوتو می گم.

با سپاس از شما

خانم امری ما هر چقدم کار بسازیم به اشعار زیبای شما نمیرسه.:am

hossein_faran
Sunday 12 December 2010, 01:59 PM
بچه ها من نسخه کامل کارو تا فردا براتون میزارم.فقط کسایی که دوس دارن بخونن روش اعلام کنن بهم .دوس دارم
صداشونو بشنوم .

یه جورایی jully بشیم.حالا که همه جا پرشین استار شده ما هم یکیش(چشمک)

Honey_Shababi
Sunday 12 December 2010, 02:00 PM
با سلام....

بعد از حدود 1 سال باز خدمت دوستان عزیزم در سایت نت آهنگ رسیدم.

من پیانیستم و در کارای پاپ کارای پیانو دار رو بیشتر می پسندم و از اونجا که از عاشقان سبک شادمهر عقیلی هستم دوس داشتم آهنگ عطر یاس رو براتون تنظیم مجدد(کاور) کنم و برای دوستان هنرمند عزیز قرار بدم..

این کار رو من به صورت بیکلام فعلا میزارم تا نظرتون رو راجع به تنظیمش بدونم.و میدونم شاید یه سری از دوستان علاقه دارن روش وکال بگیرن....

نام هنری من fAran هست.از اینکه نظرتونو بدونم خوشحال میشم..

دانلود از لینک زیر:

You can see links before reply

عالی بود

Black_Violin
Sunday 12 December 2010, 07:29 PM
سلام حسین جان...
مثل همیشه چی بگم ؟ عالی ووموفق باشی

hossein_faran
Sunday 12 December 2010, 10:28 PM
سلام حسین جان...
مثل همیشه چی بگم ؟ عالی ووموفق باشی

قربونت عزیزم.