PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اجرا آهنگ تقدیر

musical_destination
Sunday 12 December 2010, 10:36 AM
:redguitar:سلام . من بیشتر ساز میزنم دوستام میخونند ولی امروز جسارت کردم زدم و خوندم .امیدوارم خوشتون بیاد . تا آخر گوش کنید بهتر میشه .منتظر نظرهای سازندتون هستم . راستی اگه حجمش زیاده بگید کمش من ولی کیفیتش میاد پایین
You can see links before reply

blackover
Sunday 12 December 2010, 12:41 PM
دوست عزیز
صدای زیبایی داری.باید رو صدات بیشتر کار کنی .:41:
سرعت آهنگ تقدیر پایین تره ،خیلی سریع می خونی.
فکر میکنم آگه با ریتم 4/4 بزنی بهتر بشه.

baran_sad
Sunday 12 December 2010, 06:56 PM
سلام دوست عزیز آهنگ قشنگی رو انتخاب کردی من خیلی دوسش دارم
راستش باید این آهنگ خیلی گوش کنی تا بتونی رو گام خودش و قشنگ اجراش کنی.همونطور که دوستمون گفتش ریتم این آهنگ 4/4 هستش
من یه پیشنهاد میکنم این آهنگ دقیق یک هفته گوش بده روزی صد دفعه انقدر باهاش بخون که دیگه تحریراتم مثل شادمهر بشه اون موفع با ریتم 4/4 بزن بزار من بهت قول میدم خیلی خوب بشه....موفق باشه

pianolover
Sunday 12 December 2010, 07:03 PM
خيلي خوب بود فقط مشكل يكي ريتم و اين كه خوندت خارجه و ملودي رو درست نميخوني
ممنون دوست عزيز

musical_destination
Sunday 12 December 2010, 07:31 PM
سلام دوست عزیز آهنگ قشنگی رو انتخاب کردی من خیلی دوسش دارم
راستش باید این آهنگ خیلی گوش کنی تا بتونی رو گام خودش و قشنگ اجراش کنی.همونطور که دوستمون گفتش ریتم این آهنگ 4/4 هستش
من یه پیشنهاد میکنم این آهنگ دقیق یک هفته گوش بده روزی صد دفعه انقدر باهاش بخون که دیگه تحریراتم مثل شادمهر بشه اون موفع با ریتم 4/4 بزن بزار من بهت قول میدم خیلی خوب بشه....موفق باشه
سلام حق با شماست . ولی اگه دقت کرده باشید مفهمید که صدام یه خورده گرفته بود برای همین ابتکار عمل نشون دادم کامل گام و عوض کرد به نظرم که خوشتون نیومد .

musical_destination
Sunday 12 December 2010, 07:34 PM
راستی ریتمی که اینجا زدم 4/4 راک بود . با یه خورده تغییر که به آهنگ نزدیک تر بشه .

baran_sad
Sunday 12 December 2010, 07:37 PM
سلام نه عزیزم اگه میدونستم که صدات خوب نیست که این پیشنهاد رو نمیدادم من از صدات خوشم اومده که این پیشنهاد رو دادم آره صداتم گرفته شایدم این دلیلش بوده ببخشید من نظرم رو دادم اما شما اشتباه برداشت کردین.

blackover
Monday 13 December 2010, 02:01 PM
بعضی از قسمتهای ریتم زدنت ، بیشتر شبیه4/2 راکه،البته البته یکم فرق می کرد.

makan
Monday 13 December 2010, 05:35 PM
volvoجان این ریتمی که شما زدي 4/2 هست و اصلا شبیح به آهنگ نیست و درمورد خوندنت خیلی‌ بی‌احساس میخونیو و تند میزنیو میخونی‌ آهنگو بیشتر گوش کن و دقتتم بیشتر کن........................موفق باشی‌

staccato
Monday 13 December 2010, 06:02 PM
دوست عزیز فکر میکنم باید بیشتر این آهنگ رو گوش بدی ( 100 بار یا بیشتر ) تا اشکالاتت دربیاد موفق باشی

susia
Monday 13 December 2010, 06:04 PM
درود..
خیلی جاها فالش بودی و بیشتر جاها اصلا آکورد به چیزی که میخوندی نمیخورد...خیلی باید رو صدات کار کنی.پیشنهاد من به شما اینه که آهنگ تقدیر رو با دقت بیشتر گوش بدی و حداقل سعی کنی از خواننده تقلید کنی.
موفق باشید

musical_destination
Monday 13 December 2010, 07:33 PM
سلام به همگی قبل از اینکه بخونم پرشین استارو دیده بودم . رامین زمانی هم میگفت تقلید نکنید برای همین جو گیر شدم .سعی میکنم دفعه بعدی بهتر بزنمو بخونم . با تشکر از همگی

susia
Monday 13 December 2010, 08:07 PM
تقلید در جهت مثبت هیچ اشکالی نداره و در یادگیری تکنیک های آواز خوانی خیلی هم مفید و موثر هست..
اگه یه آهنگ معروف از یه خواننده ی معروف رو واسه خوندن انتخاب میکنی که از قبل آهنگ سازی شده ، باید سعی کنی شبیه به اون بخونی ( این توقع شنونده هست )..
وقتی تو خوندن مسلط شدیم اونوقت میتونیم یه شعر رو انتخاب کنیم و به علاقه خودمون با آکورد های دلخواه بخونیم اینجوری تفلیدی هم در کار نیست...
بدرود

hosein7777
Tuesday 14 December 2010, 11:38 AM
بحث تقلید نیست

شما اصلا تحریر و ویبره ای به صداتون می دادید...انگار اصلی اهنگ و نشنیده بودید...اهنگ رو گام اصلی هم نبود

به هر حال باید تحریر هاتونو قوی کنید...اون ملودی هم که اول کار زدید فکر نکنم هیچ ربطی به اهنگ تقدیر داشته باشه...

امیدوارم موفق باشی...

habib_best
Tuesday 14 December 2010, 01:53 PM
خیلی باید تمرین کنی و تاحد ممکن شبیه آهنگش کنی.باسرعت اجرا کردی و خوندی بعضی جاها باید ایست میکردی که نکردی مثل اینکه عجله داشتی.خوندنت هم درست نبود چون بعضی جاها که باید اوج میرفتی نرفتی و...
بیشتر تمرین کن

musical_destination
Wednesday 15 December 2010, 01:15 PM
سلام . با تشکر از دانلود کردنتون و نظرات رنگارنگ و قشنگتون .من این این آهنگو با توجه به کنسرت شادمهر تو فارسی 1 زدم . سعی کردم تغییر بدمش که فکر میکنم کار جالبی نکردم .
تو نمونه کارا وقتی دقیقه آهنگ بیشتر بشه و حجمش بالا تر بره کسی حوصله دانلودشو نداره برای همین مجبور آدم تند تر بخونه یا بعضی جاهشو قیچی کنه .