PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کسایی که عاشق فیلم غریبانه هستن حتما دانلود کنن(عاشقانه)

baran_sad
Sunday 12 December 2010, 09:46 PM
سلام به همه ی دوستان حتما خیلی هاتون فیلم غریبانه رو دیدن ؟؟؟؟؟؟؟؟
راستش این آهنگی که گذاشتم مال اون فیلم هستش آهنگ خیلی قشنگی هست امیدوارم خوشتون بیاد
تشکر گرمی می کنم از اون کسایی که آهنگهای من رو دانلود می کنن و نظراتشون رو دوستانه برام می زارند.
بازم منتظره نظرایه مثل الماستون هستم.
اینم لینک دانلود آهنگ عاشقانه
You can see links before reply

the_blue_sky_1988
Sunday 12 December 2010, 10:43 PM
سلام محمد جان خیلی آهنگ زیبایی بود کیفیت آهنگات خیلی بالا رفته و اینکه با یه حس خیلی قشنگی فکر میکنم این آهنگو خوندی که همین آهنگو دلنشین تر کرده مرسیمنتظر آهنگای جدیدتیم

baran_sad
Sunday 12 December 2010, 10:57 PM
سلام به the_blue_sky_1988 (You can see links before reply)

خوشحالم که خوشت اومده
حتما این کار میکنم به عشق خودت و بقیه

makan
Monday 13 December 2010, 06:12 PM
محمد جان این آهنگو خیلی‌ با احساس تر خوندی ولی‌ بعضی‌ جاها کلا خارج میشدی درمورد ریتمتم یه ضرب روی سیم‌های تیریپل کم میزنی‌ داداش اکرداتم خیلی‌ ضعیف بودن(یه وقت ناراحت نشی‌ این جوری میگم به خدا من فکر می‌کنم ایرادارو که بگی‌ خیلی‌ به آدم کمک می‌کنه(پس بدون دوست دارم) راستی‌ محمد جان من بهت پیشنهاد می‌کنم یکم رپ کار کن به صدات خیلی‌ میاد.....................موفق باشی‌

baran_sad
Monday 13 December 2010, 10:05 PM
سلام به makan
ممنون که نظرت رو صادقانه میگی چشم حتما سعی می کنم ایراداتم رو رفع کنم اما در مورد آکورد باید بگم اینطور نیست راستش به خاطر گیتارم هست باید اکشنش رو عوض کنم.

baran_sad
Tuesday 14 December 2010, 09:55 PM
با حسین از یا حسین یک نقطه کم دارد ولی با حسین بودن کجاو یا حسین گفتن کجا...............

baran_sad
Thursday 16 December 2010, 08:24 PM
دیگه چرا نمیشه نظر بدین!
وای چه بد!