PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا سورپرایزی در کار است یا همه چیز سر کاری است ؟

Amir
Monday 13 December 2010, 09:18 PM
با سلام خدمت دوستان گرامی

همانطوری که می دانید قرار بود سورپرایزی برای شما داشته باشیم , این سورپرایز قرار بود شنبه این هفته که گذشت رو نمایی شود ولی با صلاحدید بزرگ ما جناب خشایار خان مدیر علمی سایت و پس از هماهنگی با تیم فنی سایت قرار شد اندکی تغییرات در سیستم صورت بگیرد

هم اکنون سیستم آماده است و در سایت آپلود شده است ولی به خاطر مقارن شدن با ایام سوگواری محرم انتشار آن به چند روز بعد موکول شده است و دوستان نمی توانند آن را ببینند :دی

انشاءالله شنبه هفته ی آینده اگر ما زنده بودیم و سرور آتیش نگرفت و ترقه بازی از جانب خارجی ها صورت نگرفت این سورپرایز رو نمایی خواهد شد

ضمنا به علت تعویق در ارائه ی سیستم در نظر داریم چند آیتم دیگر را نیز که به زودی ( شاید امشب ) اعلام می شوند در سایت ارائه بدیم و پس از مدت های طولانی قول خود مبنی بر پروفایل جدید را عملی کنیم

رویکرد سیستم جدید پروفایل سایت محدود به انجمن ها نیست و رویکردی شبیه به فیسبوک و اکثر سیستم های ارتباط جمعی دارد و امیدواریم برقراری ارتباطات هنری , علمی با این رویکرد ساده تر شود

البته پروفایل جدید به صورت کاملا تکمیل ارائه نخواهد شد و متاسفانه باز هم باید پیام های در دست طراحی و Coming Soon ما را تحمل کنید

ولی این قول را همین جا به صورت قطعی به دوستان می دهیم که امسال سال آخر Coming Soon ها باشد و برای سال تحویل 1390 جشن رونمایی جامعه ی مجازی مدرنی را برای اهالی موسیقی و شعر داشته باشیم

بی شک صبر , حوصله و یاری شما با فعالیت مستمر در سایت دل ما را قرص می کند که در ادامه ی این مسیر پر پیچ و خم نیاز به بنزین آزاد نیاز پیدا نکنیم و با لیتری 100 تومان به مقصد برسیم

سوال در مورد همه ی تغییرات احتمالی بپرسید جز سورپرایز

با تشکر
شاد باشید و پیروز

forever
Monday 13 December 2010, 09:23 PM
سلام،
من شنیدم گروه ها هم قراره به پروفایل کاربران منتقل بشن...
یعنی چه جوری میشه؟؟؟
---
نکنه قراره سایت منفجر بشه؟؟؟ :-s

Amir
Monday 13 December 2010, 09:33 PM
سلام،
من شنیدم گروه ها هم قراره به پروفایل کاربران منتقل بشن...
یعنی چه جوری میشه؟؟؟
---
نکنه قراره سایت منفجر بشه؟؟؟ :-s

سلام

این گروه های ویبولتین و مطمئن باشید خود مسئولین این شرکت هم فکر نمی کردند اینقدر طرفدار پیدا کنه وگرنه داخل انجمن قرار نمی دادند و جداش می کردند , دقیقا مثل دم خروس و قسم حضرته !

آخه اگه قراره کاربرا در گروه ها باشند پس دیگه چه نیازی به انجمن ها هست و بالعکس دو تا آیتمی رو کنار هم قرار داده که از ریشه با هم در جنگ و تضاد هستند همیشه

رو همین اصل و با توجه به اینکه ما با سیستم های آماده ای مثل ویبولتین از اساس مشکل داریم تصمیم گرفتیم گروه ها رو تبدیل کنیم به کلوب ها چیزی شبیه به pages فیسبوک یا ایرانیش سایت کلوب , با امکاناتی حرفه ای تر و قدرت مدیریت بیشتر نسبت به گروه های ویبولتین

در لینک زیر آیتمش هست ولی Coming Soon هست :دی

You can see links before reply

DesironnA
Monday 13 December 2010, 09:34 PM
خب دوستان !
تا موقع رونمائی سورپرایز من که دق می کنم !
شما رو نمیدونم !
امیدوارم زودتر بگذره..

tavalode_1fereshteh
Monday 13 December 2010, 10:14 PM
یعنی چی میتونه باشه این سورپرایز؟:39::106:

Acoustic
Monday 13 December 2010, 10:17 PM
بی شک صبر , حوصله و یاری شما با فعالیت مستمر در سایت دل ما را قرص می کند که در ادامه ی این مسیر پر پیچ و خم نیاز به بنزین آزاد نیاز پیدا نکنیم و با لیتری 100 تومان به مقصد برسیم

سوال در مورد همه ی تغییرات احتمالی بپرسید جز سورپرایز

با تشکر
شاد باشید و پیروز

ما یه چیزی ته کارت سوختمون مونده ولی فکر نکنم جواب گو باشه هااا :دی

ایشالله که زود تر استارتش زده بشه بقیه ش دیگه درست میشه .

Arash-hadian
Monday 13 December 2010, 10:31 PM
امیر بدجوری فضول درد انداختی به جونمونا!!! :دی

DesironnA
Monday 13 December 2010, 10:35 PM
امیر بدجوری فضول درد انداختی به جونمونا!!! :دی
شیرینیش به همینه ! You can see links before reply

Amir
Monday 13 December 2010, 10:40 PM
در مورد سورپرایز که صحبتی نداریم , چون اسمش سورپرایزه بعدشم فقط به مزاج درصدی از کاربران ممکنه خوش بیاد چون کاملا تخصصی هست , البته تخصصش محدود به سبک و ساز خاصی نیست و رده بندی علمی خاصی هم نداره یعنی منی که هیچی بلد نیستم با استاد مهیار تفاوتی نداریم در اون سیستم , دیگه وجدانن بیشتر از این توضیح نمی دم

forever
Monday 13 December 2010, 11:21 PM
در مورد سورپرایز که صحبتی نداریم , چون اسمش سورپرایزه بعدشم فقط به مزاج درصدی از کاربران ممکنه خوش بیاد چون کاملا تخصصی هست , البته تخصصش محدود به سبک و ساز خاصی نیست و رده بندی علمی خاصی هم نداره یعنی منی که هیچی بلد نیستم با استاد مهیار تفاوتی نداریم در اون سیستم , دیگه وجدانن بیشتر از این توضیح نمی دم
من که کاملاً گیج شدم...
آخه چرا میخواین ما ها رو دق بدین؟؟؟ آخه چرا؟؟؟:46::46:
ما که کاربران خوبی بودیم...نبودیم؟؟؟؟:42::42::42:
:21::21::21::19:

netmooteler
Tuesday 14 December 2010, 01:11 AM
درود بر همه
تازه اینترنت زغالی ما داره به ایکون ها و منو ها و لینک های همین مکان عادت می کنه و جدیدا صفحه اول رو توی 20 دقیقه باز می کنه (: :21: تازه رکورد 18 دقیقه هم داشته ...
نمی دونم وقتی فضا جدید شه می خواد چه رکوردی رو بزنه ...
ما تازه کوچه و پس کوچه های سایت رو یاد گرفته بودیم ...
پیشاپیش فرخنده باد سرور جدید.....

SOBHANTOTo3
Tuesday 14 December 2010, 09:51 AM
راستي يكم مديرارو بيشتر كنين يا فعالتر
اخه خيلي بخش ها و . . بي صاحبن من چند تا مورد كه مخالف قوانينه به خشايار خان گذارش دادم ولي هيچي نگفت
مثلا دو تاپيك با يك موضوع و . . . و پست غير اخلاقي
يا حد عقل مدير موقتي ناظري چيزي بزاريد

DesironnA
Tuesday 14 December 2010, 10:00 AM
درود
یک سئوال !
هدر چرا تغییر کرده ؟!؟
به سورپرایز مربوط میشه امیر جان ؟

mojtaba_bahador
Tuesday 14 December 2010, 10:36 AM
درود
یک سئوال !
هدر چرا تغییر کرده ؟!؟
به سورپرایز مربوط میشه امیر جان ؟

هدر چیه؟؟؟؟
خوردنیه؟؟
تو جیب جا میگیره؟؟

DesironnA
Tuesday 14 December 2010, 10:43 AM
نه نمک دان گرامی..You can see links before reply
هدر همان لوگوی بالاسر سایته.

koronzo_piti
Tuesday 14 December 2010, 01:38 PM
فقط با دایلاپ میاد سایت بالا ؟
ما امکانات نداریم اینجا هر روز 3 ساعت برق قطعه شبا تا ساعت 5 صبح اب قطه سرعت سایت پایین نیاد

Amir
Tuesday 14 December 2010, 02:32 PM
نه نمک دان گرامی..You can see links before reply
هدر همان لوگوی بالاسر سایته.

سلام

یه سری از فایل های سورپرایز رو داشتیم آپلود می کردیم اینم به اشتباه تغییر کرده ظاهرا :دی

Amir
Tuesday 14 December 2010, 02:37 PM
فقط با دایلاپ میاد سایت بالا ؟
ما امکانات نداریم اینجا هر روز 3 ساعت برق قطعه شبا تا ساعت 5 صبح اب قطه سرعت سایت پایین نیاد

این سیستم سورپرایز با دیال آپ کاملا مچ هست

setareh_hk
Tuesday 14 December 2010, 02:52 PM
واقعا همه رو تشنه و لب چشمه نگه داشتید!!!

مطمئنا که خیلی عالی خواهد بود.

SOBHANTOTo3
Tuesday 14 December 2010, 03:08 PM
من جواب نداشتم ؟؟؟؟؟؟؟//
اقا يك چيزي هم ما گفتيما
يكي جواب ما رو هم بده

Mohsen_M
Tuesday 14 December 2010, 03:15 PM
:63:خدا کنه که تو این تغییرات گم نشیم!!!

Amir
Tuesday 14 December 2010, 03:58 PM
راستي يكم مديرارو بيشتر كنين يا فعالتر
اخه خيلي بخش ها و . . بي صاحبن من چند تا مورد كه مخالف قوانينه به خشايار خان گذارش دادم ولي هيچي نگفت
مثلا دو تاپيك با يك موضوع و . . . و پست غير اخلاقي
يا حد عقل مدير موقتي ناظري چيزي بزاريد

با موضوع تاپیک همخوانی نداره عزیز جان , ولی احتملا جناب خشایار خودشون حواسشون هست , حتما بهترین تصمیم گرفته می شود

3pehr
Tuesday 14 December 2010, 05:01 PM
اگه قرار فقط قيافه ي سايت عوض شه بنظرم زيادي شلوغش كرديد ! ...
در ضمن هرچي بيشتر بگيد سورپرايزه سورپرازه انتظارات بالاتر ميره . اميد وارم بتونيد جواب اين همه ذهن تشنه رو بديد :p

Amir
Tuesday 14 December 2010, 07:03 PM
اگه قرار فقط قيافه ي سايت عوض شه بنظرم زيادي شلوغش كرديد ! ...
در ضمن هرچي بيشتر بگيد سورپرايزه سورپرازه انتظارات بالاتر ميره . اميد وارم بتونيد جواب اين همه ذهن تشنه رو بديد :p

آفرین دقیقا , صرفا قرار بود یه چند تا مساله ی گرافیکی حل بشه , برای شروع هم هدر انجمن عوض شد

نهایتا از همین کارا هست :21ox66r:

DesironnA
Tuesday 14 December 2010, 07:08 PM
آخه دوست من ! اگر فقط گرافیک قالب قرار بود حتی بکل هم عوض بشه، آیا به نظرت مهم تر از بخش پروفایل کاربری در دست اتمامه ؟!!
فکرهایی می کنید شماها هم ! You can see links before reply

3pehr
Tuesday 14 December 2010, 07:50 PM
بخش پروفايل كاربري :P
نمي دونم چه فرقي ممكنه بكنه ولي واقعا فكر نكنم چيزي باشه كه تغيير سازنده اي در محتوي ايجاد كنه ...
اصلا منتظر ميمونيم ببينم چي ميشه

Amir
Tuesday 14 December 2010, 08:19 PM
بخش پروفايل كاربري :P
نمي دونم چه فرقي ممكنه بكنه ولي واقعا فكر نكنم چيزي باشه كه تغيير سازنده اي در محتوي ايجاد كنه ...
اصلا منتظر ميمونيم ببينم چي ميشه

سورپرایز پروفایل نیست , پروفایل یکی از سیستم های معمولی ( حالا با هر امکانی ) خواهد بود که تاثیر زیادی در روند تخصصی سایت شاید نداشته باشد

دقیقا منتظر باشید ببینید چه خواهد شد !

forever
Tuesday 14 December 2010, 10:30 PM
سلام

یه سری از فایل های سورپرایز رو داشتیم آپلود می کردیم اینم به اشتباه تغییر کرده ظاهرا :دی
سلام
هدر قبلی خیلی قشنگ تر بود... :-(
نمیشه هدر عوض نشه؟

Amir
Tuesday 14 December 2010, 10:40 PM
سلام
هدر قبلی خیلی قشنگ تر بود... :-(
نمیشه هدر عوض نشه؟

:دی

Arash-hadian
Tuesday 14 December 2010, 10:42 PM
تغییر هدر جالب شده! ممنون! کلا خوبه که هرچندوقت یه بار یه تغیر ظاهری داشته باشه :)

Mehdi_violin
Tuesday 14 December 2010, 10:51 PM
به نظرم
بعد اين همه انتظار
ميري ميبيني يه چيز عاديه بعد حسرت ميخوري كه چقدر منتظر موندم
براي اين من هي انتظار ميكشيدمو
هي ميگفتن سوپراز اين بود

Acoustic
Tuesday 14 December 2010, 11:03 PM
Mehdi_violin (You can see links before reply) جان فکر کنم شما کلا تو کاره پست خوندن نیستی نه ؟! :4: پست ها رو نمیخونی داداش ؟

----

مرسی برای هدر . قشنگ شده . جالبیش برام این بود که انگار مثلا خودم طراحی کردم خیلی به سلیقه ی من نزدیکه . حالا بقسه رو نمیدونم ... خسته شده بودیم دیگه از قبلی ، قبلی هم قشنگ بود ولی خسته شدیم

در ضمن روش هم نوشته Beta .... حالا ممکنه دوباره تغییر کنه :دی

Mehdi_violin
Tuesday 14 December 2010, 11:10 PM
1. وقتي با گوشي اب كه اكثر اوقات انم حروف فارسي جدا از هم و تك حرف تك حرف مياد براي همين نميشه خوند
2- اين هدر چي هست ما تغييري نديديم

Acoustic
Tuesday 14 December 2010, 11:17 PM
1. وقتي با گوشي اب كه اكثر اوقات انم حروف فارسي جدا از هم و تك حرف تك حرف مياد براي همين نميشه خوند
2- اين هدر چي هست ما تغييري نديديم

Header یا سربرگ یا هدر : اولین و بالاترین عکسی که در صفحه اول هر سایت میبینید !

شما یه Refresh کن ( Ctrl + F5 ) درست میشه

Mehdi_violin
Tuesday 14 December 2010, 11:24 PM
ديدم
راستي اين تصوير كه بيشتر زرد كليد فا اين حرفا داره خيلي شلوغه اين عوض شه خيلي عالي ميشه

Amir
Tuesday 14 December 2010, 11:41 PM
ديدم
راستي اين تصوير كه بيشتر زرد كليد فا اين حرفا داره خيلي شلوغه اين عوض شه خيلي عالي ميشه

فدات شم شما داری هدر قدیمی رو میبینی , Control f5 بزنید

در ضمن تنها نظر ما و هر تصمیمی در مورد سایت فقط پست اول این تاپیک هست که شما 99% نخوندید , ما هنوز اعلام نکردیم که سایت قرار است چه تغییری بکند

کما اینکه بعید نیست تغییر برای شما جزابیتی هم نداشته باشد و ما هم نگفتیم برای همه سورپرایز هست

این تاپیک هم فکر کنم به نتیجه رسیده باید کم کم قفل شه تا روز موعود :دی

Acoustic
Tuesday 14 December 2010, 11:47 PM
امیر جان، منظور این تصویر هست :

Mehdi_violin
Wednesday 15 December 2010, 12:08 AM
مرسي اكوستيك
گوشيم كنترل و اف فايو نداره
ههههه

Amir
Wednesday 15 December 2010, 12:20 AM
امیر جان، منظور این تصویر هست :

این که هدر نیست

Acoustic
Wednesday 15 December 2010, 12:26 AM
این که هدر نیست

بله ... ایشون رفرش کردن هدر جدید رو دیدن .. بعد پیشنهاد دادن که این عکس بانک نت هم تغییر بدین

که البته فکر کنم بعد از سورپرایز کلا این عکس از میان برداشته بشه :دی البته حدس میزنم

Amir
Wednesday 15 December 2010, 01:33 AM
بله ... ایشون رفرش کردن هدر جدید رو دیدن .. بعد پیشنهاد دادن که این عکس بانک نت هم تغییر بدین

که البته فکر کنم بعد از سورپرایز کلا این عکس از میان برداشته بشه :دی البته حدس میزنم

نه فاروم تغییری نمی کنه

البته پروفایل جدید ارائه میشه ولی فعلا پروفایل فاروم محدود نمیشه , هنگامی که فاروم قرار شد به کل سیستمش عوض بشه پروفایل جدیدی هم برای فاروم موجود نخواهد بود

ولی سورپرایز پروفایل جدید نیست

Amir
Wednesday 15 December 2010, 01:36 AM
به عنوان آخرین نکته در مورد این جریانات

سورپرایز تعویض و تغییر یک سیستم نیست , ارائه ی سیستمی هست کاملا جدید که نمونه ی آن در ایران نیست