PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آهنگ شب برهنه با صدای من-نظر بدید (shadmehr00)

hossein_faran
Monday 13 December 2010, 10:53 PM
بچه ها اینو سریع بدون تنظیم زدمو خوندم روش...

اولین اجرای با صدامه که واستون میزارم

فالشی فولشیاشو به بزرگی خودتون ببخشید

واسه راحتی دانلودم حجمشو کم کردم

دانلود با حجم 900kb:

You can see links before reply

لینک کمکی:

هر کی دانلود کرد نظر یادش نره ها............

Mehdi_violin
Monday 13 December 2010, 11:09 PM
حال ميكنم بچه راه افتادن تعداد كمتر ميشه ولي پيشرفتشون هم چشمگير ميشه
فردا نظرمو ميگم
بعد دانلود

netmooteler
Tuesday 14 December 2010, 12:28 AM
درود
ممنون از نمونه کارت و خوشحالم که روز به روز دوستان نمونه کارای بیشتر و بیشتری ارائه می دن این نشونه ی پیشرفت جامعه موسیقی مون هس..
فالشی ها رو که خودت می دو.نی ..
پس در موردش صحبت نمی کنیم...
توی گام های بالای آهنگ یه خورده صدات از نظر حجم کم می اره..
ولی توی گام پایین تا حدی خوب ویبره می زنی ...تحریرای خوبی داری...
احساس می کنم که صداتو آزاد نمی کنی و بهتر بگم گام صدات بالاتره و صداتو به گام موزیک خوروندی .......

nafiseh
Tuesday 14 December 2010, 06:40 AM
آخی خوب بود

Kelasik
Tuesday 14 December 2010, 08:02 AM
سلام
مرسی از آهنگتون ولی هنوز صداتون پخته نیست و به نظر میاد حالا حالاها باید رو صداتون کار کنید.
با تشکر:guitarplay5:شادی گیتاریست

hossein_faran
Tuesday 14 December 2010, 08:21 AM
درود
ممنون از نمونه کارت و خوشحالم که روز به روز دوستان نمونه کارای بیشتر و بیشتری ارائه می دن این نشونه ی پیشرفت جامعه موسیقی مون هس..
فالشی ها رو که خودت می دو.نی ..
پس در موردش صحبت نمی کنیم...
توی گام های بالای آهنگ یه خورده صدات از نظر حجم کم می اره..
ولی توی گام پایین تا حدی خوب ویبره می زنی ...تحریرای خوبی داری...
احساس می کنم که صداتو آزاد نمی کنی و بهتر بگم گام صدات بالاتره و صداتو به گام موزیک خوروندی .......

با سپاس از پستتون.

راستش این کارم قدیمیه و رو کامپیوتر شخصیمه.واسه یه حدود 1 سال پیش که کلا نیم ساعته زدمو خوندم .
نکاتتون خیلی خوب بود.فقط راجع به اوجش بگم که به خاطر اینکه این کارو شب رکورد گرفتم نمیتونستم با حجم بالا بخونم و صدامو آزاد کنم و در حقیقت فواصل سومشم به صورت فوسه اجرا کردم.

ولی خوب حسشو دوس دارم.واسه همین همونو گذاشتم:9:

hossein_faran
Tuesday 14 December 2010, 08:38 AM
سلام
مرسی از آهنگتون ولی هنوز صداتون پخته نیست و به نظر میاد حالا حالاها باید رو صداتون کار کنید.
با تشکر:guitarplay5:شادی گیتاریست

باتشکر ازتون.

میدونین من حدود 10 سال هست که ساز میزنم و چند سالیم هست که کار آهنگسازی وتنظیم رو انجام میدم ولی کلا یکی دو سال بیشتر نمیشه که دارم میخونم و انتظار زیادی از پختگی ندارم .ولی با حرفتون موافقم و از نظرتون ممنونم.

کاشکه راجع به صدا و احساس کارم میگفتین.بیشتر هدفم از این کار این بود که نظر دوستان را در مورد جنس و سطح صدام بدونم

staccato
Tuesday 14 December 2010, 09:45 AM
خب باید بیشتر رو صدات کار کنی ولی حس خوبی داری . موفق باشی مرسی

pouria.y
Tuesday 14 December 2010, 10:53 AM
سلام انگار ملودیش با ملودی اصلی یکی نیست و فرق می کنه
راجع به خوندنتم باید بگم ته صدات بد نیست ولی به قول دوستمون پخته نیست راستی انگار با اعتماد به نفس هم نمی خونی یا حداقل من اینجور احساس می کنم ثانیه 24 رو کم کشیدی راستی ته صداتم بنظرم به علی پهلوان میزنه

makan
Tuesday 14 December 2010, 01:51 PM
کارت خوب بود رفیق بعضی‌ از اکردها اشتباه بود صداتم خیلی‌ خامه البته بستگی به سنتم داره وقتی‌ این شعر خوندی چند سالت بوده؟

hossein_faran
Tuesday 14 December 2010, 02:11 PM
سلام.بسيار با احساس ميخوني.بهت تبريك ميگم.فقط خيلي صداتو مي دزدي.يعني بعضي جاها(تو قسمتي كه backing vocal اضافه ميشه يكدفه صداتو خوردي).فكر كنم يكم خجالتي باشي.چون منم مثل خودتم.

مرسی هانی عزیز.

فقط عرض کنم که بک وکالو دوباره گرفتم.ولی اینکه میگی خجالتی واقعا واسه وکال همیشه بودم.مخصوصا این که واسه پارساله

hossein_faran
Tuesday 14 December 2010, 02:19 PM
سلام انگار ملودیش با ملودی اصلی یکی نیست و فرق می کنه
راجع به خوندنتم باید بگم ته صدات بد نیست ولی به قول دوستمون پخته نیست راستی انگار با اعتماد به نفس هم نمی خونی یا حداقل من اینجور احساس می کنم ثانیه 24 رو کم کشیدی راستی ته صداتم بنظرم به علی پهلوان میزنه

تشکر از شما دوست گرامی

اینکه میگین ملودیش شبیه اصلی نبود واسه این بود که من کارو دوس داشتم با حس خودم اجرا کنم و از طرفی سریع زده بودمش و این کارو اصلا واسه ملودی وتنظیم نذاشتم.فقط یه وکال ساده

اینیم که میگین صدام شبیه علی پهلوانه اولین بار بود که شنیدم.خیلی جالبه:43:

hossein_faran
Tuesday 14 December 2010, 02:27 PM
کارت خوب بود رفیق بعضی‌ از اکردها اشتباه بود صداتم خیلی‌ خامه البته بستگی به سنتم داره وقتی‌ این شعر خوندی چند سالت بوده؟

ممنون از نظرتون.

من این کارو پارسال خوندم و 23 سالم بود ولی تا یکی دو سال پیش فقط پیانو بصورت کلاسیک میزدم و میدونم خیلی راه دارم.

فقط راجع به ملودی آکورد و تنظیم یه بار دیگه هم به دوستای عزیز عرض کنم من اصلا این کارو تنظیم نکردم و سطحی و سریع اجرا کردم.کار کاور شده من آهنگ عطر یاس هست که توی بخش آهنگسازی موجوده.اگه تمایل داشتین دانلود کنین و راجع بهش نظر بدین

hossein_faran
Tuesday 14 December 2010, 04:45 PM
خب باید بیشتر رو صدات کار کنی ولی حس خوبی داری . موفق باشی مرسی

به شدت دارم تمرین میکنم:21ox66r:.ممنونم از لطفتون

blackover
Tuesday 14 December 2010, 06:26 PM
عالی بود.:41::41::41:
شاید بعضی جاهاش مشکل داشته باشه ولی معلومه استعداد خوندنو داری.اگه تمرین کنی صدات تغییر خوبی می کنه.

hossein_faran
Tuesday 14 December 2010, 07:45 PM
عالی بود.:41::41::41:
شاید بعضی جاهاش مشکل داشته باشه ولی معلومه استعداد خوندنو داری.اگه تمرین کنی صدات تغییر خوبی می کنه.

ممنون دوست عزیز.لطف دارین

بچه ها خواهشا هر کی دانلود میکنه نظر بده دیگه

saeideh021
Tuesday 14 December 2010, 08:38 PM
دوست عزیز من چیزی برای دانلود کردن پیدا نکردم لطفا راهنماییم کن ممنون

hossein_faran
Tuesday 14 December 2010, 08:54 PM
You can see links before reply (You can see links before reply)

اینو بزنین ازین جا دانلود کنین.من لینکو چک کردم مشکلی نداشت

saeideh021
Tuesday 14 December 2010, 09:08 PM
شرمنده دوست عزیز خیلی دلم میخواد این اهنگو با صدای تو بشنوم اما نمی تونم دانلود کنم اگه راه دیگه ای میدونی برام بنویس ممنون میشم

hossein_faran
Tuesday 14 December 2010, 09:22 PM

اگه نمیتونین ازینجا آپ کردم امتحان کنین

saeideh021
Tuesday 14 December 2010, 09:23 PM
خیلی خوب خوندی ولی بازم تمرین تا از خیلی خوب برسی خیلی خیلیییییییییییییییییییییی یییییییییییییییییییییییی خوب
راستی از راهنماییت ممنون ببخشید نمی تونم برات پیام شخصی بفرستم چون تعداد پستهام کم

infrequent88
Tuesday 14 December 2010, 09:24 PM
سلام دوست عزیز
همین که احساس عمیق خودتو پای آهنگ گداشتی ارزش بسیاری داره
بذار به عنوان یه دوست چند تا نکته رو بگم
1-شعر و از همه مهمتر تنظیم اصلی این آهنگ طوریه که باید کوبنده خونده بشه اما شما با احساسی کاملا رمانتیک خوندی که نباید اینجوری باشه....هر حسی جای خودش...مثلا آخرین کلمه مصرع اول رو با آهنگ اصلی مقایسه کن
2- تحریرهاتو باید خیلی خیلی خیلی تقویت کنی
3- تبریک میگم بخاطر قدرت و هنر تنظیمت و گوش قوی که داری
4- تبریک میگم که منشا اصلی تولید صدارو تو مجاری تنفسیت میدونی کجاس و سعی میکنی که به خوبی ازش استفاده کنی اما هنوز به تمرین بیشتری احتیاج داری....میدونی منظورم چیه؟ منظورم اینه که به نظر میرسه نصفه شب این آهنگو داری میخونی و چون میترسی اهل و عیال از خواب بیدار شن! آروم میخونی و صداتو آزاد نمیکنی!!!
5- البته دو سال وقت کمی واسه حرفه ای خوندن نیستا !!!....اما در کل با توجه به این که موسیقی رو میشناسی فکر میکنم علت این تک و توک فالشی های صدات به خاطر این باشه که وقتی میخونی دقت و تمرکز کافی رو نت ها نداری..
در مجموع تبریک میگم
ببخشید که زیاد فک زدم!!!
موفق باشی
نادر

saeideh021
Tuesday 14 December 2010, 09:43 PM
راستی دوست عزیز اگه بازم اهنگی را خوندی برای دانلود بزار حتما دانلود میکنم( باسپاس )

hossein_faran
Tuesday 14 December 2010, 10:02 PM
راستی دوست عزیز اگه بازم اهنگی را خوندی برای دانلود بزار حتما دانلود میکنم( باسپاس )

با سپاس ازتون

چشم سعی میکنم این سری از ساخته های خودمو براتون قرار بدم

hossein_faran
Wednesday 15 December 2010, 07:52 AM
سلام دوست عزیز
همین که احساس عمیق خودتو پای آهنگ گداشتی ارزش بسیاری داره
بذار به عنوان یه دوست چند تا نکته رو بگم
1-شعر و از همه مهمتر تنظیم اصلی این آهنگ طوریه که باید کوبنده خونده بشه اما شما با احساسی کاملا رمانتیک خوندی که نباید اینجوری باشه....هر حسی جای خودش...مثلا آخرین کلمه مصرع اول رو با آهنگ اصلی مقایسه کن
2- تحریرهاتو باید خیلی خیلی خیلی تقویت کنی
3- تبریک میگم بخاطر قدرت و هنر تنظیمت و گوش قوی که داری
4- تبریک میگم که منشا اصلی تولید صدارو تو مجاری تنفسیت میدونی کجاس و سعی میکنی که به خوبی ازش استفاده کنی اما هنوز به تمرین بیشتری احتیاج داری....میدونی منظورم چیه؟ منظورم اینه که به نظر میرسه نصفه شب این آهنگو داری میخونی و چون میترسی اهل و عیال از خواب بیدار شن! آروم میخونی و صداتو آزاد نمیکنی!!!
5- البته دو سال وقت کمی واسه حرفه ای خوندن نیستا !!!....اما در کل با توجه به این که موسیقی رو میشناسی فکر میکنم علت این تک و توک فالشی های صدات به خاطر این باشه که وقتی میخونی دقت و تمرکز کافی رو نت ها نداری..
در مجموع تبریک میگم
ببخشید که زیاد فک زدم!!!
موفق باشی
نادر

نادر جان واقعا ازت ممنونم .

من نکاتتو به ترتیب خودت جواب میدم:

1-واقعا توجه نکرده بودم.درست میگی.البته من خواسته بودم متفاوت شه ولی شاید حق با تو باشه.

2-حتما.من همیشه در فکر پیشرفتم

3-ممنونم.البته این که تنظیم نبود

4-دقیقا.بعضی ازبچه ها هم گفتن به خاطر ترس و خجالت بوده.ولی من بیشتر به خاطر شب بود و اینکه شاید یه خوردش به خاطر این که احساسی بشه.

5-نادر جان گفتم این واسه پارساله که.اون موقع 2سال :amنبود.بعدم من زیر نظر استاد نیستم.خودم دارم با ساز و گوش کردن کارا تحریرامو تقویت میکنم مه شاید یه خورده طولانی تر کنه.

در مجموغ خیلی ممنون از لطفت و نکات خوبت که به دردم خورد.

ببخشید اگه دیر شد.دیشب کلی خسته بودم

Kelasik
Wednesday 15 December 2010, 01:35 PM
:guitarplay5:با سلام خدمت شما دوست عزیز
لازم به ذکر است که بگویم شما با تمام احساستون میخونید و اطمینان دارم که با تمرین بیشتر حتما به موفقیت دست پیدا خواهید کرد و در داشتن استعداد شما هم شکی نیست.
آرزومند موفقیت شما
شادی

yekta98
Wednesday 15 December 2010, 02:37 PM
سلام
ینی چی فالشی مالشیاشو به بزرگی خودتون ببخشید؟
ینی می خوای غیر مستقیم بگی،بچه ها فقط ازم تعریف کنید؟
:)

yekta98
Wednesday 15 December 2010, 02:38 PM
خیلی خوب بود
اگه یروز حرفه ای بخونی من حتما یکی از طرفدارای صدات می شم
البته اگه همین تیپ آهنگارو بخونی و مثل شادمهر گاهی جاده خاکی نری
موفق باشی

hossein_faran
Wednesday 15 December 2010, 05:20 PM
:guitarplay5:با سلام خدمت شما دوست عزیز
لازم به ذکر است که بگویم شما با تمام احساستون میخونید و اطمینان دارم که با تمرین بیشتر حتما به موفقیت دست پیدا خواهید کرد و در داشتن استعداد شما هم شکی نیست.
آرزومند موفقیت شما
شادی

ممنونم از ابراز لطفتون.

تمرین که خیلی میکنم و امیدوارم موفق بشم.

hossein_faran
Wednesday 15 December 2010, 07:04 PM
خیلی خوب بود
اگه یروز حرفه ای بخونی من حتما یکی از طرفدارای صدات می شم
البته اگه همین تیپ آهنگارو بخونی و مثل شادمهر گاهی جاده خاکی نری
موفق باشی

ممنون از ابراز لطفتون

کلی روحیه گرفتیم.ولی هیچ کدوم از ماها انگشت کوچیکه شادمهرم نمیشیم

Honey_Shababi
Wednesday 15 December 2010, 07:23 PM
ممنون از ابراز لطفتون

کلی روحیه گرفتیم.ولی هیچ کدوم از ماها انگشت کوچیکه شادمهرم نمیشیم

آره. واقعا شادمهر نظير نداره!

bilesan_singer
Wednesday 15 December 2010, 11:18 PM
اگه اینجوری بخونی تا چند سال آینده صداتو (همین کیفیت ذاتی) از دست می دی .
من 2 سال آواز کار می کنم و این چیز هایی که می گم نصیحت های استادامه

1-از اون جایی که می خونی (گلو ) اشتباه باید از ته گلو و به طوری که صدات کاملا آزاد شه بخونی
2- دهانتونو بیشتر باز کنید
3-صداتون کمی خش داره با این وجود که دارید به ظاهر فوسه می خونید (نوع خوراک آب و هواو ... از عوامل موثرند)

از ویژگی های خوب صداتون پتانسیل بهتر شدنو داره دارید .:106:

hossein_faran
Thursday 16 December 2010, 07:46 AM
اگه اینجوری بخونی تا چند سال آینده صداتو (همین کیفیت ذاتی) از دست می دی .
من 2 سال آواز کار می کنم و این چیز هایی که می گم نصیحت های استادامه

1-از اون جایی که می خونی (گلو ) اشتباه باید از ته گلو و به طوری که صدات کاملا آزاد شه بخونی
2- دهانتونو بیشتر باز کنید
3-صداتون کمی خش داره با این وجود که دارید به ظاهر فوسه می خونید (نوع خوراک آب و هواو ... از عوامل موثرند)

از ویژگی های خوب صداتون پتانسیل بهتر شدنو داره دارید .:106:

تشکر از نظرتون

ایشالا موفق باشید فقط من جواب نکاتتونو به ترتیب میدم:

1-راجع به از ته گلو خوندن بگم که من تا حدود زیادی از این آهنگ رو از ته گلو خوندم یه خصوص نت های کششی و بعضی جاهاشو به دلیل احساسی تر شدن کار بوده که این کارو کردم.

2-این آهنگو شب اجرا کردم و خوب اون موقع محدودیت بازشدگی دهان داریم:31:.البته به نظر من بسته به نوع خوندن و سبک کار نیز داره.

3-نه.میدونین وقتی که یه دور کارو بخونی و صداتم گرم نکرده باشی شاید این اتفاقا بیفته.راجع به تغذیه اینا هم که اصلا رعایت نمیکنم.حالا اگه اگه بتونم تحمل کنم این کارو بکنم.البته راجع به فوسه خوندن بگم که اصلا این کارو نکردم.فقط فواصل سوم کوچک رو برای اینکه با سینتی کار میکس شه انجام دادم.

البته من هنوز شاگردم و در حال تمرین.ولی این کار با نظرات متفاوتی که دوستان عزیز زدن خیلی در روند حرکت موسیقیم مثبت بود

خیلی ممنون بابت وقتی که گذاشتین .

mojtaba_bahador
Friday 17 December 2010, 09:35 PM
از جایی که انتقاد میتونه سازنده باشه من ایراداتو میگیرم و کاری با زیبایی های بقیه کار ندارم.

من فکر میکنم گاهی اوقات یه ذره خارج میشی. که احساس کار از بین میره.
موفق باشی

hossein_faran
Friday 17 December 2010, 10:27 PM
سلام.با پیگیری وعلاقه مندی که از شما سراغ دارم.اتفاقای خوب رو براتون خیلی دور نمی بینم.
باحترام
مینا

ممنون از نظرتون.لطف دارین

hossein_faran
Friday 17 December 2010, 10:33 PM
از جایی که انتقاد میتونه سازنده باشه من ایراداتو میگیرم و کاری با زیبایی های بقیه کار ندارم.

من فکر میکنم گاهی اوقات یه ذره خارج میشی. که احساس کار از بین میره.
موفق باشی

با سپاس ازتون دوست عزیز.

البته من توضیح دادم در مورد این در پستای قبلیم و بیشتر میخواستم راجع به جنس و رنگ صدا بدونم ولی از پستتون ممنونم

MA_Happy
Friday 17 December 2010, 10:49 PM
ببخشیدا،من خودم آماتورم و خودم هم این مشکلات را دارم،ولی ببخشید که به شما میگم،جنس صدا و صدای زیبایی داری،ولی توی آواز یک مشکلاتی داری،اولین چیز اینکه به نظرم با احساس نخوندی،اصلا تو اوج صداهات،صدایت را بالا نبردی،انگار داری از روی متن میخونی،امیدوارم نظرم را فهمیده باشی،منظورم اینه که اوج صدات را خوب نگرفتی.
شب بخیر

hossein_faran
Saturday 18 December 2010, 07:47 AM
ببخشیدا،من خودم آماتورم و خودم هم این مشکلات را دارم،ولی ببخشید که به شما میگم،جنس صدا و صدای زیبایی داری،ولی توی آواز یک مشکلاتی داری،اولین چیز اینکه به نظرم با احساس نخوندی،اصلا تو اوج صداهات،صدایت را بالا نبردی،انگار داری از روی متن میخونی،امیدوارم نظرم را فهمیده باشی،منظورم اینه که اوج صدات را خوب نگرفتی.
شب بخیر

با تشکر.

ممنون از نظرتون منم بیشتر میخواستم جایگاه جنس رو بدونم.البته همونجور که گفتم این واسه پارسال بود.علت بالا نبردن صدا واسه این نبود که شعرو حفظ نبودم و از رو متن میخوندم بلکه چون شب بود و همسایه ها و ....:32:.

آهنگ جدیدی به اسم گلایه ساختم حتما میذارم تا نظرتون رو بدونم

باز خیلی نظرات کمکم کرد.اگه کس دیگه ای هم دانلود کرد خوشحال میشم نظرشو بدونم.

hossein_faran
Saturday 18 December 2010, 07:50 AM
سلام
ینی چی فالشی مالشیاشو به بزرگی خودتون ببخشید؟
ینی می خوای غیر مستقیم بگی،بچه ها فقط ازم تعریف کنید؟

خیلی ممنون

آخه خوب اساتید گوش قوی دارن و یه جاهایی من خارج میشم.

tavalode_1fereshteh
Saturday 18 December 2010, 09:06 AM
گفتنیا رو دوستان گفتن پس من تکرار مکررات نمی کنم و فقط میگم موفق باشید دوست عزیز

hossein_faran
Monday 20 December 2010, 11:01 AM
گفتنیا رو دوستان گفتن پس من تکرار مکررات نمی کنم و فقط میگم موفق باشید دوست عزیز

با تشکر

ممنون از همه.در هر صورت خیلی لطف کردین.ایشالا به زودی زود با کارای بعدی در خدمتتون هستم:am

mahsa_mv
Wednesday 22 December 2010, 05:59 PM
در کل خوب بود ادامه بده موفق باشی.