PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست اکورد (گیتار)

Jooker
Thursday 16 December 2010, 05:49 PM
بچه ها میشه اکورد های اهنگ زمستون از فرزین و بزارین خواننده قدیمیه
ممنون:48::48:

ali 1365
Monday 7 February 2011, 03:16 PM

Gm D7 Gm D7 Gm
Zemestoon , tane o'ryoone baghche choon biyaboon derakhtaan, ba paahye berahne zire baaroon
Gm G7 Cm F7 Bb
nemidooni to ke aashegh naboodi che sakhte marge gol baraaye goldoon
Gm F Gm Eb F Gm
gol o goldon che shabha neshastan bi bahoone vase ham ghese goftan aasheghoone
Gm F Gm
che talkhe, che talkhe bayad tanhaa bemoone ghalbe goldoon
Gm F Gm
mesle man, ke bi to neshastam zire baaroone zemestoon
Gm D7 Gm D7 Gm
Zemestoon, baraaye to ghashange poshte shishe bahaare, zemestoonha baraaye to hamishe
Gm G7 Cm F7 Bb
to mesle man zemestooni nadaari ke bbashe lahzeye cheshm entezaari
Gm F Gm Eb F Gm
goldoon khaali nadidi neshaste zire baaroon Golhaye kaaghazi dari to goldoon
Gm F Gm
to aashegh, naboodi bebini talkhe roozaye jodayee
Gm F Gm
che sakhte, che sakhte beshinam bi to ba cheshmaye geryoon

mane
Saturday 24 March 2012, 10:57 AM
سلام.من چند جا آهنگ های درخواستیم رو گشتم اما نبود.هر کی میتونه بران بنویسه ممنون می شم
آکورد هوای خانه از قمیشی
طلوع من قمیشی
پنجره از قمیشی
آخه من هیچی ندارم که نثار تو کنم(دو ولی) از قمیشی
بیا برگرد به خونه از قمیشی
چشم های منتظر از قمیشی
فصل پاییزی من که می رسه از قمیشی
من می گم منو شکستن از قمیشی
حکایت از قمیشی

نیاز دارم این ها رو بزنم توی خلوت خودم.ممنون می شم اگه هر کسی بلده بهم این ها رو بده.

mane
Monday 9 April 2012, 09:54 PM
من چند وقت پیشا آکورد این آهنگشو در آورده بودم:

چشمهای منتظر

D D#
چشم های منتظر به پیچ جاده دلهره های دل پاک و ساده

Gm F
پنجره بازو غروب پاییز نم نم بارون تو خیابون خیس

D# F
یاد تو هر تنگ غروب تو قلب من میکوبه

D Cm
سهم من ار با تو بودن غم تلخ غروبه

D# F
غروب همیشه واسه من نشونی از توبوده

D Cm
برام یه یادگاریه جز اون چیزی نمونده

ِD# D
توذهن کوچه های آشنایی پر شده از پاییز تن طلایی

Gm F
تو نیستی و وجودمو گرفته شاخه ی خشک پیچک تنهایی

F
یاد تو هر تنگ غروب.....

ریتم: 4/4

ببشخید اگه بعضی آکورداش اشتباه بود.
اون یکی آکورد هارو هم بعدا وقت کردم مینویسم.

ممنون از وقتی که گذاشتی اما من زدمش و فکر کنم آکوردش درست نیست.اگه میشه یا بار بزن و ضبط کن و بذار توی نمونه کارت تا ببینم.ممنون

mane
Friday 13 April 2012, 08:43 PM
عالی بود.من نمیتونستم پس در بیارم.ممنون از بابت همه چیز.اگه بقیه ی درخواستمو هم بلدی ممنون می شم

hitmanc69
Monday 24 December 2012, 10:13 AM
salam
mamnun misham kasi acord hang gahi vaqta az mohmade zare ro vasam bezare
mc:9:

- - - Updated - - -

salam
mamnun misham kasi acord hang gahi vaqta az mohmade zare ro vasam bezare
mc:9:

siavash1994
Thursday 18 April 2013, 04:24 PM
سلام میشه لطف کنین اکورد اهنگ پریود شاهین نجفی و محسن نامجو رو بزارین ممنون میشم.
:redguitar:با تشکر از سایت خوبتون:redguitar:

sabalan
Tuesday 11 June 2013, 03:57 PM
دوستان عزيز دنبال آكورد آهنگ(( كم كم عاشقم شو )) از راما هستم .كسي ميتونه كمك كنه
با تشكر:27:

XAMAX
Sunday 28 July 2013, 06:10 PM
سلام دوستان
کسی میدونه ریتم آهنگ قبله ابی دقیقا چطوری زده میشه؟

Darya2
Monday 29 July 2013, 09:30 PM
مدیر این بخش کیه؟؟؟؟؟

FMETAL
Tuesday 30 July 2013, 12:10 PM
^^^^^
دوست عزیز، این بخش هنوز مدیر مستقیم نداره. سوالتون رو بفرمایید دوستان در حد امکان جوابتون رو خواهند داد.

Darya2
Tuesday 30 July 2013, 10:55 PM
^^^^^
دوست عزیز، این بخش هنوز مدیر مستقیم نداره. سوالتون رو بفرمایید دوستان در حد امکان جوابتون رو خواهند داد.
میخواستم ببینم جوری میشه که خودم آکورد یاد بگیرم؟؟؟؟
گیتار کلاسیک بلدم ولی آکورد دوست دارم... میشه؟؟؟

FMETAL
Tuesday 30 July 2013, 11:01 PM
مگه سبک کلاسیک آکورد نداره؟ تا اونجایی که من میدونم داره. حالا منظورتون از "آکورد" چی‌ هست؟

za2
Wednesday 31 July 2013, 10:23 PM

آکورد آهنگ زمستون با فرمتpdf
You can see links before reply

aliz46
Thursday 1 August 2013, 12:20 AM
میخواستم ببینم جوری میشه که خودم آکورد یاد بگیرم؟؟؟؟
گیتار کلاسیک بلدم ولی آکورد دوست دارم... میشه؟؟؟

سلام دوست عزیز
چون شما کلاسیک کار میکنید بنابرین با کلیات آشنا هستید . برای آکورد زدن یا بهتر بگم نواختن یک آهنگ در سبکی غیر از کلاسیک هم باید ابتدا ریتم آهنگ را شناسایی کنید.
اگرچه در هر گامی میتوانید آهنگ را اجرا کنید ولی ترجیحا گام اصلی را پیدا کنید . در ساده ترین حالت هر گام سه آکورد اصلی دارد و تقریبا تمام اهنگ را میتوان با همان 3 آکورد اجرا کرد. دقت کنید که عرض کردم تقریبا.
معمولا آهنگ یا صدای خواننده در نقاطی از اجرا تغییرات خاصی دارد که شبیه بخش کردن کلمات فارسی است. ( مثلا اگر میخواهم را بخش کنید خواهید دید که 3 بخش دارد) . معمولا این نقاط محل تغییر آکورد است . اگر احساس میکنید باید آکورد تغییر کند ولی آکوردهای اصلی جواب نمیدهد اگر اشتباه نکرده باشید قاعدتا باید یک آکورد فرعی جواب بدهد. حال ممکن است آکورد دیمینش یا افزوده یا 7 یا گاهی 9 باشد.
تقریبا 2 - 3 سال پیش در همین مورد در یکی از تاپیک ها بحث مفصلی شد. نمیدانم میتوانید پیدا کنید یا نه .

حالا باید ریتمی را که پیدا کرده اید بنوازید، شعر را زمزمه کنید و آکوردها را پیاده کنید.
روی کیبورد علاوه بر حس نیاز به تغییر آکورد که عرض کردم، نواخته شدن نتی از آکورد بعدی هم معمولا به تعیین آکورد کمک میکند. مثلا اگر بعد از آکورد می به آکورد لا نیاز باشد معمولا زمان تغییر اکورد نواخته شدن یکی از نت های آکورد لا است ( عرض کردم معمولا ، چون گاهی اینطور نیست) . بنابرین روی گیتار هم سعی کنید ابتدا ملودی آهنگ مورد نظر را یدا کنید ولو قسمت کوچکی از ان تا به پیدا شدن گام و آکورد های اصلی و فرعی کمک کند.

امیدوارم پاسخ مناسبی داده باشم.

aliz46
Thursday 1 August 2013, 12:39 AM
سلام دوست عزیز
چون شما کلاسیک کار میکنید بنابرین با کلیات آشنا هستید . برای آکورد زدن یا بهتر بگم نواختن یک آهنگ در سبکی غیر از کلاسیک هم باید ابتدا ریتم آهنگ را شناسایی کنید.
اگرچه در هر گامی میتوانید آهنگ را اجرا کنید ولی ترجیحا گام اصلی را پیدا کنید . در ساده ترین حالت هر گام سه آکورد اصلی دارد و تقریبا تمام اهنگ را میتوان با همان 3 آکورد اجرا کرد. دقت کنید که عرض کردم تقریبا.
معمولا آهنگ یا صدای خواننده در نقاطی از اجرا تغییرات خاصی دارد که شبیه بخش کردن کلمات فارسی است. ( مثلا اگر میخواهم را بخش کنید خواهید دید که 3 بخش دارد) . معمولا این نقاط محل تغییر آکورد است . اگر احساس میکنید باید آکورد تغییر کند ولی آکوردهای اصلی جواب نمیدهد اگر اشتباه نکرده باشید قاعدتا باید یک آکورد فرعی جواب بدهد. حال ممکن است آکورد دیمینش یا افزوده یا 7 یا گاهی 9 باشد.
تقریبا 2 - 3 سال پیش در همین مورد در یکی از تاپیک ها بحث مفصلی شد. نمیدانم میتوانید پیدا کنید یا نه .

حالا باید ریتمی را که پیدا کرده اید بنوازید، شعر را زمزمه کنید و آکوردها را پیاده کنید.
روی کیبورد علاوه بر حس نیاز به تغییر آکورد که عرض کردم، نواخته شدن نتی از آکورد بعدی هم معمولا به تعیین آکورد کمک میکند. مثلا اگر بعد از آکورد می به آکورد لا نیاز باشد معمولا زمان تغییر اکورد نواخته شدن یکی از نت های آکورد لا است ( عرض کردم معمولا ، چون گاهی اینطور نیست) . بنابرین روی گیتار هم سعی کنید ابتدا ملودی آهنگ مورد نظر را یدا کنید ولو قسمت کوچکی از ان تا به پیدا شدن گام و آکورد های اصلی و فرعی کمک کند.

امیدوارم پاسخ مناسبی داده باشم.

یکی از لینک ها را پیدا کردم . بعد از ورود به صفحه مورد نظر ، زیر صفحه میتوانید روی موضوعات مشابه هم کلیک کنید و بحث های آنرا دنبال نمایید.
لینک :

za2
Thursday 1 August 2013, 07:44 AM
سلام،من آکورد آهنگ عسل بانو از سیاوش قمیشی و آکورد آتیش بازی و علامت سوال از شادمهر میخواستم.
لطفا اگر امکان داره آکورد های دیگه ای هم به سلیقه خودتون بذارید.ممنون.:am

سلام،اینم آکورد عسل بانو.بقیش هم پیدا کردم میذارم.:redguitar:

- - - Updated - - -

سلام،من آکورد آهنگ عسل بانو از سیاوش قمیشی و آکورد آتیش بازی و علامت سوال از شادمهر میخواستم.

سلام،اینم آکورد عسل بانو.بقیش هم پیدا کردم میذارم.:redguitar:

za2
Thursday 1 August 2013, 09:09 AM

اینم آکورد آهنگ آتیش بازی از شادمهر

- - - Updated - - -

آکورد آهنگ علامت سوال از شادمهر

- - - Updated - - -

آکورد آهنگ عسل از ابی

za2
Thursday 1 August 2013, 09:32 AM
آکورد آهنگ من امشب میمیرم از بنیامین

- - - Updated - - -

آکورد آهنگ کویر باور از حبیب

- - - Updated - - -

آکورد آهنگ سقف از فرهاد

- - - Updated - - -

آکورد آهنگ بردی از یادم از ویگن

Darya2
Thursday 1 August 2013, 12:00 PM
مرسی خیلی توضیحاتون خوبه منم سعی میکنم اجراش کنم:redguitar:
ولی مشکل من اینه که نمیدونم چجوری دستامو بزارم یا کجاها بزارم...کلا شکل دستو نمیدونم :17:

XAMAX
Thursday 1 August 2013, 06:35 PM
سلام دوستان
کسی میدونه ریتم آهنگ قبله ابی دقیقا چطوری زده میشه؟

یکی هم جواب منو بده :22:

FMETAL
Thursday 1 August 2013, 07:00 PM
^^^^
ببخشید عزیز جان، من چون این آهنگ رو نشنیده‌ام نتونستم جوابی بدم. لطفا حمل بر بی‌ ادبی‌ و بی‌ توجهی‌ نکنید.

aliz46
Friday 2 August 2013, 11:41 PM
ولی مشکل من اینه که نمیدونم چجوری دستامو بزارم یا کجاها بزارم...کلا شکل دستو نمیدونم :17:

فکر میکنم تو همون لینکی که براتون گذاشتم تصویر آکوردهای سردسته و میان دسته و شماره انگشت هایی که باید در هر باره قرار بگیره وجود داره.
به هر حال اگر در اینترنت هم جستجو کنید شکل آکوردها و نحوه انگش گذاری را پیدا میکنید دوست عزیز.

موفق باشید

- - - Updated - - -

تو همون لینکی که براتون گذاشتم تصویر آکوردهای سردسته و میان دسته و پایین دسته و شماره انگشت هایی که باید در هر باره قرار بگیره وجود داره.
به هر حال اگر در اینترنت هم جستجو کنید شکل آکوردها و نحوه انگش گذاری را پیدا میکنید دوست عزیز.

موفق باشید

- - - Updated - - -

سلام

منظورتون چیه ؟ روی گیتار ؟ روی کیبورد ؟ 6/8 بزن یا 4/4 تند .

- - - Updated - - -

6/8 یا 4/4 تند. ولی اگر منظورتون نحوه اجرای ریتم است ، فکر میکنم یه خورده سخت باشه که بشه نوشت . البته من گیتاریست نیستم ولی گیتاریست ها با نوشتن 1و 2 برای بالا یا پایین بردن پیکاپ حتما میتونند به شما کمک کنند .

- - - Updated - - -

دوست عزیز DARYA2

نمیدونم چرا پاسخ با نقل قول ارسال نمیشه . واسه همین جداگانه هم جواب دادم تا شاید ارسال بشه.

در همان لینکی که خدمتتان دادم شکل آکوردها و نحوه انگشت گذاری هم ارایه شده .

موفق باشید

XAMAX
Saturday 3 August 2013, 12:27 AM
سلام

- - - Updated - - -

6/8 یا 4/4 تند. ولی اگر منظورتون نحوه اجرای ریتم است ، فکر میکنم یه خورده سخت باشه که بشه نوشت . البته من گیتاریست نیستم ولی گیتاریست ها با نوشتن 1و 2 برای بالا یا پایین بردن پیکاپ حتما میتونند به شما کمک کنند .

خودم میدونم 6/8 زده میشه، منظور من این بود که چطوری باید این ریتم 6/8 زده بشه؟ البته واسه گیتار

FMETAL
Saturday 3 August 2013, 08:23 AM
سلام

- - - Updated - - -

6/8 یا 4/4 تند. ولی اگر منظورتون نحوه اجرای ریتم است ، فکر میکنم یه خورده سخت باشه که بشه نوشت . البته من گیتاریست نیستم ولی
گیتاریست ها با نوشتن 1و 2 برای بالا یا پایین بردن پیکاپ حتما میتونند به شما کمک کنند .
دوست عزیز، این چه جور ریتم ۴/۴ هستش که تندش میکنی‌، کسرش عوض میشه، میشه ۸/۶؟ اگر ریتمی ۸/۶ هست، باید تو همون میزان بندی نواخته بشه. شاید منظورتون ۴/۳ تند بوده؟

دومین مورد که به ذهنم می‌رسه اینه که، در اینکه میخواهید دوستان خود را در این فروم راهنمائی کنید شکی‌ نیست. ولی‌ لطفا در حیطه ساز تخصصی خودتون نظر بدین و اگر در ساز دیگه‌ای اطلاعات کافی‌ ندارین، طرفش نرید. الان یکی‌ بیاد این پست شما رو بخونه و با گیتار آشنایی نداشته باشه، فکر میکنه گیتاریست‌ها می‌رن گیتار می‌‌خرن، "پیکاپ" هاش رو در میارن، بجای مضراب میزنن رو سیمها! کمک کردن خوبه، ولی‌ دادن اطلاعات "صحیح" از همه چی‌ بهتره. و اگر اطلاعات "نا درست" داده نشه، که نور علی‌ نور میشه. مرسی‌.

خودم میدونم 6/8 زده میشه، منظور من این بود که چطوری باید این ریتم 6/8 زده بشه؟ البته واسه گیتار

دوست عزیز، آیا تا حالا سعی‌ کردین با خود آهنگ بزنین؟ یعنی‌ وقتی‌ آهنگ داره پخش میشه، شما هم با گیتار آکوردهاش رو بزنی‌؟

za2
Thursday 8 August 2013, 11:03 AM
آکورد گل ارکیده از ایلیامنفرد

shahan
Sunday 13 October 2013, 10:26 PM
F Em

چشمای منتظر به پیچ جاده دلهره های دل پاک و صاده

Em G F
پنجره ی باز و غروب پاییز نم نم بارون تو خیابون خیس
F G
یاد تو هر تنگ غروب تو قلب من میکوبه

EM G F
سهم من از با تو بودن غم تلخ غروبه
F Em
غروب همیشه واسه من نشونی از تو بوده
Em G F
برام یه یادگای یه جز اون چیزی نمونده
F Em
تو ذهن کوچهای آشنایی پر شده از پاییز تن طلایی
EM G F
تو نیستی و وجود من گرفته شاخه ی خشک پیچک تنهایی
یاد تو هر تنگ غروب ...

saeda
Wednesday 16 October 2013, 11:16 PM
سلام آکورد آهنگ با تو هستم ای مسافر از راد میخواستم.

masterkey
Thursday 17 October 2013, 11:53 AM
سلام آکورد آهنگ با تو هستم ای مسافر از راد میخواستم.

بفرما این آکورداش . موفق باشی

masterkey
Thursday 17 October 2013, 12:04 PM
آکورد گل ارکیده از ایلیامنفرد

عزیز ملودی همینو نداری؟ که بشه با دو گیتار با خیال راحت اجراش کرد؟
خیلی بهش احتیاج دارم . هر کی داره بذاره من ممنون میشم

saeda
Friday 18 October 2013, 02:33 PM
سلام داش آکوردشو خودت در اوردی یا جایی برداشتی؟ زدی بنظرت آکوردش درسته؟

- - - Updated - - -

سلام داش آکوردشو خودت در اوردی یا جایی برداشتی؟ زدی بنظرت آکوردش درسته؟

aliz46
Monday 28 October 2013, 09:21 PM
دوست عزیز، این چه جور ریتم ۴/۴ هستش که تندش میکنی‌، کسرش عوض میشه، میشه ۸/۶؟ اگر ریتمی ۸/۶ هست، باید تو همون میزان بندی نواخته بشه. شاید منظورتون ۴/۳ تند بوده؟

دومین مورد که به ذهنم می‌رسه اینه که، در اینکه میخواهید دوستان خود را در این فروم راهنمائی کنید شکی‌ نیست. ولی‌ لطفا در حیطه ساز تخصصی خودتون نظر بدین و اگر در ساز دیگه‌ای اطلاعات کافی‌ ندارین، طرفش نرید. الان یکی‌ بیاد این پست شما رو بخونه و با گیتار آشنایی نداشته باشه، فکر میکنه گیتاریست‌ها می‌رن گیتار می‌‌خرن، "پیکاپ" هاش رو در میارن، بجای مضراب میزنن رو سیمها! کمک کردن خوبه، ولی‌ دادن اطلاعات "صحیح" از همه چی‌ بهتره. و اگر اطلاعات "نا درست" داده نشه، که نور علی‌ نور میشه. مرسی‌.

دوست عزیز، آیا تا حالا سعی‌ کردین با خود آهنگ بزنین؟ یعنی‌ وقتی‌ آهنگ داره پخش میشه، شما هم با گیتار آکوردهاش رو بزنی‌؟

سلام مجدد
البته من مدت ها ایران نبودم و بدلیل مشغله زیاد هم اینا سر نزدم .
در جواب اون دوستمون که میگفت " این چه 6/8 هستش که 4/4 تند جایگزینش میشه " باید عرض کنم اگر تو نوازندگی گروه های راک دقت کنید اونجایی که 6/8 لازم دارند معمولا 4/4 میزنند و علت اون را هم کسانی که موسیقی راک کار کردند ( با خارجی ها ) میدونند. هیچ ربطی هم به تغییر کسر نداره . شما همون 3/4 رو تند بزن و باهاش خوش باش . ولی اگر وقت کردی یه آهنگ 6/8 را سعی کن با 4/4 تند و با 3/4 تند بزنی و بعد ببین در شرایط اجبار و عدم درک صحیح از نحوه اجرای 6/8 کدوم کسر یک دست تر و منطقی تر است. البته بعد نوازنده حالت آهنگ را به ریتم منتقل و در عمل 4/4 را به 6/8 تبدیل میکند.

دوم اینکه اگر شما کمی انگلیسی بلد بودید میدونستید که در انگلیسی به مضراب pick گفته میشه و در میان نوازندگان ایرانی یا حداقل برخی از آنها به پیکاپ معروف شده .
حالا شما هر موقع اومدی و این پست رو دیدی به من بگو به کجای گیتارت پیکاپ میگی !! نکنه فرت ها رو میگی ؟!!!!

اما نکته آخری که به ذهنم میرسه اینه که :
دوست محترم / شما که مسئول گروه هستید و راک و ...... تحت عنوان شما دیده میشه / شما که اطلاعات موسیقیتون حتما از من بیشتره چون من حرفه ام چیز دیگری است و موسیقی برای من علاقه و تفریح است / از بین تمام حرف هایی که من زدم چیزی گیر نیاوردید به یک کلمه پیک آپ چسبیدید ؟
اگر قصد و نیت خیری داشتید بدون شلوغ بازی مینوشتید که مثلا احتمالا دوستومون اشتباه کرده یا حواسش نبوده که نوشته پیکاپ . صحیح و درستش اینه : ..... ..
البته عادت بدی است که در بسیاری از ایرانی ها وجود داره .

FMETAL
Monday 28 October 2013, 09:45 PM

سلام مجدد
البته من مدت ها ایران نبودم و بدلیل مشغله زیاد هم اینا سر نزدم .
در جواب اون دوستمون که میگفت " این چه 6/8 هستش که 4/4 تند جایگزینش میشه " باید عرض کنم اگر تو نوازندگی گروه های راک دقت کنید اونجایی که 6/8 لازم دارند معمولا 4/4 میزنند و علت اون را هم کسانی که موسیقی راک کار کردند ( با خارجی ها ) میدونند. هیچ ربطی هم به تغییر کسر نداره . شما همون 3/4 رو تند بزن و باهاش خوش باش . ولی اگر وقت کردی یه آهنگ 6/8 را سعی کن با 4/4 تند و با 3/4 تند بزنی و بعد ببین در شرایط اجبار و عدم درک صحیح از نحوه اجرای 6/8 کدوم کسر یک دست تر و منطقی تر است. البته بعد نوازنده حالت آهنگ را به ریتم منتقل و در عمل 4/4 را به 6/8 تبدیل میکند.

دوم اینکه اگر شما کمی انگلیسی بلد بودید میدونستید که در انگلیسی به مضراب pick گفته میشه و در میان نوازندگان ایرانی یا حداقل برخی از آنها به پیکاپ معروف شده .
حالا شما هر موقع اومدی و این پست رو دیدی به من بگو به کجای گیتارت پیکاپ میگی !! نکنه فرت ها رو میگی ؟!!!!
شما اول به پست خودت یه نگاه بنداز ببین چی‌ نوشتی‌.

گیتاریست نیستی‌ ولی‌ احتمالا گیتاریست‌ها رو خیلی‌ دوست میدارید....

بله در انگلیسی به مضراب میگن Pick. ولی‌ این چیزی که خودتون بدست خودتون نوشتید "پیکاپ" به انگلیسی میشه Pickup که وسیله ایست برای تبدیل ارتعاش سیمها به فرکانس....

راستی‌ اگر این چیز ها براتون خیلی‌ مهمه، تشریف بیارید پاسپورت آمریکاییم رو نشون تون بدم یکمی فیض ببرید.

راستی‌، فرت چیه؟!!

aliz46
Monday 28 October 2013, 09:55 PM
البته دوست عزیز از لحن تند من ناراحت نشو.
شما اگر نیت و قصد خیری داشتید به این نحو جمله بندی نمیکردید. بهتره خدمت شما عرض کنم که مطمئن هستم از موسیقی راک هیچ چیز نمیدونید یا کم میدونید (اگر چه تحت عنوان شما راک و ..... نوشته شده )
مطمئن هستم حالا خواستی یه چیزی هم بنویسی تا مادر عروس هم بی نصیب نمونده باشه .
دوست گرامی اگر نیت خوبی داشتید با فرض اینکه من هم اشتباه کرده باشم خیلی آسان و راحت و مودبانه مینوشتید مثلا " این دوستمون احتمالا از روی عجله یا سهوا بجای مضراب نوشته پیکاپ " ......
با کوچک نمایی دیگران هیچ بزرگی کوچک نمیشود و با بزرگ نمایی دیگران هیچ کوچکی بزرگ نمیشود.

FMETAL
Monday 28 October 2013, 10:06 PM
البته دوست عزیز از لحن تند من ناراحت نشو.
شما اگر نیت و قصد خیری داشتید به این نحو جمله بندی نمیکردید. بهتره خدمت شما عرض کنم که مطمئن هستم از موسیقی راک هیچ چیز نمیدونید یا کم میدونید (اگر چه تحت عنوان شما راک و ..... نوشته شده )
مطمئن هستم حالا خواستی یه چیزی هم بنویسی تا مادر عروس هم بی نصیب نمونده باشه .
دوست گرامی اگر نیت خوبی داشتید با فرض اینکه من هم اشتباه کرده باشم خیلی آسان و راحت و مودبانه مینوشتید مثلا " این دوستمون احتمالا از روی عجله یا سهوا بجای مضراب نوشته پیکاپ " ......
با کوچک نمایی دیگران هیچ بزرگی کوچک نمیشود و با بزرگ نمایی دیگران هیچ کوچکی بزرگ نمیشود.

ببین عزیز، بنده شاید به اندازه یک برابر و نیم سنّ شما (حداقلش) دارم Rock گوش میدم. دوست داشتی، روزی که تشریف میارین از پاسپورتم فیض ببرین، یکمی هم از "Rock" نشناسی‌ بنده لذت ببرید. منتظر هستم. سماور رو هم روشن کردم عزیز.

aliz46
Monday 28 October 2013, 10:25 PM
اینجا جای دعوای بچگانه نیست . پاسپورت آمریکایی شما هم نه برای من عقده است و نه آرزو . پس هر دو سیتی زن جای دیگه ای غیر از ایران هم هستیم . همین /

بعد هم اینکه یه چند جمله در مورد فعالیت موسیقیتون و .... به انگلیسی برای من پیام خصوصی کنید .

و اینکه اگر با انگلیسی زبان ها طرف هستید میدانید که کلمات بسیاری در آنجا هم غلط مصطلح است . در این مورد خاص هم که برای شما تبدیل به معضل شده همینطور است . غلط مصطلح را غلط در نظر نمیگیرند.

و در آخر اینکه من تسلیم . اطلاعات زیادی ندارم و بیشتر قصد داشتم از حضور شما فیض برم که بهره مند شدم . اما گیتاریست بودن یا نبودن یک مسئله است و یک ساز را نواختن مسئله دیگر . یک آهنگ ساز الزاما نوازنده خوبی نیست ولی چیزی را میداند که الزاما یک نوازنده شاید درست درک نکرده باشد .
به هر حال من تسلیم . شما من را قانع نمودید که اشتباه کردم و نباید اطلاعات اشتباه بدهم و شما بسیار مطلع و مسلط بر موضوع هستید.
راستی معنی فرت را چطور نمیدانید ؟!! شما که پاسپورت آمریکایی داشتید !! معنی آن را در زیر به انگلیسی برایتان نوشتم :
fret
fret (MUSIC) /fret/
noun [C]
any of the small raised metal bars across the long thin part of a stringed musical instrument such as a guitar, that show you where to put your fingers on the strings in order to produce different notes

- - - Updated - - -

ببین عزیز، بنده شاید به اندازه یک برابر و نیم سنّ شما (حداقلش) دارم Rock گوش میدم. دوست داشتی، روزی که تشریف میارین از پاسپورتم فیض ببرین، یکمی هم از "Rock" نشناسی‌ بنده لذت ببرید. منتظر هستم. سماور رو هم روشن کردم عزیز.

بی نهایت از دعوت شما ممنونم .
آدرس ندادی . اگر واقعا دوست دارید بیام تو یه پیام خصوصی آدرس بدید .
البته من چای نمیخورم ولی ممنون که سماور را روشن کردید .
اما نکته مهم برای من اینه که طبق محاسبات من بر اساس یک و نیم برابر سن خودم شما باید الان 70 ساله باشید !! من واقعا از اینکه احترام سن و سال و حرمت موی سفید شما را رعایت نکردم عذر خواهی میکنم .
من را به بزرگی خود ببخشید .

استاد متوجه شدید به کجای گیتار " فرت " گفته میشه ؟ عکسش هم در دیکشنری آکسفورد موجود است .

- - - Updated - - -

FMETAL
Monday 28 October 2013, 10:25 PM
اینجا جای دعوای بچگانه نیست . پاسپورت آمریکایی شما هم نه برای من عقده است و نه آرزو . پس هر دو سیتی زن جای دیگه ای غیر از ایران هم هستیم . همین /

بعد هم اینکه یه چند جمله در مورد فعالیت موسیقیتون و .... به انگلیسی برای من پیام خصوصی کنید .

و اینکه اگر با انگلیسی زبان ها طرف هستید میدانید که کلمات بسیاری در آنجا هم غلط مصطلح است . در این مورد خاص هم که برای شما تبدیل به معضل شده همینطور است . غلط مصطلح را غلط در نظر نمیگیرند.

و در آخر اینکه من تسلیم . اطلاعات زیادی ندارم و بیشتر قصد داشتم از حضور شما فیض برم که بهره مند شدم . اما گیتاریست بودن یا نبودن یک مسئله است و یک ساز را نواختن مسئله دیگر . یک آهنگ ساز الزاما نوازنده خوبی نیست ولی چیزی را میداند که الزاما یک نوازنده شاید درست درک نکرده باشد .
به هر حال من تسلیم . شما من را قانع نمودید که اشتباه کردم و نباید اطلاعات اشتباه بدهم و شما بسیار مطلع و مسلط بر موضوع هستید.
راستی معنی فرت را چطور نمیدانید ؟!! شما که پاسپورت آمریکایی داشتید !! معنی آن را در زیر به انگلیسی برایتان نوشتم :
fret
fret (MUSIC) /fret/
noun [C]
any of the small raised metal bars across the long thin part of a stringed musical instrument such as a guitar, that show you where to put your fingers on the strings in order to produce different notes

- - - Updated - - -

بی نهایت از دعوت شما ممنونم .
آدرس ندادی . اگر واقعا دوست دارید بیام تو یه پیام خصوصی آدرس بدید .
البته من چای نمیخورم ولی ممنون که سماور را روشن کردید .
اما نکته مهم برای من اینه که طبق محاسبات من بر اساس یک و نیم برابر سن خودم شما باید الان 70 ساله باشید !! من واقعا از اینکه احترام سن و سال و حرمت موی سفید شما را رعایت نکردم عذر خواهی میکنم .
من را به بزرگی خود ببخشید .

استاد متوجه شدید به کجای گیتار " فرت " گفته میشه ؟ عکسش هم در دیکشنری آکسفورد موجود است .

اگه انگلیسی می‌فهمید، پس Two mistakes so far... whatch out for the third one....

راستی‌ در مورد فرت، بنده به همون اندازه که سابقه گوش کردن به موزیک رو دارم، تقریباً به همان اندازه هم سابقه نوازندگی دارم. بنده فرت رو واسه شام و ناهار می‌خورم. شما قبل از اینکه چیزی رو بپرونی، یه نگاه به پروفایل طرفت بنداز ببین دیوارش سخت تر از مشت مبارک نباشه.

آدرس رو هم براتون پ.خ. می‌کنم همین الان.

راستی‌ ۷۰ سال رو چه جوری محاسبه کردید؟

aliz46
Monday 28 October 2013, 10:40 PM
خوش باشید

درخت پر بار سرش پایین تره .

شما که حتی نمیدونی FRET چیه و با اینکه من متنش را برای جلوگیری از هرگونه اشتباه از روی دیکشنری براتون نوشتم و باز هم اون را برای شام و ناهار میل می فرمایید چطور به خودتون اجازه میدید با من بحث کنید و یه جمله الکی دو اشتباه ....... برای من بنویسید ؟ !

. انکس که نداند که نداند که نداند ..............
شب خوبی بود .

you3f
Tuesday 29 October 2013, 09:19 AM
واقعا دیگه انگلیسی فهمیدن و حرف زدن هم شده کلاس!! از تجملات محسوب میشه!! :19:

farid_boy
Monday 2 December 2013, 12:11 AM
گل نازم
ترانه سرا: عبدالجبار کاکائی
آهنگساز: مرحوم عماد رام
خواننده: فریدون آسرایی

دانلود کورد:

masterkey
Wednesday 11 December 2013, 11:24 AM
دوستان با سلام
کسی میتونه آکورد عمر گل لاله رو برام پیدا کنه ؟
من حتی حاضرم هزینشو هر چقدر که میشه بدم .
فقط دوستان تورو خدا یکی کمک کنه .
من هر جور تست میکنم نمیشه

این فایل گیتار پروشه ، من آکوردای همینو میخوام . خواهش میکنم کمک کنین

دوستان من آرشیو بزرگ playback دارم . حتی حاضرم همشو بدم فقط واسه آکورد این آهنگ

HATE3
Sunday 23 February 2014, 11:38 PM
سلام دوستان خسته نباشید دوستان من اکورد چندتا اهنگ رو شدیدا نیاز دارم اونم هر چه سریع تر اگه مرحمت کنید برام بزارینشون خیلی خیلی ازتون ممنون میشم:3::3:
1:اهنگ نیمه شب از میثم ابراهیمی
2:اهنگ حیف از ناصز زینعلی
3:اهنگ میفهممت از محسن یاحقی{البوم جدید}
4:اهنگ خیال خوب از محسن یاحقی{البوم جدید}
پیشاپیش ممنون ازتون:bh

merroran
Thursday 27 February 2014, 06:19 PM
سلام خسته نباشین..اکورد اهنگ قشنگ بلک کتس مبهم رو میخواستم..ممنون میشم بزارین:am:9:

alireza0027
Wednesday 14 May 2014, 02:35 PM
لطفا ميشه اكورد و نوع ريتم اين بذاريد
اهنگش پيدا نكردم . خواننده اصلاي ايرج بسطامي و لي من براي گروه فريبرز مهرانا شنيدم

عقرب زلف کجت با قمر قرینه
تا قمر در عقربه کار ما چنینه
کیه کیه در میزنه مــن دلم می لرزه
در رو با لنگر میزنه من دلم می لرزه
ای پری بیــا در کنار ما جــان خستـه را مرنجان
از برم مرو خصم جان مشو تا فدای تو کنم جان
نرگس مست تو و بخــت من خرابه
بخت من از تو و چشم تو از شرابه
کیه کیه در میـزنه مــن دلم می لرزه
در رو با لنگر میزنه من دلم می لرزه

Fereshteh_Baran
Wednesday 14 May 2014, 08:45 PM
البته اصل این آهنگ را پوران خوانده. ریتم آن هم 6/8 است. من نت پیانو و کیبورد آن را دارم ، اگر میخواهید براتون بگذارم .

alireza0027
Thursday 15 May 2014, 06:58 AM
ممنون دنبال اكوردشم هيجا نيست :(

danyall
Monday 21 July 2014, 02:54 PM
سلام .میشه اکورد گل ناز دارم .رو از معین .بزارید مرسی

farhood72
Friday 8 August 2014, 09:21 AM
سلام .میشه اکورد گل ناز دارم .رو از معین .بزارید مرسی

سلام دوست عزیز
با ریتم 6/8 غمگین زده میشه
You can see links before replyگل_ناز_دارم.pdf.aspx

behshad141
Friday 29 August 2014, 04:03 PM
سلام دوستان من آکورد آهنگ به تو مدیونم رضا صادقی رو میخوام!!

هرچی گشتم نبود اگه لطف کنین بزارین ممنون میشم!!

khashi_G
Friday 29 August 2014, 04:54 PM
با سلام
دوستان عزیز به شدت دنبال آکورد آهنگ ای یاسمن از کوروس هستم.
لطف می کنید اینجا قرارش بدین. واقعا ممنون

you3f
Friday 29 August 2014, 07:14 PM
سلام دوستان من آکورد آهنگ به تو مدیونم رضا صادقی رو میخوام!!

هرچی گشتم نبود اگه لطف کنین بزارین ممنون میشم!!
بفرمائید.
*البته من تستش نکردم ببینم درسته یا نه.

behshad141
Friday 29 August 2014, 10:58 PM
بفرمائید.
*البته من تستش نکردم ببینم درسته یا نه.

بله تست شد درسته :redguitar:

جناب واقعا ازتون ممنونم کلی دنبالش میگشتم فرشته نجاتی شما <3

farhood72
Saturday 30 August 2014, 07:48 AM
با سلام
دوستان عزیز به شدت دنبال آکورد آهنگ ای یاسمن از کوروس هستم.
لطف می کنید اینجا قرارش بدین. واقعا ممنون

سلام دوست عزیز...
بفرمایید ، خدمت شما
بعضی از قسمت ها باید توی یک میزان از ریتم 6/8 ، دو آکورد بگیرید که این قسمت ها رو با" ـــ " یعنی : (Dm - C) نشون داده ام....
اگه سوالی داشتین، مطرح کنین

behshad141
Sunday 31 August 2014, 11:47 PM
اگه آکورد آهنگ زنده باد عشق رضا صادقی رو هم بزارید ممنون میشم!!

farhood72
Monday 1 September 2014, 07:08 AM
اگه آکورد آهنگ زنده باد عشق رضا صادقی رو هم بزارید ممنون میشم!!

سلام بهشاد عزیز...
آهنگشو دانلود کردم... نمیدونم از اول آهنگه یا نه...
متنشم از یه سایت گرفتم... اگه کلمه هاش اشتباهه، بگو تا تصحیحش کنم...
کم و کاستی توی آکورد ها بود، به بزرگواریتون ببخشید ما رو :53::53:

You can see links before replyزنده_باد_عشق.pdf.aspx

راستی یادم رفت بالای آهنگ بنویسم
ریتمش 6/8 شاده!

behshad141
Tuesday 2 September 2014, 09:20 PM
سلام بهشاد عزیز...
آهنگشو دانلود کردم... نمیدونم از اول آهنگه یا نه...
متنشم از یه سایت گرفتم... اگه کلمه هاش اشتباهه، بگو تا تصحیحش کنم...
کم و کاستی توی آکورد ها بود، به بزرگواریتون ببخشید ما رو :53::53:

You can see links before replyزنده_باد_عشق.pdf.aspx (You can see links before reply %D8%B4%D9%82.pdf.aspx)

راستی یادم رفت بالای آهنگ بنویسم
ریتمش 6/8 شاده!

داداش واقعا دستت درد نکنه نمیدونم چجوری تشکر کنم !!خدا اجرت بده:12:

واقعا از این که قابل میدونی وقت میزاری برای آکوردای درخواستی 1دنیا ممنون!!

ضمنا آکوردا هم تست شد درسته کلماتم درسته!!آهنگ خیلی قشنگیه با ریتم 6/8 شاد اگه 6/8 بندری هم زده بشه قشنگتر میشه!!

پیشنهاد میکنم بقیه دوستان هم این آکورد رو دانلود کنن بزنن

kopoloo
Thursday 11 September 2014, 09:24 PM
باسلام خدمت دوستان اکورد و ریتم اهنگ قدیمی ماهیگیر از مازیار رو میخواستم

behshad141
Sunday 14 September 2014, 10:42 PM
دوستان من واقعا شرمندم که انقدر درخواستی دارم!!

آکورد آهنگ جدید مرتضی پاشایی به اسم "روزای سخت" اگه کسی داره واقعا ممنون میشم!!

میدونم آهنگای جدید نمیشه خودمم سعی کردم آکوردشو در آوردم ولی میخوام بدونم اگه کسی داره بزاره آخه شک دارم گامم درست باشه!!

farhood72
Monday 15 September 2014, 08:09 AM
دوستان من واقعا شرمندم که انقدر درخواستی دارم!!

آکورد آهنگ جدید مرتضی پاشایی به اسم "روزای سخت" اگه کسی داره واقعا ممنون میشم!!

میدونم آهنگای جدید نمیشه خودمم سعی کردم آکوردشو در آوردم ولی میخوام بدونم اگه کسی داره بزاره آخه شک دارم گامم درست باشه!!

این چه حرفیه.. با دور هم جمع شدیم که به هم کمک کنیم دیگه
راستشو بخوای من کم پیش میاد آهنگ های خواننده های جدید رو گوش کنم... و تا حالا آهنگهای پاشایی رو گوش ندادم.. رفتم دانلود کردم آهنگشو
توی گام ر مینور باید بزنیش (گام ر مینور طبیعی شبیه گام فا ماژوره که توی سر کلید، سی بمل میشه)
آکوردهایی که میتونی استفاده کنی Dm - A- Gm و Bb هستن.. همینطور دو ماژور

برای اینکه بچه های دیگه هم شاید بخوان این آهنگ رو بزنن، آکوردشو در اوردم.. خدمت شما

دانلود آکورد آهنگ روزهای سخت از مرتضی پاشایی

farhood72
Monday 15 September 2014, 09:06 AM
باسلام خدمت دوستان اکورد و ریتم اهنگ قدیمی ماهیگیر از مازیار رو میخواستم

سلام kopoloo (You can see links before reply) جان...
به به .. ماهیگیر...
مازیار عزیز، همشهری خودمم که هست... دیگه گفتم هرطور شده وقت بذارم سرش و آکوردشو در بیارم...
یه اجرای تصویریش توی بابلسر انجام شده بود... پدر بزرگم تعریف میکرد... میگفت اومده بود کنار پل بابل رود... بگذریم... خاطره ها همیشه باقی میمونه...

این هم آکورد درخواستیتون :)

دانلود آکورد ماهیگیر از مازیار(
عبدالرضا کیانی نژاد)

behshad141
Monday 15 September 2014, 08:26 PM
این چه حرفیه.. با دور هم جمع شدیم که به هم کمک کنیم دیگه
راستشو بخوای من کم پیش میاد آهنگ های خواننده های جدید رو گوش کنم... و تا حالا آهنگهای پاشایی رو گوش ندادم.. رفتم دانلود کردم آهنگشو
توی گام ر مینور باید بزنیش (گام ر مینور طبیعی شبیه گام فا ماژوره که توی سر کلید، سی بمل میشه)
آکوردهایی که میتونی استفاده کنی Dm - A- Gm و Bb هستن.. همینطور دو ماژور

برای اینکه بچه های دیگه هم شاید بخوان این آهنگ رو بزنن، آکوردشو در اوردم.. خدمت شما

دانلود آکورد آهنگ روزهای سخت از مرتضی پاشایی

داداش خدا شما رو برای ما نگه داره <3

بازم عذرخواهی میکنم به زحمت افتادین واقعا نمیدونم چجوری تشکر کنم که وقت گذاشتین <3

گام منم رمینور بود مرسی از این که آکورد گذاشتین!!

یه دنیا ممنون <3

saeed0013430955
Saturday 20 June 2015, 06:47 PM
سلام بچه ها کسی اکورد سمیر گندوم زار و داره با اهنگ کلید شهره که میگه شبا که تو میای خونه خونه قشنگ همخونه لطفا بزارید عزیزان

navid000
Monday 30 November 2015, 12:18 PM
با سلام
میخواستم ببینم کسی میتونه آکورد آهنگ "دعا میکنم" از احسان پایه و سعید هاشمی رو واسم بزاره
ممنون میشم

MohamadTebiyani
Sunday 13 December 2015, 05:16 PM
سلام.
کسی آکورد هنگ شاه دوماد ویگن بلده؟بدجوری دنبالشم

MohamadTebiyani
Monday 14 December 2015, 04:57 PM
مننننننننننننننننننن اکورد شاه دوماد ویگن میخام کسی نیس کمک کنه للللطفاااااااااااااااااا

Ebru_Gundes
Monday 14 December 2015, 05:40 PM
مننننننننننننننننننن اکورد شاه دوماد ویگن میخام کسی نیس کمک کنه للللطفاااااااااااااااااا
من سعی میکنم براتون پیدا کنم..ولی قول نمیدم

MohamadTebiyani
Wednesday 16 December 2015, 06:59 AM
بتونم جبران کنم.

آخه این آهنگ ،آهنگ ورودی عروسیمون بود میخام واسه همسرم آهنگشو با گیتار بزنم.

خنچه بیارید ناله بکارید خنده برارید میره به حجله شاه دوماد

minamalek
Saturday 21 July 2018, 11:47 PM
سلام. میشه خواهش کنم آکورد آهنگ پپو سلیمانی از شهرام ناظری رو‌بزارین؟ هزینشم میپردازم. ممنون میشم