PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمونه کار سنتور mojtaba_bahador

mojtaba_bahador
Friday 17 December 2010, 08:56 PM
سلام. به همه دوستان.
بنده قبلا تاپیکی برای نمونه کار داشتم اما یه خورده بهم ریخته بود. به همین خاطر تاپیک جدیدی دادم.
از این به بعد قصد دارم با یاری شما دوستان راه پیشرفت رو برای خودم به بزرگراه تبدیل کنم.

این نمونه کار اولین نمونه کار تصویری بنده هست امیدوارم دوستان نظرات سازنده خودشونو از این بنده حقیر دریغ نفرمایند.

اسم آهنگ نمیدونم چیه.... چون نصفشو همینطوری بداهه زدم و از قسمتی که ضربی میشه، یه آهنگیه که قبلا با پیانو اجرا شده بود و توی ذهنم بود. منم اجراش کردم.

خودم اول از همه چند تا از ایرادامو بگم:
1- سازم زیاد کوکش خوب نبود ..... قبول
2- در بعضی قسمتها روی آرپژ ها لنگ میزدم..... قبول دارم ولی الان موقع امتحاناس، زیاد تمرین ندارم

3- کیفیت صدا خوب نبود.....اینم قبول دارم ولی اول با کیفیت ضبط کردم حجمش شد 220 مگ:43:
4- دکمه های لباسم باز بود.....بعد از اینکه ضبط شد فهمیدم:10:
حجم فایل 13.7 مگ هست. (میدونم زیاده ولی کیفیت از این پایین تر دیگه صداش خیلی خراب میشه)

منتظر نظرات سازنده شما عزیزان هستم..
You can see links before reply@yahoo.com.MPG.aspx (You can see links before reply@yahoo.com.MPG.aspx)

z_m
Saturday 18 December 2010, 01:49 PM
سلام...
خسته نباشید آقا مجتبی...
خیلی قشنگ و تمییز درش آوردین...:41:
من این آهنگ رو خیلی دوست دارم...خیلی خوب درش آوردین...:am
فقط راجب فیلم که من میدیدم یه کشیدگی تو فیلم بود که فکر میکنم همونطور که گفتید به خاطر پایین آوردن حجمشه...ولی اگه این کشیدگی نبود خیلی بهتر بود..آهان یه چیز دیگه که فکر کنم مضراب دست چپتون رو کمی مایل میگیرین...درسته؟ البته من در حدی نیستم که ایراد بگیرما...:10:

mojtaba_bahador
Saturday 18 December 2010, 01:57 PM
سلام...
خسته نباشید آقا مجتبی...
خیلی قشنگ و تمییز درش آوردین...:41:
من این آهنگ رو خیلی دوست دارم...خیلی خوب درش آوردین...:am
فقط راجب فیلم که من میدیدم یه کشیدگی تو فیلم بود که فکر میکنم همونطور که گفتید به خاطر پایین آوردن حجمشه...ولی اگه این کشیدگی نبود خیلی بهتر بود..آهان یه چیز دیگه که فکر کنم مضراب دست چپتون رو کمی مایل میگیرین...درسته؟ البته من در حدی نیستم که ایراد بگیرما...:10:

ممنون..
شاید همونطور که فرمودید دست چپمو مایل گرفته باشم. اما تا الان هیچ وقت به این مسائل دقت نکردم چون طرز تفکرم اینه که هدف اصلی (زیبا اجرا شدن) در اولویته. حالا میخواد به هر صورتی که باشه.

در کل بابت نظرتون ممنونم چون همین نظراته که میتونه تاثیر در من ایجاد کنه.:am

nafiseh
Saturday 18 December 2010, 01:59 PM
تخصصی رو ساز سنتور ندارم ولی از شنیدن این کار لذت بردم

z_m
Saturday 18 December 2010, 02:09 PM
ممنون..
شاید همونطور که فرمودید دست چپمو مایل گرفته باشم. اما تا الان هیچ وقت به این مسائل دقت نکردم چون طرز تفکرم اینه که هدف اصلی (زیبا اجرا شدن) در اولویته. حالا میخواد به هر صورتی که باشه.

در کل بابت نظرتون ممنونم چون همین نظراته که میتونه تاثیر در من ایجاد کنه.:am

بله حرف شما متین...و در اینکه شما قطعه رو زیبا اجرا کردین که حرفی نیست..
..ولی به نظر من علاوه بر زیبا اجرا کردن قطعه...ژست هم مهمه...نه اونطوری که به آدم فشار بیاد...البته این نظر شخصی من هست...:am

mojtaba_bahador
Saturday 18 December 2010, 02:15 PM
بله حرف شما متین...و در اینکه شما قطعه رو زیبا اجرا کردین که حرفی نیست..
..ولی به نظر من علاوه بر زیبا اجرا کردن قطعه...ژست هم مهمه...نه اونطوری که به آدم فشار بیاد...البته این نظر شخصی من هست...:am

کاملا درسته.... من وقتی ساز میزنم همه میگن انگار بهت برق وصل شده....

اما ما که مثل شما استاد نداشتیم که بالا سرمون باشه و ایرادامونو گوشزد کنه:46: خودمون توی خونه تمرین کردیم... به همین صورت هم شکل گرفتیم..
اما فرمایش شما کاملا درسته...ممنون

z_m
Saturday 18 December 2010, 03:06 PM
کاملا درسته.... من وقتی ساز میزنم همه میگن انگار بهت برق وصل شده....

اما ما که مثل شما استاد نداشتیم که بالا سرمون باشه و ایرادامونو گوشزد کنه:46: خودمون توی خونه تمرین کردیم... به همین صورت هم شکل گرفتیم..
اما فرمایش شما کاملا درسته...ممنون

نه آقا مجتبی اشتباه نکنید..منم اوایل دست چپم رو مایل میگرفتم..و کسی هم به من نگفت ...اما خودم که فیلمای اساتید رو نگاه میکنم...متوجه شدم...اونا رو الگو قرار دادم...به خاطر همینم رو دست چپ شما زوم کزدم...