PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاپیک آموزش و رفع مشکلات شما در مورد سیستم جدید نمونه کار ها

Khashayar
Saturday 18 December 2010, 03:49 PM
درود

با توجه به اینکه سیستم نمونه کار ها و پروفایل و همچنین خروجی نمونه کار ها ی شما سیستمی جدید هست احتمال میاز به راهنمائی در مورد نحوه کار کردن با این سیستم ها وجود دارد به همین خاطر این تاپیک ایجاد شد تا مشکلات و سوالات شما رفع شوند...

ابتدا قبل از زدن پست جدید در این تاپیک آموزشی که در این مورد تهییه شده است با دقت بخوانید:

لینک آموزش: You can see links before reply (You can see links before reply)

اگر با خواندن آموزش فوق مشکلات و سوالات شما رفع نشد در این تاپیک میتوانید آنها را مطرح کنید تا مشکلات و سوالات شما مرتفع شوند.

پاینده باشید

Acoustic
Saturday 18 December 2010, 03:54 PM
ممنون خشایار جان .

البته به نظر من راحت هست کار با سیستم . الان دارم باهاش کار میکنم .

راستی باکسی که قرار داشت بالای انجمن برای انتشار نمونه کار ها بود ؟

Khashayar
Saturday 18 December 2010, 04:01 PM
درود

ممنون خشایار جان .

البته به نظر من راحت هست کار با سیستم . الان دارم باهاش کار میکنم .

راستی باکسی که قرار داشت بالای انجمن برای انتشار نمونه کار ها بود ؟
خواهش میکنم ...
بله کار با سیستم بسیار ساده هست و در حین سادگی بسار کامل و قدرتمند فکر کنم همه به این موضوع اذعان داشته باشند..
بله اون باکس برای نمونه کار ها بود ..البته نمونه کار ها در خود پروفایل ها هم منتشر میشود...امادر فروم هم تا مدتی این باکس وجود خواهد داشت.
پاینده باشید

Dj_MAN
Saturday 18 December 2010, 04:10 PM
وقتی دکمه ارسال فایل رو می زنم ارور میده ... تمام تنظیاتش رو هم دوباره چک کردم

Khashayar
Saturday 18 December 2010, 04:25 PM
درود
میشه بگید چه اروری میده و یا میشه از ارور عکسی تهیه کنید و بگید؟ مشکلی وجود نداره اگر مشکل از سیستم سایت باشه سریعا رفع میشه که شک دارم از سیستم سایت باشه ...چون بارها چک کردیم...
پاینده باشید

Acoustic
Saturday 18 December 2010, 04:27 PM
Dj man من الان یه نمونه کار ارسال کردم مشکلی نداره . بیا سر بزن توی نمونه کار من ببین .

Help رو دقیق بخون

HamedSedighi
Saturday 18 December 2010, 05:03 PM
درود
تبریک میگم
خسته نباشید

من نمونه هایی رو قبلا آپلود کردم و میخواستم لینک قبلی را بگذارم این قابلیت وجود داره ؟
یعنی اینکه دوباره آپلود نکنم

Khashayar
Saturday 18 December 2010, 06:19 PM
درود

من نمونه هایی رو قبلا آپلود کردم و میخواستم لینک قبلی را بگذارم این قابلیت وجود داره ؟
یعنی اینکه دوباره آپلود نکنم
حامد جان فعلا این امکان که لینک بزارید وجود نداره و باید اپلود کنید.فایل صوتی با فرمت mp3 و فایل تصویری با فرمت flv که تبدیل کننده ها در همون قسمت مدیریت نمونه کار موجود هست و میتونید دانلود کنید برای تبدیل فرمت ها. اما همین الان با تیم فنی مطرح شد.تا ببینیم چی میگن.!اما سیستم نمونه کار های انجمن بسته شده و امکان ارسال جدید وجود نداره ولی نمونه کار های قبلی که ارسال کردید موجود هست فعلا ..تا به مرور منتقل کنید به سیستم جدید ..بزارید ببینیم با این سیستم لینک موافقت میشه یا نه!.
پاینده باشید

Mohammad_ngml
Saturday 18 December 2010, 06:29 PM
سلام. ضمن تبریک به مناسبت سیستم جدید فیس بوک نژاد. مشکلم اینه که از وقتی این سیستم رفت رو ریل من نمیتونم جواب پست های تاپیک نمونه کارمو بدم...!

Khashayar
Saturday 18 December 2010, 06:38 PM
درود

سلام. ضمن تبریک به مناسبت سیستم جدید فیس بوک نژاد. مشکلم اینه که از وقتی این سیستم رفت رو ریل من نمیتونم جواب پست های تاپیک نمونه کارمو بدم...!
کل بخش های نمونه کار انجمن بسته شده اند و هیچ ارسال جدیدی نمیشه در بخش های نمونه کار انجمن انجام داد ...برای همین شما نمیتوانید پاسخ پست ها رو بدهید.
پاینده باشید

Mohammad_ngml
Saturday 18 December 2010, 06:43 PM
وا... ! خوب چرا..
زور که نیست بابا جان من سیستم قدیمی رو دوست دارم. حالا مثلا چی میشه نمونه کار فاروم باز باشه؟

Mehrdadgh4
Saturday 18 December 2010, 08:21 PM
سلام.آقا من هرچي آهنگ انتخاب ميكنم آپلود نميشه ! همه چي درسته ولي وقتي ميزنم روي ارسال نمونه كار ميگه فايلي جهت ارسال انتخاب نشده است

Khashayar
Saturday 18 December 2010, 09:43 PM
درود

سلام.آقا من هرچي آهنگ انتخاب ميكنم آپلود نميشه ! همه چي درسته ولي وقتي ميزنم روي ارسال نمونه كار ميگه فايلي جهت ارسال انتخاب نشده است
فرمت فایل انتخاب شده اگر صوتی هست حتما باید mp3 باشه و اگر تصویری هست حتما باید flv باشه..پس این مورد رو حتما رعایت کنید و مطمئنا به مشکل بر نمیخورید...
تبدیل کننده ی فایل ها به mp3و flv هم برای دانلود در همون بخش قرار داده شده که می توانید از اونها استفاده کنید...
اگر مشکل دیگری بود بگید تا رفع کنیمش..
پاینده باشید

HamedSedighi
Saturday 18 December 2010, 10:20 PM
1.هم اینک یک فایل flv با حجم 8 مگ رو آپلود کردم و وقتی به 100 % رسید . از سایت خارج شد و وقتی وارد شدم دیدم که فایل آپلود نشده !؟

2.هنگامی که فایلی با کیفیت بالا آپلود می کنم بعد از اتمام و نمایش پیایم حاوی لینک ، وقتی نمونه کار رو باز می کنم می بینم که نه محلی برای پخش و نه دنلود وجود داره .

با لعکس وقتی از بخش کیفیت پائین استفاده می کنم هم بخشی برای پخش و دنلود وجود داره .

به عبارتی این بخش کیفیت بالا دقیقا چه کاری می دهد ؟

Amir
Saturday 18 December 2010, 10:44 PM
1.هم اینک یک فایل flv با حجم 8 مگ رو آپلود کردم و وقتی به 100 % رسید . از سایت خارج شد و وقتی وارد شدم دیدم که فایل آپلود نشده !؟

2.هنگامی که فایلی با کیفیت بالا آپلود می کنم بعد از اتمام و نمایش پیایم حاوی لینک ، وقتی نمونه کار رو باز می کنم می بینم که نه محلی برای پخش و نه دنلود وجود داره .

با لعکس وقتی از بخش کیفیت پائین استفاده می کنم هم بخشی برای پخش و دنلود وجود داره .

به عبارتی این بخش کیفیت بالا دقیقا چه کاری می دهد ؟

مورد 2 رو کی چک کردید آخرین بار ؟

HamedSedighi
Saturday 18 December 2010, 10:52 PM
مورد 2 رو کی چک کردید آخرین بار ؟

فکر کنم حدود ساعت 8

Amir
Saturday 18 December 2010, 10:55 PM
فکر کنم حدود ساعت 8

حل شده الان 99%

HamedSedighi
Saturday 18 December 2010, 11:16 PM
الان که از بخش با کیفیت استفاده کردم نتیجه این شد

You can see links before reply

بعد از اوکی هم

بعد هم

Amir
Sunday 19 December 2010, 12:16 AM
الان که از بخش با کیفیت استفاده کردم نتیجه این شد

بعد از اوکی هم

بعد هم

یه بار دیگه تست کنید , یه مقدار الان بخش فنی داره با تنظیمات سرور دست و پنجه نرم می کنه

ارور 500 مال اونه

مرسی

Dj_MAN
Sunday 19 December 2010, 01:22 AM
سلام
دوباره و سه باره و ... در زمانهای مختلف با بروزرهای متفاوت سعی در آپلود فایل داشتم اما نشد ... ارور 500 داره .. دانلود با کیفیت بالا که اصلا کار نمیکنه .. کیفیت معمولی هم بعد دو ساعت معطلی مرورگر روش هنگ میکنه بعد هم میفرمایند فایلی انتخاب نشده ... اینترنت من وایرلس 256 هست و اپلود 128 .. حتی ویندوز رو ریست کردم ... حتی دوباره گوگل کروم رو نصب کردم ...حتی دعا هم برای اینترفیس شما کردم ولی ظاهرا مستجاب نشد ...
یه چیزی ... ! پیشنهاد میکنم به سیستم این قابلیت رو بدید که فایلهایی که توی قسمت فایلهای من کاربر هست رو با انتخاب خود کاربر و با زدن یه تیک توی بانک من پروفایل جدید نشون بده
اینطوری خیلی بهتره . مدیریت فایل هم راحتتر میشه

koronzo_piti
Sunday 19 December 2010, 09:23 AM
ما که هی فیس بوکم ندیدم چه باید بکنیم؟

Khashayar
Sunday 19 December 2010, 09:30 AM
درود

ما که هی فیس بوکم ندیدم چه باید بکنیم؟

آموزش رو مرحله به مرحله پیش برید...بسیار ساده هست..

پاینده باشید

Khashayar
Sunday 19 December 2010, 09:51 AM
درود

پیشنهاد میکنم به سیستم این قابلیت رو بدید که فایلهایی که توی قسمت فایلهای من کاربر هست رو با انتخاب خود کاربر و با زدن یه تیک توی بانک من پروفایل جدید نشون بده اون قسمت بانک من در نت آهنگ که در پروفایل موجود هست برای فایل و این چیز ها نیست که به زودی آماده میشه و متوجه میشوید برای چه چیزی هست ...
اما این قابلیت به زودی اضافه میشه که فایل هائی که قبلا در سایت آپلود کردید رو بتوانید به بخش نمونه کار ها منتقل کنید.(البته فقط فرمت های mp3و flv ) پس کمی جابجا کردن نمونه کار های قبلیتون به سیستم جدید راحت تر میشه ...

حتی دوباره گوگل کروم رو نصب کردم
سعی کنید از سه مرورگر فایرفاکس و اپرا و اینترنت اکپلورر استفاده کنید.مطمئنا مشکلاتتون برطرف میشه ...گوگل کروم گاهی مشکل ساز میشه...نه در این سایت که در خیلی از سایت ها!
پاینده باشید

z_m
Sunday 19 December 2010, 11:05 AM
ببخشید من یه سوال دارم که نمیشه الان آپلود کرد؟؟؟

چون وقتی آپلود میکنم اون پیام موفقیت رو نمیده!!!!!!!

میخوام ببینم ربطی به این برنامه جدید شما داره؟؟؟؟

Khashayar
Sunday 19 December 2010, 11:18 AM
درود

ببخشید من یه سوال دارم که نمیشه الان آپلود کرد؟؟؟

چون وقتی آپلود میکنم اون پیام موفقیت رو نمیده!!!!!!!

میخوام ببینم ربطی به این برنامه جدید شما داره؟؟؟؟

برای رفع یک مشکل کوچیک که دوستان داشتند..و گزارش دادند و باگ گیریش فعا آپلود با اختلال همراه هست..اما تیم فنی در حال کار روی سایت هست تا چند ساعت دیگه و نهایتا تا عصر مشکل کاملا حل خواهد شد..
تشکر.و پاینده باشید

Amir
Sunday 19 December 2010, 07:08 PM
موضوع در حال تست نهایی هست , به زودی دوستان پشتیبانی خبر حل شدن مطلب رو اعلام می کنند

oxygenx
Sunday 19 December 2010, 08:51 PM
سلام...
آقا من میخوام آهنگم رو بذارم در این قسمت:

هیچی نیست...
میدونم که احتمال زیاد از IE هست...(چون من از IE استفاده میکنم)
آیا راهی هست با همین IE بتونیم درستش کنیم...
چون باید حتما انتخاب بشن تا بشه آهنگ رو آپلود کرد!
در ضمن من IE 8 دارم و Compatibility View هم فعاله!
لطفا راهنمایی کنید...
سپاسگذارم....
:26:

Acoustic
Sunday 19 December 2010, 08:59 PM
oxygenx (You can see links before reply) عزیز یه عکس واضح تر و یه خورده بیشتر توضی بده . من نفهمیدم مشکلت چی هست دقیقا

این توضیح هم بدم که شما برای ایجاد اون گروه باید یه مسیری رو بری که الان تو ذهنم نیست ... آموزش رو مرحله به مرحله بری خودت میبینی

Khashayar
Sunday 19 December 2010, 09:36 PM
درود

سلام...
آقا من میخوام آهنگم رو بذارم در این قسمت:

هیچی نیست...
میدونم که احتمال زیاد از IE هست...(چون من از IE استفاده میکنم)
آیا راهی هست با همین IE بتونیم درستش کنیم...
چون باید حتما انتخاب بشن تا بشه آهنگ رو آپلود کرد!
در ضمن من IE 8 دارم و Compatibility View هم فعاله!
لطفا راهنمایی کنید...
سپاسگذارم....طبق آموزش برید جلو...حتما مشکلتون حل میشه...
شما ابتدا باید از بین دسته بندی های اصلی واقع در تنظیمات نمونه کار گروه هائی که مورد نیازتان هست انتخاب کنید تا در اون مکانی که در عکس نشان دادید گروه ها نمایش داده شده است..لطفا آموزش رو کامل و مرحله به مرحله بخوانید...

ضمنا شما با سه مرورگر IE , firefox , opera بدون هیچ مشکلی با هر ورژنی میتوانید با این سیستم کار کنید...

پاینده باشید

oxygenx
Sunday 19 December 2010, 09:40 PM
وای وای وای...
تو رو خدا...
خودم کلی وب سایت طراحی کردم! :9:
بدترین مرحله اش درست کردن Help هست و بدتر از اون خوندنش!:42:
یکی نیست به ما بگه...دیگه نریم اون همه بخونیم...
اصلا آقا من یه پیشنهاد دارم...
اون سیستم قدیمی رو هم بذارید!(دیگه خودمو راحت کردم!!!) :ad
:26:
آقا به این تیم Ajaxتون بگین به ما هم یاد میدن؟
ما که با asp کار میکنیم؟:21:
:am
ممنون از زحمات...
:18:

HamedSedighi
Monday 20 December 2010, 03:24 AM
درود:41:
دقائقی پیش یک فایل با فرمت اف ال وی رو آپلود کردم از بخش با کیفیت بالا و هیچ مشکلی هم وجود نداشت و بعد از اتمام آپلود هم چک کردم فایل پخش شد و لینک دنلود هم در محل مشخص شده ارائه شد.

تشکر از زحمات شما :am

oxygenx
Monday 20 December 2010, 07:19 AM
سلامی مجدد...
آقا به این شکل نگاه کنید:

تو این دسته بندی ها و در لیستهای کشویی وقتی میزنم،باز نمیشه....
با فلش هم مشخص کردم...
همه رو وارد میکنم،اما در این قسمت هر چی میزنم،چیزی باز نمیشه!!!!

Khashayar
Monday 20 December 2010, 09:37 AM
درود

سلامی مجدد...
آقا به این شکل نگاه کنید:

تو این دسته بندی ها و در لیستهای کشویی وقتی میزنم،باز نمیشه....
با فلش هم مشخص کردم...
همه رو وارد میکنم،اما در این قسمت هر چی میزنم،چیزی باز نمیشه!!!!

ادر این مورد مشکلی وجود نداره اصلا...شما وقتی بر روی "لطفا گروه های مورد نظر را انتخاب کنید " کلیک میکنید این منو باز میشه....
اما توجه داشته باشید در منوی دسته بندی اصلی ابتدا باید در تب تنظیمات نمونه کار ساز ها و سبک ها و ... مورد نیازتون رو انتخاب کرده باشید..
در منوی دسته بندی اختصاصی شما باید ابتدا در تب "دسته بندی نمونه کار ها " دسته بندی اختصاصی خودتان رو ایجاد کرده باشید...
خوب طبیعتا اگر هیچ کدوم از این کار ها رو نکرده باشید منو باز نمیشه چون چیزی وجود نداره برای نمایش...
لطفا و خواهشا فقط 5 دقیقه وقت بگذارید آموزش رو بخونید...
چون واقعا هیچ مشکلات ایجوری وجود نداره و اگر آموزش رو یک بار مرحله به مرحله برید جلو...کاملا کار با این سیستم که خیلی ساده هست رو فرا میگیرید..
Acoustic
Monday 20 December 2010, 11:47 AM
من میگم یه "حتما بخوانید" به این [[[[ آموزش کار با سیستم مدیریت نمونه کار ]]]] (You can see links before reply) اضافه کن خشایار جان :دی

Noushin
Monday 20 December 2010, 10:15 PM
ضمن عرض خسته نباشد! یه سوال شرعی!!! طبق صحبت جناب امیر خان "امیدواریم دوستان گرامی از این سیستم نهایت استفاده را ببرند و بتوانند با راحتی بیشتری خود را به جهانیان معرفی کنند" ما خانوما اجازه داریم عکس real از خودمون بذاریم توی پروفایل؟؟؟!!!! پروفایل خودمونه آخه!:45: اگه کارمون رو میذاریم جهانیان بدون کاره کیه!!!! آیا قوانین خاصی داره؟!!! :106:

Retonak
Tuesday 21 December 2010, 08:04 AM
سلام
لطفا راهنماییم کنید
نام کاربری بندهgildaهستش
که متاسفانه به دلیل تغییررمز نتونستم
وارد کاربرم بشم توی ایمیلم چیزی دریافت نکردم
حتی توی اسپم هم چیزی نبودنمیدونم چه کار کنم؟
با تشکر گیلدا

Khashayar
Tuesday 21 December 2010, 09:42 AM
درود

سلام
لطفا راهنماییم کنید
نام کاربری بندهgildaهستش
که متاسفانه به دلیل تغییررمز نتونستم
وارد کاربرم بشم توی ایمیلم چیزی دریافت نکردم
حتی توی اسپم هم چیزی نبودنمیدونم چه کار کنم؟
با تشکر گیلداکاشکی در بخش مناسب مطرح میکردید...یا با پشتیبانی تماس میگرفتید.
لطفا روی لینک زیر کلیک کنید
[ فراموشی کلمه عبور ] (You can see links before reply)
نام کاربری و ایمیلتان که موقع ثبت نام دادید رو وارد کنید و بر روی دکمه ی بازیابی کلیک کنید....به ایمیل خودتون برید Spam یا Junkو Inbox خودتون رو چک کنید احتمال 99% رمز جدیدتان رو دریافت خواهید کرد...
اگر باز به مشکل بر خوردید به پشتیبانی تماس بگیرید..
لینک پشتیبانی:You can see links before reply (You can see links before reply)
پاینده باشید

Amir
Tuesday 28 December 2010, 05:46 AM
امکان انتخاب فایل از آپلود سنتر نت آهنگ در بخش نمونه کارها اضافه شد

Mehrdadgh4
Tuesday 28 December 2010, 10:31 AM
امکان انتخاب فایل از آپلود سنتر نت آهنگ در بخش نمونه کارها اضافه شد

ممنون خيلي عالي شد.فقط اگه اين مشكل مديريت فايل هم رفع بشه خيلي خوب ميشه.
قبلا به جناب خشايار گفته بودم.توي قسمت فايل ها نميشه چند تا فايل رو با هم انتخاب كرد.مثلا اگه بخوايم پاك كنيم بايد فايل هارو يكي يكي پاك كنيم.

DesironnA
Wednesday 29 December 2010, 07:33 AM
درود و خسته نباشید

امیر جان من موفق نشدم لینکی از آپلودسنترم در بخش نمونه کار بگذارم..
یعنی بخش انتخاب فایل از آپلودسنتر یک تب داره که داخلش هیچ نیست..
اگر یک Blank سفید بود که لینک رو میدادیم بگمانم عالی میشد.
لطفاً بگید من چطوری میتونم از آپلودسنترم نمونه کارهام رو بگذارم.

سپاس

Acoustic
Wednesday 29 December 2010, 10:08 AM
برای من کار میکنه .. همه فایل هایی که تاحالا آپلود کردم نشون میده ...

DesironnA
Wednesday 29 December 2010, 10:13 AM
You can see links before reply پس چرا برای من کار نمی کنه ؟! You can see links before reply
البته بگمانم این مورد رو بایستی با پشتیبانی سایت در میان بگذارم. عدر می خوام :23:

Acoustic
Wednesday 29 December 2010, 10:19 AM
یه عکس میگرفتی حالا شاید کمکی از دست من بر میومد :دی

یه نگاه هم به آپلود سنتر کن ببین مشکلی نداره ؟ پوشه و ... اوکی هستن ؟

DesironnA
Wednesday 29 December 2010, 10:26 AM
دستت درد نکنه. دیگه تیکت زدم در پشتیبانی

onlymusic
Saturday 8 January 2011, 09:54 PM
سلام
من وقتی روی نمونه کارهای اون بالا کلیک میکنم از من دوباره یوزر پسورد میخواد وقتی میزنم منو نمیشناسه. یه بار زدم فکر کردم من لابد پسوردمو درست سیو نکرده بودم. پسورد دوم گرفتم از سیستم ولی بازم تو این قسمت از من قبول نکرد. مشکل چیه؟ یعنی نمونه کارها رو افراد خاصی میتونن ببینن؟
با تشکر فریبا

Acoustic
Saturday 8 January 2011, 10:18 PM
سلام
من وقتی روی نمونه کارهای اون بالا کلیک میکنم از من دوباره یوزر پسورد میخواد وقتی میزنم منو نمیشناسه. یه بار زدم فکر کردم من لابد پسوردمو درست سیو نکرده بودم. پسورد دوم گرفتم از سیستم ولی بازم تو این قسمت از من قبول نکرد. مشکل چیه؟ یعنی نمونه کارها رو افراد خاصی میتونن ببینن؟
با تشکر فریبا

99% اشتباه تایپی توی رمز یا نام کاربریتون دارید ... چک کنید احتمالا درست بشه ... اگه همه چیز رو چک کردید و بازم مشکلی بود با پشتیبانی در میان بگذارین

وقتی از توی سایت میخواین که وارد نمونه کار ها بشین برای اینکه فقط یک بار رمز عبور و نام کاربری وارد کنید اون تیک "ورود خودکار در بازدید بعدی" رو بزنید

pianist_h
Monday 8 August 2011, 11:50 AM
سلام
چرا نمونه کارهای کاربران پخش نمیشه؟؟
من چندبار رفتم ولی پخش نکرد سرعتم هم پایین نیست ولی ظاهرا برای گوش دادن باید دانلودشون کرد

Khashayar
Monday 8 August 2011, 12:01 PM
سلام
چرا نمونه کارهای کاربران پخش نمیشه؟؟
من چندبار رفتم ولی پخش نکرد سرعتم هم پایین نیست ولی ظاهرا برای گوش دادن باید دانلودشون کرد

درود
دوست عزیز بدون هیچ مشکلی پخش میشود هم فایل صوتی و هم تصویری... فقط شما باید بر روی سیستم و مرور گرتان فلش پلیر داشته باشید یا فلش پلیر خودتون رو آپدیت کنید.
میتوانید نسخه جدید فلش پلیر را از لینک زیر دریافت کنید.

پاینده باشید

canzone
Thursday 1 September 2011, 03:18 PM
من نمیتونم نمونه کار بذارم :(
چند بار سعی کردم، همینجوری در انتظار آپلود میمونه! مگه یه فایل 3 مگی چقدر آپلودش طول میکشه؟ ای دی اس ال هم دارم

Acoustic
Thursday 1 September 2011, 03:49 PM
من نمیتونم نمونه کار بذارم :(
چند بار سعی کردم، همینجوری در انتظار آپلود میمونه! مگه یه فایل 3 مگی چقدر آپلودش طول میکشه؟ ای دی اس ال هم دارم

آخرین بار یعنی دیروز که من نمونه کار ارسال کردم مشکلی نبود . احتمالا مشکل از اینترنت یا ISP شما هست

canzone
Thursday 1 September 2011, 03:54 PM
آخرین بار یعنی دیروز که من نمونه کار ارسال کردم مشکلی نبود . احتمالا مشکل از اینترنت یا ISP شما هست
خب الان چه کار میتونم بکنم؟!

Acoustic
Thursday 1 September 2011, 04:05 PM
خب الان چه کار میتونم بکنم؟!

اول اینکه فلش پلیر خودتون رو آپدیت کنید . اگر درست نشد 2 حالت زیر رو امتحان کنید :

اگر از وی++پی÷÷ان استفاده میکنید ، یک بار بدون وی++پی÷÷ان امتحان کنید . و برعکس اگر در حالت معمولی اینطور هست با وی++پی÷÷ان امتحان کنید . اگر درست نشد در روز های دیگه ای امتحان کنید و بازم اگر درست نشد با ISP تماس بگیرید

Alice
Wednesday 7 September 2011, 02:23 PM
ببخشید یه سوال :
چه جوری می شه مدیر یه بخش شد؟!

v_i_o_l_i_n_i_s_t
Tuesday 13 September 2011, 10:01 PM
ه کدوم یکی از مدیر ها باید بگم که نام کاربری منو عوض کنه و یا منو از سایت پاک کنه ؟

باید با بخش پشتیبانی تماس بگیرید....

اینم لینکش:

msp_1988
Monday 5 December 2011, 11:41 PM
با سلام .آقایون خانوما نمیدونم کی پشتیبانی میکنه از قسمت نمونه کار.من بازم میگم خواهش میکنم یه رسیدگی بکنید ببینید واقعا بدون مشکله؟.من بیشتر از 50 بار خواستم آپلود کنم چه روز چه شب چه نیمه شب که سرعتها بالاتره و با adsl هم کار میکنم اما اصلا آپلود نمیشه:((((( و فقط مینویسه در انتظار آپلود ... .خواهش میکنم کمک کنید چیکار باید بکنم؟

Amir
Monday 5 December 2011, 11:43 PM
سلام

لطفا مشکلات فنی سایت را در لینک زیر اعلام کنید

با سپاس

r_a_m_i_n
Tuesday 6 December 2011, 10:51 AM
با یه مرورگر دیگه امتحان کنید.... من اینکارو کردم درست شد