PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چه مدتی رو برای تمام کردن کتاب استاد خالقی صرف کردید؟

Almaseaby
Sunday 19 December 2010, 06:32 PM
سلام دوستان
میخواستم بدونم برای تموم کردن هر کتاب ویلن روح الله خالقی چه زمانی رو گذرونده اید؟
لطفا حتما هر کس حواب بده.چون خیلی مهمه که بدونیم این مدتی رو که برای نواختن کل هر یک از کتابای روح الله خالقی صرف کردیم مناسب بوده یا نه.یعنی یه جورایی خودمون رو بسنجیم...

حتما جواب بدید.
مر30.:give_rose:

staccato
Sunday 19 December 2010, 06:37 PM
من کتاب اول رو 4 ماه کشید آموزش دیدم بعد از اون 6 ماه کشید تا مسلط شدم تا پوزیسون سوم
بعدش دیدم عمرم تلف شده رفتم از ل ویلن شروع کردم
الان تازه میفهمم ویلن یعنی چی.
البته خب استاد خوبی نداشتم اما استاد جدیدم حرف نداره

ali2920
Sunday 19 December 2010, 07:57 PM
من کتاب اول رو حدود کمتر از 8 ماه بود که زدم.الان تازه کتاب دوم رو شروع کردم.تقریبا 1 ماهه رسیدم سر اتود شماره .3

forever
Sunday 19 December 2010, 08:44 PM
سلام دوستان
میخواستم بدونم برای تموم کردن هر کتاب ویلن روح الله خالقی چه زمانی رو گذرونده اید؟
لطفا حتما هر کس حواب بده.چون خیلی مهمه که بدونیم این مدتی رو که برای نواختن کل هر یک از کتابای روح الله خالقی صرف کردیم مناسب بوده یا نه.یعنی یه جورایی خودمون رو بسنجیم...

حتما جواب بدید.
سلام،
جلد اول خالقی رو حدود 15 جلسه کار کردم( حدود 3-4 ماه)
جلد دومش هنوز مشخص نیست! از مهر تا الان رسیدم به وسط کتاب( پرده های ایرانی)
کتاب خوبی هست! احساس میکنم کتاب le violon کمی خشک بود، خیلی هم طول کشید تا تموم شد...
به هر حال این نظر شخصی من این هست...فکر کنم بیشتر این موضوع بیشتر سلیقه ای باشه و بستگی داشته باشه به استعداد هر شخص...:-)

Noushin
Sunday 19 December 2010, 09:26 PM
مدت زمان تمام کردنه یک کتاب خیلی معیار سنجش نمی تونه باشه.عواملی مثل تمرینات مستمر و استعداد شخص می تونه در روند اتمام یک کتاب تاثیر داشته باشه. موقعی که من رفتم سراغ کتاب خالقی کتابای کلاسیک،تکنیک ها، ادیت ها و ... رو کار کرده بودم و نواختن کتاب اول خالقی کار زمان بری نبود.
ولی بهتر هست واسه هر درس(خصوصا اتودها) کتاب خالقی وقت گذاشته بشه حتی اگه هر کتاب 1 سال طول بکشه. زود تمام کردن یک کتاب موضوع خوبی واسه کلاس گذاشتن واسه همدیگه یا نشون دهنده مسلط تر بودن نیست!:am

Mehdi_violin
Sunday 19 December 2010, 10:15 PM
من با نوشين خانوم موافقم
اينم بگم خيليا رو ميشناسم خيلي زود 3 4 تا از كتابا رو تموم كردن ولي وقتي بهشن يه نت بدي نميتونن بزنن چون فقط نت كتابو حفظ كردن و رفتن!!!

Almaseaby
Sunday 19 December 2010, 10:47 PM
مدت زمان تمام کردنه یک کتاب خیلی معیار سنجش نمی تونه باشه.عواملی مثل تمرینات مستمر و استعداد شخص می تونه در روند اتمام یک کتاب تاثیر داشته باشه. موقعی که من رفتم سراغ کتاب خالقی کتابای کلاسیک،تکنیک ها، ادیت ها و ... رو کار کرده بودم و نواختن کتاب اول خالقی کار زمان بری نبود.
ولی بهتر هست واسه هر درس(خصوصا اتودها) کتاب خالقی وقت گذاشته بشه حتی اگه هر کتاب 1 سال طول بکشه. زود تمام کردن یک کتاب موضوع خوبی واسه کلاس گذاشتن واسه همدیگه یا نشون دهنده مسلط تر بودن نیست!:am
خوب مسلما درسته.
من برای تمام کردن کتاب اول که البته با همین کتاب ویلن زدن رو شروع کردم تقریبا حدود 8 9 ماه وقت برد و الان وسطای جلد دوم هستم بعد از دوسال که کلاس میرم(البته بعضی از درسای کتابای دیگرو هم همزمان میزنم).من توی تاپیکای دیگه که درمورد زدن همین کتابا حرف زده بودن میدیدم مصلا یه نفر دو ساله که ویلن میزنه اما کتابای 1 تا 4 خالقی رو زده بره همین یکم از خودم ناامید شدم.درحالی که استادم همیشه به من میگه استعدادت خیلی خوبه.بره همین فکر کردم که شاید بقیه کل درسا رو نمیزنن.ولی شما درست میگی.مهم اینه که در ویلن زدم مسط باشی و از زدن اون خودت و بقیه لذت ببرن. :21ox66r:

Noushin
Sunday 19 December 2010, 11:20 PM
خوب مسلما درسته.
من برای تمام کردن کتاب اول که البته با همین کتاب ویلن زدن رو شروع کردم تقریبا حدود 8 9 ماه وقت برد و الان وسطای جلد دوم هستم بعد از دوسال که کلاس میرم(البته بعضی از درسای کتابای دیگرو هم همزمان میزنم).من توی تاپیکای دیگه که درمورد زدن همین کتابا حرف زده بودن میدیدم مصلا یه نفر دو ساله که ویلن میزنه اما کتابای 1 تا 4 خالقی رو زده بره همین یکم از خودم ناامید شدم.درحالی که استادم همیشه به من میگه استعدادت خیلی خوبه.بره همین فکر کردم که شاید بقیه کل درسا رو نمیزنن.ولی شما درست میگی.مهم اینه که در ویلن زدم مسط باشی و از زدن اون خودت و بقیه لذت ببرن. :21ox66r:
دوست عزیز هیچوقت خودت رو با کسی مقایسه نکن و هیچکسی به اندازه استادت و خودت به استعدادها و تواناییهات واقف نیست. اگر می گن با استعدادی حتما هستی و شک نکن. من هم برای شما آرزوی موفقیت می کنم.:ap

violin_m_v
Monday 20 December 2010, 04:48 AM
1 سال و دو ماه کلا همش تموم شد (1.2.3.4)

mehrdad04
Thursday 23 December 2010, 06:45 PM
سلام کتاب تموم کردن مهم نیست...مهم اینه که چی به توانایی هات اضاف میکنه!
من حدود 8 یا 9 ماه

ehsankia
Thursday 23 December 2010, 09:39 PM
سلام به همه

من سال پیش دقیقا همین موقع شروع کردم و الان دقیا 1 ساله که از سازم لذت می برم و افتخار می کنم که این ساز رو دارم

اما هنوز به اول اتود رسیدم

دلیلش هم دانشگاه و درس بود

اما هیچوقت ترکش نکردم

خیلی با سازم اخت شدم و تمام دل و جون دوست دارم

اما زمان کافی برای تمرین ندارم

naze aftabgatdoon
Monday 17 January 2011, 09:45 AM
سلام دوستان

حتما جواب بدید.
دورود یک سال دوجلدش رازدم البته تازه بجمع شماپیوستم, کلاسیک هم کارمیکنم

schadmehr
Monday 17 January 2011, 06:12 PM
سلام دوست عزیز.
به خودت و استادت مربوط میشه.
مثلا من استادم خیلی بهم میگفت تمریناتم و از اول بزنم و تا مسلط نمیشدم نمیرفت درسای بعدی.
من تقریبا 5 ماه طول کشید تموم کردم.
ولی قبلش ل ویولن یک و تموم کرده بودم.
الانم دارم ل ویولن 2 و 3 رو میزنم با هریمالی و ولفارت تا مسلط تر بشم.(توی پوزیسیون و انگشتگذاری).
خالقی 2 هم فعلا نزدم. تا قبلیا رو تثبیت کنم.

naze aftabgatdoon
Tuesday 18 January 2011, 11:19 AM
سلام دوست عزیز.
به خودت و استادت مربوط میشه.
مثلا من استادم خیلی بهم میگفت تمریناتم و از اول بزنم و تا مسلط نمیشدم نمیرفت درسای بعدی.
من تقریبا 5 ماه طول کشید تموم کردم.
ولی قبلش ل ویولن یک و تموم کرده بودم.
الانم دارم ل ویولن 2 و 3 رو میزنم با هریمالی و ولفارت تا مسلط تر بشم.(توی پوزیسیون و انگشتگذاری).
خالقی 2 هم فعلا نزدم. تا قبلیا رو تثبیت کنم.

دورود,بابالنگ میاندازیم اگر میشه ببینمتون ,:40: شاد میشوم

kak_maki_new
Wednesday 19 January 2011, 09:25 AM
سلام.. اول بگم كه هر كسي يه نوع تمريني داره و زود تموم كردن يه كتاب رو نميشه ملاك قرار داد ....گرچه تاثير داره اما نه به اونصورت ....
من جلد 1 و 2 رو حدود 3 ماه طول كشيد تا تموم كنم...

farid_64
Wednesday 19 January 2011, 10:19 AM
مهم کیفیت اون چیزی که زدی هست و همراه زدن این درس ها باید روی اهنگ ها هم کار کنی و از همه مهم تر درک موسیقیایی پیدا کنی کسایی رو دیدم که چند ساله می زنن فقط نت رو می فهمن درکی از دستگاه و گام ندارن حالا یکی 3 ماه یکی یه سال یه کتاب یا4 تا کتاب مهم نیست زیاد

kak_maki_new
Saturday 26 February 2011, 09:39 AM
مهم کیفیت اون چیزی که زدی هست و همراه زدن این درس ها باید روی اهنگ ها هم کار کنی و از همه مهم تر درک موسیقیایی پیدا کنی کسایی رو دیدم که چند ساله می زنن فقط نت رو می فهمن درکی از دستگاه و گام ندارن حالا یکی 3 ماه یکی یه سال یه کتاب یا4 تا کتاب مهم نیست زیاد

الان تيكه انداختي ديگه .....دمت گرم
آره من دركي از موسيقي ندارم ....گام چيه راستي؟؟؟

mahmood1367
Saturday 7 May 2011, 09:59 PM
من توي يكسال هر سه كتاب (1و2و3) را تمام كردم و بعدا" رديف استاد لشكري را شروع كردم . البته نحوه تدريس استادها نيز فرق دارند .

amirfriendship
Friday 15 July 2011, 04:39 PM
دوستان برای اینکه بتونم چند تا از قطعات بیژن رو بزنم چقدر باید زمان بگذارم؟پیشرفتم تا حالا خوب بوده.

سید امیر حسینی
Friday 26 August 2011, 12:55 PM
قطعات بژن دو تا دو ونیم سال حداکثر ولی قطعات بیژن جز اولین قدم ها برای نوازندگی ویلن هستن مخصوصا اگه کلاسیک کار باشی.موفق باشی

am3000
Friday 26 August 2011, 02:12 PM
بنده خدا استاد خالقی زود دق کرد و رفت!اگه بیشتر زنده میموند بعید میدونم این کتابها رو همینطور بدون تغییر میذاشت.
این کتابها بیشتر یک مجموعه آهنگ هست و متد نیست و این از بی برنامه و بی استراتژی بودنش کاملآ مشخصه.وسط کتاب 1 بدون توجه به پوزیسیون 2 خیلی عجولانه میره سراغ پوزیسیون 3!!!بعد پوزیسیون 2 رو در کتاب 3 در قطعه الاکلنگ مطرح میکنه و خداحافظ تا دفعه ی بعدی!!البته استاد هم شرایط اونزمان رو در تنظیم این کتاب لحاظ کرده بودن...دستشون هم درد نکنه،بالاخره دست تنها بودن،هیچ کس هم قدرشون رو ندونست و اونطور که باید حمایت نشدن،اما عاشق بودند دیگه.روحشون شاد...بگذریم.
به نظر من باید با متد غربی جلو رفت و برای درک فواصل ایرانی و تربیت ذائقه ایرانی گهگداری از قطعات این کتاب(اونهم نه همشون)استفاده کرد.بعد هم که ردیف استادصبا.

سید امیر حسینی
Friday 26 August 2011, 02:57 PM
بنده خدا استاد خالقی زود دق کرد و رفت!اگه بیشتر زنده میموند بعید میدونم این کتابها رو همینطور بدون تغییر میذاشت.
این کتابها بیشتر یک مجموعه آهنگ هست و متد نیست و این از بی برنامه و بی استراتژی بودنش کاملآ مشخصه.وسط کتاب 1 بدون توجه به پوزیسیون 2 خیلی عجولانه میره سراغ پوزیسیون 3!!!بعد پوزیسیون 2 رو در کتاب 3 در قطعه الاکلنگ مطرح میکنه و خداحافظ تا دفعه ی بعدی!!البته استاد هم شرایط اونزمان رو در تنظیم این کتاب لحاظ کرده بودن...دستشون هم درد نکنه،بالاخره دست تنها بودن،هیچ کس هم قدرشون رو ندونست و اونطور که باید حمایت نشدن،اما عاشق بودند دیگه.روحشون شاد...بگذریم.
به نظر من باید با متد غربی جلو رفت و برای درک فواصل ایرانی و تربیت ذائقه ایرانی گهگداری از قطعات این کتاب(اونهم نه همشون)استفاده کرد.بعد هم که ردیف استادصبا.
کاملا موافقم.ضمن احترام به تمام کسانی که براکتاب های روح الله خالقی وقت صرف کردند‌ باید قبول کنیم کتابا نیاز به نغییرات اساسی دارن.هرچند من خودم این مسیر رو رفتم باید اعتراف کنم 2 سال وقتم رو تلف کرم .

BaBak_ParSian
Friday 26 August 2011, 04:20 PM
درود - بنده با تمرین زیاد خالقی 2 را در 4 ماه تمام کردم !

amirfriendship
Saturday 11 February 2012, 03:53 PM
دوستان من بالاخره خالقی 1 رو در 8 ماه تموم کردم.اما احساس می کنم قطعات اونو خیلی حرفه ای نمی زنم.یعنی تکنیک ها را یاد گرفتم اما رو قطعات حرفه ای نیستم.
آیا این موضوع خیلی بده؟
استادم می گه بعد از خالقی 2 آواز شروع کن.حالا نمی دونم
پیشنهادتون چیه؟
در کل برای نواختن آهنگهای تصنیف تا جلوم نزنن نمی تونم خوب بزنم.
اینا طبیعیه یا نه؟

رضا100
Thursday 16 February 2012, 09:46 PM
سلام از من نصیحت با کتاب اول روح الله خالقی حتما حتما کتابهای ل ویولن سوزوکی شوچیک هریمالی ولفارت کار کن ویلن یعنی این

Javad_v4
Friday 17 February 2012, 12:09 PM
به نظر من شرط اصلی اینه که شما رو اون چیزایی که میزنی فکر کنی یعنی به همه چیز توجه داشته باشی نه این که بخوای فقط بزنی و بری و کتابو تموم کنی و بعد بگی آره من این کتابو تو ... ماه تموم کردم , او کتابو تو ... .
باید اصولی یاد بگیری البته با تمرین زیاد و صبور باشی.

در ضمن آقا رضا هم درست میگن این کتابا خیلی کمک میکنه مخصوصا ولفارت وکایزر و ل ویولن و ... .

ares
Friday 17 February 2012, 02:30 PM
كتاب اول رو تو 2 ماه تموم كردم.

pianoviolin
Monday 13 August 2012, 01:37 PM
1.5 ماه بی اغراق با کیفیت تمام
به امید همنوازی در فیلارمونیک لندن
یاحق

mojgani
Monday 13 August 2012, 01:44 PM
من خالقی 1 رو که اصلا نزدم . 2 رو تو دو سه ما زدم . 3رو هم نزدم

Forogh_Delavar
Monday 13 August 2012, 06:19 PM
با سلام................... جلد 1و2 دو ماه طول کشید ....البته استادم پدرم بود و کلا داشتم میزدم

omshooter
Tuesday 14 August 2012, 09:33 AM
با سلام
نمی خوام به بعضی ها توهین بشه ولی من خیلی ها رو دیدم که کل خالقی رو میگن کلا تموم کردیم ولی همون اتود شماره ی 1 کتاب 1 رو که بهش میگی آرشت رو عوض کن بهم میریزن و نمیتونن با 8 مدل رو بزنن این یک ضعف به تمام معناست ...
کل خالقی ها با هم هیچی نداره ولی وقتی نگاه میکنی میبینی تو هر درس نکات خیلی ریزی داره که واسه همین میگن باید زیاد طول بکشه(حالا بعضی ها 1 سال بعضی ها 1 ماه!!!) ولی وقتی خواستین برین کتاب بعدی با وجدان خودتون رو به رو بشین و ببینین میتونید مثل استادتون بنوازید یا حداقل شبیهش و آیا همه ی جزییات رو رعاییت میکنید.آیا ویبره کردنتون اون قدر قوی هست که بتونین اتود شماره ی 5 (دشتی) رو با سرعت آلگراتو=100 2 بار پشت سر هم بزنید اونم بدون قلط اونوقت میگن شما کتاب 2 رو بلدین ...
من خودم 3 کتاب یک سال و 2 ماه طول کشید
بازم ببخشید که زیاد حرف زدم ...

mojgani
Tuesday 14 August 2012, 12:12 PM
با سلام
نمی خوام به بعضی ها توهین بشه ولی من خیلی ها رو دیدم که کل خالقی رو میگن کلا تموم کردیم ولی همون اتود شماره ی 1 کتاب 1 رو که بهش میگی آرشت رو عوض کن بهم میریزن و نمیتونن با 8 مدل رو بزنن این یک ضعف به تمام معناست ...
کل خالقی ها با هم هیچی نداره ولی وقتی نگاه میکنی میبینی تو هر درس نکات خیلی ریزی داره که واسه همین میگن باید زیاد طول بکشه(حالا بعضی ها 1 سال بعضی ها 1 ماه!!!) ولی وقتی خواستین برین کتاب بعدی با وجدان خودتون رو به رو بشین و ببینین میتونید مثل استادتون بنوازید یا حداقل شبیهش و آیا همه ی جزییات رو رعاییت میکنید.آیا ویبره کردنتون اون قدر قوی هست که بتونین اتود شماره ی 5 (دشتی) رو با سرعت آلگراتو=100 2 بار پشت سر هم بزنید اونم بدون قلط اونوقت میگن شما کتاب 2 رو بلدین ...
من خودم 3 کتاب یک سال و 2 ماه طول کشید
بازم ببخشید که زیاد حرف زدم ...

حرف شما کاملا درسته به چند وقت زدن کتاب ربطی نداره

redviolon120
Tuesday 14 August 2012, 09:01 PM
ما که کتاب 2 را یک ساله دارم می زنم شاید یه 2 ماه دیگه هم کار داشته باشه!!!! دوستانی که توی این زمانهای کوتاه کتابها را تموم می کنند میشه لطف کنند بگند روزی چند ساعت تمرین می کنند و هر دفعه که می رند پیش استادشون چند تا درس را بهشون میده؟؟؟من میخوام اگه در روند کارکردنم اشکال هست جبرانش کنم.

farzadfabi
Sunday 30 December 2012, 11:07 AM
کتاب اول رو تو تقریبا سه ماه و نیم. کتاب دومم تو چهار ماه و نیم

Thriller
Wednesday 2 January 2013, 08:37 AM
سلام به همه دوستان ...
من كتاب اول خالقي رو حدودا 11 ماهه تموم كردم ... با ميانگين روزي 1.5-2 ساعت تمرين.البته با توجه به مشغله و سنم بيش از اين نميتونستم تمرين كنم كه اگر ميشد حتما اين كار رو ميكردم.
الان هم كتاب 18 قطعه رو دارم كار ميكنم ...
امروز دقيقا يكساله شدم .... :21ox66r::36:

mosastarafa
Saturday 5 January 2013, 07:56 PM
ببین دوست عزیزم چند تا نکته میخوام بهت بگم امیدوارم خوب گوش کنی

1) وسواستو درک می کنم که این وقتی آدم داره آموزش می بینه مدام استرس داره که نکنه خنگه و کند داره پیش میره، اما بهش توجه نکن

2) اصولا نوازنده ای که پی این هست که با زمان جلو بره به جایی نمرسه. تو باید بر اساس مهارت جلو بری نه زمان. فکر کردن به زمان برای کسانی هست که میخوان به ته ماجرا برسن و نمیدونن موسیقی آخر نداره.

3) این که یک کتاب چقد زود تموم شه به عوامل متعددی بستگی داره. مثلا کتاب اول خالقی رو در نظر بگیر. معمولا اساتید از ل ویولن شروع میکنن که انگشت گذاری قوی شه. خب برای کسی که ل ویولن زده حتی در حد یکی دو کتاب میتونه کتاب اول خالقی رو تو یک ترم تموم کنه(یعنی حدودا سه ماه)

4)مساله ای که خیلی مهمه اینکه بسیاری از اساتید متاسفانه سر سری از روی دروس رد میشن. اما مثلا استاد خود من بسیار سخت گیر بود. گاهی وقتا حتی وقتی یک درس رو کامل کامل یعنی بدون حتی یک نت اشتباه و با ساختار کاملا درست میزدم از من قبول نمی کرد. میگفت فقط درست اجرا کردی حس نداشت.میگفت جوری نواختی که انگار این نت را دادی به یک ویولن زن غربی. ویولن زن غربی نمیتونه بفهمه دشتی یعنی چی ماهور چیه چهار مضراب و شوشتری و افشاری چیه. واسه همین تا اون جوری که خودش انتظار داشت نمی زدم از درس رد نمیشد. یا اگه رد می شد جلسات بعد تکرار می کرد. خب این مساله باعث میشد که کتاب کند پیش بره.

5) با احترام به همه دوستان و بدون قصد جسارت و توهین برخی فکر میکنند مثلا اگه بگن 4 تا کتاب خالقی رو سه هفته ای یاد گرفتن بهشون لقب ملک و یاحقی میدن. بدون پایان کار یک نوازنده و هنرمند وقتیه که فکر کنه خیلی شاخه.

نکته پایانی: به این مسائل توجه نکن. وقتی رو که میخوای بذاری اینجا نظرات رو بخونی که کی چند وقت تموم کرده تمرین کن. برات بهترین ها رو آرزو می کنم

zarenia88
Monday 28 January 2013, 10:53 PM
دوستان نظرای خوبی رو داده بودن متشکرم از همگی واقعا روحیه دهنده بود
من از مهر شروع کردم کتاب اول استاد خالقی هنوز تموم نشده و خیلی دیگه مونده ازش...
استاد خیلی خوبی دارم ولی خب بخاطردرسم یه ذره کم تمرین میکنم ...
حس میکنمم هرچی میرم جلوتر سخت تر میشه...همین کلی استرس بم وارد میکنه
براااااام دعا کنین مرسی...

melhami
Saturday 9 August 2014, 05:26 PM
کتاب اول 4 ماه طول کشید
کتاب دوم 3 ماه
کتاب سوم 2 ماه
البته با این کتابا کتابای دیگه ای هم کار میکردم مثل هزار دستان ، آوای سرور 1 ، ردیف 1 استاد صبا و قطعات بیژن مرتضوی و ...
من الآن یه ساله ویولن رو شروع کردم. اگه روزی سه چهار ساعت تمرین کنی خوبه ...

saberk
Saturday 9 August 2014, 08:17 PM
کتاب اول 4 ماه طول کشید
کتاب دوم 3 ماه
کتاب سوم 2 ماه
البته با این کتابا کتابای دیگه ای هم کار میکردم مثل هزار دستان ، آوای سرور 1 ، ردیف 1 استاد صبا و قطعات بیژن مرتضوی و ...
:30:
مگه میشه؟:31:
شما همه کتابارو کامل زدی؟
من که فقط کتاب 1 رو زدم ولی بقیه کتاباشم دیدم . . . هرکتاب خالقی یه دنیایی واسه خودش
تو 1سال...3کتابو میشه زدواقعا؟؟

javadvjj
Saturday 9 August 2014, 08:35 PM
کتاب اول 4 ماه طول کشید
کتاب دوم 3 ماه
کتاب سوم 2 ماه

ما منتظریم تا یه کار ازتون بشنویم

valipour
Sunday 10 August 2014, 11:54 AM
حس میکنمم هرچی میرم جلوتر سخت تر میشه...همین کلی استرس بم وارد میکنه
براااااام دعا کنین مرسی...

دوست عزیز استرس نداره منم فک می کردم که به پوزیسیون برسم دیگه کارم تمومه و با این مشغله هایی که دارم اصلا نمی تونم بزنم.ولی حالا می بینم خیلی هم سخت نیست.فقط باید با دقت نواخته بشه.اگر می گین که احساس می کنم که درس ها سختره باید بگم بله هرچه جلو می رید پیشرفته تر می شه ولی اینم بگم که شما هم با جلو رفتن درس ها شما هم دارید حرفه ای تر می شین همش نباید که توی درس های اسون زد.موفق باشید.یا حق

tvasoli
Sunday 31 August 2014, 01:57 PM
من موندم این همه درس رو چجوری سه ماهه زدی اخه ماهی چهار جلسه رفتی چهار ماه شانزده جلسه میشه خب بعدش؟؟؟؟؟؟ نکنه شبونه هم کار میکردی:21:

- - - Updated - - -

به شدت با نظرت موافقم نامردا منم میزنم میگه غربی زدی با روح بزن ردم میکنه:39:

vahid65
Sunday 31 August 2014, 11:29 PM
کتاب اول 4 ماه طول کشید
کتاب دوم 3 ماه
کتاب سوم 2 ماه
:ay:ay:ay
:l:l
:ac

danesh72
Monday 1 September 2014, 06:49 AM
كيفيت كار مهم تر از زمان و كتاب تموم كردنه . كار فيزيكي نيست كه كار احساسه بيشتر روي هنر بودن موسيقي تمركز كنين.