PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : من خیلی به سنتور علاقه دارم

siavash25top
Monday 20 December 2010, 09:57 AM
با سلام و خسته نباسید
من چند وقتی است که سنتور خریدم ولی بدلیل مشکلات مالی نمی تونم کلاس برم من دنبال کسی می گردم که هم به من سنتور یاد بده هم با هم کار کنیم من خیلی به سنتور علاقه دارم خواهش می کنم کمکم کنید من سیاوش ----------- با تشکر فراوان

hosseinhs70
Friday 14 January 2011, 03:33 PM
با سلام خدمت سیاوش عزیز
استاد سنتور هستم
من Mr.H هستم یعنی کلاس های من با این نام تشکیل می شه. با نام کاربری hosseinhs70
متشکرم از این که علاقه مند به سنتور هستید.
بنده می تونم بهتون در یادگیری ساز سنتور کمک کنم. اما واقعیت امر این هست که ، از آنجا که بنده مشغول به تدریس و همچنین تحصیل هستم لذا همیشه آنلاین نیستم . به همین خاطر اگر بیشتر خودتون رو معرفی کنید، و اینکه چه مواقعی آنلاین هستید و در چه استانی یا شهری تشریف دارین و آیا سنتور دارید یا خیر؟ و اینکه توانایی خرید کتاب را دارید؟ آیا کتابی درباره سنتور دارید؟اگر سنتور دارید ،سابفه ی خود را در نواختن سنتور بنویسید (تجربه هایی که خودتان به دست آورده اید)چند سال ؟یا چند ماه خودتان کار می کنید؟و سن خودتون رو بنویسید.و .........

jack_london
Tuesday 3 September 2013, 01:58 PM
با سلام وخسته نباشید خدمت آقا حسین
خواستم بگم اگه میشه به من هم یاد بدید چون واقعا علاقه دارم
واقعا ممنونتون میشم اگر یاد بگیرم، صددرصد زحماتتون رو جبران میکنم.
باتشکر

pooriaakbari1989
Tuesday 3 September 2013, 10:41 PM
با سلام وخسته نباشید خدمت آقا حسین
خواستم بگم اگه میشه به من هم یاد بدید چون واقعا علاقه دارم
واقعا ممنونتون میشم اگر یاد بگیرم، صددرصد زحماتتون رو جبران میکنم.
باتشکر
سلام دوست عزیز...من خیلی مشتاقم یه بار امتحان کنم ببینم به کسی که سنتور رو تازه میخواد شروع کنه،آیا میتونم به صورت مجازی آموزش بدم و اینکه چه قدر موفق خواهم بود...البته این امر به پشتکار شما خیلی بستگی داره،اگه مایل باشید من حاضرم به شما کمک کنم...فقط قبل از شروع میخواستم یه بیوگرافی از موسیقی در باره خودتون بگید.به هر حال امیدوارم بتونم به شما کمک کنم.موفق باشید(میتونید به صورت پیام شخصی هم در صورت تمایل بیوگرافی رو به من ارسال کنید)

sandan
Wednesday 4 September 2013, 10:34 AM
دوستان اگه توانایی 4 جلسه در ماه کلاس را ندارید میتونید با یک استاد با انصاف که کم هم نیستند صحبت کنید ماهی یک جلسه کلاس برید که از پس هرینه اش هم بر بیاید الان تو کرج بهترین استاد ها جلسه ای 20 تومان میگیرند آموزش موسیقی به صورت آنلاین واقعا سخته شاید بشه تئوریهاش رو یه کاری کرد ولی به خدا ما هنوز تو مضراب گرفتن هم مشکل داریم بعد چند سال ساز زدن :43: شما شاید یه قطعه را صحیح بزنید ولی موسیقی مثل شعر خوندنه نمیشه که فقط از رو قطعه بزنید به هر صورت صلاح کار خویش خسروان دانند
ارادتمند