PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : " سنتور " در میان سازها میدرخشد

Dj_MAN
Tuesday 21 December 2010, 02:10 AM
درود
یه اهنگ جدید با بیس پیانو و با ریتم 6-8 ساختم که کمی هم مایه های ارکسترال داره و ساز اصلی اون سنتور هست ...
توضیح اینکه من سه سال سنتور کار کردم .. ولی چون فعلا ساز ندارم و در ضمن اگه بود هم مشکلات رکورد وجود داشت از سنتور کوانتوم لیپ استفاده کردم ...
توی نمونه کار های پروفایل خودم اپ کردم و در دسترس هست ولی چون می خواستم نظرات کارشناسی دوستان رو در موردش بدونم اینجا هم گذاشتم ...
امیدوارم خوشتون بیاد
نظر یادتون نره ... میدونم ایرادات زیادی داره ..
لطف کنید در برطرف کردنشون به من کمک کنید
سپاسگزارم

You can see links before reply

Dj_MAN
Tuesday 21 December 2010, 07:39 PM
هیچ کس دانلود نکرد ؟

Arash-hadian
Tuesday 21 December 2010, 08:02 PM
خیلی برام جالبه که با نرم افزار چنین صدای شفاف و واقعی ای از سنتور میشه ایجاد کرد! واقعا زیبا بود! تنبک هم سمپل بود ؟

Dj_MAN
Tuesday 21 December 2010, 08:10 PM
خیلی برام جالبه که با نرم افزار چنین صدای شفاف و واقعی ای از سنتور میشه ایجاد کرد! واقعا زیبا بود! تنبک هم سمپل بود ؟

ممنون دوست عزیز
کل کار VST هست ... سنتور و عود از بانک کوانتوم لیپ و تمبک از لوپهای استایلوس گرفته شده ... درام کیت هم از Stereo GM استفاده شده
به شدت توی کارهام به نی و تار نیاز دارم ولی هنوز هیچ سمپل بدرد بخوری ازشون ساخته نشده .. و احتمالا ساخته هم نشه چون مثل سنتور تک صدا نیستند که بشه رکورد کرد
باید یه تار بخرم :39:

Avazekhan
Tuesday 21 December 2010, 10:30 PM
کار قشنگ و جالبی بود
صدا تنبک و سنتور طبیعی بود اما من به شخصه صدای عود در این کار شما نشنیدم!
چون اون صدایی که شاید یکم مثل عود باشه اصلا به عود و طبیعت صدایی این ساز نمیخورد...!
امیدوارم مفید باشه...
مرسی

Dj_MAN
Tuesday 21 December 2010, 10:44 PM
صدا تنبک و سنتور طبیعی بود اما من به شخصه صدای عود در این کار شما نشنیدم! چون اون صدایی که شاید یکم مثل عود باشه اصلا به عود و طبیعت صدایی این ساز نمیخورد...!
امیدوارم مفید باشه...
مرسی

چرا عود استفاده کردم .. از نرم افزار البته ... ولی قبول دارم عود خیلی کمرنگه توی کار به این دلیل که فقط یه همراهی هارمونیک داره و زیاد حرف نمیزنه ...
دیگه اینکه نت دهی به این ساز با این سمپلی که من داشتم بیش از حد سخت بود و نتهای معمولی که شاید هرکسی بتونه با یه عود واقعی بزنه زدنش توی نرم افزار خیلی مشکل میشه
بنابراین چون ساز اصلی سنتور بود روی عود زیاد مانور ندادم ...
ای کاش می شد از تار استفاده کنم ولی متاسفانه نه سمپلش هست نه سازشو دارم نه بلدم بزنم نه .....

درود بر شما بخاطر توجهتون